Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
malep
Příspěvky: 81
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od malep »

Chtěl by to někdo zažít v reálu?
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Pokračování bude? Nebo aspoň závěr sem hoď, jak nakonec ta jeho úplně podlehne a nechá se oplodnit. A on tam bude už jen na prachy a masírování jejího unaveného těla po sexu.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od pepe »

Skarbax píše:Pokračování bude? Nebo aspoň závěr sem hoď, jak nakonec ta jeho úplně podlehne a nechá se oplodnit. A on tam bude už jen na prachy a masírování jejího unaveného těla po sexu.
Ja si myslim, ze tam jeste je co psat, ze to jeste nemusi koncit. Ted by teprve mohl zacit delat blbecka a platit jim vydaje, vozit je autem a cekat na ne az se dolibaji, dosukaji a tak. Nebo by jim mohl tlacit vozik s nakupem, aby se mohli osahavat a tak.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Vždyť už skoro vůbec nepíše, očividně to autora už moc nebaví, když na něj pořád budou všichni tlačit ať píše dál, tak nakonec nejenže nové díly nebudou ale nebude to mít ani závěr. Skončí to stejně jako Podnájem od JiCiMi na Paroháči, někde uprostřed a bez závěru.
Bude mnohem lepší aby to mělo pěkný závěr, než aby to mělo o jeden díl navíc a useklé bez konce.
Bastarda taky už nikdo nedopsal a spousty super povídek taky ne. Není přece lepší když má serie míň dílů, ale má začátek i závěr? Než serie co má sice o 3 díly navíc ale je to bez konce useklé a neuzavřené. To je pak vždy zklamání, když to člověk dočte na konec a zjistí že to žádný konec vlastně ani nemá.
Přítelkyně před kamerou například super povídka a taky nikdo nedopsal ani ten druhý díl.
U téhle serie by ten závěr byl pro změnu příjemný.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Po té co se Pavla vrátila z wellness víkendu byla trochu jiná. Začalo to hned po příjezdu. Právě jsem douklízel po dvoudenním malování a uložil nářadí. Když jsem přicházel z garáže Pavla už byla doma a seděla v obýváku na gauči. Pozdravil jsem ji a zeptal se jak se měla. “Bylo to skvělé, udělej kafe a pojď si ke mě sednout. Budu ti vyprávět.” Posadil jsem se k ní na gauč a ona mě dlouze políbila. Přitiskla mi hlavu na svá ňadra a hladila mě ve vlasech. Už nebyla tak chladná jako předtím. byla něčím jiná. “Víš miláčku, docela jsme si tam s Petrou a Michalem zařádili. Po sexu pak relaxace ve vířivce a v sauně, dobré jídlo i pití. No pěkně jsem si odpočinula. Taky jsem ti přivezla malej dáreček. Ale to až později. A jak se měl ty?” Vyprávěl jsem ji, jak jsem vymaloval celý dům podle jejího příkazu a podotkl že jsem právě skončil. Poplácala mě po rameni se slovy “No možná zasloužíš odměnu”. Doufal jsem, že mě nechá vystříkat, za tu dobu už jsem byl pěkně nadrženej. Ale zároveň jsem o tom pochyboval a obával se toho co zase Pavla vymyslí. K večeru mi poručila jít se osprchovat, samozřejmě opět pod jejím drobnohledem. Když jsem se osušil k mému překvapení nenásledovalo nasazení klece, ale chytla mě za ptáka a vedla mě za něj do ložnice. “Chtěla bych se domluvit co bude dál. Chtěl bys, aby se všechno vrátilo do normálu a mohl si se mnou zase normálně souložit?” Odpověděl jsem, že si celou dobu nic jiného nepřeju a udělám cokoliv, aby tomu tak bylo. “Tak dobrá, ale mám podmínku.” Dobře a jakou, zeptal jsem se. “Sex s tebou mě nikdy moc neuspokojoval, po tom co jsem zažila s Michalem teprve vím o čem sex je. Problém je v tom, že nemáš výdrž, pořádně ti nestojí a nemáš ho moc velkýho. Takže jestli mě chceš ještě někdy mít, potřebuješ tréning na sucho. Já se dál nechám uspokojovat od jiného a ty budeš trénovat a čekat, až usoudím, že nadešel tvůj čas. Souhlasíš?” Vyrazilo mi to dech, byl to od ní za celou dobu první vstřícný krok, samozřejmě jsem souhlasil. Pak mě položila na postel a zeptala se mě jestli chci mít orgasmus. Přikývl jsem na souhlas a čekal co se bude dít. Pavla si klekla mezi moje nohy a začala mi ho kouřit. Držela mě při tom za koule a já vychutnával tu slast. Netrvalo dlouho a já cítil, že na mě přichází megaorgasmus, toho si všimla i Pavla a zpomalila pohyby. Když jsem měl vybouchnout Pavla náhle přestala a podívala se na mě. Žádostivě jsem na ní koukal, aby mě dodělala. “Chceš se vystříkat? Slib mi, že při těch našich hrátkách uděláš vše co ti řeknu.” Moje péro tvrdé k prasknutí čekající na vrchol měla položené na svém jazyku, cítil jsem špičku jazyka, jak se lehounce dotýká uzdičky, stačil jen jeden pohyb. “Slib mi, že uděláš všechno”. Strašně jsem se chtěl vystříkat, ale věděl jsem, že když ji tohle slíbím, budu to muset splnit, ale to šlo v tu chvíli stranou. Jakmile jsem dořekl svůj slib, vyndala ho z pusy a poručila. “Dodělej se sám, nechci mít tvoje semeno v puse.”
“Ale Pavli, prosím dodělej mě”
“Neslíbila jsem ti, že tě dodělám. Odměnu si už dostal, tak buď rád, že tě nechám vystříkat. Rychle se dodělej nebo taky můžeš dostat výprask”
Neodporoval jsem, párkrát jsem přetáhl předkožku přes žalud a vystříkal jsem se na svoje břicho. Pavla hbitě nabrala trochu semene, které se táhlo za jejími prsty a vklouzla jimi do mých úst. “No polykej. A nezapomeň cos mi slíbil.” Nabrala další dávku spermatu a pokračovala. “Budeš trénovat, uděláš vše co budu chtít a podívej co ještě mám” Dala mi před obličej mobil, opět dala prsty se spermatem do mých úst a ukázala mi fotky a video jak ji lížu, když ji Michal šuká. “Takže jsem domluveni miláčku, uděláš cokoliv. Když ti přikážu, abys vzal do pusy jeho péro, prostě to uděláš!” Hrklo ve mě. Polkl jsem a snažil se vzdorovat s tím, že přece nejsem žádná buzna, ale Pavla už měla připravenou odpověď. “Jasně že nejsi buzna, miláčku. Nebudeš to dělat proto, že bys byl gay, ale pro moje potěšení, aby mu pořádně stál, měl ho vlhkýho a mohl mě pořádně šukat. A pro něj jako projev úcty zato, že uspokojí tvojí ženu. Když ty to udělat nemůžeš. Tak a dost diskuzí, jdeme spát zítra začneme s tréningem”
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Super, díky moc. Už jsem se bál, že jsme o tenhle díl přišli, co byl ten výpadek a zmizely příspěvky za jeden den, tak tenhle díl byl mezi nimi, bál jsem se, jestli ho máš zálohvaný, protože bez něj by se špatně navazovalo, navíc se mi fakt líbilo, jak je oddechový, takový odlehčený, asi ticho před bouří?
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

subkanda píše:Super, díky moc. Už jsem se bál, že jsme o tenhle díl přišli, co byl ten výpadek a zmizely příspěvky za jeden den, tak tenhle díl byl mezi nimi, bál jsem se, jestli ho máš zálohvaný, protože bez něj by se špatně navazovalo, navíc se mi fakt líbilo, jak je oddechový, takový odlehčený, asi ticho před bouří?
Jj, mám to zálohovaný a všiml jsem si, že poslední díl zmizel.
Záměrně je tento díl odlehčený, aby příběh mohl následně gradovat.
Tak co? Máte nějaké náměty jak dál?
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od zuzana »

no tak na to ako bude fajčiť ten jej "chudák" M. vtáka si rada počkám , samozrejme na ten opis ...
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od pepe »

Taky se na to tesim, az bude muset libat jeho koule nalite semenem, potom mu ho pomalu rozkouri, bude mu ho olizovat a libat zalud a on se pritom bude libat s jeho manzelkou a sahat ji na cele telo, takze v ustech uciti, jak mu tvrde penis z jeho manzelky. A az oba uznaji, ze se o jeho tvrdy penis postaral dostatecne a je tak pripraveny na poradne mrdani, tak mu ho bude muset rukou zavest na kraj jeji vlhke kundicky a poprosit ho, aby osukal jeho manzelku, protoze mu rekla, ze ji sex s nim neuspokojuje.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od seedLover »

Bude další díl? Je to příjemně perverzní povídka, moc vzrušující, moc se těším na další díly plné vzrušení a ponížení a nuceného lízání semene jejich milenců. Paní má doma skvěle vycvičeného cuckolda.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, Holzer, Lapua, Perverted1, xxmioxx a 34 hostů