Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandapraha »

Sakra, ja si ho snad zacnu u povidek honit :-) Docetl jsem a pero mi zase stoji k prasknuti. Pises opravdu moc dobre a hezky si s nim pohravas. Myslim, ze ve finale bude i jeho sladky ulet Petra jenom neskutecnou serii failu a utrpeni a tak to ma byt, kdyz si zmetek nedokazal udrzet curaka na uzde, tak at ted zaplati :-) A jeho zena? Myslim, ze ji to zacalo bavit. Ze se ji to libi, ze z pomsty uz je docela slusna zabavicka a z poslusne a hodne domaci putky se stava dost drsna dominantni mrcha, ktera si necha Michala na poradny, zivocisny sex a na svem muzi si bude vybijet sve dominantni sklony. Kdo vi, treba by mu to v teto fazi uz i chybelo? :-)

Oplodneni je taky jedna varianta, ale myslim, ze to bude jeste chvili trvat, ze pribeh jeste nekonci. Ze ted si jeho zena uziva ty vyhody takoveho vztahu, ze po sexu s milencem nemusi hledat kapesnicky a jeji poslusny, nadrzeny subicek ji vycisti tak dokonale, ze nemusi ani do sprchy. Libilo by se mi, kdyby ji michal soustal nekde na verejnem miste, treba v kabince marketu a manzilek by potupne stal u dveri a hlidal. Pak by nabehnul dovnitr a pouklizel :-) Samozrejmosti by bylo, ze by sve manzelce a jejimu milenci pomahal s taskami, jdouci hezky jeden krok vzadu, za zamilovane se za ruce drzici dvojici. A mohl by je takhle nekdo znamy potkat. Ten dialog bych si fakt rad precetl. Idealne nejaky jeho kamarad, kteremu se kdysi chlubil, jaky je to borec, ze podvadi manzelku a suka s Petrou.

Co rikas? Ze by se pomalicku dostalo ven, jak to ma ten "kanec" doma ted, kdo komu nasazuje parohy a kdo se bude smat naposledy?
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Další den když jsem klečel ve vaně s pérem stojícím k prasknutí Pavla opět brala do ruky sprchu, ale pak pravila “Dnes to uděláme tady, klekni si”. Začala s masáží prostaty, ale tentokrát se věnovala i penisu, přejížděla od kořenu ke špičce rukou namazanou lubrikantem velice pomalu se slovy “Nesmíš se udělat, jinak žádná odměna nebude, kdyby to na tebe šlo, zastav mě, jinak tě místo odměny potrestám”
Nevěděl jsem co by mě čekalo za trest a nechtěl jsem to zjišťovat, takže jsem ji po chvíli zastavil. Přestala se vším a pustila mi ledovou sprchu nejdřív na ptáka a pak na zadek. Po chvíli pokračovala už jen masáží prostaty a pověděla mi “Dnes jsem mluvila s Petrou, je to zařízené, slíbila že dorazí” V tu chvíli se mi zase postavil “Ale uklidníme se miláčku, ještě budeš muset vydržet, Petra může až za čtrnáct dnů”. Opět jsem ucítil ledovou vodu na koulích, pak už jen rychlé osušení a cvaknutí zámku od klícky, Pavla už to uměla velice rychle. “

No zítra můžeme zkusit jak moc jsi nadržený, možná ti dovolím si to udělat v koutě”. Nemohl jsem se dočkat dalšího večera. Po sprchování jsem nedostal klec a Pavla mě odvedla do ložnice “Klekni si do kouta, ruce za hlavu”. Ihned jsem provedl co nařídila.
Přiblížila se ke mě a na zem položila dva rozbalené kondomy, namazala mi ptáka gelem a postupně na něj navlíkla obě gumy. Na postel vedle mě položila tubu s gelem co mě s ním namazala. Udělala to provokativním způsobem, aby zaujala mojí pozornost, zaostřil jsem v přítmí na obal a přečetl nápis “znecitlivující gel”. Péro mi trčelo nahoru, na něm dva kondomy a po nimi velká vrstva znecitlivujícího gelu. “Chceš se vystříkat? ”Zeptala se mě Pavla “Ano chci” odpověděl jsem. “Připraven?” Přikývl jsem stále s rukama za hlavou “Můžeš začít”

Rychle jsem ho vzal do ruky a začal si ho honit. “Máš na to dvacet vteřin”
Každým tahem se gel dostával hlouběji do kůže, honil jsem jak zběsilý, ale měl jsem ho úplně dřevěnýho a ještě to jistily dva kondomy, v tom slyším jak Pavla začala odpočítávat “tři, dva, jedna, STOP! Ruce za hlavu” Už jsem myslel, že skoro budu, ale Pavla moc dobře věděla, že ji poslechu. “Chceš ještě 5 vteřin?” Zeptala se. Je jasné co jsem odpověděl. “Dobře, “pět, čtyři tři, dva, jedna, STOP! Ruce za hlavu” Nedalo se to, prostě jsem to nestihl i přes to, jak moc jsem byl nadržený. Můj pták byl v tu chvíli brnící klacek napnutý k prasknutí. Pavla s úsměvem a klidným hlasem konstatovala “Nestihl jsi to, snad příště” a zavelela “Odchod do koupelny, dáme klec, ale kondomy necháme, aby se ti nestala nějaká nehoda” Musel jsem zase vlézt do vany, sprchovala mě studenou vodou, dokud nešel penis nasoukat zpět do klece.

Odvedla mě do ložnice, lehla si nahá na postel, podívala se na mě a rozverně řekla “Dala bych si masáž” A podala mi masážní olejíček “Začni chodidlama a pokračuj dále, uvidíme co stihneme než přijde Michal, chci bejt pro něj uvolněná” Začal jsem ji mnout a jemně mačkat její chodidla, věděl jsem jak to má ráda, vrněla blahem, trvalo to asi 15 minut, postoupil jsem dál přes lýtka až ke stehnům a užíval si dotyky nádherných nohou.

V tom zazvonil zvonek, poslala mě otevřít s pokynem “Pootevři dveře a vrať se zpátky ke mě” Udělal jsem jak řekla a vrátil se do ložnice “Lízej mě, než se Michal připraví.” Zabořil jsem jazyk do její kundičky co nejhlouběji a pak znovu a znovu, držela mě za hlavu a tlačila ji proti sobě. Nejednou mě odkopla a přikázala “kleknout vedle postele” a přivitala Michala objetím a dlouhým polibkem. Chvíli se mazlili a líbali na posteli. Pak navrhla, že by mohli dát polohu 69 a mě pokynula “Pojď na postel a pokračuj v masáži chodidel” Bez otálení jsem začal s masáží a sledoval jak kouří Michalovu kládu, zase mu stál jako stožár a ona ho těsně obepínala rty. Na tvářích se jí dělaly důlky, jak mu ho sála. Přitom mu ještě stihla zpracovávat jeho koule. Po chvíli ho vytáhla s pusy a špičkou jazyka mu jezdila po špičce žaludu a pak po uzdičce, bylo vidět jak Michalův čurák pulsuje vzrušením. Zrovna jsem sledoval její krásnou prdelku, jako by to vycítila řekla “Lízej mi zadeček” Chvíli jsem ji jezdil jazykem kolem dírky a pak ho tlačil dovnitř, když se ji začaly svaly kolem prdelky a kundičky stahovat v divokém orgasmu.

Ležela na Michalovi a oddechovala se spokojeným výrazem ve tváři. Když si užila příval hormonů, vyburcovalo ji to k dalšímu pokračování. Chtěla abych si sednul na postel, dala moje nohy ze široka od sebe, posadila se mezi ně a zády se o mě opřela se slovy “Budeš mi držet nohy nahoře a od sebe, aby do mě Michal mohl pořádně hluboko a já si to krásně užila bez vyčerpaných svalů na stehnech” Chytil jsem ji pod koleny a poroztáhl její nohy “pořádně” napomenula mě. Trochu jsem zabral a uviděl jsem nás v zrcadle, byly jsme přímo proti němu.

Zase mě přepadl ten pocit, kdy jsem si naplno uvědomil situaci, ve které jsem byl. Držím nohy svojí ženy od sebe, její mušlička je rozevřená a připravená na klacek jejího milence. Výhled přerušil Michal, který klekl mezi Pavlíniny nohy a namířil svůj ocas mezi její vlhké pysky, přiložil žalud na správné místo a pomaličku do ní zajel úplně celý, což Pavla doprovodila slastným dlouhým a chvějícím se vzdychem. Pak už jen stačila dodat “Michale dneska mi to dej na bříško”. Byla tak vzrušená a plná jeho klády. Michal už moc dobře a lépe než já věděl co na ní platí. Pár rychlých a krátkých přírazů vystřídal hlubokým zásunem a setrváním až na dně její vagíny, což vyvolalo rychlý a intenzivní orgasmus, tentokrát ji nenechal odpočívat a vystupňoval tempo. Pavla byla na vrcholu dlouho a měla několik po sobě jdoucích orgasmů, to Michala vyburcovalo ještě k mohutnějším přírazům až najednou zaklonil hlavu, vytáhl péro a žaludem se opřel o podbřišek mojí Pavlínky. Z jeho červeného a zmáčeného ptáka se v rychlých várkách začalo řinout husté sperma. Když skončil, ještě si ho oklepal a lehl si vedle nás.

Pořád jsem držel Pavle nohy a sledoval jak sperma stéká mezi její pysky, ucítila to a rychle tam hmátla rukou. Lepkavé sperma se táhlo za jejími nehty, dala mi prsty nad ústa s komentářem “Podívej co ti tady Michal nechal” Poslušné jsem si nechal dát prsty do pusy a rty olízl první dávku. Pak následoval úklid postříkaného bříška i toho co zateklo mezi nohy.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

Chlape ty tak dobre pises az si zacinam mysliet ,ze opisujes skutocnost. To ber ako pochvalu ;-)
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandapraha »

Jsem z toho tak vzrušený, že jsem si jistý, že bych se teď udělal i přes ten znecitlivující gel :-) Jinak moc dobrý nápad, nechat ho, aby držel její stehna široce rozevřené. Příště by mohl ještě chytit jeho ptáka, zavést ho na místo, přiložit žalud a poprosit Michala. Poprosit ho, aby .... protože zlobil a je to jeho trest. Jako malý kluk, co rozbil okno a škemrá o trest, aby neměl domácí vězení a mohl s kamarády k vodě.

Už se těším, až přijede Petra. Líbí se mi, jak jsi vystihl, že se mu hned postavil a Pavla ho hned setřela :lol: Beztak to pro něj bude takové fiasko, že mu to srazí poslední zbytky sebevědomí, aby už nikdy žádnou jinou ani neoslovil.
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od diner22 »

Dobrý, fakt dobrý počtení. Ještě by ho mohl za odměnu, před manželkou, opíchat do zadku Michal, a dokončit to ponížení. Ale před tím ho o to samozřejmě poprosit. A to zavadění Michala péra taky dobrý nápad. Možná si Michal přivede i kámoše a budou jí prznit dva, tři, čtyři. Už se těším co bude dál.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandapraha »

diner22 píše:Dobrý, fakt dobrý počtení. Ještě by ho mohl za odměnu, před manželkou, opíchat do zadku Michal, a dokončit to ponížení. Ale před tím ho o to samozřejmě poprosit. A to zavadění Michala péra taky dobrý nápad. Možná si Michal přivede i kámoše a budou jí prznit dva, tři, čtyři. Už se těším co bude dál.
Tohle už by bylo dost za čarou a Michal by se projevil jako nějaký buzík. Ale nebylo by špatné, kdyby přijela Petra a ošukala ho do prdele připínákem. Když chtěl mít ten sex :lol: Mohl by se na to 2 týdny těšit. To by bylo krásné, sledovat ten jeho pohled při konfrontaci s realitou - jako by mu rozšlapali hračku.
Druhá varianta pak je, že by si musel sehnat BI chlapa a jako na potvoru by přijel právě současně s Petrou. Těch možností je hodně. Ale já bych Michala nechal šukat do prdele maximálně Pavlu. Která mimochodem nikdy anál neměla ráda a teď bude Michala přímo prosit, aby nepřestával, i když má mnohem většího ptáka než její muž, kterému to nikdy nedovolila i když naléhal.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Dny se vlekly a já už byl zamčený skoro měsíc, Pavla mě každý den trýznila podobným způsobem. Vždycky když už jsem myslel, že mi dovolí, abych se vystříkal plnohodnotně i s orgasmem, tak mi to nějak znemožnila. Buď to byla ledová voda nebo mě přestala dráždit anebo mi nepovolila pokračovat v masturbaci.
Částečně mě odčerpávala masáží prostaty, vetšinou to ze mě teklo přes klec a vyjímečně mi dráždila napnutého ptáka. Pavla mě několikrát chválila za poslušnost “Vidíš jak se umíš chovat, když chceš, musíš pěkně poslouchat, jinak bych tě musela potrestat a to přece nechceme ani jeden”, říkala to takovým provokativním tónem, jako by chtěla abych to porušil.

Až jednou při jejich obvyklém sexu, když jsem ji držel nohy od sebe a oni prožívali společný orgasmus, překročil jsem hranice. Sledoval jsem Michalovu kládu jak stříká na Pavlínino ploché a stahující se bříško. Moje péro se tlačilo na klec, já se neudržel a šeptal jsem ženě od ucha “Prosím Pavli, moc prosím, udělám co budeš chtít, nech mě taky vystříkat, prosím” Pouze odvrátila hlavu a vstřebávala odeznívající rozkoš.

Potom co jsem ji očistil, mě poručila abych si kleknul na všechny čtyři a přísným tónem vyštěkla “Tak ty nám budeš kazit hezké chvíle tvým ubohým škemráním? To bylo naposledy!” V tu chvíli mě švihla přes vystrčený zadek koženým opaskem, strašně to štípalo a vzápětí přišly další dvě rány, chvilku trvalo než největší bolest vyprchala. Potom mě ještě pohrozila “Zítra má přijít Petra a ty provedeš tohle? Ještě jednou předvedeš něco podobného a těch ran bude 10 každý večer”.

Konečně nastal den, kdy měla přijít Petra. Nevěděl jsem, jestli tomu můžu opravdu věřit, ale nic jiného mi nezbývalo, potřeboval jsem se na něco upnout. Večer probíhal obvyklým způsobem, zvlášť jsem si dal záležet na hygieně a holení, samozřejmě pod přísným dohledem a nakonec jsem dostal povolení se navonět. Konečně jsem byl přichystaný pro Petru, dostal jsem klec a manželka mě nahého odvedla do ložnice. “Udělej si pohodlí a lehni si, Petra tu má být za chvíli”
Neuběhlo ani pět minut a Pavle zazvonil telefon, “To je Petra, jdu ji otevřít, stoupni si vedle postele a ruce dej za hlavu”. Ten okamžik byl tady, Petra vešla do pokoje. Pavla stála za ní a usmívala se. Srdce mi bušelo vzrušením, Petra byla nádherná. Její blonďaté naprosto rovné a čerstvě zastřižené vlasy dopadaly na její holá ramena a záda. Červené šatičky na ramínka těsně pod zadeček zvýrazňovaly její dlouhé nohy na kterých měla obuté lesklé botky s otevřenou špičkou v barvě šatů.

Sehnula se a odložila si kabelku, zahlédl jsem kousek její prdelky a ucítil, jak se mi ocas tlačí na klec. Pak se na mě podívala a jen špitla “Ahoj”. Polknul jsem a odpověděl. Přiblížila se ke mě a zašeptala “Promiň, nechtěla jsem tě dostat do takové situace” Stál jsem tam s rukama za hlavou a čekal co bude dál, to měla v režii Pavla. “No tak jdeme na to” Zaznělo rozhodným tónem od Pavly. “Michale, pojď”. Tak toho jsme tady nečekal, musel přijet s Petrou, jinak nevím.
“Tak miláčku začni” Pokynula mi Pavla. Udělal jsem krok k Petře, ta mě chytla za ruku, položila se na postel a přitáhla mě k sobě. Krátce a něžně mě políbila a pošeptala mi do ucha “Nejdřív si mě musíš připravit”. Sesunul jsem se dolů, stáhnul jsem ji kalhotky, pohladil její krásná chodidla a položil je na postel, ona ohnula své prsty s červeně nalakovanými nehty přes kraj postele. Pomalu jsem se sunul k jejímu rozkroku, její buchtička byla dokonalá, heboučká a bez jediného chloupku.
Byl jsem strašně nadrženej, ale nechtěl jsem nic uspěchat, navíc jsem měl pořád klec. Začal jsem jazykem jezdit kolem její dírky a občas zavadil o klitoris. Když jsem jazyk zasunul dovnitř byla už krásně vlhká a tiše sténala. Asi po pěti minutách co jsem si vychutnával Petřinu broskvičku Pavla zavelela “To by stačilo!” Podíval jsem se na Pavlu, seděla v křesle, před ní nahý Michal a ona mu ho kouřila. Vytáhla ho z pusy a řekla “Sedni si na postel, nohy dej od sebe. Péťo ty si prosím sedni mezi jeho nohy. Tááák, do je ono a teď ji roztáhni a podrž stehna.” Zase jsem nás viděl v zrcadle, tentokrát to ale bylo s Petrou a moje žena s jejím milencem se na něčem domlouvali.

V tom si Michal klekl mezi Petřiny nohy s trčícím ocasem. “Tak miláčku, teď tě čeká zbytek trestu za to včerejší zlobení ” Podíval jsem se na Pavlu a pomyslel si jako by ten výprask nestačil “No co koukáš. Až řeknu, tak opatrně vezmeš Michalův penis a žalud mu přiložíš na Pétinu dírku. Pak Michala poprosíš, aby zajel dovnitř a vystříkal ji místo tebe.” Nevěřícně jsem se na Pavlu podíval, což mi odměnila přísným výrazem. “Tak začni” Nikdy před tím jsem neměl cizí péro v ruce, vzal jsem ho nejistě za kořen a pomalu ho táhl k Petřině kundičce, ta ani nedutala. Přiložil jsem Michalův tvrdý žalud na kraj Petřiny dírky a uviděl, jak se mírně omočil. Pak jsem řekl co Pavla nařídila “Michale prosím vyšukej a vystříkej místo mě Petře kundičku. Já nemůžu, protože jsem včera zlobil a tohle je můj trest”

Michal neváhal a jeho kláda pomalým a nepřerušeným tahem zajela do Petry. Petra má velice pohlednou a dost úzkou pičinku, viděl jsem jak se kůže kolem jejího poševního vchodu napíná kolem Michalovi klády, přičemž měla přivřené oči a jen velice potichu slastně povzdechla. Michal ji nešetřil a šukal ji tvrdými rychlými přírazy v neměnném tempu, přesně věděl jak na ní, jako by už ji někdy šukal. Když to začalo na Petru přicházet, Michal začal zpomalovat, ale za to si dal velice záležet na hloubce průniku, Petra byla těsně před vyvrcholením, její tváře zarudly, oči měla stále zavřené a hlasitě křičela, Michal udělal dva rychlé přírazy a s Petrou začal lomcovat orgasmus. Michal opět zrychlil, což vyvolalo další Petřin orgasmus a pak už začal Michalův pták pulsovat a stříkat do její skvostné mušličky.

Po chvilce ho vytáhl a sedl si vedle Pavly, ta vstala se slovy “Tak miláčku je řada na tobě” Položil jsem Petru na postel a podíval se na ní, byla vyčerpaná a z její pootevřené mušličky vytékalo Michalovo semeno. “Snad ti nepřipadá použitá?” Poznamenala posměšně Pavla. Podíval jsem se na svého ptáka uvězněného v kleci, Pavla mě chytla za krkem a pravila “Neboj, až přijde tvoje chvíle, odemknu tě. Ale nejdříve si ji snad očistíš ne?” Sáhla Petře do klína dvěma prsty a dala mi ochutnat trochu spermatu smíseného s její štávičkou, olízl jsem ji prsty a ona zatlačila moji hlavu k Petřinému rozkroku.
Začal jsem ji pečlivě vylizovat, Petra mezi tím odpočívala, já byl strašně nadržený, orgasmus jsem neměl asi měsíc a můj pinďour bolestivě tlačil na klec. Konečně jsem měl hotovo, zvedl jsem hlavu a dostal jsem pokyn od Pavly “kleknout a ruce za hlavu” v ruce měla klíček a mířila s ním ke kleci. Zámek cvakl, odemkla mě, můj pták okamžitě vystřelil nahoru, cítil jsem, jak v něm proudí krev a stoupá tlak na maximum, byl jak šutr. Petra přede mnou, nohy roztažené, kundičku už sice ošukanou a vystříkanou, ale nyní konečně pro mě.

“Tak do toho miláčku” Pobídla mě Pavla. Jakmile jsem se k Petře přiblížil, dala nohy k sobě, vzápětí mě odkopla chodidlem a s úsměvem vyjekla “To si vážně myslíš, že budu šukat s takovým ubožákem? Vždyť se na na sebe podívej” Klečel jsem na posteli se stojícím pérem, ze kterého se táhla čirá tekutina, byl jsem tak nadrženej, až jsem se klepal, oči jsem měl zabodnuté do postele a cítil nekonečné ponížení. Po chvíli mlčení promluvila Pavla “No tak Péťo, na něčem jsme se přece domluvili, tak mu dej, vždyť ses na něj tak těšila”
Petra neochotně roztáhla nohy, přejela si prsty po mušličce a řekla “Tak pojď” Znovu jsem si prohlédl její dokonalé tělo a pomalu se začal přibližovat, chytla mě za tvrdýho ptáka a namířila ho ke svojí dokonalé kundičce, srdce mi bušilo vzrušením a můj třas se vystupňoval. Když Petra udělala ten poslední pohyb, abych do ní mohl vniknout a můj žalud se dotkl jejího těla, zaškubalo mi v něm a já začal nekontrolovatelně stříkat. Udělal jsem se jak malej kluk při svém poprvé a postříkal ji bříško, cítil jsem jak rudnu v obličeji a místností zazněl výbuch holčičího smíchu.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Všem díky za komentáře, zvláště za ty pochvalné, ale samozřejmě i za ty kritické, vždycky je co zlepšovat. Dostal jsem se do fáze, kdy jsem vyčerpal většinu nápadů, sice mám ještě něco v hlavě, ale nerad bych recykloval to, co už jsem napsal, i tak už jsem se dost opakoval. Teď musí přijít zvrat, abych mohl pokračovat dále. Navazuji s poděkováním za vaše náměty, něco jsem zapracoval, něco mě nebere, ale i to je dost dobré, protože to podněcuje mojí fantazii a výsledkem jsou jiné nápady.
to kandapraha: Tvoje náměty jsou fakt dobré, něco už jsem použil, něco si nechávám v záloze. Snad nebude vadit, když kabinky v supermarketu vyměním za sprchy v bazénu :).
Ale jak jsem už napsal, teď musí přijít zvrat. Je to na vás, pište co vás napadá.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Ať se nechá prostě od Michala oplodnit, to bude zvrat jako hrom :D
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Skarbax píše:Ať se nechá prostě od Michala oplodnit, to bude zvrat jako hrom :D
No nevím. Nějak mi to do toho teď nesedí, k čemu by to bylo dobré? Že by ho přinutila aby souhlasil s tím, že si to nechá? Že on ji podváděl a ona s tím musí do smrti žít, tak on teď bude mít do smrti před očima její dítě s jiným?
Já bych to nedal a kopl bych ji do prdele. Tohle už by bylo moc. Já bych obecně nikdy nesnesl, aby má žena měla dítě s jiným. Dovolil bych ji fakt cokoliv, ale tohle je něco, co bych nikdy nepřešel. Šukání je hra, zábava, ale dělání dětí, to beru dost vážně.

Dívám se dost přes prsty třeba i na chlapy, kteří si najdou ženskou s dětmi a sami žádné nemají, no ženská nechce a oni to přijmou. Takový chlap je v mých očích úplná nula. Živit cizí děcka... No ty vole.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], sluhapromadam, valos, valsoraj a 133 hostů