Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

zuzana píše:že toto vám berie ... hej hej čítam ,že v reále asi ťažko ,chápem ,predstavy vedia tiež svoje urobiť ,navyše ak sú takto autenticky opísané ,je to mnohokrát lepšie ako pozerať na to ,je to presne tak ako píšeš " ... a svoje více, či méně perverzní představy " ... ;)
Takže si říkáš, že je to na palici? A že jsme ujetí? Dokázala by ses vžít do role hlavní hrdinky? A co by sis myslela o hlavním hrdinovi? Jak bys ho vnímala? Byl by pro tebe pak už jenom totální nula, hadr a nevážila by sis ho? Nebo by sis to užívala a vylévala by sis na něm vztek a utírala by sis do svého pomyslného hadru na podlahu své špinavé podrážky?

Můj osobní tip je, že by s takovým blbcem žádná nezůstala.
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od zuzana »

dost ujetí ...no a dokázala by som sa ,no nie úplne ,toto nieje normálne jednanie ,ale na rovinu ,čo je tu normálne ,však :?: :D ani sa mi nechce veriť ,žeby v nej bola až taká krutosť ,no ale zas poznáme z rozprávok rôzne ježibaby :D a on ? no des ...lenže človek je aj tvorom učenlivým a preto
nemôžeme poznať to,čo sme ,kým sa nestretneme s tým ,čo nie sme ...suma sumárum ,rajcovné pre chlapov , motivačné pre ženy (niektoré :idea: myslím,že Eva ? tu písala ) a klobúk dolu pred autorom ,toto len tak niekto nevymyslí čistiť dlážku v sprche po semene :twisted:
srdcervac
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 22. pro 2016 14:01:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od srdcervac »

Normálnost je silně relativní pojem :D pro někoho je normální vypít před spaním 10 panáků slivovice a pro někoho je normální uklidit po milenci 10 mililitrů spermatu :D
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

srdcervac píše:Normálnost je silně relativní pojem :D pro někoho je normální vypít před spaním 10 panáků slivovice a pro někoho je normální uklidit po milenci 10 mililitrů spermatu :D
No a někomu třeba nepřipadá normální mít doma sexuální stereotyp. To raději bude lízat dlážku od semene, když se mu z toho postaví péro, je to lepší, než nářky, že mi už roky nestojí :lol:
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od zuzana »

hmm,ked mu stačí ,že sa mu iba postaví ....ale aj to je úspech a fakt "je to lepší, než nářky , že mi už roky nestojí :lol: "
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od sorryjako »

zuzana píše:hmm,ked mu stačí ,že sa mu iba postaví ....ale aj to je úspech a fakt "je to lepší, než nářky , že mi už roky nestojí :lol: "
Hej Zuza, ty jsi dobra borka ,se mi libis, budes moje MILFka, jo? :lol: Hej ja vim ze mi nedas nebo tak, ale bylo by to dobre, kdybysme byli jako takovy par, ne? Na foru... MILFka a mladej. Bych si te hrde vodil za rucicku, to jsem nikdy jeste nezazil s milfkou, to me taky laka, kdyby sis vzala boty na jehlach a kratkou suknicku a provokovali bysme
Uživatelský avatar
Eva
Příspěvky: 80
Registrován: pát 16. led 2015 16:40:33
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=171

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Eva »

Kdo tady pustil ty děti? Jak má ta mládež potom vypadat, když si čtou už v útlém dětství takové čuňačinky :-)
Nikoho nehledám, jenom se dívám.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od brm »

Eva píše:Kdo tady pustil ty děti? Jak má ta mládež potom vypadat, když si čtou už v útlém dětství takové čuňačinky :-)
Co se do něj navážíš? Taky se nepodivuju nad tím, kdo sem pouští tyhle promiskuitní přestárlé čůzy. Ve svém věku by ses už mohla umět chovat.

Jo a proč jsem sem přišel - chci pokračování povídky, líbí se mi, jak s tím svým smetákem zametá ;)
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Kámo kdy bude další díl?Nejlepší povídka jakou jsem kdy četl.
hanslipa
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. srp 2016 10:34:03
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hanslipa »

Co kdyby se vschopil a dobře jí to vrátil , papíry podepíšu. A tu mladou ojel
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, Djspablo, Jeleni, ptakopyskkkk, romanec, takjentak a 47 hostů