Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

Albo by si ho mohla posadit na postel uviazat ho tam a sukala by vedla neho s milencom ,zatial co jeho by udrziavala max nadrzaneho tym ,ze by mu ho obcas honila rukou ,ale neurobila. A nakoniec by si nechala vystrielat dierku a on by to musel zlizat.
Lahol by si na chrbat ona by si nad neho sadla a vsetko by mu vypustila do ust
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Hmm, s hubou od semene, dokonale ukojenou, udelanou, vystrikanou, postrikanou a ulepenou zenou a sam s totalne plnyma koulema jit hezky spat. To by nedal zadny chlap, umrel by :-)
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

Ked trest tak poriadny

Ta moja mi to obcas takto podobne robi. Najprv si somnou dobre zasuka zopar dni ale nedovoli mi urobit a potom mi len pride sms ,ze si prave uziva s nasim rod.kamaratom. A to mam za sebou cca 3-5dni takeho sexu ,cize plne gule az to boli
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Ouu, to je taková mrcha? A potom? Až s ním došuká? Dovolí ti stříkat?
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

Ked chcem tak ano je mrcha
a raz mi to dovolila ,sukal som ju hned po tom co odisiel a druhykrat som ju mohol len vylizat a urobila ma az o dva dni a to bol gejzir ,ze som skoro vymaloval spalnu :P
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Tak tomu verim, to muselo byt neskutecny, ja bych asi cele ty dva dny neusnul.
Ladislav
Příspěvky: 104
Registrován: pát 19. srp 2016 11:18:09
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka je bývalá prostitutka
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1021
Bydliště: V.p.P.,Bruntálsko, Vrbensko, Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Ladislav »

kandafil píše:
hotpair40 píše:Perfektne !!!!!
Bude este pokracovanie ?
Pokračoval bych, ale už mi docházejí nápady. Má někdo námět jak dál? Budu rád za jakékoliv podněty.
A co tak třeba,ona v masce jako dárek pro jeho šéfa,kde jenom manžel bude vědět,že to je ona.
Naposledy upravil(a) Ladislav dne ned 12. úno 2017 6:48:33, celkem upraveno 1 x.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Další den večer jsem se těšil, jestli přijde má odměna. Pavla na mě čekala v ložnici jako vždy, tvářila se tajemně, na sobě měla jen šaty a když se posadila na kraj postele, zlehka dala nohy od sebe naskytl se mi pohled na její mušličku, všimla si to ho jak ji tam zírám “Ani se ji nedotkneš!” Řekla přísným tónem. “A co moje odměna Pavli?” Namítl jsem. “Ta spočívá v něčem jiném”

Položila chodidla na kraj postele, krásné nožky s upravenými nehty. “Chceš si líznout?” Přikývl jsem. “Budeš moct, ale až ti to dovolím, teď si ho začni honit, a pamatuj pravidla jsou pořád stejná ikdyž nejsi v koutě.” Koukal jsem ji do očí a masturboval. “Koukej se dolů nechci oční kontakt” Napomenula mě. Sklopil jsem zrak a zahleděl se na její nožičky. Schválně roztahovala nohy, abych měl výhled na její kundičku, zase byla pečlivě upravená, chvílemi jsem slabě cítil i její vůni.
Netrvalo dlouho a přicházela moje chvíle, dle instrukcí jsem dal ruce za hlavu a čekal co se bude dít. Zrychlený mělký dech naznačoval moje silné vzrušení, pohleděl jsem na Pavlu “Oči dolů” Napomenula mě. Chytla mě za ptáka, přitáhla ho ke svým nohám a velice pomalu mi přetahovala předkožku. Pták mi stál k prasknutí, chytla mě za koule a pohyby ještě zpomalila, byl jsem přesně na hraně, držela mě tam asi minutu a pak řekla “Teď se mi podívej do očí.” Zvedl jsem hlavu, naši oči se hned potkali. “Tohle je tvůj poslední orgasmus, užij si ho”
V tu chvíli jsem se ocitl na vrcholu, stříkal jsem na její nohy jako už dlouho ne. Nechala mě, abych si to užil a vyždímala ze mě všechno. “Teď si můžeš líznout” Podíval jsem se na její nohy, nárty byly pokryté spermatem, které zatékalo mezi prsty. “Lízej!” Přikázala. Začal jsem olizovat, v tu chvíli jsem uviděl záblesk a cvaknutí foťáku, vyfotila si mě na mobil, jak ji slizuju semeno z nohou. Když byly nárty skoro čisté, poručila “Mezi prsty taky a přidej”. Jakmile jsem to dokončil, zeptala se “Líbila se ti tvoje odměna?” Odpověděl jsem že ano. “To je dobře, ráno bude ještě jedno překvapení, teď už pojď spát”. Lehl jsem si na záda, ona si položila hlavu na moji hruď a usnuli jsme.

Ráno jsem se začal probouzet, když jsem ucítil kovový chlad na pinďourovi. Otevřel jsem oči, peřinu jsem měl odhrnutou a u nohou jsem zamlženě uviděl Pavlu, pak jsem uslyšel cvaknutí, které mě probralo definitivně. “Co to děláš Pavli” zeptal jsem se. “To je druhá část tvé odměny. Koupila jsem ti klícku”. Nechápavě jsem se na ní podíval “Cože? Jakou klícku?” Promtně odvětila “Přeci pás cudnosti, ty hlupáčku. Včera jsem ti přece říkala, ať si ten orgasmus užiješ, že je tvůj poslední”.
Podíval jsem se mezi nohy a opravdu, měl jsem na něm kovou klec se zámkem. “Tady máš krabičku” Hodila ji na postel a odešla z ložnice. Sáhl jsem po mobilu a zadal název té věcičky. Vyhledávač vrátil spoustu odkazů, mezi nimi i recenze. Pár jsem jich rozklikl a všechny se shodovali na tom, že se jedná o nejlepší model pásu cudnosti pro muže, ze kterého se prakticky nelze dostat. Asi dva uživatelé psali, že při pokusech o sundání se nepříjemně zranili a stejně se jim pás sundat nepodařilo. Pavla se po chvíli vrátila do ložnice “Tak co? Už jste se spřátelili? Já teď musím do práce, ale večer si musíme říct nějaká pravidla”

Odešla a já tam zůstal ležet nahý s klecí na pinďovi a bylo mi do breku. Večer mě Pavla opět zavolala do ložnice, když jsem přišel seděla v křesle, pobídla mě ať si sednu taky a začala “Asi už ses dočetl co je to za typ pásu, takže můžeme dál. Tenhle pás zajistí, že se prostě neuděláš, když já nebudu chtít, sundávat ti to budu jenom na mytí a budu na tebe během toho dohlížet. Sundat bez klíče to nejde, takže se o to ani nesnaž. Jo a abych nezapomněla. Mám v telefonu ty tvoje včerejší fotky, takže jestli nechceš, aby to viděli třeba u tebe v práci tak fakt nic nezkoušej”.
Chvíli jsem jen seděl a koukal na ní. “Miláčku já jsem ti říkala, že ti udělám to co ty mě a něco ještě přidám. Musí to tak být. Teď se pojď osprchovat.” Šli jsem do koupelny a tam mi tu věc sundala, bylo to osvobozující. Celou dobu co jsem se sprchoval mě kontrolovala a pak mi podala žiletku se slovy “Pečlivě se ohol, všude, rozumíš?” Když jsem se oholil jak jsem byl zvyklý, otevřela dveře od sprchového koutu a poručila mi “Předkloň se zády ke mě a roztáhni si rukama půlky”. Slyšel jsem zvuk pěny ve spreji a pak ucítil chlad na svém zadku. Rozetřela pěnu a začala mi holit zadek a hlavně okolí konečníku až ke koulím. “Tak a máme hotovo osprchuj se a osuš”
Když jsem vylezl ze sprchy ihned mi nasadila zpět klícku se slovy “čekám v ložnici”. Přišel jsem do ložnice “Klekni si na zem, opři se o lokty a co nejvíc roztáhni nohy”. Udělal jsem jak řekla a vzápětí jsem ucítil její prst, jak se mi tlačí do konečníku. Z počátku to bylo nepříjemné, ale po chvíli nahmatala prostatu a začala ji masírovat, můj ocas vyplnil celou klec, která na něj ukrutně tlačila. Asi po pěti minutách intenzivní stimulace jsem si všiml, jak se z žaludu přes klec táhne čirá tekutina, cítil jsem jako by měl přijít orgasmus, ale ten pocit byl něčím jiný a vyvrcholení už se více nepřiblížilo. Asi po patnácti minutách už pode mnou byla pěkná loužička, v tom Pavla vytáhla prst a plácla mě přes zadek se slovy “

Tak to by dneska stačilo, zítra přijde Michal, jdeme se na to vyspat, ale ještě před tím ukliď ten svinčík” Chytla mě za krk a hlavu namířila k zemi.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Fanouš píše:Hoši, zase to nepřehánějte a trocha soudnosti by neuškodila. Ona jej za jeho jedinou nevěru potrestala mnohonásobně více, než-li si zasloužil. Teď už bych na jeho místě jí to oplácel dalšími nevěrami. Stal by se z toho ale ping pong. Ne, reálně, já už bych jí dal tu žádost o rozvod na stůl, protože čeho je moc, toho je příliš a klidně si mne zkritizujte.Kdybych se takovým byl já a ona mi na to přišla, zachoval bych se jako sebevědomý chlap. tu žádost o rozvod bych jí dal hned. Prostě bych ze svého poklesku vyvodil osobní důsledky, asi tak jako když se v SSSR sovětský generál po prohrané bitvě zastřelil, japonský spáchal harakiri či zadlužený rakouský oficír neschopný vrátit čestný dluh z karet si prohnal hlavu olovem. Ten rozvod by byl jenom takový slaboučký odvárek, ale abych za jeden poklesek dělal celý život blba, zvláště když bych jako ten v povídce nebyl založením cuckold? C...c...c...c
Fanouši, vždyť je to jenom fikce :D . To jsem to mohl ukončit happyendem hned po prvním díle.
Nějaké další náměty?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandapraha »

Fanouš je takový náš věčný kritik. Ať se vyjádří, já mu to neberu, ale prosím, kandafile, neber si z jeho povídání nic k srdci, píšeš skvěle a klidně přeháněj, o tom povídky jsou.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, gurko, jonny, lamp990, Paida, romanec, wlanman, xxx9955, zazzazz a 223 hostů