Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Další den jsem přijel domů z práce později než obvykle, celá ulice i dům byly po tmě, kvůli výpadku elektřiny. Vešel jsem do domu a silou zvyku jsem nahmatal vypínač, místo světla se však tichým domem rozlehl Pavlin příkaz “svlékni se a jdi do pokoje”. Chtěl jsem si posvítit mobilem, ale hned mi to zakázala. Po paměti jsem našel dveře do pokoje a vstoupil dovnitř. Stál jsem nahý uprostřed pokoje v naprostém tichu a tmě a cítil jak mi tvrdne pták tlačící se na klec. V tom jsem uslyšel klapot podpatků na chodbě blížící se ke mě, delší chvíli bylo naprosté ticho, které prořízl až Pavlin přísný hlas. “Včera si to totálně podělal miláčku. To co sis dovolil už se nebude nikdy opakovat” Než se stačila nadechnout k pokračování začal jsem se snažit ji vysvětlovat proč se to stalo “Ticho! Budeš mluvit jen když budeš tázán” zmlkl jsem a sklopil hlavu, aby mohla Pavla pokračovat “Měl si šanci, už jsme byli opravdu blízko a vrátili bysme se do normálu. Já bych se zbavila Michala a dala ti možnost mě přesvědčit, že mě dokážeš uspokojit a myslím, že by se ti to i povedlo. Ale pokud se nedokážeš ovládnout, jak se na tebe mohu spolehnout? Je mi líto, ale nezbývá nic jiného než pořádný trest, aby sis zapamatoval, jak se ke mě máš chovat.” V tu chvíli se za oknem rozsvítili pouliční lampy. Pavla rozsvítila malou lampičku v pokoji, sedla si do křesla a mlčela, chvíli trvalo než jsem se rozhlédl po pokoji a můj zrak ustrnul na stole. Byly tam rozložené různé pomůcky, některé jsem už znal, jako třeba pumpa a umělá vagína, jiné byly nové jako třeba důtky a rákoska, ale některé jsem vůbec neznal. Černá krabička s velkým displejem, nějaké gumové kroužky kombinované s kovem a nerezový, asi anální kolík, který na sobě měl zdířky pro připojení konektorů, celé mě to děsilo a otočil jsem svůj pohled na Pavlu. Jako by na to čekala, vstala z křesla a přistoupila ke mě, odemkla klec, ale můj pták byl smrsklý strachy. “To jsem si mohla myslet”, s těmito slovy vzala krejčovský metr, přiložila ho na můj zcvrklý penis a naměřila 6cm, s úšklebkem vyfotila míru a sáhla po vakuové pumpě. “Ruce za hlavu, nohy od sebe” zazněl místností její rozkaz a bez lubrikace vcucla moje péro do pumpy, zaúpěl jsem a snažil se uhnout, což Pavla nesla dost nelibě a dala to znát už jen svým pohledem. Zapumpovala na maximum a chvíli mě tak nechala, mezitím si podala ze šuplíku asi metrový provaz, udělala na něm smyčku a navlékla mi ho na kořen až za koule, silně zatáhla za konec a smyčkou mi ho pevně zaškrtila. Po sundání pumpy pokračovala podvázáním koulí a nakonec mi hrubým pohybem stáhla předkožku za žalud. Cítil jsem, jak mi v něm tepe a když jsem se podíval dolů viděl jsem, jak mu vystouply žíly a je celý rudý.
Pavla se na mě podívala, usmála se a rukou mě chytla za koule se slovy “Tak, můžeme začít s prvním trestem.” Vzala do ruky důtky a jejími konci mi lehce přejela přes koule až po žalud. Zblízka mi hleděla přímo do očí a klidným snad soucitným hlasem mi oznámila “Dostaneš 300 ran, ale bys neřekl, že jsem bezcitná, můžeš si je libovolně rozvrhnout do tří týdnů” Než jsem se stačil vzpamatovat Pavla poodstoupila a zasadila mi první ránu, konce důtek zasáhly moje koule přes napnutou kůži, zalapal jsem po dechu, ale to už druhá rána dopadla na obnažený žalud. Vstřebával jsem tu štípající bolest, když jsem uslyšel svištění další rány a Pavlin hlasitý rozkaz “Počítej!”. “Deset, víc už nezvládnu” zasýpal jsem a v předklonu s podlomenými koleny a rukama za hlavou jsem se marně snažil zakrýt svoje nejcitlivější místa. Místo toho, aby bolest odeznívala, tak stále gradovala a zalévala celý můj rozkrok, který byl jako v ohni. “No to si jich moc nevydržel, ještě ti jich zbývá 290” podotkla Pavla radostným tónem a já si rychle dopočítal, že bych musel vydržet 15 ran denně, abych je rovnoměrně rozdělil do tří týdnů. Rychle jsem ze sebe vykoktal, že vydržím ještě pět ran, ale Pavla mě utnula “Už si to stopnul, zítra si můžeš dát dvacet”. Přikázala mi, abych se otočil tváří ke zdi a chvíli mě nechala, abych se vzpamatoval. Slyšel jsem, jak s něčím šramotí na stole a za okamžik mi přikázala, abych si kleknul a loktama se opřel o zem. Přistoupila ke mě zezadu a já ucítil její nohu mezi stehny “Kolena od sebe”, zazněl místností další příkaz, bez váhání jsem poslechl a cítil jak chladná špička její lodičky projíždí od mých koulí, mezerou mezi půlkami až se mi opřela o záda. Ani jsem nedutal a čekal co bude dál, až jsem ucítil její prst jak se tlačí na můj anál, netrvalo dlouho a prst byl uvnitř. Začala mě promazávat gelem a postupně přidala další dva prsty. “Opři se čelem o zem” přikázala rázně. Pro něco odešla ke stolu, otočil jsem hlavu za ní, ale toho si hned všimla, čekala na to. “Řekla jsem čelo na zem” okřikla mě důrazně. Uslyšel jsem pomalé zaklapání podpatků, když udělala pár kroků a opět stála u mého obnaženého a vystrčeného zadku. Ucítil jsem chlad a poměrně velký tlak na můj anální otvor, tlak začal přerůstat v bolest a na moje zaúpění Pavla odvětila “Uvolni se, nebude to tak bolet. Zavedu ti anální kolík jako pomůcku pro tvůj další trest”. Snažil jsem se ji poslechnout, ale moc se mi nedařilo, za pár okamžiků, jsem ucítil jak kolík vklouzl dovnitř a svěrač obejmul jeho úzkou část. “No vidíš jak to šlo” okomentovala situaci Pavla a poručila mi abych si lehnul na záda a pokrčil nohy. Opět šla ke stolu, kde měla rozložené pomůcky a přinesla černou krabičku a dva gumové kroužky. Jeden kroužek mi nasadila na kořen podvázaného ptáka a silně utáhla. Druhý kroužek mi navlékla těsně pod žalud, malá kovová kulička připevněná na kroužku se tlačila na uzdičku. Sledoval jsem Pavlu nevěřícným a vystrašeným pohledem, což mi oplatila úsměvem a slovy “Neboj, bude se ti to líbit.” To už v ruce držela onu černou krabičku s velkým displejem a dráty z ní vedoucí spojovala s kroužky na mém penisu, nakonec připojila dva drátky i k análnímu kolíku, za který trochu zatahala, jako by se chtěla ujistit, že je správně usazen. Displej na krabičce se rozsvítil a Pavla se na mě podívala s šibalským úsměvem. Pomalu začala otáčet jedním z knoflíků a já ucítil jemné brnění na spodní straně žaludu, začala mi do něj proudit krev a po chvilce jsem ho měl jako kámen v kombinaci s podvázáním se tlak vystupňoval na mírnou bolest. “No vidíš, říkala jsem, že se ti to bude líbit”, komentovala situaci Pavla a začala zase něco štelovat na krabičce. Přidalo se brnění i hluboko uvnitř a po chvilce jakési pulsy, které procházely od anální sondy přes prostatu až k žaludu. Pavla měnila rychlost pulsů a postupně přidával a na jejich intenzitě. Netrvalo dlouho a cítil jsem, že zažíná přicházet mé vyvrcholení, Pavla si toho samozřejmě všimla, ubrala na intenzitě a povolila podvázání. To však způsobilo pouze odklad, ale příjemné pocity a blížící se orgasmus přetrvaly, byl sem jako v tranzu, uvolnil jsem se a čekal až přijde mohutný vrchol, začalo mě zalévat horko a cítil jsem, že orgasmus je tady. V tu chvíli Pavla zastavila veškerou stimulaci, byl jsem těsně za hranou, péro napnuté k prasknutí, ale orgasmus nikde, po pár vteřinách se mi z žaludu začalo řinout sperma, ale žádné výstřiky, žádné orgastické stahy a libé pocity, jen ze mě vytekla dávka semene. Pavla se jen pousmála a sáhla po krabičce, prudce otočila jedním z knoflíků doprava a mě projela ptákem nesnesitelná bolest, mocný stah zajistil výstřik posledních kapek spermatu za ohromné bolesti. Ležel jsem a vstřebával bolest, zatímco Pavla nelenila a nutila mě olizovat svoje prsty, na které nabírala sperma z mého podbřišku, což doprovázela příkazem “Hezky si to po sobě uklidíš”.
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od petrhall »

Super
tarenor
Příspěvky: 879
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od tarenor »

Skvělý, jsem zvědavý, jak zvládne zbylých 290 ran.
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Osel »

Chtel bych to nekdy prozit doufam ze to s mojim milackem nekdy zaziju libylo by se mi to
xxpepinoxx
Příspěvky: 2
Registrován: pon 14. led 2019 15:56:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od xxpepinoxx »

Je to nadherne cteni, snad neodrazuji netere komentare, snad nedojde inspirace. Je to nadherne a krasne se to cte. Tesim se az bude cas a chut na pokracovani. Neni to treba uspechat, vse xhce svuj cas , at se autor neotravi a neprestane. Diky!!!
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Následující tři týdny byly ty nejhorší, co jsem zažil. Trest, který Pavla nastolila za mojí neukázněnost byl opravdu bolestivý, musel jsem zvládnout 290 ran důtkami přes koule a ztopořené péro během 20 dnů. Některý dny jsem zvládl 15 ran, někdy i 20, ale jindy třeba jen 10. Částečně jsem si na tu bolest zvykl. Pavla si to nesmírně užívala a myslím, že záměrně nebo podle nálady měnila sílu úderů. K mému překvapení se ale Pavla chovala celkem přívětivě vždy po výprasku, utěšovala mě, chladila rány ledem a ošetřovala hojivou mastí. Čas se strašně vlekl a já jsem každý den bojoval s myšlenkou, jestli se mám vůbec vrátit domů, ale nakonec jsem si vždycky uvědomil, jak Pavlu miluju a podstoupil jsem další trýznění z její strany. Po skončení výprasků mě čekaly 2 měsíce totálního uzamčení, Pavla mi odemykala klec jen na mytí a ustoupila i od masáží prostaty a pokažených orgasmů. Navíc mě už před časem začala nabádat, abych se prý věnoval sám sobě a chodil do posilovny a zlepšil si fyzickou kondici běháním a jízdou na kole. Nejdříve mě to otravovalo, ale pak jsem si uvědomil, že mě to začíná bavit a cítím se celkově lépe. I Pavla mě čas od času pochválila, že je to na mě znát, ale jinak mě ignorovala a chovala se neutrálně, domů se vracela, kdy se jí zachtělo a já jsem se neodvážil se ji na cokoliv ptát. To už se dva měsíce totálního uzamčení blížily ke konci, byl jsem strašně nadrženej a představoval si a doufal, jak mě Pavla nechá vystříkat. Jednou před spaním mě Pavla zaskočila, když mě začala hladit po koulích a pošeptala mi do ucha “Neboj, dočkáš se, už jen tři dny”, péro se mi tlačilo na klec a Pavle do dlaně vytekl preejakulát, který mi hned poté nechala slíznout se slovy “Dobrou noc miláčku”. Následující den mě Pavla zaskočila podruhé, když přišla, že si chce vážně promluvit. Zrekapitulovala poslední etapu našeho soužití, která začala mojí nevěrou a pokračovala v jejich představách o naší budoucnosti “Poslední dobou jsem s tebou celkem spokojená, seš poslušnej, nikde se nekurvíš, makáš na sobě a asi si dokážu představit, že posuneme náš vztah někam dál, chtěla bych se vrátit k normálnímu vztahu.” Její slova mi naprosto vyrazila dech, na něco podobného jsem čekal strašně dlouho a už jsem přestával doufat. “Koukám, že tě to dost překvapilo miláčku. Ty by sis to snad nepřál?” zeptala se zvídavým tónem. Zalapal jsem po dechu a odpověděl, že si nic jiného nepřeju. Pavla se začala smát a přísným hlasem upřesnila svou představu “Ale nemysli si, že to bude jen tak, budeš poslouchat a když uděláš průšvih, víš čeho jsem schopná”. Přikývl jsem na souhlas a Pavla mě dlouze políbila a dodala “jsme domluveni, za dva dny tě odemknu, tak se nech překvapit a hlavně si to zase nepokaž”.
tarenor
Příspěvky: 879
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od tarenor »

Pokračuj. Jsem zvědavý, co bude to překvapení.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Pokračování bude, ale už jsme u konce, příští díl bude poslední, závěrečný.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Ty dva poslední dny trvaly snad věčnost, v noci jsem se budil a přes den jsem myslel na to, jaké to bude, až mě Pavla odemkne. Poslední den jsem si vzal půl dne dovolené, chtěl jsem domů přijít dřív, trochu si odpočinout a připravit se na tu velkou událost. Zaparkoval jsem a všiml jsem si, že před domem stojí cizí vůz, okamžitě mě napadlo, že je Michalův, věděl jsem, že Pavla s ním pořád šuká a Pavla nevěděla, že přijdu dřív z práce. Ale Michal byl vysazenej na Audiny a tohle bylo BMW, něco mi na tom nesedělo. Vešel jsem do obýváku a sedl si na gauč, bylo ticho, až po chvíli jsem uslyšel hlasy a zvuky, které se ozývaly z ložnice.
Opatrně jsem nahlédl pootevřenými dveřmi a uviděl cizího chlápka jak líbá Pavlu a masíruje její kozičky pod tričkem. Museli právě začít, protože byli ještě oblečení. Pavla měla její oblíbené černé síťované punčocháče, kratičkou sukni a lodičky na vysokých jehlách. Chvíli jsem tam tak stál a pozoroval je, až si mě Pavla všimla, chvíli vypadala překvapeně, ale pak rozkázala “Pojď sem! A klekni si!”. Chlápek nechápavě vrhal pohled střídavě na mě a na Pavlu až z něj vypadla otázka “Kdo to sakra je?” Pavla se na něj zadívala a pak se otočila na mě se slovy “To je můj manžel”. Chlápek se začal pakovat, ale Pavla ho zastavila “Neboj Martine. Je neškodnej, bude se na nás dívat a asistovat nám při sexu, že jo miláčku?!.” Chlápek ještě chvíli váhal, ale pak si rozepl kalhoty, Pavla vyndala jeho naběhlý ocas z poklopce a začala ho kouřit. Po chvilce ho vyndala z pusy a přikázala mi. “Svlékni se a klekni vedle postele.” Váhavě jsem udělal co řekla a cítil stud před tím dosud neznámým chlápkem. Ten si mě, ale nevšímal a nechával se dál kouřit od mé ženy. Když jsem doklekl před postel, Pavla si přitáhla mojí hlavu do svého rozkroku, nohou se mi opřela o záda, odhrnula kalhotky a poručila “Lízej”. Zběsile kouřila Martinovu kládu a podpatek jejích černých lodiček se mi bolestivě zabodával do zad. “Vstaň” Přikázala a zatahala mě za zamčeného ptáka. Přitom pořád kouřila Martina a koukala na mě. Na chvilku přestala se slovy “Vidíš, tohle je pořádný, tvrdý péro. Budeš se pěkně dívat jako uspokojí tvojí manželku”. Pomalu ho honila rukou a lízala mu žalud, zatímco mě nařídila “Zuj mi boty, dělej” Opatrně jsem sundal černé lodičky z jejích krásných nožek a polaskal je. “Teď ještě punčochy” Pavla nastavila svojí nohu s provokativním a zároveň přísným pohledem. Pomalu jsem stahoval samodržky přes její dokonalá lýtka až se mi opět odhalil pohled na její perfektně upravené a červeně nalakované nehtíky. “Líbej mi nohy” Neváhal jsem ani chviličku a užíval si heboučké kůže jejích chodidel. “Pojď blíž” Klekl jsem na postel vedle ní. Zase mě chytla za ptáka v kleci, podívala se na Martina, který mě sledoval a jen tak se pousmál. “To je malej pinďa co? Jak by mě s ním mohl uspokojit?” Náhle mě Pavla chytla za vlasy nad krkem a zvýšila přísný hlas “Vidíš to péro?! Chceš ochutnat pořádný péro?!” Odvracel jsem hlavu, ale Pavla mě stále držela za vlasy a razantně si mě přitáhla blíž. “Na něco jsem se tě ptala…! Otevři pusu!” Chvíli jsem se ještě snažil vzdorovat, ale nakonec jsem podlehl nátlaku. Pavla vedla moji pusu přímo na Martinovo péro, když jsem byl dost blízko zrychlila pohyb a já ho cítil až v krku. Nic podobného jsem nikdy nezažil, cítil jsem nekonečný stud a ponížení a ptal jsem se sám sebe jak mi tohle Pavla může udělat. Dlouhou chvíli mi narážela hlavu na Martinův ocas až mě konečně odhodila na postel. Martin si lehl na záda a nohy položil na zem. Pavla si sedla Martinovi na břicho zády k jeho hlavě a hladila mu jeho stojící péro a koule zatímco mě přikázala abych si kleknul mezi jeho nohy. Před očima jsem měl mírně rozevřenou a mokrou kundičku svojí ženy před kterou se tyčil Martinův stožár. “Chyť ho a dej mi ho dovnitř.” Pavla se mírně nazvedla a já musel vzít Martinův ocas a nasměrovat ho na kraj Pavlíniny dírky. Pavla už se nemohla dočkat spojení a s přivírajícíma očima pomalinku dosedla na Martinovu kládu až ji celou pohltila. Chvilku si užila ten pocit plnosti a pak začala v tempu pumpovat nahoru a dolů. Ztratil jsem pozornost a díval se do země. Toho si Pavla všimla a tiché mlaskání přerušil její tvrdý příkaz “Kam koukáš? Koukej jak mě šuká, je tak tvrdej, aaach. Cítím ho tak hluboko. Lízej mě”. Lízal jsem ji klitoris a snažil se přizpůsobit tempu, když kousek vedle mého jazyka zajížděla Martinova kláda do její zmáčené pičky, přičemž jsem cítil tu specifickou vůni sexu. Náhle Pavla vyndala Martinova ptáka a sedla si mu na břicho. Vzala si ho do ruky a mě bylo jasné co bude následovat. Chytla za vlasy a nasměrovala moje ústa na Martinův stožár, párkrát mi zajel hluboko do krku a Pavla na něj opět nasedla. Asi ji to dost rajcovalo, protože nasadila zběsilé tempo a zanedlouho začala křičet s přicházejícím vrcholem. Měla tak silný orgasmus, že sem ji musel chytit, aby nespadla na zem. S odeznívající slastí, přivřenýma očima a lehkým úsměvem, komentovala situaci “Ty jsi hodnej miláček jak mi pěkně asistuješ”. Vzápětí si klekla na všechny čtyři a já si musel lehnout pod ní, chvíli mi dovolila, abych ji lízal a nasedala na můj obličej. Pak řekla Martinovi aby jí to udělal zezadu. Martin namířil svůj stožár mezi její pysky a jeho naběhlý žalud pomalu zajel do mokré kundičky mojí Pavlínky. Martin rozjel tvrdé přírazy, tohle měla Pavla ráda a hlasitě si to užívala. Ucítil jsem jak mě chytla za klec a prudce škubla. “Řekla jsem, aby ses koukal, jak mě šuká, máš to přímo před očima, dívej se a záviď. Někdo mě šukat musí, když ty toho nejsi schopen.” To bylo poslední co v tu chvíli řekla, pak už jen vykřikla, podlomily se ji lokty, svalila se mi na břicho a vychutnávala vlny rozkoše, zatímco Martin zpomalil tempo a zajížděl do ní jen velmi pomalu. Pokaždé když do ní zajel, cukla sebou v doznívajícím orgasmu. Když se Pavla vzpamatovala, lehla si na záda, mojí hlavu přitiskla na svoje břicho a já měl zase sledovat, jak do ní Martin vnikne. “Drž mi nohy! Na co myslíš, že tady seš?” Musel jsem ji přidržovat roztažené nohy a ona vystavila svoji buchtičku Martinovi, aby k ní mohl co nejlépe. Martin přiložil špičku žaluda na okraj její kundičky, ona se jen zachvěla s prudkým zásunem a Martin ji začal prcat ve svižném tempu. Pavla přitiskla moji hlavu k jejich spojení a já ji musel lízat, to dlouho nevydržela a vybuchla ve svém třetím orgasmu. Martin tentokrát nezvolnil, ale vystupňoval tempo a Pavla mi z posledních sil držela hlavu za vlasy se slovy “Teď se koukej na to finále”. V tom už nevydržel ani Martin, vytáhl svoje péro s rudým naběhlým žaludem a přitiskl ho mezi pysky Pavlíniny pičky. Jeho čurák začal pulzovat a krátkými rychle po sobě jdoucími a intenzivními výstřiky zasáhl naběhlý poštěváček. Bílá tekutina stékala mezi červenými pysky a na vstupu do kundičky vzniklo jezírko spermatu. Martin vyždímal zbytky spermatu ze svého ptáka na Pavlínino chvějící se bříško, sebral věci a měl se k odchodu, do toho se vložila oddychující Pavla “tak ahoj Martine”, mě zatahala za vlasy s dotazem “snad aspoň Martinovi poděkuješ, že mě uspokojil ne?”, poníženě jsem poděkoval a Martin zmizel. V zrcadle jsem uviděl, jak ležím v naší ložnici vedle své ošukané ženy, která má zmáčenou pičku cizím spermatem a cítil jsem bezmoc a ponížení. V tom mé rozmýšlení přerušila Pavla příkazem “nelež tady a očisti mi bříško a kočičku, dělej”. Okamžitě jsem se přesunul do jejího rozkroku a začal uklízet Martinovo semeno, které zateklo až do pupíku a pod piercing. Bylo to trochu jiná chuť než na kterou jsem byl zvyklý, ale nedělalo mi to velký problém. Potom jsem se přesunul ke kundičce a uviděl jezírko spermatu na okraji, které již částečně steklo na zadeček. Opatrně jsem špičkou jazyka očistil Pavlíninu zadní dírku, pak pysky a nakonec jsem zabořil jazyk do její horké pičky plné Martinova spermatu, jehož chuť se mísila s Pavlíninou šťávičkou a já ucítil, jak se mi pták bolestivě tlačí na klec. “Stačí, lehni si na záda” poručila Pavla a dřepla si na moje ústa “teď mě dočisti”. Do pusy mi vytekla další várka a já měl co dělat, abych ji spolykal, zatímco mi Pavla ruku dráždila naběhlé péro přes klec. Po chvíli jsem uviděl, jak si z kotníku odepíná řetízek s klíčkem od klece se slovy “neboj, naše dohoda platí, vracíme se do normálu”. Pavla odemkla zámek a sundala mi klec, pták mi okamžitě trčel ke stropu a Pavla ho vzala do pusy a chvíli mě pomalu kouřila, byl jsem v sedmém nebi. Náhle přestala a lehla si na záda “chceš si zašukat?” zeptala se mě s úsměvem, čekal jsem nějaký háček, tak jsem zdrženlivě odpověděl, že bych rád. “Tak už pojď” pobídla mě šeptem, pořád jsem tomu nevěřil a čekal nějaký podraz, kdy dá nohy k sobě, kdy mě odkopne, honilo se mi hlavou. Moje žena ležela na zádech a čekala na sex se mnou, přesunul jsem se mezi její pokrčené nohy a uviděl její použitou, červenou kundičku a strašně mě to rajcovalo, namířil jsem péro ke vstupu do její svatyně a jedním tahem jsem do ní zajel až po kořen. Cítil jsem jak je uvolněná a jak krásně klouže, což mi pomohlo k tomu, abych se neudělal moc rychle, ale zároveň mě strašně vzrušoval ten pocit, že je použitá, roztažená a vystříkaná, že ještě před chvíli v ní byla kláda jiného chlapa. Začal jsem ji šukat a přirážet v úhlech a směrech, co měla ráda. “Jooooo to je dobrý” pochválila mě překvapivě. Snažil jsem se, jak jen jsem mohl a soustředil se, abych se neudělal dřív než Pavla, měsíce tréningu byly znát, uvědomil jsem si, že přesně toho vlastně chtěla Pavla dosáhnout. “Přidej, už budu” pobídla mě Pavla, sebral jsem poslední zbytky sil, zatnul prostatu, a začal jsem tvrdě přirážet, to Pavla miluje a já viděl jak na ní přichází vyvrcholení, jakmile se udělala, přišlo to i na mě, myslel jsem že snad vybouchnu, můj orgasmus byl dlouhý a silný, ještě chvíli jsem v ní zůstal a užíval si vlny doznívajícího vrcholu. Pavla se mi dívala přímo do očí a dlouze mě políbila, to se nestalo hodně dlouho, svalil jsem se vedle své ženy na postel a opět jsem nás uviděl v zrcadle, tentokrát bylo více než jasné, že jsme se vrátili do normálu. Byl to krutý trest za nevěru, pomyslel jsem si.
peterr
Příspěvky: 18
Registrován: pon 21. bře 2016 20:43:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1462

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od peterr »

Parada :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, Google [Bot], jojojaja, m2000 a 20 hostů