Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Chystám pokračování. Dík za náměty, něco zase použiji (asi se pojede na wellness), ale zatím je to takové suché. Co třeba to rozšířit o nějaké další praktiky? Co by vás zajímalo?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandapraha »

Být donucen k bisex vůči milenci? Ale nevím no, to každému asi nesedne.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Bisex nééé :-( Sorry to mě nebere, kdybych to napsal nebylo by to ono.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

kandafil píše:Chystám pokračování. Dík za náměty, něco zase použiji (asi se pojede na wellness), ale zatím je to takové suché. Co třeba to rozšířit o nějaké další praktiky? Co by vás zajímalo?
Je jasne, ze to musi sednout hlavne tobe, proto mi spis naznac, na co myslis a ja to trochu rozvedu, pripadne pribarvim. Tech praktik uz jsi pouzil docela dost, ale co rikas treba na ruzne elektronicke vychytavky, jako dalkove ovladany obojek na psy, nebo treba elektrosoky primo do klicky na penis. Mohli by spolu vsichni tri vyrazit nekam do spolecnosti a kdyby se cuckold choval nevhodne, mohla by ho Pavla usmernit stiskem tlacitka v kapse.

Priznam se ze nic takoveho doma nemame, ale prijde mi to lakave. Mame vibracni vajicko na dalkove ovladani, ale to je spise ta druha strana, tim se da krasne ovladat zena, treba u kasy v hypermarketu, nebo na benzince pri placeni je to docela legrace, kdyz se ji v kunde z niceho nic rozvibruje a ona prave kouka pokladnimu do oci a podava mu tisicovku :lol:

Takze proste neco na ten zpusob, ale s tim, ze tim totalne ovladanym by byl on a Pavla i s Michalem by si s nim mohli na verejnosti pohravat. Nebo by to nemuselo byt na verejnosti. Videl jsem i videa, kde probihal vycvik takoveho subika s elektrickym obojkem pro psy na koulich. Panicka drzela v ruce vysilacku a rozdavala prikazy. Byl docela poslusny :lol:
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Tak kde máme další díl? Nějaká dlouhá pauza.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od pepe »

Prosím, bude pokračování? Nemůžu se dočkat, pořád vyhlížím další díl a pořád nic, prosím, napiš další díl, je to nejlepší povídka tady na webu.
CIGAN
Příspěvky: 2
Registrován: sob 04. bře 2017 23:15:29
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od CIGAN »

hlavne si dobre zapichat
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Přišli jsme do ložnice, kde mě položila na postel a obkročmo na mě nasedla, já byl pořád nahý a bez klece a Pavla v černých šatech, pod kterými nic neměla. Vyzývavě se na mě podívala se slovy “Dnes jsem si neužila ani trochu sexu”, to už mi stál jako svíčka a cítil jsem jak mi po něm přejíždí od kořenu k žaludu svojí vlhkou pičkou, dala si záležet, abych se nemohl dostat dovnotř i přesto, že jsem se o to dost snažil. Pak mi ho jen přisedla na břicho a pravila “Dobře, jestli do toho chceš jít, tak souhlasím. Pravidla jsou následující. Za prvé. Zítra zařídíš, že tvůj plat bude chodit na můj účet. Za druhé. Já budu ta co rozhoduje. A teď nemyslím v sexu, ale v celém našem životě. Za třetí. Budeš mě poslouchat na slovo a pokud ne, budeš přísně potrestán.” Nadechoval jsem se a chtěl vyjednávat o penězích, ale zakryla mi ústa rukou a řekla “Tiše, na nic jsem se neptala”. Zase mi začala přejíždět po péru, sice jsem už jednou stříkal, ale bylo to samovolně, nijak jsem si to neužil, takže jsem byl zase pěkně nadrženej a toužil ji ho tam zasunout. “Pověz miláčku, chtěl bys mi ho tam vrazit?” A nasedla mi na kraj žaludu, byl jsem tak blízko stačilo zvednou pánev a byl jsem v ní. “Ani se nehni” Podívala se na mě přísně. V péru mi pulzovalo a před očima jsem měl tmu, nevydržel jsem, trhl jsem sebou ve snaze zajet do Pavly, na to čekala, uhnula přesně v ten okamžik a bleskurychle ze mě seskočila. Vzala mě za něj a druhou rukou mi silně zmáčkla koule, hrubě stáhla předkožku, naslinila dva prsty a dala mi dvě rány přes žalud, šíleně to štípalo, ale to už jsem ji slyšel křičet “Okamžitě do koupelny a do vany”. Tam mi na něj zase pustila vodu, bylo jasné co bude následovat. Tentokrát byla ta voda studenější než obvykle, začal jsem ji prosit, ať už toho nechá, že už mi stejně nestojí, podívala se na mě a s úsměvem pravila “Já rozhoduju, kdy přestaneme, do teď jsem tě šetřila a nedávala ti úplně ledovou” V tom sáhla na baterii a otočila pákou nadoraz. Takhle studená ta voda nikdy nebyla, myslel jsem, že mi koule zajedou až do břicha. Když seznala, že by to mohlo stačit, nechala mě abych se utřel a čekala na mě s klecí. “Koupila jsem ti o číslo menší, tamta ti byla dost velká, no a aby se dobře nasazovala, tak jsem použila trochu studenější vodu než obvykle” Pak už jsem slyšel jen cvaknutí zámku, na podchlazených koulích a ptákovi jsem necítil nic. Druhý den, když jsem přišel z práce Pavla se hned ujišťovala, jestli jsem v účtárně změnil číslo účtu na její. Odsouhlasil jsem ji to. “To máš štěstí a teď mi přines tvojí peněženku” Podal jsem ji šrajtofly, sáhla dovnitř a vytáhla vše co tam bylo. “No paráda, s tím co si měl ve skříni to je přes dvacet tisíc, o víkendu pojedeme na wellnes chatu, už jsem rezervovala tři místa. No a teď bychom si mohli zajet do bazénu, co říkáš?”. Neodvážil jsem se nijak odporovat, sedli jsme do auta vyrazili. Přišli jsme do bazénu a převlékli se v kabinkách, když jsme se sešli před oddělenými sprchami Pavla ukázala na nápis “Sprchujte se bez plavek”, tohle jsem vždycky ignoroval a plánoval jsem to udělat i dnes, rozhodně jsem se nechtěl svlékat, aby někdo viděl, že mám na ptákovi klec. Moje krátké přemýšlení přerušila Pavla “Dej sem ty plavky”, z ramena mi sebrala i ručník a postrčila mě ke dveřím sprch “Počkám na tebe před výlezem ze sprch” a zmizela. Vešel jsem dovnitř, naštěstí tam nikdo nebyl, rychle jsem se namočil pod sprchou a spěchal k východu, Pavla tam samozřejmě ještě nebyla, ale to mě v tu chvíli nenapadlo, v tom proti mě jdou dva mladí kluci, rychle jsem se otočil a zapadl na záchod. Čekal jsem tam asi pět minut a pak se odhodlal jít znovu k východu, tam už čekala Pavla s úsměvem “Kde seš tak dlouho” a hodila po mě plavky. “Pojď jdeme do vířivky” Bylo tam asi osm lidí, Pavla si sedla a pokynula mi, abych si přisedl co nejblíže k ní. Po chvilce mě začala vášnivě líbat a na okamžik mi zajela rukou pod plavky. Snažila se, aby ostatním bylo zřejmé, že patříme k sobě. Náhle mi pošeptala do ucha “Za chvilku přijde Michal”. Dala si nohy na kraj bazénku s vířivkou a opřela se o mě zády, nešlo si nevšimnout jejích nádherných nohou s nehty upravenými francouzskou manikůrou, všichni chlapy ji na ty nohy civěli. Pak jsem zpozoroval novinku, na kotníku měla decentní řetízek a na něm klíček. Dělala všechno proto, aby si jejích nohou všimli všichni. Najednou se objevil Michal, sedl si naproti nám, udělal si pohodlí. V tom se Pavla zvedla namířila si to k němu, sedla si Michalovi mezi nohy a on ji objal kolem boků. Cítil jsem pohledy všech v tom bazénku a jejich čekání co udělám. Neudělal jsem nic, seděl jsem a čekal co bude. Michal s Pavlou se chvílemi obírali a užívali si výřivky až Pavla náhle zavelela “Jdeme do sprch a domů” Cestou ke sprchám se ti dva na něčem domlouvali, ale nic z toho jsem neslyšel, musel jsem jít pár kroků za nimi. Michal nahlédl do pánských sprch a vzápětí tam zatáhl Pavlu, opřel ji zeď, rychle stáhnul plavky. Pavla se rozkročila, vyšpulila zadeček a opřela se rukama o zeď. Otočila hlavu ke mě a přikázala “Sundej si plavky a hlídej jestli někdo nejde.” To už Michal stál za Pavlou, tisknul ji ke zdi a směroval svůj klacek k její kundičce. Prudce ji ho tam vrazil, přitiskl ji ke zdi a začal ji zběsile šukat. Sledoval jsem je a mezitím nervozně přecházel od dveří ke dveřím, abych se ujistil, že nikdo nejde. Pavla si stoupala na špičky, aby trochu zmírnila Michalovi přírazy a ječela na celé sprchy, muselo to být slyšet ven, v tom jsem viděl tři nabušence, jak mají namířeno ke sprchám. “Bacha někdo jde” křikl jsem na ně, vyrušil jsem Michala v tom nejlepším, Pavle se právě podlamovaly kolena v prudkém orgasmu a Michal ho vytáhl během stříkání. Část toho měla Pavla v sobě, část na stehnech a něco skončilo na zemi. “Dělej čistit” Poručila Pavla. Začal jsem ji slizovat tekoucí sperma z vnitřní strany stehen a rychle postupoval k mušličce. V tom mě odstrčila, ukázala na zem a zmizela. Ti tři kluci právě vcházeli do sprchy a ještě zahlédli její prdelku. Pokřikovali na ní pochvalné komentáře a pobízeli, ať se vrátí. Mě si všimli, až v okamžiku, kdy se za Pavlou zabouchly dveře. Klečel jsem nahý na zemi a olizoval zbytky Michalova spermatu z dlaždiček. “Co tady děláš vole” zazněl hrubý hlas místností. Rychle jsem se zvedl a vykoktal ze sebe “Už odsud mizím” a odešel jsem dveřmi do převlékárny, kam snad právě přijel zájezd a kterou jsem musel přejít nahý s klecí na ptákovi skoro celou, až jsem došel ke skříňce, kde už na mě čekala Pavla a škodolibě se bavila.
Ve čtvrtek večer mi poručila sbalit věci nám oběma, ale do dvou kufrů i přesto, že jsme vždycky jezdili s jedním společným. V pátek odpoledne jsme oba přišli z práce trochu dřív, abychom mohli vyrazit, měl nás vyzvednout Michal. Chvilku po třetí hodině Pavla zavelela “Jedeme, Michal je tady” Rychle jsem se obul, vzal kufry, zamkl dům a cupital za Pavlou, ta se nesla jako dáma, Michal ji otevřel dveře a nechal mě dát kufry do auta. Ten můj pak vzal a hodil na zem. Pavla vykoukla ze dveří a škodolibě mi sdělila “Říkala jsem, že jsem rezervovala tři místa, ale kdo mluvil o tobě?” Nahlédl jsem do auta, uviděl Petru a pochopil, že nejedu. “Aby ti to nebylo líto, vymyslela jsem ti zábavu. V garáži máš malbu a válečky, začni hned, do neděle chci mít vymalovaný celý dům. Jo a kontroluj si mobil, budeš se mi hlásit, až se ti ozvu” Zabouchla dveře, Michal na to šlápnul a odvez si je obě ve své úplně nové Audině.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

wow, uchopil jsi to uplne skvele, moc se mi to libi, tohle je zacatek noveho pokracovani. Presne vytihujes to, co mne ve fantaziich vzrusuje, jak ty to delas?
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kAv »

Tento díl už je na mě trochu moc, jinak ale super. Skoro jsem i začal přemýšlet nad tím, že klícka není až tak špatný vynález... ;-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], idontexist, Longhorn, Mozna a 181 hostů