Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Žil jsem ve spokojeném vztahu a následně manželství více než 10 let. Svoji krásnou ženu Pavlu jsem miloval a dodnes miluji. Naše soužití se odvíjelo standardním způsobem. Po žhavém začátku přišlo vystřízlivění a přechod do normálního života plného krásných společných zážitků, přes svatbu, pořízení domu a založení rodiny. Náš intimní život za celou dobu nijak nestrádal a oba jsme si ho užívali naplno, oba máme sex rádi, potřebujeme ho k životu a naplňuje náš vztah. Tento poklidný život se ale znenadání změnil v horskou dráhu.

Pracuji ve středně velké firmě v převážně pánském kolektivu, asi před rokem přišla na administrativní pozici atraktivní blondýnka Petra, mladá, vysportované tělo, všichni chlapi po ní šíleli. Nevěnoval jsem ji žádnou zvláštní pozornost, ne že by se mi nelíbila, ale prostě jsem se o nic nesnažil, jen několikrát jsem s ní prohodil pár zdvořilostních vět u automatu na esspreso. Když přišel konec roku a tradiční vánoční večírek, který se tentokrát opravdu vydařil, stalo se mi něco, co jsem opravdu nečekal. V průběhu večera jsem měl pocit jako by mě Petra sledovala, nijak jsem nereagoval a dál jsem se dobře bavil. Ke konci večírku, když zůstali už jen ti nejsilnější jsem se rozloučil, zavolal taxíka a cestou z restaurace jsem se stavil na toaletě. Když jsem vycházel ven, překvapila mě Petra, zatlačila mě zpět do místnosti a začala mě vášnivě líbat. Pohotově mi rozepla kalhoty a vytáhla mi už pěkně tvrdé péro, otočila se zády, vyhrnula sukni pod kterou nic neměla, takhle se na mě připravila. Vklouznul jsem do její vlhké kundičky a začal přirážet, bylo to úžasné, něco podobného jsem dlouho nezažil. Netrvalo dlouho a cítil jsem přicházející orgasmus, ani mě nenapadlo to nějak prodlužovat, popadl jsem ji za její pevný kozy a v tom to na nás přišlo společně. Natáhl jsem kalhoty a rychle odtamtud vypadnul, ani ten taxik nečekal moc dlouho. Nemohl jsem uvěřit tomu, co se stalo, výčitky se míchaly se vzrušením, v hlavě zmatek.

Doma jsem si dal pořádnýho panáka a šel spát. Ráno jsem se probudil s menší kocovinou, zase tolik jsem toho večer nevypil, a vůbec se mi nechtělo do práce. Vzhledem k důležité schůzce jsem tam ale musel. První koho jsem potkal na chodbě byla samozřejmě Petra, jak jinak, nevěděl jsem jak se chovat, tak jsem pouze pozdravil, ona odpověděla a oba jsme šli svým směrem.
Takhle to trvalo další půlrok, chovali jsme se jako by se nic nestalo a já žil dál svůj život s Pavlou a při sexu si představoval Petru. Pak mě zavolal šéf do svojí kanceláře a poslal mě do Bratislavy za nespokojeným zákazníkem. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, ale když jsme vymýšleli strategii, šéf navrhl, že se mnou pojede Petra, aby zapůsobila svojí krásou. Chvíli jsem vzdoroval, ale nakonec mě šéf poklepal na rameno se slovy “to zvládnete”. Večer jsem si doma povídal s manželkou a řekl ji, že jedu na služebku, nebylo to nic neobvyklého, tak se jenom zeptala kam a na jak dlouho. Pak mi začala vyprávět, že má na cvičení nějakou kámošku, která ji líčila svoje milostné zážitky s nějakým chlapíkem, ale on prý o ní nestojí, moc jsem tomu nevěnoval pozornost a pak se debata stočila jinam.

Druhý den jsem odjel do Bratislavy s Petrou, cesta byla dlouhá a plná mlčení až na pár strohých vět. Ubytovali jsme se v hotelu, každý ve svém pokoji a připravili se na schůzku. První den jednání proběhl podle očekávání, Petra byla úchvatná a já měl dobrá vysvětlení našich nedostatků i návrhy na jejich odstranění. Když jsme jeli hotelovým výtahem, Petra se mi dlouze podívala do očí a špitla “nemůžu si pomoct”, chytla mě za kravatu a táhla mě do svého pokoje. Tam mě povalila na postel, ne že bych se bránil, svlékla mě i sebe a začala mi ho kouřit, byl jsem úplně mimo a měl co dělat abych se ji nevystříkal do pusy. Včas přestala a nasedla na mě, naskytl se mi pohled na její krásné tělo, pevná prsa a zadeček, pečlivě vyholená kundička a její velké oči upřené do těch mých. Držel jsem ji za boky a přirážel, abych pomohl jejímu blížícímu se vyvrcholení, opřela se o můj hrudník, dosedla naposledy a celá se třásla a škubala ve svém orgasmu. Po odeznění si klekla na všechny čtyři a chtěla, abych ji to udělal ještě zezadu. Vrazil jsem ji ho do její mokré kundičky a po pár přírazech jsem cítil, že to na mě jde, ona křičela slastí a v tom se ji podlomily ruce, vytáhl jsem ho ven a nastříkal celou dávku na její krásnou prdelku.

Po návratu ze služební cesty se vše vrátilo do starých kolejí doma i v práci. Až jednoho dne přišla Pavla domů ze cvičení a bylo na ní vidět, že není ve své kůži. Zeptal jsem se jí co se děje na což mi odsekla “ještě se ptej”. Po chvilce ticha na mě vyštěkla “Tak ty nevíš co se děje? Jak dlouho šukáš tu blonďatou couru od vás z práce?” V tu chvíli se mi zastavila krev v žilách a zůstal jsem jen koukat, nezmohl jsem se na slovo. Tak blbou náhodu bych fakt nečekal, ta kámoška ze cvičení, o které mi Pavla před pár týdny vyprávěla byla Petra, po cvičení spolu šly na kafe a Petra vyprávěla manželce další pikantnosti a ukázala ji moji fotku na firemním webu, tak to celé prasklo.

Po zbytek večera zavládla tichá domácnost, Pavla asi na dvě hodiny zmizela a po návratu si sedla naproti mě do křesla. Podívala se na mě a začala “Seď a poslouchej! Rozvádět se nechci, ale pošpinil si náš vztah a zradil moji důvěru, tohle ti jen tak neodpustím. Do zítra si rozmyslím, jak budeme dál fungovat, ale jistý si buď tím, že trest tě nemine.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Rád bych si přečetl vaše návrhy na trest.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandapraha »

Já bych ti je ufiknul, pak by ses do smrti už musel na sex své ženy jenom dívat a blonďatá coura by si s tebou už zase jenom chodila srkat kafe k automatu :lol:
Mimochodem, to je reálný příběh, nebo dobře podaná fikce?
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Je to fikce a ufiknutý mě neberou.
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od AndyGa »

Musel by sledovat jak se manželka kurví s ostatními :)
Ladislav
Příspěvky: 104
Registrován: pát 19. srp 2016 11:18:09
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka je bývalá prostitutka
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1021
Bydliště: V.p.P.,Bruntálsko, Vrbensko, Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Ladislav »

AndyGa píše:Musel by sledovat jak se manželka kurví s ostatními :)
Jojo :)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Proboha, jenom mu zase nestříhejte koule :-D Já bych byl pro, že by se ona přiznala, že už rok šoustá s jiným a on se kvůli tomu, co provedl a že byl takovej debil, že to nedokázal ani utajit, tak za to by jí to musel tolerovat a musel by začít nosít klícku, aby bylo jasné, že si s blondýnou už nevrzne. Navíc by mohla tu blondýnu, t..j. svoji kamarádku pozvat večer na víno a on by je mohl obsluhovat nahý :-) To by bylo dobré ponížení ne? A ta jeho žena by tam mohla sedět s tím svým milencem, který by si je nakonec vzal obě... Tím by ho dorazila úplně.

Ještě lepší by bylo, kdyby on klícku nemusel nosit, ale udělali by ten společný večírek a ona by ho pak za tou blondýnou posílala, ať si klidně jde zašukat, jestli chce, že jí to nevadí, ale blondýna by mu řekla, že s ubožákem už šukat nebude, že v jejich očích klesnul a ať jde obskakovat svou ženu a jejího milence, že ona šuká taky s tím milencem jeho ženy, že to je pořádný chlap a né šašek co klečí na zemi a nosí pití.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Neboj stříhání koulí nebude.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Celý další den jsem jen čekal na večer až se dozvím co si na mě Pavla připravila. Večer mě zavolala do ložnice, přišel jsem a zeptal se co se bude dít. Sedla si na postel a pravila “Včera jsem řekla, že se nechci rozvádět, ale mám jednu podmínku.” Zeptal jsem se jakou. “Náš život bude probíhat úplně normálně až na oblast sexu, tam budeš dělat přesně co ti řeknu, můžeš to kdykoliv ukončit, ale pak rovnou přines rozvodový papíry” Přikývl jsem na souhlas, Pavlína se ušklíbla a požádala mě “Jdi se do koupelny osprchovat a oholit, vrať se ke mě nahý” “Ohol se všude”, dodala při mém odchodu. Udělal jsem co řekla, pečlivě si oholil obličej, podpaží i pinďoura a při tom přemýšlel co bude následovat, doufal jsem, že bude chtít sex, tak jsem pospíchal a vrátil se zpět do ložnice. Bylo tam šero a Pavla seděla na křesle v černé podprsence, síťovaných punčochách a na nohou měla vysoké odpadky. Mám rád když se takhle oblékne, vzrušilo mě to, přistoupil jsem k ní a chtěl ji začít líbat. Razantně mě odstrčila se slovy “Na to zapomeň, od teď na mě půl roku ani nesáhneš a pak se uvidí, jestli si mě ještě zasloužíš. Stojí tí péro co? Líbí se ti když se takhle obléknu, vím to.” Nechápal jsem, kde se to v ní vzalo, takhle jsem ji neznal, pokračovala dál. “Klekni si do kouta čelem ke zdi a začni si ho honit.” Neváhal jsem a poslechl. “Rozhodla jsem se, že tě potrestám tím co si udělal ty mě a přidám něco k tomu. Jak jsem již řekla, půl roku sex se mnou nepřipadá v úvahu. Aby si neměl choutky, tak si ho tady přede mnou každý den vyhoníš a vystříkáš se do odměrky, abych měla přehled. Dělej, hoň si ho a nepřestávej, nebudu tady s tebou hodinu. Až na tebe bude přicházet orgasmus, přestaneš honit a dáš ruce za hlavu, zbytek zařídím já. Ale ještě jsem nezmínila to hlavní. Našla jsem si milence, nebylo to ani tak těžké. I já mám svoje potřeby a nebudu kvůli tobě půl roku bez sexu.” V tom to na mě přišlo, udělal jsem jak řekla, přestal jsem honit a dal ruce za hlavu. “To bylo rychlý” Podotkla radostně. Přistoupila ke mě zezadu, cítil jsem její vůni a dech za krkem, lehce mě chytla za koule chladnou rukou a k žaludu přitiskla odměrku. Chtěl jsem si ji přitáhnout blíž k sobě, ale sevřela mi pytel a řekla “ruce měj pořád za hlavou” pak mi asi třikrát přetáhla předkožku přes žalud a já se mohutně vystříkal do skleněné nádobky. “Tááák hodnej kluk. A takhle to bude každý večer, abych tě měla pod kontrolou.”
Několik dalších dnů se opakovalo obdobným způsobem s tím rozdílem, že manželka nemluvila, seděla v křesle s mobilem v ruce a občas mě popoháněla se slovy “Už budeš? Chci se jít dívat na televizi.” Jakmile jsem dal ruce za hlavu, dodělala mě, nechala vystříkat a odešla. Chvíli jsem klečel nahý v koutě s vyhoněným pérem a zpytoval svědomí. Když jsem přišel za ní do obýváku bavila se se mnou jako by se nic nedělo. Jednoho dne mi poručila, abych se k ní při masturbaci otočil čelem a díval se ji do očí. Začala mi vyprávět “Dneska jsem zase byla za Michalem, víš jak jsem ti říkala, že mám milence, tak to je on. Byla jsem už dost nadržená, s tebou nic není, tak jsem mu napsala, že se stavím. Byl rád a když jsem přišla hned se na mě vrhnul, nejdřív mě krásně lízal a já se během chvilky nádherně udělala. Měl ho jako kámen a o dost většího než ty, docela jsem se ho lekla, trošku jsem mu ho polaskala pusou a nasedla na něj. Takový orgasmus co jsem prožila s ním jsem nikdy neměla, cítila jsem ho tak hluboko a intenzivně, je to fakt machr na sex, ale ty jsi můj manžílek viď? Jenomže víš jak nesnáším kondomy, říkala jsem Michalovi, že do mě nesmí stříkat, ale jak jsem byla nahoře, tak jsme to nějak nevychytali a on to do mě pustil, ještě teď to ze mě teče. Už budeš? Chci jít do sprchy.” Ale já už jsem byl, jen jsem nedal ruce za hlavu a s tím Pavla nepočítala, takže si nevšimla, že jsem se vystříkal na podlahu. “Děláš si srandu? Podívej se na ten svinčík!” Byla fakt vytočená, když si toho všimla. “Dělej, vylízej to a rychle” Tak to už na mě bylo moc, klečel jsem a koukal do země. “Tak bude to? Nebo to snad chceš ukončit?” Nechtěl jsem, takže jsem se sehnul a začal jsem olizovat vlastní sperma ze země, tu chuť jsem doposud neznal, hořká se mísila se slanou a navíc ta konzistence, bylo to nekonečné. “Tak vidíš, že to šlo. Aspoň víš, jak to chutná, když si vždycky chtěl, abych to spolkla. Ještě jednou předvedeš něco podobného, tak to dopadne mnohem hůř.”
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Wáu, tak to se ti povedlo, moc dobrý. A teď by to mohl takhle recyklovat častěji, ne? Aby si tu svoji nevěru "vypil" až do dna... To je nádherný základ pro to, aby si příště dovedla michala domů
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, manzelparohac, roby7 a 38 hostů