Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Dostal jsem ledovou sprchu na ptáka, prý aby mi nestál a byli jsme ve správné výchozí pozici. Pavla mě odvedla do pokoje, kde už byla připravená první pomůcka. Byla to umělá vagína připevněná ke stolu. Pavla si sedle na gauč, roztáhla nohy a začala si hladit broskvičku “Chtěl bys mi to udělat?” Zeptala se. To už mi stál jako svíčka a zíral jsem na ní s pohledem “Ano chtěl.” Podívala se na stůl a řekla “Tak mi předveď jak bys mi to udělal.” Postrčila mě směrem ke stolu a podala mi lubrikační gel. Trochu jsem si nanesl na ptáka a začal ho tlačit do umělé vagíny. Byla dost těsná a pocit z ním byl takový zvláštní, ale velice příjemný. Začal jsem přirážet, zatímco Pavla si hrála s mobilem. Za okamžik se místností zablesklo a Pavla si mě vyfotila, jak strkám svoje péro do čehosi přidělaného na stole. Zanedlouho jsem začal cítit, jak na mě přichází orgasmus, Pavla měla zvláštní schopnost tento okamžik rozpoznat, i když jsem se snažil ho zakrýt. Tentokrát mě ale nechala, abych si užil svůj vrchol a naplno se vystříkal. Pár momentů jsem si užíval doznívající orgasmus, když Pavla zavelela “To by stačilo, máme výchozí čas. Vydržel si 53 vteřin”. V tu chvíli mi došlo, že tento čas měřila stopkami v mobilu a záměrně mě nechala dojít k orgasmu bez jejího zásahu nebo přerušení, aby změřila čas přesně. “No, tak to máme co dělat! Myslíš, že bys mě za minutu uspokojil? No nic pro dnešek končíme, pokračování zítra.”
Další den jsem měl nakázáno stát nahý v pokoji a připravený čekat na Pavlu. Dala si na čas a když konečně vešla do pokoje spadla mi čelist. Byla výrazně nalíčená, vlasy stažené do copu, měla oblečené upnuté triko, přes které se jí dmulo poprsí, na nohou vysoké kozačky a nad nimi sukni do půli stehen. Polkl jsem, vyzařovala z ní dominance a já pocítil zvláštní strach. Beze slova ke mě přistoupila a studenou rukou mi sundala klec. V této chvíli mi již obvykle stál jako stožár, ale jelikož jsem včera stříkal a měl jsem obavu z toho co bude následovat, tak dneska nic. Pavla nic neříkala a chvíli čekala, jestli se mi postaví, slyšel jsem jen její znechucené mlasknutí zmaru a viděl jak otvírá šuplík. Nejdříve vyndala lubrikační gel a nanesla ho na můj zvadlý ocas. Znova sáhla do šuplíku a tentokrát vyndala vakuovou pumpu. Vsunula můj penis kousek za manžetu a párkrát zapumpovala. Cítil jsem příjemný tah a moje péro začalo tvrdnout, Pavla opět několikrát zapumpovala a mě stál jako svíčka. Poprvé dnes promluvila “Chvíli takhle zůstaň. To jsem přesně věděla, že se ti nepostaví, proto jsem koupila tuhle pumpu, je suprová co? ” Musel jsem uznat, že ta pumpa byla fakt dobrá. Neměla ten klasický balonek, ale ruční klešťovou pumpu, která vyvíjela dost silný podtlak. Navíc byla opatřena tlakoměrem a stupnicí pro měření délky. Užíval jsem si příjemný pocit když Pavla náhle několikrát zapumpovala a po malé přestávce zase. To už nebyl tak příjemný pocit, cítil jsem zvláštní až bolestivý tlak v péru, ale Pavle to asi připadalo málo, tak ještě zapumpovala, to už jsem začal skučet, v tom zase něco vytáhla ze šuplíku. Neviděl jsem co to bylo a bolestí jsem se na to ani nemohl soustředit, něco mi dělala u kořene ptáka, ale neviděl jsem přes její hlavu. Konečně jsem ucítil úlevu, jak upustila podtlak a sundala mi vakuovku z ocasu. Kouknul jsem dolů na rudý klacek a pak na Pavlu. “Postavila jsem ti ho a zaškrtila kroužkem, aby ti stál celou dobu. Dneska budeme trénovat výdrž. Teď budeš šukat tu umělotinu v tempu a co nejdéle. Pamatuj! Nesmíš se udělat, jinak tě přísně potrestám. Když to na tebe půjde, vytáhneš ho a dáš ruce za hlavu, to už znáš. Tak se připrav.” Přistoupil jsem k umělé vagíně a položil na ni pinďoura. “Počkej, zapnu stopky. Teď!” Zasunul jsem dovnitř a začal ji pomalu šoustat s úmyslem vydržet v pomalém tempu co nejdéle. “Zvyš tempo i razanci!. Myslíš, že tímhle lechtáním bys u mě něčeho dosáhl?” Zrychlil jsem a začal přirážet hlouběji, netrvalo dlouho a musel jsem přestat a dát ruce za hlavu. “No to je teda výkon. Vydržel si minutu i s tím lechtáním. Máš půl minutu pauzu.” Stál jsem před Pavlou s rukama za hlavou a čekal. “Pokračuj ve stejném gardu”. Další kolo už jsem nevydržel ani minutu a navíc Pavla zkrátila i pauzy a neustále mi opakovala, že se nesmím udělat, jinak mě přísně potrestá. Po pár kolech už jsem vydržel jen pár zásunů. “Teprve teď začne tréning. Zatím si v součtu vydržel něco málo přes tři minuty. Teď uděláme minutu pauzu a pak budeš šukat další tři minuty, nebudeš přestávat ani zvolňovat.” Začal jsem šukat a po chvíli to na mě začalo přicházet, cítil jsem, že je to nevyhnutelné, že nemůžu vydržet tři minuty, aniž bych se udělal. To samozřejmě věděla i Pavla a nechala mě pokračovat a hlásila zbývající čas. Neuplynula ani minuta, začalo mi škubat v péru a já prožil zvláštní orgasmus. Pavla to samozřejmě poznala, protože jsem zvolnil a vzdychl. Ten škrtící kroužek zajistil, že ze mě nevyšla ani kapka a ani po orgasmu mi nezvadlo péro. “No tak pokračuj, pokračuj.” Povzbuzovala mě Pavla. Začal jsem zase přirážet v tempu, ale můj žalud byl strašně přecitlivělý a ty dvě zbývající minuty trvaly jako věčnost. “Tak a teď ještě tréning zbytku těla. Udělej 50 kliků, 50 dřepů a 50 sklapovaček” Chvíli jsem na ní nechápavě koukal, ona zas na mě až mi došlo, že to není k diskuzi a začal jsem. Měl jsem co dělat, zvládl jsem to jen z vypětím všech sil a navíc jsem to trochu šidil. Když byl tréning u konce, odvedla mě Pavla do koupelny, nechala mě se umýt, pak následovala ledová sprcha a nasazení klece. “Tak a zítra zvyšujeme o minutu a o 10 cviků”. Takhle to šlo každý den, pak Pavla zařadila jednodenní pauzu a tak jsme pokračovali asi měsíc. Byl jsem úplně zničenej, bolelo mě celý tělo včetně ptáka, ale ke konci měsíce už to bylo lepší a dostavilo se i zvýšení výkonu. Už jsem vydržel v součtu šukat tři minuty do orgasmu, ale Pavla to komentovala slovy “No jestli si myslíš, že to něco znamená, tak ani náhodou”.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Super!!!Uz se tesim na pokracovani.Doufam ze bude brzo.Dik pises hodne dobre.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od dark »

Škoda, že jsi se odmlčel, jedna z top povídek na tomto webu
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Ty vole uz jsem myslel ze je dalsi dil. Skoda. Kamo jedna fakt z top povidek. Kdyby jsi mel trochu casu zkus napsat dalsi dil. Mas tu plno fanousku
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Pavla přišla do pokoje a začal standardní tréning. Už jsem přesně věděl co mám dělat a Pavla na mě, dle jejich slov, jen dohlížela, aby bylo vše dle pravidel. Šukal jsem umělou vagínu připevněnou ke stolu zatímco Pavla seděla v křesle a nemluvila. Po chvíli jsem si všiml, jak má přivřené oči, kouše se do rtu a její ruka sjela do rozkroku. Chvilku trvalo, než si všimla, že ji sleduji. V tu chvíli se na mě podívala přísným pohledem “Co koukáš, už jsem to dlouho neměla. Chceš mě udělat jazykem?” Bez váhání jsem přikývl, Pavla se usmála, přistoupila ke mě ze zadu a přikázala “Zastav”. Přestal jsem přirážet a cítil, jak mě Pavla chladnou rukou chytila za koule s pošeptala mi do ucha “Na to zapomeň, zítra přijde Michal, vrátí se ze služebky a já si to nechám pro něj. A teď můžeš pokračovat.” Uvědomil jsem si, že mě Pavla poslední dobou přitahuje víc než kdy jindy, strašně jsem ji chtěl mít zase pro sebe a byl jsem ochoten udělat proto všechno, tak jsem ji to i slíbil. Pořád šukala s Michalem, ale už ne u nás doma. Změnilo se i její chování ke mě, už nebyla tak chladná jako dřív a byla na mě celkem milá. “O čem přemýšlíš?” zaznělo místností a než jsem se vzmohl na odpověď Pavla stála opět za mnou, chytla mě za koule a v tu chvíli to na mě přišlo, Pavla mi škubla rukou za pytel a můj stříkající pták vyklouzl ven z umělotiny a stříkal na stůl, takhle mi snad orgasmus ještě nezkazila. Zastavila stopky a s úšklebkem oznámila “No nic moc”. Pak už jen klidným a přátelským tónem dodala “Slíbila jsem ti přece, že se všechno může vrátil do normálu, ale musíš na sobě ještě makat”.
Další den jsem přišel z práce a Pavla mě vítala se slovy “Za chvíli je tu Michal”. Bylo na ní vidět, jak je natěšená a samozřejmě se to vůbec nesnažila skrývat. Byla perfektně připravená, střašně ji to slušelo, můj pohled se na ní zasekl, představoval jsem si jak ji ohnu přes gauč a udělám ji to tady a hned. Z rozjímání mě vyrušil až zvonek, ale Pavla mě celou dobu sledovala a v tom pravila “Možná se brzy dočkáš” a cupitala ke dveřím otevřít Michalovi. Ohlédl jsem se za ní a viděl jak objala Michala a dlouze ho políbila, on ji sáhl pod sukni a pevně stiskl její zadeček. Začali se vzájemně svlékat a sunuli se k ložnici, po chvíli mě Pavla zavolala do ložnice. Když jsem přišel, ležela na zádech, nohy roztažené a pokrčené, sukni vykasanou a Michal ji lízal kundičku. “Svlékni se ” Přikázala chvějícím se hlasem. Udělal jsem co chtěla. Delší chvíli jsem stál vedle postele nahý a sledoval Pavlu, jak si užívá tu rozkoš. Pak sáhla po klíčku a sundala mi klec, podívala se mi do očí a zeptala se “Chceš se na nás dívat?” odpověděl jsem, že ano “Tak to máš smůlu, dneska chceme mít soukromí, takže běž do pokoje trénovat, pravidla znáš. A zavři nám tady dveře.” Odešel jsem se sklopenou hlavou a stojícím pérem do pokoje trénovat, přitom jsem slyšel, jak si Pavla hlasitě užívá sexu s Michalem. Když jsem skončil, čekal jsem dle pokynů Pavli v pokoji než přijde, dávala si načas. Asi po dvou hodinách jsem slyšel bouchnutí hlavních dveří a po chvilce vstoupila do pokoje Pavla, na sobě měla lehký župan a ve tváři spokojený výraz. Poručila mi, abych si lehnul na pohovku na záda a se slovy “pěkně si mě očistíš” mi obkročmo klekla nad hlavu. To už tu dlouho nebylo pomyslel jsem si, “tak bude to?!”, popohnala mě Pavla. Začal jsem se jazykem dotýkat vnitřní strany jejích hebkých stehen, byla strašně ulepená, postupně jsem se přesouval výš a viděl její mírně rozevřenou, zmáčenou a zarudlou kundičku vonící specifickým pachem sexu. Na okraji dírky prosvítala bělavá, mírně zpěněná tekutina. “Pořádně, pospěš si” pobídla mě Pavla a mírně se snížila nad můj obličej. Zabořil jsem jazyk dovnitř a do úst se mi řinulo již řídké sperma smísené s Pavlíninou šťávičkou. Zpozoroval jsem, jak se mi Pavla stále více nastavuje a jemně pohybuje boky, po chvilce se přidalo i tiché sténání. Cítil jsem, jak mi v péru pulzuje krev a přidal jsem na intenzitě, Pavla vykřikla v orgasmu a lehla si mi na břicho, po chvilce se otočila, nasedla mi obkročmo na podbříšek a dívala se mi do očí, zvedla se v bocích a vlhkou kundičkou mi začala přejíždět po péru, které mi stálo jako snad nikdy před tím. Stále se mi dívala do očí a šeptala “Chceš mi ho tam strčit?” Cítil jsem, jak mi buší srdce a skoro jsem nemohl dýchat vzrušením. Příkývl jsem a chytl ji za boky, cítil jsem, že mám žalud na krajíčku její broskvičky, trochu se zvedla “Musíš si počkat, ještě tě čeká tréning”. Nevydržel jsem to, pevně ji stiskl a přirazil jsem, najednou jsem byl až na dně, tam kam mě Pavla už dlouho nepustila a za poslední dobu a vlastně i před malou chvílí tam byl jen Michal. Pavla v mžiku zareagovala a vši silou ze mě seskočila. Rozčileně a s přísným pohledem na mě vykřikla “Tak tos neměl dělat miláčku!” Oblékla si župan, přinesla klec a ukázala na koupelnu. Obvyklým způsobem mi nasadila klec a stroze oznámila “S tréningem je konec, budeš dva měsíce pod zámkem a ani se ho nedotkneš”. Rozbušilo se mi srdce a celý jsem se třásl, Pavla si toho všimla a podotkla “Měl sis rozmyslet co děláš….. Do zítra si rozmyslím, jak tě potrestám”.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od seedLover »

Dokonalé, jsem moc rád, že je tady další díl této skvělé povídky. Chtěl bych trpět jako on
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Co nějaké náměty na trest. Už mi dochází fantazie.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od seedLover »

Možná to bude moc brutální, ale líbilo by se mi, kdyby dostával výprask přes koule. Musel by stát a počítat. Určila by mu třeba 1000 ran s tím, že by si je mohl rozdělit na více dnů. Když by se cítil na 10, nechal by si jich dát 10, kdyby zvládl v ten den 50, nechal by si je sešvihat do fialova. Pro příště by ho přešly choutky strkat ho kam nesmí.
Tu bolest by si dokonale zapamatoval.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Zajímavé, ale už dost brutální. Ale díky za inspiraci, třeba z toho něco bude.
Nějaké další nápady?
tarenor
Příspěvky: 879
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od tarenor »

A co kopání mezi nohy? Případně by mohla pozvat gay kamaráda a donutila manželka, aby mu kouřil a nastavil zadek?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, M1C, Perverted1, qwertzukqwertzuk a 32 hostů