Ni 1, Ni 2

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Ni 1, Ni 2

Příspěvek od jjj3 »

Ni1
Bylo mi tehdy 16 let, když jsem já se spolužáky se střední šli posedět ven. Povídali jsme si v létě u hráze rybníka a jeden pěkný kluk mě stále sledoval. Líbil se i mě, holky po něm koukaly taky, byl asi nejhezčí ze třídy. Takový ten idol dívčích srdcí. Věděla jsem, že spal se spolužačkou. Já byla ještě panna, ale lákala mě představa, že mě o panenství připraví zrovna on. Začala být zima a my jsme měli kousek od rybníka takovou chatičku, kde jsme se s kamarády právě scházeli. Někteří šli domů a nakonec jsme tam zůstali jen my dva. Navrhla jsem, jestli si nechce jít povídat do té chatičky, protože byla opravdu zima. Chtěla jsem ho tam dostat, protože jsem chtěla, aby to byl on, kdo mě jako první pořádně ojede :). Přišli jsme do chaty, povídali si a on ke mě přistoupil a řekl, že krásně voním a dal mi pusu na tvář....já řekla děkuji a on mi dal znovu pusu, tentokrát na rty. Začali jsme se vášnivě líbat a on mě položil na sedačku. Chytl mi tvrdě moje prso a já zavzlykala. Omluvil se a řekl, že je strašně nadržený a rozepnu si poklopec. Nevěděla jsem, jak se kouří, ale začala jsem ho honit a jeho tvrdý penis začala olizovat. Poté jsem ho vložila do úst a on řekl: tak mi ho vykuř zlato. Kouřila jsem ho asi dvě minuty a cítila, jak mi broskvička vlhne. On pak řekl: "teď já". Sundal mi rifle, kalhotky a začal mi krásně lízat kundičku. Začala jsem rychle dýchat, bylo to poprvé, co mě někdo takhle lízal. Poté chtěl dát prst do kundičky ale já ucukla, řekla jsem mu, že jsem panna. On mi řekl jen, neboj se....pomalu mi začal prsty pronikat dovnitř a vytahoval si kondom. Ten si pomalu nasadil a řekl, chceš to? a já jen odkývala ano. Pomalu vnikal svým velkým penisem do kundičky a já cítila bolest. Bolest i slast. On byl neskutečně hodný a projížděl mě pomalu, po chvíli už mi to nepřišlo bolestivé a začala jsem si jízdu více užívat. Řekla jsem, tak mě ošukej pořádně. A to jsem neměla dělat. Začal do toho bušit a jeho koule mi naráželi do stehen. Byl neúnavný. Řekl mi, otoč se zezadu, udělám Ti to, že na to do smrti nezapomeneš. A měl pravdu. Tohle si budu pamatovat do konce života. Šukal mě zezadu dalších pět minut, mě to začalo neskutečně bolet, nebyla jsem na to zvyklá. Řekla jsem, že už to bolí, ale on už byl prostě tak nadržený, že šukal dál. Sténala jsem, ale trochu se mi to stále líbilo, už jsem nemohla ale držet. Jen jsem si lehla na břicho a on mě šukal dál. Projížděl mi kundičku a já čekala na výstřik, který stále nepřicházel. Jemu se ale začínal zrychlovat dech, chytil mě za vlasy a do ucha pošeptal, ještě vydrž, už budu. Ta chvíle trvala věčnost, bolelo to, nemohla jsem už ale cítila jsem, jak se plní kondom spermatem. Poté konečně vytáhl penis a já měla svoji kundičku tak bolavou, že další dva dny jsem se ji nemohla skoro dotknout. Takto jsem přišla o panenství.


Ni2
Když jsem nastoupila na vysokou školu, řada lidí říkala, že je to nejlepší období života. Že v této době má člověk největší svobodu, může si dělat co chce, má fůru volného času na svoje záliby, koníčky...a taky na sex. A abych byla upřímná, tito lidé měli pravdu. Bydlela jsem na koleji se svojí spolužačkou ze střední. Já byla spíše taková ta tichá puťka co sledovala kde se co děje. Moje spolubydlící byla ale živel, vymetala každou párty, která se naskytla, užívala si života a když to spočítám, tak spíše spala u někoho jiného než v našem pokoji. Mě to ale vyhovovalo, měla jsem klid na učení a když jsem si někoho chtěla přivést, měla jsem prázdný pokoj. Já jsem se totiž občas scházela s kamarádem u mě na film, ale nikdy nic nebylo, prostě jsme byli kamarádi. Znali jsme se dobře, ale povídali jsme si vždy opravdu jen jako kamarádi a spíš si vždy postěžovali jeden druhému. Jednoho večera jsme si s Martinem pustili film a klasicky si povídali o škole, o holkách, klukách a tak dál. Večer pokračoval dál a my jsme k tomu pili víno....hodně vína. Po dalších asi 2 hodinách jsem cítila, že jsem opilá a i Martin byl už v lehce podroušeném stavu. Odešla jsem na toaletu, podívala se do zrcadla a řekla si, no nic, dnes už končíme, zítra by mi tímto tempem bylo pěkně zle. To jsem ale netušila, že večer teprv začíná. Když jsem se vrátila, polil mě úplně studený pot. Toto jsem nečekala. Martin riskl vše na jednu kartu. Ležel na posteli celý nahý, penis měl ztopořený a řekl mi: Stojí mi už asi dvě hodiny, nemůžu se na tebe vynadívat. Já jsem byla v šoku, nevěděla jsem co říct...on ke mě přistoupil a začali jsme se líbat. Dělala jsem to automaticky, nevěděla jsem co říct, co dělat. Ten Martin, kterého jsem brala jako kamaráda, byl ze mě udělaný a očividně mě chtěl vojet. A já jsem to i díky vypitému vínu chtěla. Martin mě přinutil si kleknout a já mu začala kouřit čuráka. Normálně mě kouření moc nebaví, ale alkohol dělal své a já si užívala jeho teplou kládu v mojí puse. Neměl ho sice moc velký, ale já se cejtila skvěle, užívala jsem si tu svobodu, tu volnost vysokoškoláků. Prostě jsem kouřila ptáka kámošovi a bylo mi to jedno. Přistoupili jsme pomlau k sexu, jeho nadržený penis mi začal projíždět vlhkou kundičku a mě se to neskutečně líbilo, ale pak to přišlo. Lehká facka, bum...říkám mu, co děláš? A on na mě, to si zasloužíš kurvičko. Cítila jsem se najednou jak děvka, co to dělám? Ale alkohol byl silnější a já se bála, nenamítala jsem. Plácal mě přes zadek,přes prsa, pak mě chytl pod krkem a mě vše začalo bolet. Mezitím šukal jako stroj. Tvrdě, bez přestávek. Celý jeho úd jsem měla až po kořen v kundičce. Jen jsem sténala, ale bála jsem se říct ne. Bála jsem se dalších facek, tak jsem byla ticho. Jenže ty přišly a já se cítila poníženě. Vytryskly mi slzy od očí, ale já držela dál, bála jsem se cokoliv udělat, aby mě nezmlátil ještě víc. Strčil mi penis do pusy, chytl mě za vlasy a celý mi ho narval až po kořen do pusy. Začala jsem se dávit. Nadával mi, že jsem jeho děvka, že si to zasloužím. Dělal si se mnou co chtěl. I přesto, že mě to bolelo, cítila jsem se, že jsem mu odevzdaná, proto jsem byla ticho. Nakonec si mě položil na čtyři a vyšukal mi natvrdo kundičku. Větší bolest jsem v životě necítila. Nebral na mě vůbec ohledy. Šlo mu jen o jedno. Vystříkat mi mou píču a ztrestat mě. Obě věci se mu povedly.. Cítila jsem, jak jeho semeno plní moji kundičku a stéká mi po stehnech. Ihned poté, co se udělal jsem padla vyčerpáním na zem. Martin vůbec nic neřekl. Jen se oblékl a odešel z bytu, nechal mě tam ležet jak zneužitou kurvu. Od té doby jsem se s Martinem už nikdy nesešla..
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Ni 1, Ni 2

Příspěvek od subkanda »

Tak se zrodila děvka ,-) Nebo jí už dávno předtím byla?
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ota65, vlado1974 a 203 hostů