Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
haller
Příspěvky: 110
Registrován: úte 04. srp 2015 21:58:48

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od haller »

pěkná povídka ,těším se na pokračování.Škoda ,že jí Tonda na koncertě nevyprstil.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od Skarbax »

Super zase. Těším se na další díl. Ale uvítal bych i pokračování příběhů Výlet do Tater a Náhodné odhalení na parohaci.cz. Je Škoda, že už je nepíšeš.
Uživatelský avatar
Lucky35
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 07. črc 2016 23:55:33
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od Lucky35 »

Paráda. Nejlepší série za hodně dlouhou dobu.
Loty
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22. srp 2016 23:02:46
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od Loty »

Skvělá práce, JiCiMi, těším se na pokračování.
JiCiMi
Příspěvky: 14
Registrován: pát 19. srp 2016 9:11:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 8

Příspěvek od JiCiMi »

Nezapomenutelný festival - pokračování 8

Jen co jsem vešla do kanceláře sem podala peníze Reichlovi a úplně automaticky sem si šla sednout na gauč a čekala jsem co bude dneska ještě následovat. Rozhlížela jsem se okolo sebe a hned jsem si všimla stojícího stativu na kterém byla určitě nová kamera. Moc dobře jsem věděla proč tam ta kamera je, ale už sem rezignovala na bránění se proti mému natáčení, protože to bylo zbytečné a věděla jsem, že má li Slávek na mě pět, nebo sto kompromitujících videí, tak pokaždé je stejný výsledek.
„Je úplně nová, ještě nevyzkoušená......se před ní nestyď a ukaž jí tu svojí kundičku.“ Všimnul si mě Slávek , jak si prohlížím onu kameru a hned mě začal úkolovat a já ho bez protestů poslechla. Svlékla jsem si nejdříve sukni a hned nato jsem dala jednu nohu na gauč a nohy jsem roztáhla od sebe. Vyhrnula jsem si co nejvíce košilku a začala jsem si prsty dráždit poštěváček, prostě jsem začala onanovat a opravdu jsem si to začala užívat, přeci jen to už bylo dosti dlouho, co sem si to dělala sama, bez cizí pomoci a po tom prstění po obědě, jsem byla stále jakoby načnutá. Ale samotné hlazení poštěváčku mě už nestačilo a tak jsem si po minutě dráždění olízla ukazováček a prostředníček a postupně si je zasunula do své dírky a začala jsem se poprvé v životě prstit. Zavřela jsem oči a začala se uspokojovat bez ohledu na okolí. Vnímala jsem všechny ty pocity, které zaplavovaly mé tělo a prsty se dotýkala těch nejcitlivějších míst mé dírky.
Mé zábrany před Reichlem padly a o studu už nemohla být řeč, už tolikrát jsem před ním byla nahá a dělala takové věci, že nějaká masturbace, byla úplné nic. Za těch čtrnáct dní sem se změnila k nepoznání, ale věděla jsem to jenom já a Reichel, který to vlastně měl na svědomí. Před těmi čtrnácti dny jsem byla nejen pannou, ale i ohledně sebeukájení jsem byla dosti nezkažená, prostě romantická duše. Do té doby jsem si do své kundičky nic nestrkala a onanovala jsem jedině tak, že jsem si dráždila poštěváček,nebo jsem si jí ve sprše dráždila tekoucí vodou, ale i to jsem dělala tak jednou za čtrnáct dní možná ani to ne, prostě jsem se věnovala spíše učení a dalším zálibám. V mé hlavě jsem měla tu romantickou myšlenku, že o své panenství přijdu, až o svatební noci s tím, kterého opravdu miluju a tím někým byl posledních několik let můj Petr. Možná má zdrženlivost přispěla k tomu co se stalo tam u řeky, protože to vše co jsem si odpírala se ve mě hromadilo a ten den, kdy jsem se na chvilku uvolnila a chtěla jsem potrestat Petra za to schované oblečení. Ale nezvládla jsem to a dopadlo to, jak to dopadlo i s tou neskutečnou dohrou, která se stala mým začátkem v područí perverzního Reichla.
Mé prsty mě dovedly k nádhernému orgasmu, který mě neskutečně uvolnil a cítila jsem se nádherně. Projížděla jsem si po svojí buchtičce prstem a roztírala jsem si po ní z ní vytékající sekret. Až když jsem uslyšela kroky jsem otevřela oči a před sebou jsem viděla zcela nahého Reichla, který se na mě koukal a přitom si pomalu honil to své velké péro. Bez jediného slova si dnes již podruhé přede mnou klekl a hned nato jeho jazyk projel mojí broskvičku. Celá jsem se prohnula a svojí broskvičku jsem mu přitlačila na jeho jazyk, ale Slávek měl v plánu něco jiného, chtěl mě mrdat a tak jsem si jeho jazyka užila jen chvilku. I když jsem si ve svém klínu držela jeho hlavu co nejdéle, tak Reichel se musel doslova odtrhnout od mého klína, ale hned nadzvedl mé nohy a doslova mě je podal, abych si je držela sama a našteloval si mojí vyšpulenou kundičku dle svých představ a už mě svým žaludem projížděl přes mé lupínky a dokonce mě svým čurákem několikrát poplácal mojí vlhkou kundičku, až to slyšitelně mlaskalo. Následně do mě rázně a tvrdě zajel, až jeho koule narazily na mojí prdélku. Zajel rukama pod mojí košilku a mačkal mé prsa. Mrdal mě opravdu tvrdě a mě se to od samého začátku líbilo, prostě jsem si to opravdu užívala i když bych neměla, ale ty pocity co mě bičovaly tělem byly neskutečné.
Bral si mě jako bych byla jeho děvka jen na to jedno, bez ohledu na mě, jen mě používal k svému uspokojení a přes to všechno se mě to s ním líbilo. I když jsem ho stále neměla ráda, tak mrdat opravdu uměl. Asi měl Tonda pravdu o tom, že má Reichel mnoholeté zkušenosti a ty teď na mě uplatňoval. Prostě na svůj věk to se svým čurákem opravdu uměl a já to právě zase poznávala na vlastní kůži. Stále ve stejné poloze jsem držela své nohy, zatím co do mé kundičky zajížděl Reichlův kůl a to mělo za následek, že sem dosáhla dalšího vrcholu. Začala sem sebou pocukávat a dosti nahlas sténat, prostě jsem si to chtěla užít se vším všudy a tak jsem nijak netlumila svojí rozkoš. A ani ne po minutě po mě nade mnou zachroptěl Reichel a dnes již podruhé moje kundička přijímala jeho horké sperma. Opět se udělal hluboko ve mě a opět se mu na obličeji objevil onen spokojený usměv. Uchopil mé nohy a doširoka je roztáhl a až pak ze mě pomalu vyjel svým, už dosti změklým údem. Spokojeně si prohlížel mojí kundičku, která byla stále trochu rozevřená a Sláva neodolal a strčil dovnitř svůj ukazováček, který následně zamířil do mých úst, abych mu ho očistila.
„Pěkně jsme ti tu tvojí kundičku roztáhli, pěkně to z tebe teče.....krása....pěkně si takhle drž nohy, to si musím vyfotit.“ A stejně jako včera i dnes přinesl foťák a začal si mě v této choulostivé poloze fotit.
„Roztáhni si jí!......Naber si tu mrdku na prsty!..... A teď dělej jako, že si je chceš strčit do pusy...no vidíš jak ti to sluší...“ Dostávala jsem průběžně příkazy a já je bez odporu plnila. Nakonec mě pochválil a řekl mě, že si můžu najít nějaké čisté kalhotky v nepřebraných věcech co v úterý přivezl. A já mu ani nevím proč poděkovala a šla jsem ke stolu k velké hromadě s nepřebraným oblečením a hledala jsem. Ale ač jsem se snažila, tak jsem žádné nenašla. Zeptala jsem se proto, zda si můžu vzít nějaké z krámu. Reichel, ale vstal a sám začal onu hromadu prohrabávat, ale dopadl stejně jako já, taky žádné nenašel, to ho ale nijak nevyvedlo z míry a prostě nakonec šáhl do hromady a vytáhl světle šedé legíny.
„Vem si tohle, to ti na cestu domů bude stačit.“ Vzala jsem si je od něho a chvilku si je prohlížela a vůbec se mě jeho řešení nelíbilo. Zaprvé jsem legíny nenosila, protože sem měla dojem, že v nich vypadám blbě a ta barva byla strašná a tak jsem to Slávovi řekla, že ty legíny nechci, že se mě nelíbí. Reichel na mojí námitku odpověděl, že klidně můžu jít jen v té košilce, že je mu to jedno. A tak sem je na sebe začala navlékat, zdáli se mě strašně těsný, ale nakonec jsem se do nich dostala.
„No vidíš jak ti slušej, ještě ti je trochu ozdobím a můžeš jít domů.“ Nechápala jsem čím mě je chce vyzdobit, ale neřešila jsem to a jen doufala, že při cestě domů nepotkám nikoho známého. Reichel ke mě přistoupil a hned svojí rukou zajel do mého klína a začal mě přes ty legíny dráždit a mnout mojí kundičku. Nejdřív jsem si myslela, že se jí chce ještě než půjdu dotknout, ale on moc dobře věděl co se stane. A pak poodstoupil a plácl mě po zadku. Jen sem výskla a poodskočila, protože mě to docela štíplo. Ohnula jsem se pro svojí sukni, abych si jí oblékla, ale Sláva jí přede mnou přišlápl a jen mě stroze oznámil, že mě legíny musí stačit, že on mě dal ony legíny a já mu na oplátku nechám mojí sukínku a následně mě na mé rameno zavěsil mojí kabelku.
„Tak a můžeš jít domů.“ Oznámil mě jako by nic a hned na to odešel ke svému stolu. Já jsem okamžitě vyrazila pryč, ale v obchodě jsem se ještě zastavila a koukla se do velkého zrcadla, jak vůbec vypadám a hned mě to bylo jasný. Ta ruka v mém klíně způsobila, že jsem měla v rozkroku nepřehlédnutelný mokrý flek. Zhrozila jsem se a nevěděla co mám udělat, ještě jsem popošla blíž k zrcadlu a vypadalo to opravdu hrozně, jako bych se počůrala. Začala jsem přemýšlet kudy bych měla jít, abych potkala co možná nejmíň lidí. Přes park to bylo k nám domů nejkratší, ale v tuhle dobu tam bude nejvíce lidí. Alternativa dvě byla cesta okolo kasáren k autobusovému nádraží a pak vilovou čtvrťí, ale ta cesta byla jednou tak delší a o lidi, tam taky nebude nouze. Poslední variantou byla městská doprava, ale tu jsem hned zavrhla. Byla jsem zoufalá a tak jsem sklopila hlavu, otočila se a šla nazpátky ke dveřím kanceláře a zaťukala. Chvilku jsem počkala a pak vstoupila zpět do Reichlovi kanceláře.
„Prosím....já takhle nemůžu domů...můžu si vzít na sebe tu mojí sukni?“ Měla jsem na krajíčku, když jsem prosila Slávu, aby mě vrátil mojí sukni. Sláva odhlédnul od monitoru a koukal se na mě, jako by si vychutnával mé ponížení a bez jediného slova vstal a přišel ke mě.
„Copak maličká, bojíš se že by všichni poznali, že z tebe teče moje mrdka.“
„Vypadám jako bych se počůrala, takhle prostě nemůžu jít přes půlku města.“ Sláva na mě chvilku koukal a asi přemýšlel nad nějakým řešením a nebo to mé ponížení prostě chtěl jen prodloužit.
„Dobře, ale pojedeš se mnou příští týden do Německa.“ Najednou řekl a já jen zalapala po vzduchu.
„To nepůjde, táta mě nepustí a nemám pas.“
„Stačí ti občanka a o tvého otce se postarám sám. Stačí, abys mu řekla, že chceš jet semnou. A když se mě ho nepodaří přemluvit, tak prostě nepojedeš a budeš tady v krámě.“
Ani jsem dlouho nepřemýšlela, protože jsem si byla vcelku jistá, že mě otec nikam nepustí a hned jsem si vzpomněla jak jsem ho prosila a přemlouvala, aby mě pustil na týden s partou ze školy do Krkonoš a nakonec jsem onen týden strávila s mámou a sestrou na naší chalupě. A pak můžu tátovi říct, že do Německa nechci, ale aby řekl Reichlovi, že si to nepřeje on a tak jsem souhlasně kývla hlavou a ještě se raději zeptala.
„Takže si můžu oblíknout šaty, a jen řeknu tátovi, že bych do toho Německa s tebou chtěla jet a jinak ho budeš přemlouvat ty a když řekne ne, tak zůstanu tady.“ Sláva mě jen řekl, že jsem to pochopila správně. Víc jsem nepotřebovala vědět a už jsem šla ke stolu, kde ležely mé šaty a jen co jsem si je oblékla, jsem vyrazila ke dveřím.
„Renato! Bych málem zapomněl, tady máš náhradní klíče od krámu, zítra ráno si potřebuju něco zařídit, tak aby ses dostala dovnitř a můžeš si je nechat po dobu tvé brigády a tady máš ještě číslo od alarmu, to kdybys tady něco potřebovala po šesté hodině.“ Sdělil mě Slávek a v natažené ruce držel klíče a lísteček.
„To heslo nepotřebuju. Proč bych sem jako chodila, takhle večer?“ Nechápavě jsem se zeptala.
„No já myslel, že by se ti to mohlo někdy hodit....třeba na přespání, je to kousek od centra a teď o prázdninách bude v parku několik festivalů, zábav a jiných akcí, a jako jít tři kilometry domů nebo sto metrů sem to je podle mě docela velkej rozdíl a klidně sem můžeš s tím svým přítelem, či kamarády to mě je jedno, můj gauč vám bude k dispozici.“ Vzala jsem si klíče a i ten lísteček a konečně jsem mohla odejít.
Doma jsem šla rovnou do svého pokoje, kde jsem narazila na sestru, která mě hned informovala, že se pohádala s otcem a tak si šla ke mě pustit film na počítači, protože ona měla svůj notebook od otce stále ještě zakázaný a taky pro jistotu zabavený. Ségru jsem přivítala a řekla jí, že mě to nevadí, ale dodala jsem, že by se měla otci omluvit, jinak že jí zkazí prázdniny. Míša se na mě jen usmála a řekla mě, že to nemá cenu, že už se stalo.
Protože jsem se u sebe v pokoji nemohla převléknout a mama byla jako naschvál v koupelně a právě věšela prádlo, tak jsem šla do kuchyně a vzala si jogurt a šla si ho sníst do obýváku, kde v křesle seděl otec a koukal na televizi. Hned mě napadlo, že bych mohla využít, toho že je naštvanej na Míšu a tak by se mohla šance na jeho negativní stanovisko ohledně mé cesty do Německa mnohonásobně zvýšit.
„Ahoj Renčo, si tam dneska byla zase nějak dlouho?“ Můj otec očividně v dobré náladě na mě zareagoval jen co mě zahlédl, až mě vyvedl z míry a úplně jsem zapomněla na můj dotaz.
„Sem připravovala věci na zítřek, pán Reichel tam ráno nebude, tak jsem část udělala dnes, abych zítra neměla moc práce.“ A ani jsem to nestačila doříct a do obývacího pokoje vešla Mamka a zeptala se mě na úplně to samé co otec. Odpověděla jsem úplně stejně, a hned co jsem dojedla jogurt sem pospíchala do koupelny s poznámkou, že se musím jít osprchovat, že sem celá zpocená. Nejdříve jsem šla do pokoje a vzala si čisté prádlo a chtěla jsem si vzít i tu hygienickou sadu, abych se mohla tam dole důkladně vypláchnout, ale měla jsem jí v zásuvce v nočního stolku vedle kterého ležela moje pubertou zasažená sestra. A tak jsem to raději nechala být a prostě si jí vypláchnu pomocí sprchy.
Jen co jsem vešla do koupelny otočila jsem klíčem i když jsem to skoro nikdy nedělala, protože otec si nedovolil vstoupit a matka a sestra mě většinou nevadily, ale dneska jsem měla hned několik důvodů se zamknout. Za prvé sem na sobě měla ty nevhodně promáčené legíny. Za druhé jsem ony legíny potřebovala přepláchnout, aby sem zničila stopy po mém sexu s Reichlem a nakonec jsem potřebovala stejné stopy smýt i z mé kundičky.
Sundala jsem si šaty a hned sem uviděla onu nepřehlédnutelnou skvrnu na oněch legínách, která byla opravdu velká a byla vidět už i ze zadu. Zastavila jsem pračku, kterou před malou chvílí matka pustila a rychle jsem si legíny svlékla a společně se sukní jsem je hodila do pračky, kterou jsem hned potom zase pustila. První problém jsem vyřešila vcelku rychle a tak jsem se celá svlékla a vlezla do sprchy. Nejdříve jsem se osprchovala a asi po minutě jsem si dřepnula na bobek a co nejvíce roztáhla nohy. Koukla sem se na svojí stále dosti červenou a oteklou mušličku a pak, přesně jako to udělala Jitka jsem si dlaní stlačila podbřišek a stáhla poševní svaly. Akce vyvolala okamžitou reakci a byla jsem až překvapená, kolik toho ze mě vyteklo a tak jsem zatlačila ještě několikrát, abych toho co nejvíce dostala ven. Bylo zvláštní koukat se na mojí kudičku z které vytékalo Slávovo sperma a ani nevím proč, ale prstem jsem si zajela dovnitř a snažila se doslova vyšťourat možné zbytky, onen prst mě ale navodil dosti příjemné pocity, až jsem sebou několikrát dosti silně škubla, až jsem si uvědomila, že to už nemá nic společného s očistou, ale že prachsprostě onanuju. Sama před sebou jsem se zastyděla co provádím, ale můj prst stále pronikal do mé vlhké buchtičky a dělal mě neskutečně dobře. Nechápala jsem jak je možné, že tohle dělám, před tím než se to všechno semlelo jsem si jí jen sem tam dráždila a stačilo mě to a dnes sem už dvakrát mrdala a mě to stále nestačí. A to nejhorší na tom všem bylo, že se mě to mé prstění opravdu zamlouvalo, vlastně mě i dost vzrušilo vidět, jak ze mě teče Slávovo semeno. Nechápala jsem sice proč, ale v myšlenkách jsem si začala přehrávat dnešní mrdání se Slávou, až jsem skončila u vzpomínek, jak sem mrdala s Frantou a tím druhým cikánem. Tyhle hříšné a perverzní myšlenky mě dovedly k nádhernému orgasmu a dokonce jsem i dost nahlas několikrát zasténala. Naštěstí ony vzdechy přehlučila pračka a tekoucí voda. Seděla jsem ve sprše a zhluboka oddechovala s jedním prstem stále ve své kundičce a jak jsem se začala dostávat do normálu, jsem si uvědomila, že si druhou rukou stále hladím bradavku. Styděla jsem se sama před sebou čeho jsem schopná a to s vědomím, že jsou všichni doma a já onanuju v koupelně jako by nic a abych tomu nasadila korunu, tak sem onen prst, který mě udělal tak dobře tam dole, jsem olízla. Prostě jsem vyslyšela mojí touhu jej ochutnat a v tom opojení po mém orgasmu sem to udělala, protože zdravý rozum či stud v tu chvíly mě nezastavily v mém počínání. Opláchla jsem si obličej, abych se probrala a pak sprchu zamířila na svojí kačenku, abych jí po tom všem, co dneska zažila důkladně omyla.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od vinklar »

Nádherná série, pokračuj
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od diner22 »

super, ale chtělo by to už okořenit nějakou perverzností
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od Skarbax »

Super, kdyby tady tak další díl přistál třeba zítra, to by byla pecka.
Kundolap
Příspěvky: 41
Registrován: pát 03. bře 2017 22:40:58
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od Kundolap »

Pěkně, ty dva cikáni o kterých tady sní ve vaně by si jí mohli vzít do parády a úplně si jí s Reichlem ochočit. Zakazovat jí i třeba aby spala s přítelem.
Congy
Příspěvky: 3
Registrován: sob 20. srp 2016 10:14:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od Congy »

To predsa len tak nemôže skoncit.......
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anancelonar, lukas5-5, Milkas, ota65 a 208 hostů