!!! --- PROSÍM čtěte, než vložíte novou povídku --- !!!

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

!!! --- PROSÍM čtěte, než vložíte novou povídku --- !!!

Příspěvek od master »

1) Prosím, pokud vkládáte povídku, která má 10 dílů a každý díl má 5 vět, vkládejte další díly do jednoho tématu (JAKO ODPOVĚĎ na první díl). Když dopíšete další díly později, nevadí, nahlašte téma, nebo napište jako odpověď "prosím upravit titulek" a nějaký moderátor do nadpisu přidá číslo dalšího dílu.

2) Nenazývejte povídky Povídka, A, B, X, Y, Ni, apod. Prosím, snažte se povídku pojmenovat tak, aby název vystihoval její děj.

3) Pokud píšete skutečný příběh, do názvu povídky přidejte PP - Pravdivý Příběh.

Za celé forum i za čtenáře Vám chci říci, že si moc vážíme Vaši práce, ale prosím, mějme to tady přehledné.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Medulin
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12. říj 2021 21:07:00
Pár slov o nás: neuvedeno

Výročie 20+ PP

Příspěvek od Medulin »

S manželkou sme sa brali na jeseň, v druhej polovici 80-tich rokov. Príbeh, ktorý vám chcem napísať sa stal v deň nášho XX výročia svadby.
Oslavu na toto výročie som dlho plánoval a hľadal správne miesto. Vybral som niekoľko denný pobyt v hoteli v kúpeľnom meste s wellness, masážami, tancom. My, manželka Andrea 30+, 165/57, štíhla, dvojky prsia, blond. Ja Peter.
Do hotela sme prišli vo štvrtok po 14,00. Štvrtok prebehol podľa programu, masáže, wellnes. V piatok večer sme mali na 19,30 – 20,00 rezervovaný stôl pre dvoch, potom bar a tanec.
V piatok po raňajkách sme sa chystali na procedúry a poobede už len odpočinok a príprava na večer. Bol som v boxerkách. Andrea bola ešte nahá a ako sa upravovala a česala začal som ju fotiť. Prsia, upravenú mušličku s malým štvorčekom chĺpkov nad, jej úsmev. Potom som ju požiadal aby sa predviedla v spodnej bielizni s odôvodnením, že pri obliekaní sa na večeru, už nebude na fotenie čas. Začal som opäť fotiť ako si pomaly obliekala čiernu bielizeň. Tangá, podprsenku, samo držiace pančuchy, lodičky. Pózovala kde sa dalo. Na posteli, v kreslách na balkóne pri okne. Dosť sa do toho položila. Začala si pomaly zvodne vyzliekať podprsenku aj tangá. Na posteli detailne predvádzala mušličku. Občas som ju pohladil a cítil ako jemne vlhne a je pekne rozohriata na dnešný deň. Potom som jej navrhol aby sme urobili pár fotiek aj na chodbe. Najprv moc nechcela ale skúsenosti s fotkami na „nebezpečných“ miestach sme už mali, tak dlho neprotestovala. Rýchlo si obliekla nohavičky, podprsenku, čierne lodičky, samo držiace pančušky už mala a išli sme na chodbu. Dvere som nechal dokorán otvorené ak by sa „niečo šuchlo“.... Chodba bola dlhá a na jednej strane chodby pri schodoch bola pohodlná čalúnená lavica s operadlom a opierkami v pekných farbách, ktoré by super kontrastovali s Andreou. Moc sa jej do toho nechcelo nakoľko to bola dosť veľká vzdialenosť (tri – štyri izby), ale čo by pre mňa neurobila. Najprv to boli fotky okolo našich dverí, spredu, zozadu z boku a pri tom si opäť dráždivo vyzliekala podprsenku a nohavičky. Ako mi podávala svoje oblečenie ja som ho hádzal do izby a fotil. Ostala len v lodičkách a pančuškách a išli sme na moje naliehanie k spomínanej lavici. Na lavici pózovala neskutočne provokačne a „oddane“ ale...... „chybička se vloudila“. Niekde niekto otvoril dvere či okno a vzniknutý prievan zabuchol dvere na našej izbe. Karta vzhľadom na to, že som bol len v boxerkách, zostala v izbe. Na chodbe neboli žiadne otvorené miestnosti. Bolo treba konať. Dal som Andrei foťák do ruky a utekal na recepciu po náhradnú kartu. Predstava nahej manželky na chodbe ma dosť hnala. Recepčný sa divil a škodoradostne uškŕňal, keď ma videl ale dal mi kartu a ja som bežal hore ako som len vládal na tretie či štvrté poschodie. Aké však bolo moje prekvapenie, keď som manželku nenašiel. Otváral som dvere a veril, že niektorá chyžná jej izbu otvorila. V izbe nebola. Rýchlo som sa obliekol a išiel ju hľadať. Potichu som volal jej meno a prehľadával nižšie a vyššie poschodie, ale nenašiel som ju.

Ďalej je príbeh „poskladaný“ len z útržkovitého rozprávania manželky (ako sa na neho počas nasledujúceho dňa rozpamätávala) a dôkazu doličného - foťáku.

... keď som odišiel na recepciu postavila sa do dverí izby chrbtom k dverám, ktoré boli mierne zapustené v stene, aby čo najmenej vyčnievala do chodby. Chvíľu tak stála, ale nebolo to pohodlné, všade bolo ticho, tak prešľapovala pri dverách alebo sa opierala o stenu. Po čase bolo počuť nejaké hlasy, niekto išiel po schodoch, opäť sa pritisla na dvere, ale hlasy sa vzdialili. Od napätia ani nedýchala, bradavky mala vztýčené od prievanu na chodbe či napätia, že ju niekto odhalí. Toto sa pár krát zopakovalo. Opäť sa opierala o stenu a pozerala sa na lavicu odkiaľ očakávala môj príchod a v rukách zvierala fotoaparát. Keď že na chodbe boli koberce nepočula nikoho prichádzať. Zrazu jej niekto zozadu prehodil cez plecia sako, pevne stisol obe ramená a posunutím donútil k chôdzi. Ticho pokojne jej do ucha pošepol ...“mladá pani, takto tu predsa nemôžete stáť, čo by na to povedali ľudia...“ a stále ju tlačil pred sebou smerom k lavici. Ten pokoj v hlase ju zaujal aj prekvapil, nebola schopná žiadnej obrany a sako na pleciach ju upokojovalo. Na chvíľu ju tajomný príjemne voňajúci muž zastavil, otvoril dvere na izbe, hneď vedľa lavice a posunul dnu. Vkročila do pološera a zimy. Urobila tri - štyri kroky, zastavila sa, ruky ju stále pevne držali a dvere sa zavreli. V tej chvíli jej došlo, že muž, ktorý sa jej prihovoril nemohol byť sám. Stála vo dverách do izby. Prvý (volajme ho Martin) ju pustil a išiel zavrieť dokorán otvorené okno a odhrnúť závesy, ktoré ešte z večera zostali zatiahnuté. Ostala mierne šokovaná, keď po odhrnutí závesu zistila, že je v izbe s dvomi mužmi. Vonku bola neskorá sychravá jeseň, fúkal silný vietor a v izbe bola zima. Keď sa Martin otočil, všimol si ako sa Andrea triasla. Či od zimy, vypätia, strachu, nevedela ani ona. Martin otvoril chladničku vytiahol litrovú fľašu domácej pálenky (päťdesiat dvojky, nebola to slivovica) a nalial jej riadnu dávku do pohára. Pokojne ale rozhodným hlasom jej povedal: „Vypite to, zahreje vás“. Vypila pohár na ex. Martin jej ponúkol miesto v kresle. Sadla si do kresla a zakrútila sa do saka. Martin si sadol na posteľ a predstavil seba aj svojho kolegu Jakuba. Obaja sedeli, každý na jednej posteli a Martin opäť nalial manželke aj Jakubovi a sebe. Štrngli si, a vypili naliate poháriky. Ako sa na seba pozreli, všetci sa začali smiať. Keď sa utíšili Martin sa Andrei opýtal ako sa dostala do takej situácie (Martin 35 – 40 rokov cca 185 cm športová postava s menším bruškom). V krátkosti im opísala čo sa dialo na chodbe a so slovami, ja by som ju už mohol hľadať sa chcela ísť pozrieť na izbu. Jakub (podobných „parametrov“ ako Martin) ju pri vstávaní svojimi slovami vrátil do kresla, že predsa záchrancov nemôže len tak ľahko odbiť a či by im neukázala fotky, ktoré nafotila. Samozrejme aj Martin sa pridal k Jakubovi a obaja naliehali. Fotenie ich predsa dalo do kopy a takú peknú ženu už dávno nevideli a nech vidia či celá „záchranná akcia“ stála za to. Andrea nechcela ukázať fotky kde bola odhalená, ale ako naliehali „ jej záchrancovia“ tak súhlasila, že pár fotiek im ukáže. Martin s Jakubom si začali prezerať fotky a uznanlivo komentovali každú fotku. Dolievali poháriky, všetci si štrngali nad každou fotkou a dookola chválili manželku aké má dokonalé telo.
Andrea už začínala pociťovať silu alkoholu a tiež chcela ukončiť prezeranie fotiek a aby aj odviedla pozornosť od seba, opýtala sa kto sú, odkiaľ sú, čo tu robia atď. Martin začal rozprávať (manželka si aj tak veľa nezapamätala), že sú tu na školení až do večera a zajtra odchádzajú, ale že ich to nebaví a teraz im skončila prvá časť a majú prestávku, len si zabudli cigarety na izbe a prišli si po ne, a keď ju videli na chodbe nemohli ju predsa len tak nechať.
Počas rozprávania Martina a Jakuba sa Andrea trochu spamätala a opäť chcela odísť, ale Jakub ju opäť zastavil slovami, že by si mali potykať nakoľko, keď ju už videli ako ju videli a teda „dobre sa poznajú“ sú priatelia a priatelia si predsa tykajú... Opäť sa jej nepodarilo odísť a musela si so záchrancami potykať a pripiť. Niektorý z nich poznamenal, že pri tykaní musí byť aj pusa a že to chce fotku. Keď si štrngli padla prvá pusa s Martinom a Jakub fotil. Celé sa to opakovalo ešte raz opačne. Ako dopili Jakub s Andreou, Martin sa opýtal či by im nezapózovala. Také fotky nikdy nefotili a radi by to skúsili.
Nerada ale nakoniec súhlasila a začala pózovať. Rozopla si gombíky na saku a mierne ho odhrnula aby máličko ukázala prsia a stehno. Menila pózy Martin fotil ale Jakub začal namietať, že takto v saku je to o ničom a že jej to veľké sako zakrýva peknú postavu.
Andrea odmietala viac odhaliť ale Martin jej zakontroval, veď už sme ťa videli na fotkách, tak prečo také drahoty.
Na to Jakub prišiel k Andrei, že sa s ňou bude tiež fotiť. Dal si dole sako a začali spolu pózovať. Martin fotil a robili jednu fotku za druhou. Vzhľadom na to, že sa dosť popilo a Andrea začala mať celkom slušnú špičku, a občas aj za pomoci Jakuba a Martina, sa zatackala, či padla na posteľ až na chrbát čím dvíhala a rozťahovala nohy, čo hneď využili a odfotili. Andrea začala byť celkom vláčna. „Náhodou“ odhalený prsník, pohladenie zadočku a pritom sa všetci smiali viac a viac. Začínala pociťovať vzrušenie. Andrea ani nevie ako prišla o sako. Veľmi jej chválili štvorček chĺpkov nad mušličkou, že to ešte nevideli ale je to veľmi pekné a musia si to každý odfotiť. Musela si teda ľahnúť na posteľ a ukázať im svoju ozdobu mušličky. Bola veľmi pochválená za to ako ju má upravenú a udržiavanú. Pri fotení sa striedali a „samozrejme“ sa páni niekoľko krát náhodne „museli“ dotknúť mušličky. Čo bolo pre Andreu veľmi dráždivé a po čase aj príjemné, aj keď ich vždy upozornila, že toto si nedohodli. Predpokladám, že pánom Andreina reakcia na dotyky neunikla. Potom Martina napadlo, že by sa mohli fotiť ako keby mali mať spolu sex. To sa Andrei nepáčilo, ale obidvaja ju presviedčali, že to bude len nevinný vtip, len ako že. A hneď jedna z prvých fotiek, že ju jeden z nich líže. Samozrejme, že sa jej nemal dotknúť, ale ktorý chlap pár centimetrov od mušličky by odolal. Jakub vyplazil jazyk nad mušličkou. Martin cvakol a pri vstávaní z postele jemne prelízol Andreinu mušličku. Potom Martin pri fotení, odspodu prešiel prstom celú mušličku. Na to sa Andrea postavila, že sa dohodli ináč. Páni rýchlo zmenili taktiku. Martin si dal dole vestu a fotili ako že ho Andrea ťahá za kravatu do postele. Potom niektorý v košeli a Andrea mu rozopínala gombíky. Potom, že im rozopína opasky. Pri každom striedaní polohy a pózy sa obtierali svojimi už nie pokojnými údmi o Andreu alebo sa tak nastavili aby sa Andrea sama dotkla ich rozkrokov. Čo samozrejme Andrei neušlo a reakcia bola jasná. Striedali sa v pózach s ňou obidvaja, každá fotka sa fotila dvakrát a samozrejme aj komentovala či zapíjala a dotyky a obtieranie sa stupňovalo. Po čase Andrea „ako skúsená“ už sama začala vymýšľať pózy. Všetci sa pri tom veľmi bavili a pri presúvaní sa dotyky po zadočku, stehnách, chrbte zintenzívňovali čo veľmi príjemne ale hlavne dráždivo pôsobilo na manželku. Oblečenie už si obidvaja postupne medzi tým odložili. Martin aj Jakub boli v boxerkách. Potom páni trochu pritvrdili. Vymysleli si pózy ako že sa bozkávajú. Tak, že sa postavili proti sebe a dali si pusu na ústa, samozrejme, že vznikla porucha na foťáku, museli v pozícii zotrvať, pri tom jej vnikol jazykom do úst. Potom sa jeden z nich postavil tesne za chrbát Andrei, rukou jej odhrnul vlasy z krku a bozkal ju na krk a druhou rukou Andreu prudko chytil za prsník, a prstami masíroval bradavku. Andrea len zavzdychala a boj proti toľkým jemnostiam, ktoré ju neskutočne rozpaľovali vzdala. Prestala sa brániť, už neprotestovala všetky dotyky ju neopísateľne dráždili a vzrušovali. Keď pociťovala na svojom tele stále viac tuhnúce penisy tiekla ako rieka. Ak by mala nohavičky dali by sa žmýkať. Stále to nekončilo. Potom si kľakla na kolená a ako že im sťahuje boxerky. Ale nevyzliekla ich. Potom niekto vymyslel, že by nemusela byť zlá fotka ako že ich ťahá za penisy do postele. Po toľkom dráždení aj Andrea chcela už vidieť ich penisy, ktoré ju dráždili v odstávajúcich boxerkách a poznamenala. Konečne budú nahý aj oni a bolo predsa nefér, že ona dáma bola ako jediná vyzlečená. Samozrejme páni súhlasne prikyvovali, ale nech ich vyzlečie ona. Vyzliekla jedného potom druhého. Keď jej pred očami začali poskakovať vztýčené pýchy chcela už len jedno. Cítiť ako do nej hlboko prenikajú. Nafotili ako ich ťahá do postele, pri tom každému slušne pomačkala ozdobu, a to ani jej nebolo jedno. Každého už chcela cítiť v niektorej dierke. Vzdúrené bradavky a vlhká mušlička urobila svoje aj s pánmi a samozrejme im tieto signáli pri dotykoch neunikli. Ako priznala, jeden bol ako doma, ale druhý ...to bol iný kaliber.
Martin s Jakubom sa znovu chceli posunúť ďalej a vymysleli, že by mohli urobiť fotku ako, že sa milujú v trojke. Položili ju na chrbát na posteľ. Hlavu mala zvesenú dole z postele a jeden ako že ju pichá do mušličky a druhý do úst. Najprv fotil jeden potom druhý. Z každej strany. Ten čo bol „dole“ jej priložil penis ku mušličke až sa jej dotkol klitorisu Andrea tak zavzdychala, že to nemohli nepočuť a ten čo ju mal ako že pichať do úst jej po tom vzdychu vložil penis rovno do pusy. Andrea ho chytila a začala olizovať a vrážať si ho hlboko do úst ako posledná kurvička. Keď to videl ten pri mušličke bez najmenšieho zaváhania, vnikol až po koreň do úplne mokrej mušličky a začal prirážať. Po chvíli začal ten pri hlave sám prirážať Andrei do úst. Navyše jej jeden rukou dráždil klitoris a druhý prsia a bradavky. To bolo na Andreu veľa. Krútila sa vzdychala bola vzrušená ako nikdy v živote. Tiekla tak, že šťavičkou z mušličky jej navlhčili celé prsia. Obaja tvrdo prirážali dráždili klitoris a Andrea explodovala takmer okamžite. Mala vrchol, pri ktorom striekala ako z vodovodu. Ostriekala všetko okolo. Nahlas vzdychala a ručala. Penis v ústach skoro odhryzla. Keď odznel prvý orgazmus len bezmocne držala hlavu zaklonenú z postele nič okolo nevnímala, bola vo svojom svete slasti. Na chvíľu spomalili, kým odznel jej vrchol a potom obaja ďalej prirážali. Po chvíli páni začali vzdychať a prvý sa jej vystriekal do úst čo stihla prehltla ostatné jej vytekalo okolo kútikov. Keď ho vyťahoval ešte ho po olizovala. Po chvíli jej druhý vystriekal mušličku. Obaja s údivom sledovali ako prežila svoju „smrť“. Po kratučkej prestávke na posilnenie, sa jej začali venovať. Dráždili ju jazykom a prstami v mušličke a druhy si nechal fajčiť penis. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať, opäť mala vrchol a páni z toho boli rýchlo ready a začali si ju otáčať ako chceli. Nestíhala sledovať ktorí ju preťahuje zozadu a koho penis fajčí. Pri jednom takom striedaní jej začali dráždiť prstami aj zadoček. Ten už bol tiež z predchádzajúceho dráždenia a vzrušenia od šťavičiek premazaný a pootvorený. Nereagovala na to. Prežívala svoju rozkoš na plno a ničomu sa nebránila. Keď dotyčný namazal zadoček vytiahol penis z mušličky a strčil jej ho do zadočku. Začal prirážať a prstami ju dráždiť v mušličke. Potom si ju prevrátili na chrbát tak, že ležala na ňom s penisom v zadočku a druhý jej ho vrazil spredu do mušličky. Ten ktorý prirážal spredu, keď chytil rytmus, Andrea prestala vnímať čo sa deje. Taký pocit vzrušenia nikdy nezažila. Vlna za vlnou prechádzali jej telom. Ten pocit bol neopísateľný. Striedanie polôh bolo mimo jej kontrolu. Ťahali ju za prsia a hrýzli bradavky. Striekali všade. Do vlasov na tvár na prsia, na i do zadku, do mušličky i do pusy. Nepamätá si koľkokrát sa ona urobila, ktorí kde koľkokrát bol, koľkokrát sa spravili, koľkokrát im olizovala penisy, vajíčka či zadky. Oni ju odmeňovali jej a ich salvami búrlivých „mokrých“ orgazmov a nekončiaceho hlasitého stonania. Pripadala si úplne roztrhaná. Jej dojem bol taký ako keby boli traja. Stále cítila jedného v ústach, druhého v zadočku a tretieho v mušličke. Ale či tam bol niekto tretí alebo nie, to nevie a ako dlho to celé prebiehalo si tiež nepamätá.

Pamätá sa na to ako sa prebrala na zimu. Ležala na studenej mokrej plachte, jeden púšťal vodu v kúpeľni, druhý na balkóne telefonoval a hovoril o nej ....že nemohli byť na školení, lebo majú na izbe šikovnú kurvičku čo urobí všetko a nech sa tiež prídu pobaviť, že určite si užijú...rozhovor ešte pokračoval, ale na to Andrea vstala, tackajúc sa zobrala foťak zo stolíka a vybehla z izby na chodbu. „Bežala“ k nám do izby a ja .....

...ja som prežíval asi najťažšie chvíle manželstva. Nevedel som čo sa deje a kde je moja manželka. Nevedel som čo robiť. Len som čakal. Raz asi za štvrťhodinku som obišiel chodbu nad a pod nami, išiel na recepciu a vrátil sa na izbu. Akurát som opäť chcel ísť a keď som otvoril dvere nahá, strapatá, lepkavá Andrea vbehla do izby a kúpeľne a začala si napúšťať vodu do vane. Bolo pred treťou. Po kúpaní spala až do rána, keď som si pozrel obsah foťáku mal som erekciu ako dvadsať ročný.

Nasledujúci deň mi pri večeri všetko na čo si spomenula povedala.
Na záver len skonštatovala, že nevie ako by to bolo dopadlo, keby prišli ďalší...a koľko by ich vlastne bolo?
Lodičky sme našli pred dverami...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, vaskees a 32 hostů