Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
JiCiMi
Příspěvky: 14
Registrován: pát 19. srp 2016 9:11:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od JiCiMi »

Trochu delší a navazuje na Nezapomenutelný festival - pokračování 2, sem měl začátek napsán už před trojkou

Renata šla pomalu domů a vůbec nevěděla, co by měla dělat. Má to někomu říct nebo to má vydržet do konce prázdnin. A co všechna ta videa, co si to prase natáčí. K čemu mu to je? Nevěděla co a jak, jediné co věděla bylo, že její tělo jí postupně zrazuje. Zatím co hlava je proti a nechce to, tak její tělo jí pokaždé nakonec zradilo a přineslo jí neskutečné orgasmy. A jen co pomyslela na Petra, tak měla na krajíčku, aby se nerozbrečela. Hned jí naskočila myšlenka, zda se s Petrem nemá raději rozejít, protože kdyby se to dozvěděl, tak se sní určitě rozejde on. Ale její city k němu převážily možné důsledky, byla do něj přes to všechno zamilovaná až po uši a tak nějak tušila, nebo spíš doufala, že on taky. Věděla o jeho nedostatcích, ale i kladech, které pro ní byly o dost důležitější.
Tak nějak se snažila přejít co vlastně Petr způsobil a že to on byl na začátku všeho. Ale její hlava jí v tom bránila a vinu dávala hlavně Reichlovi a Antonínovi. To oni, ale hlavně Reichl to dovedli až sem a opět se jí v hlavě promítal dnešní den.
Nebyla ani padesát metrů od krámu a zase cítila, že jí tělo zrazuje, protože cítila jak vlhne. To asi způsobila její chůze a stále dosti citlivá mušlička, která byla stále nateklá od předchozí mrdačky. Musela se úplně zastavit, aby se uklidnila. Ale cítila jak jí opět, tak jako ráno, teče něco po stehně. Ale protože teď neměla kalhotky, tak to nemělo co zadržet a rovnou to stékalo po stehně. Jediný problém byl, že okolo chodilo dost lidí a ke všemu neměla ani čím si to setřít. Jediné co našla v kabelce byl tampón. Ale zoufalé situace vyžadují zoufalé řešení a tak zašla k nejbližšího vchodu, který byl sice zavřený, ale doufala, že onen výklenek bude stačit. Naposled se rozhlédla, rozkročila trochu víc nohy a již si zaváděla onen tampon do své rozšukané broskvičky, která byla řádně vyškrobená semenem těch dvou. Rovnou setřela stýkající pramínek vytékajícího sekretu a ruku otřela do rubu sukně. Konečně se mohla zase rozejít a byla na sebe snad i hrdá jak to vyřešila.
Jen co otevřela dveře bytu, ucítila linoucí se vůně připravované večeře. Pozdravila se s mamkou a v jídelně zahlédla otce jak čte noviny.
„Renčo...si to ty?... pojď sem ke mě.“ Uslyšela otce a byla naštvaná, protože chtěla jít rovnou do koupelny a všechno ze sebe smýt.
„Copak je? Chci se jít osprchovat, jsem celá zpocená.“
„Pocem...volal mě před chvilkou Reichl, a že je s tebou moc spokojenej. Prej si moc šikovná a dokonce mě poděkoval, že jsem to zařídil a donutil ho, aby tě přijal na brigádu.“
Renča jen stála a nevěděla co říct, ten hajzl se nebojí a zavolá otci a děkuje mu. A prej je ke všemu ještě šikovná.
„To je dobře ne?“ Odpověděla a chtěla odejít.
„Počkej ještě....chtěl jsem ti jen říct, ať si na něj dáš pozor, je to filuta. Nevěř mu a když ti něco slíbí, tak to chtěj písemně, aby tě nakonec ještě neokradl. Prostě všechny přesčasy a vícepráce předem dohodněte a hned je zapište, jinak ti je určitě neproplatí.“
„Jasně tati, nejsem blbá.“ A konečně mohla odejít. V pokoji si sedla na postel a hned jí napadlo, že otcova rada přišla trochu pozdě. Všechny dohody co s Reichlem měla byly jen ústní, je teda pravda, že se žádná netýkala přesčasů, ale zcela něčeho jiného. Raději to hodila za hlavu a šla do koupelny.
Zamknula za sebou dveře a již zcela svlečená vstoupila do sprchy. Odmontovala sprchovou hlavici a zaklekla. Zatáhla za provázek a vyndala ze své stále napuchlé broskvičky, semenem nasáklý tampón. Hned za ním následovalo dost velké množství semene, až byla sama překvapená kolik toho v ní bylo. Koukala se jak z ní vytéká a několikrát i jako by zatlačila a pokoušela se ze své štěrbinky vytlačit možný další nechtěný obsah. Následně si jí opláchla a dokonce si i zavedla kousek hadice dovnitř a řádně si jí propláchla vlahou vodou i uvnitř. Navodilo jí to dost příjemné pocity, jak jí ta voda vyplňovala, ale po tom co dnes všechno prožila neměla chuť ani náladu si to udělat a pravda je, že si pomocí proudu vody dělala dobře dost často.
Po sprše a celková očistě si jí ještě natřela intimním krémem. Cítila se konečně čistě a po společné večeři, už vůbec nemyslela co se ten den stalo. A odreagovávala se při sledování televize a pak při čtení její oblíbené knížky u která i nakonec usnula.
Probudila se ráno a jen co si uvědomila, že nemusí do práce, tedy na brigádu k Reichlovi, bylo jí hned líp. A když si uvědomila, že dneska celé odpoledne bude s Petrem, tak byla ještě šťastnější. Že stráví den s někým, koho má ráda a koho miluje a naopak. Měli jít na přehradu, ale to záleželo jaké bude počasí, když ale koukla do okna a viděla vymetenou oblohu, tak to nevypadalo, že by něco měnily.
V pravé poledne jí zapípal mobil a Renča hned věděla, že je to upomínka, kterou si sama nařídila, aby nezapomněla. Hned šla pro kabelku, kde našla onen prášek, který měl zabránit případnému početí a už ho zapíjela vodou. Zároveň vyndala zakoupenou antikoncepci. Vyndala příbaloví letáček s návodem a přečetla si jej. Pro jistotu ještě několikrát přečetla důležité odstavce a pak krabičku schovala do svého nočního stolku.
Bylo právě půl druhé, když se ozval zvonek. Renča právě myla nádobí po obědě a tak jen zmáčknula bzučák a pootevřela dveře od bytu. A zase se vrátila ke dřezu. Domyla talíř a jíž slyšela od dveří Petrův pozdrav.
„Ahoj lásko, tak co můžeme vyrazit, nebo zase nestíháš?“ A již držel Renču za její boky a políbil jí zezadu na její krk. Renča se otočila a vášnivě se začaly líbat, ale nic víc z toho nebylo, protože Renča se bála, možného příchodu její mladší sestry, která měla dneska přijet z intru, asi okolo druhé hodiny.
„Musíme jít, za chvilku je tu Monča a ta by chtěla jít určitě s náma.“ A odstrčila Petra, vzala si svojí tašku ze stolu a již táhla Petra za ruku ven z bytu.
Šly ruku v ruce směrem k přehradě a povídaly si co a jak během těch dní bez sebe dělali. Renata toho moc neřekla, i když toho za těch pár dní prožila hodně, ale všechno to bylo její velké tajemství, které se nesmí nikdo dozvědět natož její Petr. To Petr vyprávěl mnoho historek z jeho práce, teda jeho brigády v jedné firmě a Renča ho poslouchala i když vlastně nikoho z jeho vyprávění, kromě svého Petra neznala.
Ani ne po půl hodince chůze se ocitli před lesoparkem. Před tím lesoparkem, kde se konal onen festival a protékala ním i ona řeka, kde se Renata nechala ošukat od těch tří. Renata si to uvědomila okamžitě poté co procházely okolo veřejných záchodku. Více sevřela Petrovu ruku a víc se k němu přimknula. Petr si toho všiml a asi mu taky došlo, kde jsou a co se tu událo. Ale byla to nejkratší cesta k přehradě a prostě si neuvědomili, jaký toto místo na ně bude mít vliv a, že jim opět připomene co se tu stalo.
„Renčo já se ti za to všechno strašně omlouvám,to...no, že se tamto nemělo vůbec stát a....a já vím, že za to můžu...Prosím odpust mi to, já toho strašně lituju a ...“ Ale to už mu Renata přiložila prst na rty, aby už nemluvil.
„Péťo, prosím, už o tom nemluv,....to my oba jsme to způsobily a i já toho lituju, ale už se to stalo...a oba jsme byly potrestáni, tak už o tom nemluv.“
„Ale, když já...když já bych to potřeboval....“
„Co bys potřeboval? Ty bys, to co se stalo chtěl ještě rozebírat....to jako proč?...ještě řekni, že se ti to líbilo.“ Naštvaně prohlásila Renata a pustila se Petra a šla od něj pryč.
„Počkej, Renčo....tak jsem to nemyslel...já jen, že by jsme to měli spolu probrat, aby jsme si to vyříkaly teďka. Aby jsme si to potom nevyčítaly.“
„Já se už k tomu nechci vracet, se to stalo a nejde to vrátit. Prostě to byla chyba a tečka.“
Petr už byl rači ticho a chvilku šel pár kroků za ní a až po chvilce se opovážil jí opět vzít za ruku.
„Promiň, souhlasím s tebou a už o tom nebudeme mluvit.“ Petr se raději omluvil a souhlasil sní, aby Renatu ještě více nenaštval. Přeci jí už znal docela dlouho a věděl, že je dost tvrdohlavá a nemá cenu se sní hádat. A hlavně si jí nechtěl nahněvat, teď když už spolu vlastně začali i spát a on by si to chtěl v nejbližší době zopakovat. No prostě tajně doufal, že snad dneska by se mohla naskytnout příležitost. Dokonce měl i v kapse bermud připraven kondom.
Tiše došli až k přehradě. Petr rozbalil deku a hned se vysvlékl jen do plavek. Renata ho po chvilce následovala. A vystavila své tělíčko v plavkách na obdiv okolí. Petr si jí hrdě prohlížel a jako by se chlubil co má. Petrovi vůbec nevadily zřetelné pohledy ostatních návštěvníků pláže, převážně mužského pohlaví i když se našli i dívky, ale ty spíš záviděli Renčinu dokonalou figuru. A když Renatě nanášel opalovací krém na její ramena a záda, tak se čepýřil jako páv.
Čas pomalu plynul a Petr s Renčou si užívali krásného počasí. Společně se opalovali a koupali a všechny starosti hodily za sebe. Den na pláži ukončili společnou večeři v místním kiosku a pak se opět vydali domů.
Opět ruku v ruce procházeli lesoparkem a povídali si o různých věcech a plánovali co budou dělat příště ...
„Péťo já si musím odskočit...“ A již si to mířila k záchodům, k těm stejným, kde se minule chtěla převléct. Naštěstí už nebyly ženské toalety mimo provoz a tak si nemusela zopakovat návštěvu pánské části, i když to by snad račí zaběhla za budovu někam do křoví, než jít na pány. A tak si to rovnou zamířila do první kabinky.
Petr se moc dlouho nerozmýšlel a koukal využít příležitosti, přeci jen oba bydleli u rodičů a neměli se kde scházet mimo veřejných míst. Naposled se rozhlédl a když nikoho neviděl, tak potichu vešel na ženské toalety. Dle zavřených dveří zjistil, kde Renata je což nabylo těžké, protože tam byly jen dvě kabinky. Krok za krokem se přibližoval a dodával si odvahy, až uslyšel spláchnutí a následné odemykání dveří.
Už neměl čas domýšlet co by měl a tak činil. Jen co se pootevřeli dveře, tak do nich vpadl. Renata vykřikla úlekem co se děje, ale poté co jí Petr zatlačil nazpět do kabinky a ona si uvědomila, že je to on, tak se přestala bránit i křičet.
„Co blbneš? Někdo sem může přijít...nech toho...“
„Reni prosím tě...já už to dýl nevydržím... prosím já... já tě moc... miluju...“ Říkal mezi polibky a již se rukama snažil sundat její horní díl plavek.
„Ne! ... prosím tě tady ne, někdo sem přijde a...“
„Neboj se miláčku, nikdo určitě nepřijde a i kdyby tak co?“ A již se mu povedlo sundat hořejšek. Renata byla překvapená jeho aktivitou a pomalu se mu poddávala. A tak natáhla ruku a zavřela dveře od kabinky. Petr uslyšel klapnutí dveří a pak cvaknutí zámku a věděl, že má vyhráno. Již bez obav jí začal líbat a rukama začal prozkoumávat její tělo. Ale pro jistotu, aby jasně naznačil své umysli si rychle svlékl svoje tričko a opět se přitiskl na její nahý hrudník, zatím co rukama už šmátral po jejím zadečku. A pak se do toho vložila Renata a Petr měl během chvilky kraťasy i plavky u kolen zatím co jeho ocas hrdě stál. Renata jej odstrčila, až se opřel o stěnu kabinky a to už si kleknula a okamžitě vsála jeho chloubu do svých úst. Petr byl během chvilky v extázi a maximálně si to užíval, ale dostal strach že jej Renata dovede k vrcholu svými ústy.
„Kondom mám v kapse...“ Řekl, aby Renatě naznačil co chce, ale ta nereagoval. Ještě jednou to zopakoval a pak jí odstrčit a rychle vyndal onen kondom z kapsy. Hned roztrhl obal a už se snažil jej natáhnout, ale asi protože byl nervózní a dost nadrženej mu to nešlo. Ruce k dílu přidala Renata po té co se chvilku koukala na jeho neúspěšné pokusy. Nakonec se to jim povedlo, přeci jen bylo poznat, že s tím moc zkušeností nemají a proto jim to trvalo dost dlouho, ale Petrův penis byl až po kořen v latexu a byl připraven k akci. Renča se zbavila zbytku oblečení a hned se otočila a doslova na Petra vyšpulila svojí kundičku. Petr vzal svůj klacek pevně do ruky a hned se pokusil o proniknutí, ale ani na třetí pokus se mu nezadařilo, to ale už Renata uchopila jeho pij a sama si jej zavedla do své broskvičky do které bez problémů zajel hned a úplně celý, až se podbřiškem dotkl její prdélky.
Renča se vzepřela o stěnu v očekávání prudkých přírazů, ale nic se nedělo a tak začala sama svým zadečkem přirážet. Hned poznala, že je Petr tam dole méně vybaven, protože tam dole necítila skoro žádný tlak oproti včerejšku, kdy byla krásně vyplněná. Proto se snažila jako by tam dole stáhnout svaly, ale jediné co se stalo, bylo něco co nečekala.
Petr totiž nahlas vzdechl a udělal jen několik rychlých pohybu a už plnil kondom svým spermatem. To všechno ho prostě maximálně vzrušilo a už jen co zasunul, tak věděl, že dlouho nevydrží a proto se nesnažil o kopulační pohyby, aby se uklidnil. To se ale už Renata sama začala obhospodařovat a jen co se její kundička několikrát stáhnula, tak to prostě nevydržel a ejakuloval. Z části za to mohla i jeho nadrženost, protože od prvního sexu s Renčou si jej sám nehonil. Chtěl být totiž co nejvíce nadržený, aby mu co nejvíce stál, ale to se mu vymstilo...
„Promiň, já jsem byl asi moc vzrušenej... promiň.“ Začal se hned omlouvat a bylo mu trapně.
„To nic ,to se stává..“ Snažila se jej Renča uklidnit, ale sama byla dosti zklamaná, ale to mu říct nemohla.
„Za chvilku budu určitě moc zase.“ Snažil se Renču ubezpečit, že za chvilku bude moc pokračovat.
Sundal si z ochablého čuráka použitý kondom, který byl naplněn velkou dávkou mrdky.
„A máš ještě kondom?“ Zeptala se Renča, když viděla jak Petr hází použitý kondom do mísy.
„Já jsem takovej debil, sem měl jen tenhle.....ale můžeme i bez něj, já budu opatrnej.“
„To ne Petře, to nemůžeme, já nic neberu a víš co by se mohlo stát.“ Petr sklopil smutně hlavu a aniž by se jí zkusil přemluvit, tak se začal po chvilce oblíkat. Přitom, kdyby se pokusil, tak by mu to Renča určitě povolila, protože byla docela dost nadržená, ale nechtěla, styděla se za to, že je nadržená a že to sama moc chce a tak se taktéž začala oblékat.
Jejich druhý sex se prostě moc nevydařil a oba dosti zklamaně opouštěly veřejné záchody. Po cestě domů se Petr několikrát omluvil a sliboval, že příště to bude určitě lepší. Nakonec se před Renčiným domem jen letmo políbili a rozloučily se.
Renata šla rovnou do svého pokoje, kde si lehla na postel a nevěděla co si o tom dnešním dnu myslet, teda hlavně o tom konci na veřejných toaletách. Připadala si hrozně zvláštně, Petr jí dovedl nádherně vzrušit, ale neměl takovou výdrž, kterou by ona sama potřebovala, aby se dokázala udělat. Sama sebe ujišťovala, že je to jen jeho nezkušeností a mladickou nadržeností, přeci jen byl skoro o dva roky mladší než je ona. Ale pak si vzpomněla na Tondu, který byl ještě mladší a přesto jí dovedl totálně odrovnat. Jak nad tím přemýšlela, tak si uvědomila, že se jí líbilo, když byl Petr na začátku dominantní, jak vpadl do kabinky a chtěl si jí tam vzít na vzdory možnému přistižení. Začala si nakonec vyčítat svojí následnou aktivitu. Měla ho nechat, aby si dělal on co chce a ona se tomu měla podvolit, možná by vydržel o dost déle, kdyby si to mohl sám řídit. Ale teď, už bylo pozdě. Naštěstí se otevřely dveře a do pokoje vešla Míša a Renča, tak už na to nemusela myslet.
Víkend proběhl úplně stejně, jako skoro všechny ostatní a to odjezdem na chalupu a pak návratem v neděli večer. Renča byla ráda za to volné pondělí, protože jej měla jen sama pro sebe. Oba rodičové v práci, sestra na intru a i Petr byl v práci. Mohla nabrat síly po vyčerpávajícím víkendu na chalupě, kde si vždy připadala jak otrok v područí svého otce, který jim vždy přichystal nějakou práci.
V posteli ležela skoro do dvanácti, ale i tak vylézala z postele nerada, ale hlad byl silnější. Ale jen co se najedla, tak zase zalezla do postýlky a začetla se do rozečtené knihy a když jí to přestalo bavit, tak si pustila svůj oblíbený seriál na počítači. Vlastně celý den prolenošila a až po večeři si uvědomila, že zítra bude muset opět na brigádu k Reichlovi. Pak si i uvědomila, že na druhou hodinu musí ke své gynekoložce na dohodnutou prohlídku. Hned jí vrtalo hlavou, jak to řekne Slávovi, aby jí bez zbytečných řečí pustil na onu prohlídku a zároveň věděla, že mu nesmí říct, kam přesně jde.
Ke všemu si všimla, že jí p. Reichl požádal o přátelství na facebooku. Nechápala ho, proč to udělal. Jen jí to přineslo další problém a dlouho si rozmýšlela, zad jej má potvrdit či ne. Nakonec, ale jeho žádost přijala. Nechtěla ale také nechtěla, aby mu zavdala jakýkoliv důvod, který by mohl považovat za odpor. To ať se raději kouká na její facebook, stejně tam nic zásadního nedává a spíše ho používá ke komunikaci s kamarády a s Petrem. Nakonec si pustila rozkoukaný seriál u kterého usnula.
Slávek dovečeřel a zatím co jeho žena, šla koukat na televizi, on si šel do své pracovny zakouřit. Bylo to jeho útočiště, kam mu žena nelezla a také to bylo jediné místo v domě, kde mohl kouřit. Zapálil si cigaretu a zapnul počítač, aby si přečetl co je nového ve světě. Ale nemohl se moc soustředit, protože se mu povedlo přes víkend dohodnout, něco čemu pořád sám nevěřil. Ale nechtěl to zakřiknout a zatím jen doufal, ale protože to bylo jištěno již provedenou prací, tak s největší pravděpodobností se to uskuteční. Proto i dneska v práci na to všechno připravil, a docela dost přebudoval svojí kancelář v obchodě.
Když se přihlásil na svůj email, tak jej čekalo další milé překvapení v podobě přijetí jeho žádosti o přátelství s Renatou. Hned šel na facebook a již si prohlížel Renči profil, fotky no prostě všechno. Stahoval si skoro všechny její fotky do počítače. Hlavně ty, kde byla s Petrem, ale i se svou sestrou. Prohlížel si ony fotky a neskutečně jej vzrušovalo, že tuhle kočičku má ve své hrsti a minimálně třikrát do týdne jí bude mít ve své moci a ona bude poslušně vykonávat jeho přání. Nakonec si zapálil ještě jednu cigaretu, a jen co jí dokouřil šel do koupelny a pak rovnou do ložnice.
Renata nervózně přešlapovala před obchodem a čekala na příchod p. Reichla. Bylo už za pět devět, když se objevil a první co Renatu napadlo bylo, že dneska ráno nic nebude, protože na to nebude čas. Dokonce se na něj usmála a pozdravila jej. Slávek jí usměv opětoval a už hledal klíče, aby otevřel dveře.Jen co se otočil ke dveřím, Renata jej oslovila a hned mu řekla, že potřebuje po obědě do města, že si musí něco zařídit ohledně školy. Slávek odemkl a otevřel dveře, vešel do vnitř a hned se zeptal: „kdy se vrátíš?“
„Já myslela, že bych pak šla rovnou domů“
„Tak to ne! Máme dohodu, takže tě pustím jen pod podmínkou, že se na pátou vrátíš opět sem.“ Řekl dost rázně a už zamykal dveře a na dveře zavěsil cedulku "ZAVŘENO - příjem zboží". Renata sklopila zrak a bylo jí jasné, že si Sláva nenechá nic vymluvit a že se nepřipraví, ani o raní soulož. Slávek jí vzal za ruku a již si jí vedl dozadu do kanceláře.
Jen co otevřel dveře do kanceláře, tak Renata s údivem koukala na přestavenou kancelář. Krabice byly přerovnány a zmizel jeden velký stůl, který byl nahrazen velkým gaučem. Sláva položil klíče a mobil na svůj stůl a vzal do ruky kameru. Renata se osmělila a zeptala se zda si může dojít ještě na záchod. Sláva jí dal svolení a ona hned odběhla, protože opravdu potřebovala čůrat. Po návratu už Sláva seděl na gauči a poklepával rukou vedle sebe.
„Tak holčičko máš tady práci.“ A již si rozepínal kalhoty.
Renata se rozhlédla po kanceláři, jako by někoho hledala.
„Copak? Hledáš Tondu?..... To máš smůlu, ten tu není. Tak nezdržuj a pojď si mě připravit, už se na tě těším....těšíš se taky?“ Renča jej poslouchala, ale nereagovala. Pomalu došla ke Slávovi a pak si poslušně klekla a už se rukama snažila vysvobodit jeho úd. Sláva se následně trochu nadzvedl, aby mu Renata mohla stáhnout kalhoty. Dokonce mu sundala i boty, a pak kalhoty stáhla úplně. Slávek seděl na gauči jen v košili a ponožkách, zatím co si mu mezi nohy sedla Renata a již mu jej pomalu honila.
„Svlíkni se do naha kurvičko.“ Rozkázal a Renata onen rozkaz hned začala vykonávat a tak po necelé minutě měl Slávek mezi nohama úplně nahatou kurvičku.
„To je hodná kurvička...tak za odměnu mě můžeš vykouřit.“ A pohladil Renatu po její tváři. Slávek byl na vrcholu blaha, a nebylo to jen tím, že ho Renata začala kouřit, ale hlavně tím, že to dělala zcela dobrovolně bez náznaku odporu a ani nijak neváhala, když jí řekl co chce.
„Aaaah to je nádhera, a teďka to zkus bez ruky...no vidíš... a nezapomeň na koule.“ Dirigoval si Renatu co má dělat, zatím co si to natáčel. I proto byl stále odvážnější a dával jí stále další úkoly. A tak po několika minutách, už Renča svými prsty projížděla svojí kundičku, zatím co olizovala Slávův velký chlupatý pytel, a druhou rukou jej honila. Slávovi i Renatě se blížil orgasmus. Sláva si chtěl pojistit, výstřik do Renčiných úst, a proto jí ke konci volnou rukou přidržoval hlavu. Renata si už do své štěrbinky zasouvala dva své prstíky a palcem si dráždila poštěváček a snad si ani neuvědomovala, že se jí Slávek chce vystříkat do pusy. To zjistila, až když se jí v puse rozlila první dávka, chtěla instinktivně ucuknout, ale tomu bránila ona zmíněná ruka, která její hlavu spíše tlačila víc na onen pulzující úd. Pusa se jí plnila hořkou nadílkou, za doprovodu Slávova hlasitého hekání. Nakonec jeho ruka povolila a Renata tak mohla konečně přestat kouřit. S plnou pusou se koukla na slávu, ale viděla jen objektiv, za kterým se schovával Slávek. Její zábrany padly a tak přímo na kameru, otevřela ústa a veškerý jejich obsah nechala vytéct na Slávovo břicho.
„Si spokojenej ty perverzní prase?“ Zeptala se drze, ale stále si zajížděla prsty do své vzrušené broskvičky. Sláva jí zase pohladil po tváři, jako by jí chtěl pochválit.
„Tak a teď se postaráme o tu tvojí nadrženou díru.“ Renča sklopila zrak, na Slávovo již scvrklé péro a pak se opět koukla na něj, aby se dozvěděla jak to myslí. Sláva jen pohodil hlavou a tím jí naznačil, aby se koukla za sebe. Pomalu se tedy otočila a myslela, že tam bude stát Tonda, ale nestál tam on. Úplně sebou škubla a chtěla si nejdříve zakrýt svůj rozkrok a prsa, až poté chtěla utéct, ale nemohla, protože jí Sláva pevně chytnul za ruku a přitáhl si jí nazpátek na gauč.
„No tak buď hodná a uvidíš, že se ti to bude líbit.“ Řekl jí Sláva a snažil se jí zklidnit. Renata, ale koukala ke dveřím, kde stáli dva muži středního věku. Moc dobře věděla o koho se jedná, protože je mnohokrát zahlédla na ulici před obchodem. Byly to ti dva cikáni, co pracovali na té stavbě kanalizace s kterýma si Reichl minulý týden něco domlouval.
„To ne!!! Prosím tě pust mě to nesmíš, prosím.... nechtěj to po mě.“
„Ale prosím tě, jen pěkně roztáhni nohy a ukaž se tady pánům, aby viděli tu tvojí nadrženou kundičku...no tak se nedělej.... jsem jim o tobě všechno řekl, jaká jsi kurvička, co se kurví před přítelem i to jak šukáš s nejlepším kamarádem svého kluka, tak se nedělej a pěkně se předveď.“
Renata nevěděla co má dělat, ale nohy od sebe dát nechtěla, až když jeden z těch cikánů přišel až k ní a svou velkou rukou jí zatlačil na koleno, tak povolila sevření a pomalu své nohy rozevřela. To už přistoupil i ten druhý, který byl jen v tílku a montérkách. Oba si jí z blízka prohlížely, oba byly stále ticho, jen ten v tílku se začal přes montérky hladit v rozkroku. Renča stále vyděšeně koukala na ty dvě mohutné snědé postavy a pořád nevěděla co dělat, a jak se má zachovat, ale nohy už nechala roztažené a dala tak na obdiv svojí rozdrážděnou puklinu.
Slávek Renču posunul vedle sebe, aby mohl vstát a pěkně si jí a ty dva natočit z dálky.
„Tak nám ukaž, jak si jí umíš prstit.“ Opět přiložil Slávek pod kotlem a čekal, jak bude Renča na jeho žádost reagovat. Ta se na něj nevěřícně koukla a pak zase zamířila na ty dva cikány. Asi aby jí ti dva trochu popostrčily k činům, tak se vysvlékly do půl těla. Renča fascinovaně koukala na jejich vyrýsovaná tmavá těla a přemýšlela, zda něco takového viděla takhle zblízka a naživo. Ani si neuvědomila, že rukou sjela do svého rozkroku a těm dvěma ukazuje svojí masturbaci. Uvědomila si to, až když to už ten menší nevydržel a svojí rukou zajel do svých kalhot. Až se za sebe zastyděla co je schopná dělat před úplně cizíma lidmi, ale už jí to bylo jedno, chtěla vidět co ty dva mají v kalhotách a že podle obrysů to bude něco.
„Měl si pravdu Slávo, je to fakt nadržená kurvička.“ Konečně promluvil ten vyšší a z těch dvou hezčí.
„Copak jsem ti někdy kecal Franto?“
„A kolik jí vlastně je?“
„Renátko, řekni Michalovi kolik ti je.“
„Dvacetdva“ Skoro zašeptala.
„ Ty vole ta je stejně stará jako můj mladej...!“ Nahlas vykřikl Michal.
„Tak pánové, jak jsem slíbil je vaše...“
Renata zoufale koukla na Reichla, a nevěřila co řekl či zda se nepřeslechla, ale to už si Franta sedl vedle ní a svou obrovskou rukou uchopil její prs. Začal jej hníst a mezi prsty mačkal její bradavku. To Michal vyndal svou ruku z montérek a začal Renatu hladit po vnitřní straně stehna. Renata nevěděla co má dělat v hlavě měla zmatek a zatím co jedna část to chtěla ukončit a nejraději by někam utekla a schovala se, tak ta druhá část se tomu chtěla poddat, užít si to a nechat ty dva, aby si sní dělali co chtějí. Hlazení jí navodilo po celém těle příjemnou husí kůži a když jí Franta vsál do úst bradavku ve stejný moment, kdy Michalovi drsné prsty přejeli po její broskvičce, tak se misky vah překlopily na tu druhou stranu. Přivřela oči, nahlas oddechovala a nechala ty dva, aby si dělali co chtějí.
Sláva stál asi dva metry od gauče, na kterém dva cikáni ohmatávají mlaďoučkou bílou dívenku, kterou jim on sám předhodil. Kamera zabírala onen kontrast snědé, až hnědé barvy oproti světlé barvě Renčiního tělíčka. Zatím co Renata ještě nebyla moc opálená, tak ti dva kopáči díky své rase a mnoha hodinám na slunci byli opravdu spíš tmavě hnědí a světlé měli jen dlaně.
Sláva se už těšil, až se ti dva svléknou a jak se bude tvářit Renata na ty jejich péra. On sám nevěděl, jak na tom jsou, ale podle boulí na kalhotách tušil, že to bude nadprůměr. A nadprůměrná byla i jejich výška, kdy oba měli určitě přes stopětaosumdesát centimetrů, což oproti Renčiným stošedesátí, byl rozdíl jak se říka o hlavu. Ale to všechno se Slávovi líbilo, jak rozdíl ve velikosti, tak rozdíl v barvě pleti a nakonec ten nejsilnější pocit, ten že si připadal jak nějaký pasák. Přesně tak se cítil a dělalo mu to dobře, to on dohodnul a nakonec předhodil mladé děvče dvěma cikánům, kteří to měli jako kompenzaci za odvedenou prácí u něj doma. To on jí napodruhé předhodil Tondovi, kamarádovi jejího kluka a to on jí mohl prznit dle libosti a měl jí tam kde potřeboval.
Na gauči ležela Renata s maximálně roztaženýma nohama a do její kundičky už nějako chvíli pronikal jeden Michalův prst zatím co Franta okusoval její bradavky. Renčina ruka mnula přes látku kalhot tvrdou bouli na Frantových montérkách a právě, když Michal do její broskvičky pronikl dvěma prsty a Renata se propnula jak luk, tak Franta zaklekl vedle ní a stáhl si montérky ke kolenům. Vedle Renčiny hlavy se vyhoup pořádný kus masa. Krásně sametově lesklý čurák, ještě o něco tmavší než sám majitel. Renata na něj několik vteřin koukala a nevěděla co má dělat. Něco takového viděla opravdu jen v pornu. A až po chvíli se opovážila a jen prstem přejela po špičce žaludu, která vykukovala z předkožky. Franta na ní koukal jak se jej nesměle dotýká, ale on chtěl něco jiného a stačilo jen pár pohybů a již se špičkou svého údu dotýkal pootevřených rtů. Renata se bála a tak se oběma rukama vzepřela o vypracované tělo, aby zabránila nechtěnému kouření, takového monstra.
„Neboj se jen kousínek...“ Řekl vlídně Franta a rovnou trochu přirazil. Renata si hned uvědomila, že jej svýma rukama neudrží a tak rychle popadla tu černou sukovici do svých rukou. Přetáhla mu předkožku a hned za obnaženým žaludem jej pevně uchopila oběma rukama, protože jednou jej ani neobejmula. A Franta jej hned zastrčil do její pusinky, až po semknuté ruce. Když Michal uviděl, jak Renata kouří Frantu, tak se hned zbavil svých kalhot, aniž by přestal prstit stále více vlhkou kundičku. Několikrát si pohonil své péro, které nebylo tak dlouhé, jako to Frantovo, ale pořád bylo o nějaký ten centimetr delší jak Slávovo. Sláva si všiml Michalova počínání a domyslel si co chce udělat, proto šáhl na svůj stůl a Michalovi podal gel. Ten vyjel prsty z kundičky a nanesl jak na ní, tak i na svůj úd velkou vrstvu lubrikantu. Vrátil lahvičku Slávovi a již projížděl svým snědým žaludem po roztoužené puklince.
Sláva se více přiblížil, aby mohl zblízka natáčen onen nástroj, který chtěl plenit Renčinu kundičku. To Renata, byla tak zabrána do kouření Frantova čůráka, že si ani neuvědomovala co se na ní chystá. Michal naposled projel mezi závojíčky, až najel svým žaludem na vchod do Renčiny svatyňky. Uchopil svého čuráka, asi v půlce a dosti razantním přírazem zajel asi pět centimetrů dovnitř. Renata sebou dosti cukla, ale nevydala jediný hlásek, protože pusu měla plnou a Franta pevně držel její hlavu. Michal trochu povyjel a zase přirazil a povyjel a opět zajel o něco hloub než pře chvílí. Až když už do Renči zajížděl asi ze dvou třetin narazil na její dno. Cikánovo péro plně vyplňovalo růžovoučkou kundičku. Renata cítila velký tlak tam dole, ale i nepopsatelnou vlnu vzrušení, jen přes Frantovo tělo nic neviděla. Jednou rukou se pustila Františkova monstra a snažila se ho odstrčit, ale neměla šanci. Naopak Franta využil oné chvíle a vice zatlačil a tak se jeho mohutný úd dostal o několik centimetrů hloub do Renčiných úst. Té nezbylo nic jiného než jej skousnout protože jinak bych se snad zadusila.
„Ty mrcho jedna, takže ty budeš kousat!“ Zařval na ní Franta a s prudkým cuknutím vyndal svůj úd z jejích úst.
„Si mě málem tím svým čurákem udusil, ty zvrhlý prase...“ Bránila se Renča a zároveň se mohla i pořádně nadechnout. Rukou si otřela vytékající sliny a rukou naznačila, aby z ní Franta slezl a ona se mohla podívat na Michala.
„No tak sorry, stačilo říct...“ S úšklebkem řekl Franta a poslušně slezl z gauče.
Renatě se naskytl pohled do svého klína v kterém úřadoval Michalův čurák, nevěřícně koukala na velkého tmavého čuráka, který s lehkostí vklouzával do její kundičky. Koukala a nevěřila, že se něco tak velkého do ní muže vejít a že jí to vůbec nebolí, ba naopak, že jí to přináší nepoznanou rozkoš. Michal spokojeně přirážel a moc se mu to s takovou mladou žábou líbilo.
„Tak co líbí se ti to? Mě strašně..... tak se připrav na první dávku cikánské mrdky.“
„Proboha to nesmíš!!!....nemáš kondom a já mohu to .....uděláš mě dítě!!!...do mě ne..!!!“ Začala dost hystericky řvát Renata na Michala, ale její řev se spojil s jejím orgasmem, který přišel v tu nejméně vhodnou chvíli. A tak se opět v křeči prohnula a prožívala svůj další velice intenzivní orgasmus. A když přišla k sobě, tak zjistila že jí Michal neposlechl a právě všechno stříkal do její kundičky. Stále vydýchávala svůj orgasmus a přitom koukala na pulzující péro, které bylo hluboko zaražené v její kundičce a odevzdávalo svůj náklad hluboko v jejím nitru.
„To bylo něco, ta její kunda je úplnej vysavač.“ Pobaveně řekl Michal, když vyndal svůj ohon z Renčiny kundičky. Jen to mlasklo co zní vyjel uplně, ale kundička zůstala polootevřená, ale zatím zní nic nevytékalo. Renča si tam hned šáhnula a prozkoumávala prsty, zda snad není natržená, protože stále nemohla uvěřit, že se tam jeho péro vešlo.
Jen co Michal odstoupil, tak jeho místo zabral Franta, který byl předchozím kouřením dosti nažhaven a chtěl svojí touhu co nejdříve ukojit v dívčině klínu. Renata dost vyděšeně koukala na připravující ho se Frantu a dostala trochu strach, protože jej měl ještě o kousek většího než měl Michal.
„Tak kočičko, teď poznáš jaký to je být mrdaná pořádným čůrákem.“ Prohlásil a už přiložil svůj velký žalud na její kundičku.
„Je moc velkej...se do mě nevejde...“ Ale to už do ní pronikl celý žalud. Renča jen slabě povzdechla a snažila se co nejvíce uvolnit, aby jí to zbytečně nebolelo, protože zjistila, že její slovo zde nemá žádnou váhu.
„Se neboj to bude dobrý, přeci ty sama si říkala, že na velikosti nezáleží..“ Řekl Slávek, který napnutě sledoval zajíždějící Frantův ocas, který pomalu centimetr po centimetru zajížděl do Renčiny již před chvílí jednou vystříkané kundičky. Renča se pevně chytla okraje gauče a s doširoka otevřenýma očima koukala do svého rozkroku. Koukala jak do ní pomalu zajíždí cikánovo péro a i když jí to zase tak moc nebolelo, jen cítila nepříjemný tlak, tak sále byla vystrašená, protože v sobě měla teprve tak třetinu.
Franta už měl nějaké zkušenosti a bylo to poznat, přeci jen měl několik let praxe a tak všechno dělal pomalu a něžně, a jen pomalu tlačil svého macka do nitra uzounké dírky, která se pomalu přizpůsobovala. A když byl asi deset centimetrů u vnitř, tak mávl a naznačil Michalovi a ten mu hned podal lahvičku s lubrikantem. Nanesl si velké množství do své ruky a pak překvapivě úplně celý vyjel ven. Rukou nanesl na celý svůj ohon dávku maziva a zbytek vetřel na Renčinu kundičku. Renča se opět pořádně chytla a čekala návrat, ale Franta jí pevně chytl a jako pírko jí nadzvedl a otočil jí a položil zpět na gauč, ale tentokrát klečela na kolenou na opěrce a ruce měla opřené někde uprostřed gauče. Franta jí ještě trochu roztáhl nohy, mezi které se pak postavil. Renča v dané pozici měla krásně vyšpulený zadeček a poté co jí Franta ještě zatlačil na záda, aby se ještě více prohnula, tak jí bylo vidět jak se říká až do krku.
Franta na nic nečekal a již nasadil a hned svého čůráka zarazil. Snad promazáním nebo tou polohou, ale hned na poprvé se dotkl děložního čípku. Renata nečekala, že jí ho tam tak tvrdě vrazí a tak docela hlasitě vzlykla a hekla. Franta, ale jako by nic a jenom si jí pevněji chytnul a hned jí začal dost zprudka mrdat, ale jako by mu to nestačilo a pokaždé, když zarazil, tak se pokoušel dostat o něco hlouběji. Nedbal na hlasité skřeky a prosby, linoucí se z dívčiných úst a šukal jí podle sebe.
Sláva tušil, že to bude stát za to, ale s něčím takovým nepočítal. Ten cikán si jí před ním podával jak nějakou zkušenou děvku a vůbec nedbal na její mládí a nezkušenost. A ke všemu ještě když má takového čuráka. Ale, že by ho nějak napomenul či dokonce zastavil, tak to ho vůbec nenapadlo a jen si to spokojeně natáčel, možná kdyby Renata začala více protestovat, ale to se nestalo. Právě, že se mu zdálo, že její skřeky postupně přešly jen do hlasitého sténaní a jen když více přirazil, tak ještě trochu křikla, ale vzdechy a steny převládaly. Dalším překvapením pro něj bylo, když se Renata začala sama od sebe na Frantův pij narážet.
„To je děvka,.... taková mladá ....a jak umí mrdát!!!“ Řval cikán mezi přírazy a sem tam jí ještě plácnul na vystrčené půlky. Ale Renata už nic nevnímala, protože dosáhla mohutného a dosud nepoznaného orgasmu, při kterém dokonce i trochu učůrla. Prožila svůj první vlhký no spíše mokrý orgasmus. Několikrát ještě silně přirazila a pak už jen zhluboka, jako by v transu, oddechovala. Franta zvolnil tempo po čas Renčinýho orgasmu a poté jí zase pevně chytl a začal opět prudce přirážet.
Slávek v kleče za Frantou natáčel z blízka pronikání cikánského péra do bílé kundičky a tak byl svědkem, když se Frantův pytel smrsknul a po chvilce zaznamenal několik prudkých přírazů a následné pulzování snědého péra, která značilo jediné a to mohutné výstřiky hluboko do mlaďoučké kundičky. Sláva koukal a hned mu letělo hlavou, že tohle není žádné porno, kde když už stříkají dovnitř, tak jen na kraji kundičky, zatím co teď koukal na hluboko vraženého a stříkajícího čuráka, prostě nic hraného, ale skutečnost.
Sláva stále točil a netrpělivě čekal, až jej Franta vyndá, aby mohl natočit Renčínu vystříkanou díru, ale Franta si dával na čas a sem tam bylo ještě vidět slabé zaškubnutí.
„To bylo něco, takhle jsem si nezamrdal ani nepamatuju...“ Nakonec pronesl Franta a konečně poodstoupil. Reichl skoro slintal, když konečně uviděl, dokořán roztaženou, tmavě rudou kundičku. Jen zní nic zatím nevytékalo a tak zastrčil dva prsty do vnitř a chtěl nějaké to semeno vylovit, ale neúspěšně. Bylo asi moc hluboko a tak toho nechal, ale spíše to bylo tím, že na Frantovo místo přišel Michal, kterému se po tom divadle opět postavil a tak toho chtěl využít, když měl tu možnost. Sláva nebyl vůbec proti, spíše naopak, když už se mu to povedlo zorganizovat, a zašlo to až sem, tak proč ne.
Michal hned nasadil a pěkně pomalu zajel a povyjel a po chvilce byl v ní úplně nadoraz. A pak už začal pěkně svižně mrdat tu mladou bílou čubičku, co mu tak pěkně drží. Slávek si opět stoup a tentokrát přešel k Renčinýmu oblyčeji.
„To jsem rád, že se ti to líbí.“
„Není nad pořádný cikánský péro, že mám pravdu?“
„Tak copak, si nějak stratila řeč?“
„Prosím.......,už nechci.....“
„Ale, se ti to přeci líbí?“
„Prosím“ Opět poprosila Renata
„Dobře, ale nejdřív mě řekni co chci slyšet.“ Slávek prostě chtěl slyšet Renčinu kladnou odpověď.
„Líbí.....stačí ti to ty prase!“
„Ale prosím tě, pěkně znova celou větou a bez urážek.“ Řekl nespokojený Sláva a nějakou chvíli čekal, zda se Renata nakonec umoudří. A asi protože jí Michal stále zezadu obdělával, tak se nakonec dočkal.
„Moc se mě to líbí.... s cikánama...mají krásný velký péra...“
Bylo poznat, že nad tím co říká dost přemýšlí, aby snad neřekla co nechce, proto jen pro upřesnění se Sláva ještě optal : „No a co se ti líbí dělat s cikánama?“ a opět bylo chvilku ticho.
„Mrdat....co jinýho!!!“ Vykřikla naštvaně Renata.
„No dobře, tak proč si to neřekla rovnou v té větě. Takhle mě jí budeš muset říct ještě jednou a celou.“ Stále jí trápil a zároveň prodlužoval její prznění.
„Moc ráda mrdám s cikánama, protože mají velká péra.“ Na jeden nádech ze sebe vypustila onu větu, ve které nahlas zdůraznila ono slovo mrdám, aby ho Sláva co nejlépe slyšel.
„No vidíš jak si šikovná kurvička, tak si to pro příště pamatuj, že máš pěkně odpovědět hned napoprvé. Za trest pěkně podržíš tady Michalovi, než se do tebe udělá....rozumíš?“
„Hajzle.....“ Slabě šeptla Renča, když slyšela co jí řekl.
„Co jsi říkala?“
„ Že rozumím?“ Raději poslušně odpověděla, aby si Sláva náhodou nevymyslel nějaký další trest.
„No proto.“ Spokojeně dodal Slávek, když slyšel co chtěl.
A protože onen rozhovor trval docela dlouho, tak nejen Michal ale dokonce i Renča, měly těsně před orgasmem. Renče se začal stahovat podbřišek a ona aniž by chtěla, začala vycházet vstříc Michalovým přírazům. To vše Michala dovedlo k cíli a dnes již podruhé plnil tu bílou kurvičku svým semenem. Renata ale ještě nebyla a tak se stále snažila nabodávala, ale Michal jí nedopřál a odstrčil jí. Renata se naštvaně otočila a hned se začala uspokojovat sama.
Sláva s Frantou a Michalem, tak koukali na masturbující Renatu, která ležela na gauči a do své kundičky si strkala své dva prsty a druhou ruku si dráždila své zduřelé bradavky. V přívalu slasti vykřičela svůj orgasmus a jen co přišla k sobě a rozhlédla se tak koukala na ty tři, jak na ní koukají a ti dva cikání dokonce tleskají.
„Dneska se z tebe stala děvka.“ Slyšela říkat Frantu.
Renata se postupně dostávala do normálu a začala si uvědomovat co se stalo a nevěřícně si přejela po své kundičce a nevěřila, že ti dva do ní strkaly své velké ohony. Následně se schoulila do klubíčka a byla celá zmatená a jen koukala jak se chlapy oblíkají a když viděla, že ti dva romové a Sláva odchází z místnosti, tak trochu pookřála a začala hledat svoje oblečení.
„Zvu tě na oběd.“ Hned ve dveřích řekl Sláva, když vcházel do kanceláře. Renča si navlékla sukni a souhlasně přikývla.
Vzala si kabelku a odešla na toaletu, aby se trochu upravila. Nejdříve si sedla na mísu, aby se zbavila cikánské mrdky, ale nemohla pořádně zatlačit, asi byla uvnitř ještě moc roztažená a pak jí to ještě bolelo a tak zní skoro nic nevyteklo. Nezbylo jí nic jiného než opět použít tampon, který jí minule pomohl a jít bez něj do restaurace by se neodvážila. A tak opět z kabelky vyndala tampon a zavedla si ho do své dírky. Potom si před zrcadlem opravila své líčení a rozcuchané vlasy a pak celkem spokojeně vyšla.
Cestou do restaurace oba mlčely a vlastně i v restauraci kde si jen objednaly, ale jinak byly ticho a vůbec se nebavily o tom co se stalo, ale ani o ničem jiným. To až, když se před restaurací rozcházely, jí Slávek připomněl, že se v pět zase uvidí.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od Skarbax »

Doslova Masterpiece, super. Nejlepší díl festivalu zatím.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od jjj3 »

velmi čtivé a vzrušivé pokračovéní této série
JiCiMi
Příspěvky: 14
Registrován: pát 19. srp 2016 9:11:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 5

Příspěvek od JiCiMi »

Renata pomalu šla ulicí směrem k ordinaci své gynekoložky a v hlavě si stále dokola přehrávala předešlé hodiny, kdy se stala děvkou pro dva cikány. Stále nemohla uvěřit, že se do ní tak velká přirození vešla, teda hlavně to Frantovo, které bylo obrovské a v porovnání s penisem jejího Petra snad dvakrát tak velké. Další myšlenky směřovali k Reichlovi, který to všechno zorganizoval, a to on si zní udělal děvku. Za to ho nenáviděla, ale přeci se jí to nakonec líbilo a bez něho by nepoznala jaké to je mrdat s někým dobře obdařeným, jen to tedy nemusel být cikán i když se nepovažovala za rasistku, ale dobrovolně by s cikánem ani nemluvila natož, aby sním něco měla.
Další myšlenka směřovala k Petrovi a k tomu dni, kterým to všechno začalo. Petrovo machrování před kámoši a její nepochopitelné jednání, které jí dostalo až na břeh řeky, kde za Petrova a jak pak zjistila i Reichlova přihlížení podržela Petrovým kamarádům. Stále nemohla pochopit, jak se mohla během několika dní dostat až sem. Ještě před deseti dny byla pannou, co se líbala jen s jedním jediným klukem a tím byl její Petr a dnes,už její kundičku okusilo sedm čuráků a z toho dva byli cikáni a pak Reichl, který je o několik let starší než je její otec.
Cesta jí trvala skoro půl hodiny, během kterých stále dokola přemítala poslední dny a hodiny, ale v myšlenkách se jí nejvíce vracelo dnešní dopoledne s Frantou, protože orgasmus , který sním prožila s nikým jiným nezažila. Asi to bylo tou velikostí a razancí, která jí dovedla na samotný vrchol.
Z toku myšlenek jí dostal až vstup do prázdné čekárny, kde si sedla a čekala na sestřičku. Koukla na hodinky a zjistila že je tam ještě o dvacet minut dřív, ale ani se pořádně nerozkoukala a už slyšela z otevřených dveří své jméno.
„Dobrý den, slečno Špačková pojďte dál a sedněte si.....tak uděláme prohlídku, jak se nám hojíte a musíme odebrat několik stěrů...“ Renča se zhrozila a hned si vzpomněla na ten tampón, ale hlavně na to semeno, které onen tampón zadržoval. Myslela si, že dneska už žádná prohlídka nebude, přeci jí už stěry dělala minule a dneska se měla dozvědět jen výsledky.
„Tak honem za plentu, ať můžeme jít domů....“ dodala doktorka a mile se usmála na Renatu.
„Když já mám právě měsíčky a mám tampón.“ Zalhala doktorce, ve snaze se tomu vyhnout.
Doktorka se podívala do karty ve které si něco četla .....„To nevadí jdi se připravit a ten tampon si tedy nevyndávej.“
Docela se jí ulevilo, že vlastně tak na půl vyhrála a bez strachu šla za plentu, kde se do půli svlékla a pak rychle přešla ke gynekologickému křeslu na které si sedla. Doktorka stále četla nějaké papíry, zatím co přišla sestra s tácem na kterém byly nějaké tyčky a další věci. Sestra jí pomohla do třmenů a napolohovala křeslo do polohy, kdy skoro seděla a viděla si na svojí docela dost zarudlou kundičku, z které vykukoval provázek. Sestra ještě vysunula z křesla takový malý nerezový stoleček na který položila onen tác a pak ještě zakryla kusem látky Renatin rozkrok a hned poté se otočila, rozloučila se s paní doktorkou a odešla pryč.
„Takže slečno Slavíková....takže z minulých výsledku vyšlo, že jsou negativní....takže těhotná nejste.“
Renča se radostně usmála, že se to obešlo bez následků. Doktorka si sedla na židli a již z obalů vyndávala nějaké tyčky.
„Takže máte radost....., no ona by to nebyla žádná pohroma, věk už na děti máte.....jen musíme dneska odebrat několik stěrů, protože dle výsledků vaše tělo špatně snáší účinnou látku, která je obsažena v antikoncepci a ta by pak nemusela správně fungovat a hlavně by to mělo i zdravotní důsledky.“ Renata se zhrozila a bylo to na ní poznat. Protože se na ní doktorka tak zvláštně podívala.
„Slečno ...teda můžeme si tykat? Já se jmenuju Jitka“ Nabídla jí doktorka tykaní a Renata ho ráda přijala, byla jen o pár let starší než ona tak proč ne.
„Renčo, měla jsi nechráněný sex se svým přítelem od poslední návštěvy?“ Zeptala se docela vážně Jitka a Renata řekla že ne.
„No tak se nemáš čeho bát, uděláme odběr a pozměníme antikoncepci, s jiným složením.“
V hlavě jí hned vyvstal problém, že na novou antikoncepci nemám peníze. Výplatu dostane až příští týden, co do té doby bude dělat nevěděla. Antikoncepce byla jediná možnost jak se chránit, protože všichni to s ní dělali naostro bez gumy, bez možnosti je přemluvit, aby si vzali kondom, nebo to aspoň stříkaly ven.
Jitka si zatím právě navlékala chirurgické rukavice a odhrnula látku, která zakrývala její mušličku. Jitka se zadívala do rozkroku a po chvilce vzhlédla ... „Ale vidím že jsi sexuálně nestrádala....“ a tak zvláštně se na Renatu usmála, a Renata okamžitě celá zrudla.
„Ten tvůj přítel bude asi dost náruživej a i dobře vybavenej?“ Zeptala se jí a opět sklopila zrak do Jejího rozkroku. Následně se doktorka dotkla napuchlé buchtičky a Renata sebou trochu škubla. Pak Jitka udělala první stěr a následně bez jakéhokoliv upozornění zatáhla za šňůrku a z kundičky vytáhla onen tampón, který zamezoval nechtěnému vytékání cikánské mrdky.
„Renato? Tohle teda na chráněný sex nevypadá....mě nemusíš lhát, ale budeme to muset vypláchnout a opět ti budu muset předepsat tabletku po, tedy jestli už s přítelem neplánuješ rodinu?“ A opět se na ní tak zvláštně usmála. Pak na chvilku odešla a vrátila se s takovou láhví s hadičkou a divně tvarovanou miskou. Opět si sedla, zatáhla za páčku a opěradlo se spustilo dolu, až Renata skoro ležela a už si neviděla dolu, jen cítila jak Jitka dvěma prsty roztahuje její stydké pysky od sebe. Pak jí položila ruku na podbřišek a docela silně na něj zatlačila.
„Tak Renčo, pěkně se nadechni a s výdechem stáhni poševní svaly a pěkně to všechno ze sebe vytlač.“ Renata poslechla a pokaždé s výdechem zatlačila a Jitka zároveň stlačila rukou její podbřišek.
„Tak ještě naposled a můžeš přestat, .....Renčo řekni mě popravdě, že ty natáčíš porno?“ Ta otázka Renatu dostala, jak na to vůbec přišla?
„Já nenatáčím žádný porno! Co si o mě myslíte mě vůbec neznáte...“
„Ale holčičko se nerozčiluj, ale nejsem blbá a i když neznám tvého přítele, tak podle toho množství co v tobě bylo, tak to by jeden člověk nikdy nedal a podle stavu tvé kundičky je jasné, že jich bylo víc a měly pořádný péra a prostě takhle to maj holky co dělaj do porna.“
Renata se chtěla bránit, ale bála se, že se do toho zamotá a tak byla raději ticho a Jitka to dále nekomentovala vstala a došla ke skříňce pro velkou misku spíše takovej kyblíček. Opět si sedla vzala onu lahvičku s hadičkou, kterou Renatě zavedla do kundičky a následně onu lahev zmáčkla. Vlažnou vodou jí začala vyplachovala její kundičku a pro jistotu onu láhev naplnila ještě dvakrát, aby výplach byl dokonalý. Nakonec Jitka utěrkou do sucha Renčinu kundičku vytřela a nakonec jí opět natřela krémem a do vnitř namačkala obsah nějaké tubičky, nějaký gel s hojivým a uklidňujícími účinky.
„Tak hotovo, si čisťounká a promazaná, můžeš se jít obléknout.“ Renča si oddechla a šla se tedy obléknout a pak se vrátila ke stolu, za kterým seděla Jitka a něco zapisovala a zároveň připravovala.
„Takže Renčo, tady máš tabletku po, tu si vezmi hned teď a tady tu zítra ve tři odpoledne. Nezapomeň jí pořádně zapít a žádný alkohol. A tady maš mastičku, kterou si budeš tu svojí potvůrku mazat, vždy po koupeli a před a po pohlavním stykem. Měla by ti vydržet týden, ale rači jsem ti napsala recept na ještě jednu a zároveň jsem tam připsala vyplachovací sadu. Všechno to je bez doplatku. V té sadě je návod, ale používej vlahou převařenou vodu a vždy si jí propláchni minimálně 3x, prostě stejně jako dneska já. Jo a málem jsem zapomněla, tady máš jinou antikoncepci. Vydrží ti do příštího týdne, do příští návštěvy.....takže přijď příští týden v pondělí v jednu odpoledne.“ Renata poslouchala ten dlouhý monolog a jen souhlasně přikyvovala a současně děkovala.
Nakonec Jitka položila před Renatu nerezovou misku. Renata netušíc o co jde hodila po Jitce nechápající výraz.
„No to je obsah tvojí kundičky...dle odhadu jsou to minimálně tři dávky mrdky, ale spíš tak čtyři...že mám pravdu?“ Renča ani nevěděla proč, ale souhlasně kývla hlavou a polohlasně šeptla tři. Jitka se na ní mile usmála.
„A měly velký péra?...nestyď se já to nikomu neřeknu, jen by mě to zajímalo.“ A Renata bez jediného slova rukama ukázala, jak asi dlouhý ho Franta měl.
„Kecáš to je hodně přes dvacet čísel...... to kecáš......, ty si snad šukála s černochama?“
„Ne to ne....černoši to nebyli a byli jenom dva a ještě jeden starší pán, ale toho jsem dneska jenom vykouřila.“ Bez rozmyšlení z ní vypadlo toto přiznání, jako by se svěřovala nejlepší kamarádce i když tohle by ani své nejlepší kamarádce neřekla, ale Jitce svojí gynekoložce to řekla. Jitka to nějakou chvilku vstřebávala a dle výrazu v obličeji byla překvapená co jí řekla.
„A to ti dva byly tak dobře vybaveni?“
„No oba maj velký péra, ale Franta ho má velkého jak jsem ti ukazovala.... i Sláva ten starší pán ho má většího než můj přítel.“
„Počkej, takže tvůj přítel tam vůbec nebyl?“
„Ne ten to neví, by se semnou asi rozešel, kdyby zjistil že mě píchaj cikáni.....“ Jen co dořekla to poslední slovo “cikáni“ zmlkla a hned věděla, že to posrala, že raději měla držet hubu, ale už to bylo venku.
„Si děláš prdel, tohle je cikánská mrdka.....ty šukáš s cikánama?“ Nevěřícně řekla Jitka a vzala tu misku do ruky a zblízka se do ní koukala.
„Prosím tě hlavně si to nech pro sebe. Já svého přítele miluju a nechci se sním rozejít.“
„ A to s těma cikánama mrdáš pravidelně?“
„Ne dneska to bylo poprvé s těma cikánama. Se Slavou jsem to dělala už víckrát.“
„Sláva to je ten starší chlap? A kolik jim vlastně je?“
„To přesně nevím... těm dvoum asi okolo pětatřiceti a Slávovi je asi už přes padesát .“
„...jak k tomu došlo?“
„Prostě se stalo, událo se několik věcí a pak už jsem nemohla couvnout, detaily po mě nechtěj.“
„Tak to je něco, a jaký to je s cikánem? Jak mrdaj?“
„No určitě mají vetší výbavu, teda aspoň oni dva mají, trochu hrubější a o dost vulgárnější, a to všechno ostatní to byly asi zkušenosti. Jsem šukala zatím jen s mladejma klukama tak okolo dveceti, když teda nepočítám pana Reichla, ten je spíš jako ti cikáni, taky je dost hrubej a sprostej.“
„Takže se ti to s nimi líbí..... no si mladá tak si užívej, pak jak už máš manžela, tak už nic nedoženeš a jen by sis nadávala, že jsi si v mládí nic neužila...................... No tak to by bylo pro dnešek vše, tak příští týden se tady zastav pro tu antikoncepci, no a zase pokecáme co nového jsi zažila “ Ukončila z ničeho nic Jitka konverzaci a rychle sklonila hlavu, jako by nechtěla, aby na ní Renata nepoznala, že mluví o sobě.
„Jitko jen to prosím tě nikomu neříkej, nesmí se to nikdo dozvědět, to by byl konec...“ Řekla Renata těsně před dveřmi a dokonce začala brečet.
„Neboj se Renato, nikomu nic neřeknu, je to jen mezi námi děvčaty, tak příští týden a moc to s těma klukama nepřeháněj.“ Odpověděla jí Jitka usmála se na ní, pohladila jí po tváři a podala kapesník, aby si mohla utřít slzy a následně jí podala vizitku s dovětkem, že kdyby něco tak ať jí zavolá. Renata se na Jitku usmála, poděkovala jí a vyšla z ordinace. V čekárně si ještě na chvilku sedla, aby se uklidnila a přemítala si v hlavě co všechno Jitce na sebe řekla. Trochu jí utěšoval fakt, že jí Jitka slíbila, že to nikomu neřekne, přeci jen jde o vztah doktor pacient, takže by neměla, ale přeci jen to byl další člověk, který z části věděl co provádí a s kým. Na druhou stranu, byla i docela ráda, že se někomu mohla svěřit a nedržet to všechno v sobě. Nakonec si přepudrovala tváře, aby nebylo poznat, že brečela a hned potom odešla.
Byly skoro tři hodiny, a Renata si tentokrát počkala na autobus. Dvanáctku nechala projet a nastoupila až do pětky, která nejela k jejímu domovu, jako dvanáctka, ale na rozdíl od ní pětka stavěla hned o ulici vedle krámu pana Reichla.
Pomalu šla těch posledních x metrů od zastávky ke krámu a v hlavě jí zněla ta Jitčina slova “ ... se ti to líbí.....tak si užívej...“ a už brala za kliku. Sláva byl docela překvapený, že přišla tak brzo, ale podle úsměvu na rtech, byl rád.
„To si to nějak rychle vyřídila, sem myslel, že přijdeš až před pátou.“
„Jsem myslela, že pojedu domů, ale to bych půl dne projezdila v autobusu, když sem musela ještě sem, ale teď jsem si vzpomněla, že si potřebuju ještě něco koupit“
Reichel nestačil ani zareagovat a Renata byla zase pryč. Renata si vzpomněla, že má ten recepis do lékárny a později by si jej už nevyzvedla. Došla do lékárny a vyzvedla si mastičku a onu vymývací aparaturu a rovnou si koupila i oční kapky, protože jí pálili oči z prachu a pylu, přeci jen byl konec června, ale asi to způsobil i ten její pláč.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od kohout50 »

Skvělý,těším se na pokračování
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od AndyGa »

Úžasný,nenech nas prosim cekat na pokračování
JiCiMi
Příspěvky: 14
Registrován: pát 19. srp 2016 9:11:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 6

Příspěvek od JiCiMi »

Nezapomenutelný festival - pokračování 6
Opět se vrátila do krámu, ale šla rovnou na toaletu, kde si vyndala čočky a vykapala si oči. V kabelce našla brýle a ač nerada, tak si je vzala namísto čoček. Brýle nerada nosila, protože vypadala jako nějaká šprtka ze základky, ale náhradní čočky sebou neměla, a to pálení bylo už nesnesitelné, ale trpěla alergií na pyl a prach, a měla ke všemu velice citlivé oči . Jen co jí viděl Sláva, tak jí pochválil, že jí to sluší a že netušil, že nosí brýle. Renata jen pronesla, že z toho prachu ze stavby a pylu jí začaly pálit oči a tak si musela vyndat čočky a vzít si brýle. Nato jí opět pochválil a koukl se nedočkavě na hodinky, kolik ještě zbývá času do páté hodiny. Víc jí pochválit nemohl, protože v krámu bylo plno zákazníku, kteří se prohrabovali v koších s oblečením. Renata šla za kasu a Slávek šel do zadu přebírat nové zboží co mu dneska po obědě přivezli z Německa.
Jak se blížila pátá hodina, tak Renata byla čím dál tím víc nervózní co si na ní zase Reichel přichystal. Přesně minutu po páté otočila klíčem ve dveřích a vyndala hotovost z kasy a pomalu šla dozadu za Slávou.
Slávek seděl u stolu a s někým telefonoval, jen rukou ukázal, kam má položit peníze a pak jí zase ukázal, aby si sedla na gauč. Renata si poslušně sedla a čekala co se bude dít. Když Reichel konečně dovolal, tak se na Renatu otočil a spokojeně se na ní usmál.
„Tak jak se ti to ráno s chlapci líbilo?“ Zeptal se Slávek Renaty a hned na to si vedle ní sedl a majetnicky si jí přitáhl k sobě. Renata jen sykla, když jí Sláva k sobě přitisknul, ale na jeho otázku neodpověděla.
„Mě se to moc líbilo, koukat se na mojí kurvičku jak mrdá s cikánama, už dlouho mě nic tak nevzrušilo, jak ty dneska ráno.“ A jen co to Reichel dořekl, tak jí políbil na tvář a pak na pusu. Renata se odtrhla, protože se s ním nechtěla líbat, zaprvé jí byl odporný a prostě to byl on, který jí vydírá a zneužívá k uspokojování svých perverzních fantazií a za druhé byl starý a zdálo se jí to nechutné, líbat se s někým, kdo je dvakrát tak starší než je ona.
„Líbat se s tebou nebudu!“ Zaprotestovala a dokonce svojí rukou odstrčila jeho hlavu.
„Tak to ne holčičko! Cikán ti nevadí, tak ze sebe nedělej slušnou a pěkně dělej co chci, nebo snad mám poslat tomu tvému Petříčkovi nějaké pěkné video, jak mrdáš s cikánem?“ Renata se hned nato jen co uslyšela jméno svého kluka otočila na Reichla, koukla se mu přímo do očí a polohlasně jen řekla: „Si svině“.
„Ale prosím tě, zatím pokaždé se ti to nakonec líbilo, tak nehraj poctivku a dělej co máš.“ A zase se naklonil k Renatě, ale tentokrát se jejich rty dotkly, bez známky odporu Renata držela a po chvilce sama svá ústa otevřela a nechala Reichlův jazyk vklouznout dovnitř. Sláva si to užíval a nezůstal jen u líbání, ale hned zapojil obě ruce. Pravou si přidržoval její hlavu a druhou hladil Renatino stehýnko. Renata zavřela oči, aby neviděla toho starce a snažila se představovat si svého Petra. Představovala si, jak se sním vášnivě líbá, zatím co on se už svými prsty dotýká přes kalhotky její kundičky. Automatický roztahovala své nohy, co jí její sukýnka dovolovala. Jen co maximálně roztáhla nohy od sebe, cítila jak jeho prsty odsunuly její kalhotky na stranu a začal jí dráždit na tom nejcitlivějším místě jejího mladého tělíčka. Jeho ústa se přesunula k jejímu oušku a právě, když se jí lehce zakousl do jejího boltce, tak zároveň dva prsty vnikly do její svatyňky. Renata se trochu nadzvedla a zase klesla a ty prsty si ještě více vrazila do své kundičky a zároveň se z jejích úst ozval dost hlasitý vzdech.
„No vidíš kurvičko, že se ti to líbí.“ Uslyšela, jako by z dálky Renata a ta slova jí vrátila do reality. To není její Petr, kdo jí ústy laská lalůček a nebyli to ani Petrovi prsty, které vnikaly do její svatyňky. To všechno, co jí právě dělalo tak dobře jí dopřával Reichel, onen muž kterého z hlouby duše nenáviděla, ale musela ho poslouchat, protože by jí zničil život. Raději opět zavřela očí a začala si představovat svého Petra. Slávek spokojeně pokračoval v prstění a svá ústa zase přesunul na ty Renčina. Slávek si vychutnával svojí dominanci nad mladinkou slečnou, která bez náznaku odporu přijímala všechny jeho doteky a to mu dodávalo odvahy k pokračování.
„Svlíkni se!“ Skoro zakřičel Slávek a hned nato vyndal své prsty z její kundičky a labužnicky si k nim přičichl. Renata se postavila a poslušně si sundala blůzku a hned na to si svlékla sukýnku. Stála před Slávou jen v podprsence a kalhotkách, ale jen chviličku, protože bez rozmýšlení a náznaku studu sundala podprsenku a pak si stáhla i kalhotky. Sláva se kochal jejím dokonalím tělíčkem a spokojeně se usmíval.
„Tak pojď ke mě a pěkně si mě připrav.“ A přitom si klepal na svůj rozkrok, kde se tísnil jeho napružený ocas. Renata věděla co jí čeká a věděla, že odporovat nemá cenu a pak si vzpomněla na Jitčina slova, že si má užívat dokud je mladá, ale bylo to užívání? Spíš to byla snaha onu životní situaci překonat s nejmenším újmem na zdraví, teda spíš, aby se to nedozvěděl někdo blízký od rodičů s Petrem počínaje, kamarády a spolužáky ve škole konče, prostě musela dělat co si nepřála i když jí to nakonec dělalo vždy velice dobře. Až se sama za sebe styděla, že se jí to líbí, ale sváděla to na své tělo, které prostě jen reagovalo na podměty kterému bylo vystaveno.
Renata si klekla před Slávu a rozepnula mu pomalu poklopec. Následně vsunula svojí ruku pod gumu slipů a vytáhla Slávovu chloubu a hned jej začala pomalu honit. Renata se z blízka koukala na onen nástroj, který byl po chvilce jejího snažení maximálně prokrven a tak začala zrychlovat s naivní myšlenkou, že se hned udělá a k ničemu jinému dnes už nedojde.
„Pěkně se prsti, aby si mě nevychladla.“ Rozkázal jí Reichel s úsměvem a spokojeně se opřel a přivřel oči. A tak zatím co ho jednou rukou honila, tak druhou si zajela do svého rozkroku a i když Slávek nemohl tam dolu vidět a mohla to jen předstírat, tak si svojí kundičku začala opravdu hladit a dráždit, ale opravdu se neprstila, jen si po ní jezdila.
„To by stačilo, teď mě pěkně pokouříš a pak si spolu zamrdáme.“ Informoval Slávek Renču, jak to bude pokračovat a už jí táhl za ruku, aby jeho požadavek mohla začít plnit. Renata zcela smířena s následujícím děním se více naklonila a už byla ústy nad napruženým ocasem a z blízka viděla lesknoucí se kapičku na špičce penisu. Sehnula se a onu kapičku slízla, až když na jazyku ucítila zvláštní hořko slanou chuť si uvědomila, že se chová jako opravdová kurva, že dělá co po ní Reichel chce a ona se vůbec nebrání a nijak neodporuje. V hlavě jí proběhla myšlenka, že by měla projevit odpor, aby Slávek věděl, že to dělá nedobrovolně, ale nestihla to protože Slávova ruka zatlačila na její hlavu a jeho čurák jí vklouzl do polootevřených úst. Na začátku si určoval tempo a hloubku, ale po chvilce to nechal na Renatě a jen si užíval její počínání.
„Kdo by to do tebe řek, že se během týdne naučíš tak skvěle kouřit, to když si mě to dělala poprvé hubou u kasy, tak to byla hrůza a dneska kouříš jak profesionálka za prachy.“ Slyšela Renata Slávovu pochvalu, ale nijak to nekomentovala ani nemohla protože stále měla plnou pusu.
„ Tak to by stačilo kurvičko jinak se ti udělám do huby, teď chci zkusit tu tvojí kundu.... chci zjistit, jak se ti ta tvoje škvírka od naposled roztáhla, teda spíš jak ti jí ráno roztáhly ti dva cikáni, hlavně Franta ho měl jak kůň, ten ti tu tvojí kundičku musel určitě solidně roztáhnout.“ A hned se začal nahlas smát a rukama si Renatu popotáhl k sobě a jen co jej obkročila, tak už svého ptáka naváděl do té její kundičky. Slávek pomalu projížděl špičkou žaludu v Renatině puklince a chystal se na průnik, ale Renata ho předběhla a sama dosedla, hned se rukama opřela o jeho hrudník a zase se kousek nadzvedla a pak se začala za polohlasného vzdychání šukat. Slávek spokojeně koukal, jak si na něm Renata užívá, ani mu nebylo divné, že má při tom zavřené oči a hlavu má zakloněnou dozadu, jen jí chytnul ty její krásné kozičky a mezi prsty mačkal její tvrdé bradavky.
I když se Renata nabodávala na Reichlův penis, tak v hlavě si zase představovala, že oním mužem pod ní je její Petr a když už se jí blížil orgasmus, tak dokonce mezi vzdechy jí uniklo a dost nahlas řekla: „Péťo už budu.“.
„Tak to ne holčičko, teď tě šukám já, tak na toho tvého paroháče přestaň myslet! Teď tě šukám já!“ Zařval hned potom Slávek a shodil Renatu ze sebe a převzal iniciativu. Docela hrubě jí položil na záda a nohy jí zvedl, až k její hlavě. Renčina kundička byla dokonale vyšpulená a Slávek toho hned využil a tvrdě do ní zajel, až to mlasklo a Renata hekla.
„Tak otevři ty svoje kukadla, ať vidíš kdo tě právě mrdá....ale ty to moc dobře víš, koho je to čurák, že mám pravdu? Mé péro by sis s tím ptáčkem co má ten tvůj blbeček nespletla, že je to tak?“ A své kruté otázky doprovázel tvrdým dorážením na její dělohu. Renata otevřela oči a koukala před sebe přímo Reichlovi do očí, jak si přál, ale na jeho otázky nic neříkala, protože by musela na všechny odpovědět, že má pravdu. Moc dobře věděla, kdo jí to celou dobu dělá a její představy jen měly ospravedlnit její nemravné počínání, že při tom aspoň myslí na svého Petra i když sním ještě nikdy něco takového nezažila.
Stále se koukala na rudý a upocený obličej jejího prznitele, kterému se podle všeho blížilo vyvrcholení, zatím co ona díky onomu přerušení a změně polohy a těm jeho řečem měla k orgasmu ještě dosti daleko. To ale Reichla nezajímalo a bylo mu to v danou chvíli jedno a po několika přírazech začal hlasitě hekat, ale tentokrát to nepustil do ní, ale hned po prvním heknutí ho z ní vyndal a nastříkal obsah svých koulí Renatě na prsa a obličej. Renata byla překvapená, že to nenastříkal do ní, ale radost z toho neměla, protože jeho sperma měla všude, trochu na kozičkách, ale hlavně na obličeji a ve vlasech. Ještě že měla brýle, jinak by měla sperma v očích, takhle měla jen postříkané skla brýlí. Sperma cítila po celém obličeji a vůbec nechápala, jak může takovej dědek vyprodukovat tolik mrdky.
„Tak kurvičko, teď ho pánovi pěkně očisti.“ A než stačila Renata zareagovat, už se jejích rtů dotýkal jeho žalud a protože jí Sláva chytnul hlavu nemohla uhnout a tak jí nezbylo nic jiného než ho poslechnout.
„Si skvělá a moc šikovná kurv......Neutírej si to!....To si musím vyfotit.“ A Sláva slezl z gauče a po chvilce se vrátil s foťákem a hned začal fotit Renatin postříkaný obličej a ještě Renatě říkal jak se má tvářit a jakou pozici má zaujmout. Renata podřízeně plnila všechny jeho požadavky a byla ráda, že to pro dnešek má za sebou i když v hlouby byla i smutná, že se nestačila udělat, ale její druhé já jí zase říkalo, že je to dobře, protože takhle Reichel nemůže říct, že se jí to líbilo.
Sláva využil její poslušnosti a tak s ní nafotil sérii dosti erotických fotek a dokonce Renatu přinutil, aby si jeho sperma z obličeje prstem stírala a pak si ten prst olizovala a měla se při tom tvářit jako děvka. Renata, jak omámená dělala co si Reichel přál a když po ní chtěl, aby ještě jazykem očistila své brýle od jeho mrdky tak to opravdu poslušně udělala a nakonec tohoto představení po ní chtěl ještě, aby si olízala i své postříkané kozičky. Sláva zpoza fotoaparátu pěl chválu, jak jí to sluší a jak je šikovná holka, ale nezapomněl použít i taková slova jako děvka, perverzní čubička a samozřejmě nezapomněl zmínit i, že je kurvička s důrazem na to, že je JEHO kurvička.
Sláva spokojeně fotil dál i když se Renata už skoro celá očistila od jeho nadílky, ale jeho to bavilo a chtěl mít co nejvíce fotek. A tak fotil až do chvíle, kdy mu zazvonil mobil. Sláva nechal focení a jako by nic jen řekl Renatě, že pro dnešek to je všechno a hned na to odešel s mobilem do krámu. Renata seděla i po jeho odchodu na gauči, nohy měla do široka rozevřené a pomalu jí docházelo co zase prováděla. Až po několika minutách vstala vzala si své věci ze země a šla dozadu na toaletu, aby se mohla opláchnout. U umyvadla se kouknula na sebe do zrcadla a byla celá ulepená od Reichlovi mrdky, ale hlavně měla od ní slepené vlasy. Věděla, že jí nic jiného nezbývá než použít onen sprchový kout, nacházející se za ní za závěsem hned vedle dveří na WC. Sprcha byla odporná, vydlaždičkovaná světle zeleným obkladem z osmdesátých let minulého století. Ale neměla na výběr u umyvadla tekla jen studená a vlasy by si v umyvadle neomyla. By jinak musela jít přes celé město ulepená a opláchnout se až doma, ale tam by narazila na rodiče. Už na nic nemyslela a už držela v ruce hlavici a pustila vodu. Voda z jejího těla odnášela zbytky předešlých hrátek s Reichlem a Renata se po sprše cítila očištěna a bylo spokojená, jako by zapomněla co té sprše předcházelo. Rychle se oblékla vlhké vlasy zapletla do copu a co nejrychleji chtěla domů.
„Tak zase zítra ráno a vem si zase brýle, takhle ti to sluší víc .... jo a venku na tebe někdo nedočkavě čeká.“ Slyšela za sebou Slávu, právě když otvírala vstupní dveře. Jen se na něj otočila a řekla:"Nashledanou". A hned na to vyšla ven a rozhlédla se, aby zjistila, kdo na ní čeká.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od Skarbax »

Super, úplně vidím jak na ní venku čekají ti cikáni a ty jsi to zrovna utnul. Snad bude další díl brzy.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 4

Příspěvek od kohout50 »

Super,jako vždy
JiCiMi
Příspěvky: 14
Registrován: pát 19. srp 2016 9:11:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nezapomenutelný festival - pokračování 7

Příspěvek od JiCiMi »

Nezapomenutelný festival - pokračování 7
„Ahoj lásko!“ Renata se překvapeně otočila za známým hlasem, aby se přivítala s svým Petrem, ale jen co se na něj otočila, tak jí čekalo ještě větší překvapení, protože vedle jejího Petra stál Tonda. Byla překvapená, ale nedala na sobě nic znát a hned přišla až k Petrovi, aby ho mohla na uvítanou obejmout a nakonec ho i políbila. Nechápala co tu Tonda dělá, teda jak to, že tu je společně s Petrem, po tom co jí Tonda udělal před jeho zraky.
„Sem ti volal, ale nedovolal jsem se a pak jsem byl u vás doma a tam mě řekli, že jsi ještě tady. Dneska je ten koncert v letňáku a tady Tonda sehnal lístky.“ Poslouchala jsem Petra, který předenou mával lístky a jen co to dořekl mě opět vášnivě políbil. Omluvila jsem se Petrovi, že jsem mu nebrala mobil, řekla jsem mu po pravdě, že v obchodě mám vypnuté zvonění a dneska jsem si ho ještě jako naschvál nechala v kabelce a prostě jsem se na něj vůbec za celou dobu nekoukla. Petr se na mě jen usmál a dal mě do ruky ony lístky.
Na ten koncert jsem strašně chtěla a Petr to věděl, ale lístky byly hned druhý den v předprodeji vyprodaný. Přeci jen tam účinkovali dost známé kapely a dneska byl první den prázdnin a kapacita letního kina byla omezena, takže jsem byla docela šťastná, že v ruce držím ty lístky a že se tam dostaneme a štěstím jsem tentokrát objala Petra já a opět jsem ho políbila.
„Nechte toho vy dvě hrdličky, musíme jít, aby jsme stihli začátek.“ Oznámil nám Tonda a rozešel se směrem k letnímu kinu a my po chvilce několik metru za ním.
„Co tu dělá Chalupa?“ Zeptala jsem se hned co se Tonda dostatečně vzdálil a v obličeji jsem měla nechápající výraz.
„Je to můj nejlepší kamarád a jak sem říkal to on sehnal ty lístky.“
„Ty si mu tamto co mě udělal, jako odpustil?“
„Za to se mě omluvil....byl opilej, jinak by to neudělal, s těma ostatníma kluky se už nebavím, jedinej Tonda se mě mnohokrát omluvil a hlavně ho znám od základky, je to můj nejlepší kamarád...a za to co se stalo můžu i já a i ty...prostě se to stalo a sama si mě říkala, že se o tom už nebudeme bavit.“ Na tu jeho odpověď jsem nereagovala, protože by to asi skončilo hádkou, jen jsem pustila jeho ruku, aby poznal, že jsem naštvaná, ale jen na chvilku, pak jsem ho zase chytla i když jsem to udělala hlavně proto, aby jsme před Tondou vypadali jako dokonalej pár. Jen sem si v hlavě sama sobě říkala, jak ten můj Petr je naivní a uvěřil Tondovi. Je pravda, že nevěděl co ten jeho "nejlepší kamarád" se mnou dělá a jak toho všeho Tonda využil, ale to sem mu nemohla říct.
Koncert byl úžasnej a v průběhu jsem se skvěle bavila. Popíjela jsem vinný střik a dokonce jsem prohodila několik slov i s Tomášem, protože on jak pominutý si pořád všechno fotil a natáčel a nás s tím pořád otravoval, protože chtěl každou chvíli dělat společné fotky. A tak se můj rozhovory sním týkaly hlavně toho jeho focení a že už by to stačilo a ať s námi v klidu poslouchá hudbu, ale všechna slova byla zbytečná a on si nedal pokoj. Ale jinak se Tonda choval zcela normálně jen několikrát jsem ho přistihla, že se na mě tak zvláštně dívá, ale jakmile se na něj otočil Petr, tak dělal, že si nás chce vyfotit. Změna nastala, když Petr odešel pro pití. Jen co Petr zmizel v davu, ucítila jsem na svém zadečku ruku. Hned jsem věděla, že to je Tonda a trhla jsem sebou, aby jsem se oné ruky zbavila.
„Tak co kurvičko, mrdala si dneska s Reichlem?“ Zeptal se mě drze Tonda, když jsem se na něj otočila a chtěla ho okřiknout, aby na mě nešahal. Jeho otázka mě uzemnila a jen jsem se rozhlížela, zda jí kromě mě, neslyšel ještě někdo okolo nás. Naštěstí lidi stáli dost daleko a přes hudbu ho nemohl z té dálky nikdo slyšet. Tonda se na mě usmíval a zase mě šáhnul na zadek a tentokrát mě jej i pomačkal.
„Tak co? Píchala si sním dneska?“ Opět se mě zeptal a zase mě zmáčknul mojí pravou půlku.
„To je moje věc, co a s kým dělám.“ Odpověděla jsem mu a hned jsem se od něj odvrátila. To ale Tondu nijak nezastavilo a hned ke mě zezadu přistoupil a objal mě a jen co si mě k sobě přitiskl mě do ucha pošeptal.
„Já vím, že si sním mrdala....tak se nepředváděj, jinak tohle ukážu Petrovi.“ A před obličejem mě dal svůj mobil s obrázkem na kterém byla má maličkost bez jakéhokoliv oblečení a můj obličej byl postříkán mrdkou.
„Ta fotka je asi tak tři hodiny stará, takže si s Reichlem píchala, že mám pravdu?“
„Když to víš, tak proč to chceš vědět po mě?.....a vůbec? Proč mě tohle děláš, proč mě pořád vydíráš? Copak ti nestačí, že to dělám i s tebou. Ty snad chceš, aby se to co děláte dozvěděl i Petr, to by si chtěl?...Ty bys chtěl, aby se semnou Petr rozešel?“ Vmetla jsem mu to přímo do očí, jen co jsem se otočila a bez jediného mrknutí mu řekla všechna ty slova a čekala, jak na to odpoví i když jsem měla co dělat, abych se před ním nerozbrečela.
„To po tobě nikdo nechce, jen jsem chtěl vědět, jak se ti to s Reichlem líbí? Ty si mladá on je starej, on má docela solidní péro a zkušeností musí mít za těch x let taky hodně .....prostě mě zajímá, jak se ti to sním staříkem líbí.“
„No určitě umí mrdat líp jak ty.“ Drze jsem mu odpověděla a přitom jsem viditelně popotáhla , ale on se na mě jenom usmál a prstem mě z tváře setřel uniknu vší slzu.
„No tak on za svůj život už klátil mnoho kurev, zatím co ty si moje první, takže se to na tobě všechno musím naučit.“ Pohotově zareagoval na mojí předchozí odpověď a drze mě pohladil po tváři. A já se už začala nadechovat, abych ho seřvala, co si to dovoluje říkat o mě, že jsem nějaká jeho kurva, to jsem ale nestihla, protože jsem zahlédla přicházejícího Petra a tak jsem mu jen řekla, že je svině a otočila jsem se na příchozího Petra a pokusila se na tváři vyloudit usměv. A Tonda na Petrův příchod zareagoval tak, že se na mě zezadu namáčknul a dělal jako by jsme si spolu dělali společné selfíčko. Právě když Petr přišel, až k nám bliknul blesk a hned na to mě Tonda poděkoval, že se sním vyfotila.
Vzala jsem si bez jediného slova od Petra střik, zatím co Tonda si od Petr vzal pivo, tak já se zaposlouchala do hudby a pomalu přitom upíjela své pití. Naopak kluci se dali spolu do řeči a nad pivem spolu řešili věci typu fotbal, kamarádi a mnoho dalších věcí. Naštěstí pro další rundu šel Tonda, takže jsem onu chvíli samoty s Petrem využili k mazlení, kterou přerušil, až Tondův příchod. Po koncertě mě kluci doprovodili až domů, za což jsem byla ráda, ale ještě raději bych byla, kdyby mě doprovodil jen Petr.
Doma jsem šla rovnou do svého pokoje a zmožená si rovnou lehla na postele. Z toho všeho co jsem dneska prožila, jsem hned usnula ani jsem se nestihla svléct, natož přikrýt dekou, prostě jsem byla totálně vyčerpaná.
Ráno mě probudil až budík, docela jsem se lekla, protože mě většinou probudil hluk, při odchodu rodičů do práce, ale po včerejšku sem se ani nedivila. Bylo osm pryč, a tak jsem se rychle osprchovala a nasnídala a musela vyrazit, abych přišla na devátou do obchodu.
Do obchodu jsem přišla asi pět minut před devátou a Reichel už byl v obchodu. Pustil mě dovnitř a hned za mnou zamknul dveře. Hned sem věděla, že ani dnes si Reichel neodpustí raní radovánky. Jen co se Slávek otočil od dveří se ke mě nahnul a jako by nic mě políbil.
„Co blbneš, nás někdo uvidí!“ Překvapeně jsem řekla co to dělá a až poté, jsem si uvědomila, že jsem mu tykala.
„No tak nás uvidí.“ Odpověděl jako by nic a už mě táhnul za ruku od dveří, ale nešli jsme dozadu do kanceláře, ale k pultu. Zase jsem protestovala, ale bez úspěchu. Sláva si mě opřel o pult a jen co jsem se rukama opřela o skleněnou desku stolu si Sláva přede mnou kleknul. Než jsem se nadála měla jsem jeho ruce pod sukní a za pár sekund jsem byla bez kalhotek.
„ Vyskoč si na pult.“ Přikázal mě a už mě vyhrnoval sukni, aby mohl co nejvíce roztáhnout mé nohy a jen co to bylo možné vnořil mezi mé roztáhlé nohy svojí hlavou. Nejdříve jsem jen cítila na své kundičce jeho dech, ten ale vystřídal jeho jazyk. Jeho jazyk mnou projížděl a způsoboval mě nepopsatelné stavy, do té doby jsem vůbec netušila, že je něco takového možné. Stačila mu minuta a měla jsem už zakloněnou hlavu a docela nahlas sténala. Jak pokračoval, tak jsem cítila jak moje kundička doslova pulsuje. Jednou rukou jsem si začala jeho hlavu přidržovat, protože jsem cítila přicházející orgasmus, který jsem si nechtěla nechat ujít. Na pultu už jsem ležela a stále jsem si Slávu jednou rukou přidržovala, zatím co druhou jsem si hladila prsa.
Nebylo to ani pět minut, co se mě poprvé dotkl Reichlův jazyk, který byl tím jediným čím mě Sláva přivedl k neskutečnému orgasmu. Zhluboka jsem se nadechla a opravdu nahlas jsem zakřičela a Reichlovu hlavu jsem si oběma rukama pevně držela v mém rozkroku. Bylo to poprvé v mém životě, kdy jsem dosáhla orgasmu díky cizímu jazyku a bylo to nepopsatelně úžasné.
Z mého rozjímání z prožitého vyvrcholení, mě dostal Reichlův čurák, který na první dobrou zajel až po kořen do mé kundičky. Automaticky jsem vztáhla svojí ruku, abych mu zabránila průniku, ale jen sem ruku opřela o jeho chlupatý podbřišek, ale to bylo vše. Sláva hned začal tvrdě přirážet a bral si mě jak nějakou děvku, ale přitom mě na začátku během toho chválil, jaká jsem šikovná, hodná, krásná a i rozumná holčička, ale následně mě už častoval o dost vulgárněji.
„Tak dělej ty děvko přirážej!....Že se nestydíš? Takhle se kurvit. ..... Tvá kunda bude plná mrdky tvého šéfa....“ Jen sem sténala a poslouchala ty jeho perverzní vzkazky a přitom jsem koukala přímo nad sebe, kde byla připevněna kamera. Ale tahle kamera byla jiná, ta původní byla o dost menší a okolo objektivu neměla diody. Hned jen co jsem si na kameře všimla písmen HD mě došlo, že Reichel upgradoval techniku, ale pochybuju, že to udělal kvůli zlodějům, tím hlavním důvodem budu určitě já a určitě to byl i důvod, proč mě dotáhl sem na to místo.
Odvrátila jsem hlavu, abych nekoukala přímo do kamery, ale Sláva mě chytnul za čelist a hlavu mě natočil zpět. Tak jsem aspoň zavřela oči, ale jen na chvilku, protože hluboko ve mě se rozlilo teplo, oním teplem byla čerstvá Slávova mrdka. Sláva ještě několikrát nadoraz zarazil své péro, aby z něho dostal i tu poslední kapku.
Spokojeně ze mě vyjel a hned mě chytnul pod koleny a nohy mě zvedl, až se má kolena dotkla mých prsou. Vyšpulila jsem tak svojí vystříkanou kundičku jak na něho, tak především na tu novou kameru. Sláva do mé kundičky zajel dvěma prsty a pak mě jimi přejel po rtech, odvrátila jsem zase hlavu, abych se tomu vyhnula.
„Jen ochutnej, jak si slaďoučká...“ A zatlačil na mě a já věděla, že nemá cenu odporovat a tak jsem otočila hlavu zpět a prsty nejistě olízla. Sláva se usmál a prsty opět pronikly do mé svatyňky a zase mě je dal před pusu a já zase oblízla a ochutnala tak své šťávy. A zase se to opakovalo, opět prsty smočil v mé kundičce a zase je dal před můj obličej, ale tentokrát je dal o dost dál a já tak musela nadzvednout hlavu, abych je mohla ochutnat a tohle se ještě několikrát opakovalo.
„No vidíš jak sama sobě chutnáš, tak se oblíkni a jdi otevřít, už venku čekaj lidi.“ Cukla jsem se leknutím a hned jsem se otočila ke dveřím, ale nikoho jsem tam naštěstí neviděla.
„Blbečku“ Řekla sem Reichlovi a pěstí jsem ho bouchla do hrudi. On se na mě usmál, odstoupil a hned potom si zastrčil svého povadlého čuráka do kalhot a zapnul si je. Seskočila jsem z pultu, ze země jsem si vzala kalhotky a začala jsem si urovnávat sukni a rozešla jsem se ke kanceláři, abych se na záchodě mohla očistit.
„Kampak zlatíčko. Pěkně si nandej ty svoje kalhotky a běž otevřít. Chci, abys měla mojí mrdku pěkně celej den v sobě.“ A na to se otočil a odešel do kanceláře. Koukala jsem jak odchází a jen co za sebou zavřel, jsem si dle jeho pokynu navlékla kalhotky a šla otevřít krám.
Až do dvanácté Reichl nevyšel z kanceláře. Já celou tu dobu byla za pultem pracovala v těch po několika minutách dosti vlhkých kalhotkách. Nejhorší byla první hodina, kdy jsem cítila, že mě po stehně něco stéká, ale v krámě bylo stále mnoho lidí a tak jsem se nemohla podívat a otřít si to. Jen jsem dala nohy k sobě, abych si onu tekutinu rozetřela po stehnech a zabránila tak stékání.
Minutu po poledni vyšel Sláva z kanceláře a jediné co řekl bylo: „Jdeme na oběd.“ I když jsem měla připravenou obloženou housku z rána, tak jsem s ním bez odmlouvání šla. Měla jsem už hlad a teplé jídlo je teplé jídlo. V Restauraci bylo docela dost lidí, ale Reichel měl svůj stůl s cedulkou Reserved p. Reichel. Přišel k nám starší číšník a Reichla oslovil jménem a rovnou před něj položil natočenou Plzeň a mě se zeptal co si dám k pití. Poprosila jsem o Kofolu a Sláva si rovnou řek co si dá k jídlu, pak se číšník obrátil na mě a já si řekla , že si dám to stejné co pán Reichel. Číšník odešel, a já jen seděla a mlčela stejně jako Sláva. Po chvilce přišel s mojí Kofolou onen číšník, který ale následně neodešel, ale přisedl si k našemu stolu a přátelsky poplácal Slávu po zádech a hned z něho doloval co jsem zač.
„Ale Pepo.... ta je na tebe moc mladá.“ Usmál se Sláva na číšníka Pepu, který se hned nato na mě koukl a prsty si zajel do svých vousů a se zájmem si mě prohlížel.
„Tady Renata je u mě přes prázdniny na brigádě.“
„No tak to sis polepšil, taková krásná slečna u tebe v krámě to je rozdíl než, když tam za pultem stojí takovej dědek. A hlavně máš v krámě někoho kdo tomu rozumí a určitě dobře poradí“ A Pepa se začal nahlas smát a zase začal Slávu plácat po rameni. I já jsem se začala smát, ale to mě strhnul ten Pepův smích. Konverzaci ukončil příchod servírky, která přinesla jídlo. Pepa zase poplácal kamarádsky Slávu a rozloučil se. Po jídle jsem vyndala svojí peněženku, ale Sláva mojí ruku odstrčil a zaplatil za nás oba se slovy : „Já to platím“. Já mu automaticky poděkovala a hned potom jsme odešli nazpátek do obchodu.
Já sem bez jediného slova po příchodu šla rovnat k pultu s oblečení, abych ho vrátila do košů nebo ho pověsila zpět na věšáky. Sláva se motal okolo mě a docela překážel, ale neopovážila jsem se mu cokoliv říct. Po několika minutách do obchodu vešly dvě postarší ženy. Já se postavila ke kase a zase rovnala oblečení a sem tam jsem na ně koukla. Toho využil Slávek, který si stoupl těsně vedle mě a četl nějaké papíry, ale to byla jen zástěrka, protože mě začal hladit můj zadeček. Ohlídla jsem se na něj a chtěla ho odstrčit. Uslyšela jsem Slávu jak potichu říká ať jsem hodná holčička. A trochu se sklonil jako že něco hledá pod pultem, ale to se potřeboval jen dostat k okraji mé sukně. Zase se postavil vedle mě, ale jeho ruka už hladila můj zadeček pod sukní. Do obchodu přišli další lidé, ale to Slávu nijak neodradilo a už prsty přejížděl po mých vlhkých kalhotkách. Nervózně jsem se rozhlížela okolo sebe a pozorovala lidi v obchodě, zda náhodou nepoznali co se za pultem odehrává. Sláva mě zatím onou rukou pod mojí sukní začal mé kalhotky stahovat, ty po několikátém pokusu sjely ke kolenům. Úplně automaticky jsem zavrtěla koleny a hned potom kalhotky spadly až ke kotníkům. Nadzvedla jsem nohu a kalhotky odkopla pod pult. Tím jsem nevědomky roztáhla své nožky, čehož Reichel okamžitě využil a do mé puklinky zajel dvěma prsty. Sykla jsem a kousla se do rtu, abych na sebe neupozornila a rukama jsem se opřela o pult a tím jsem teď už vědomě ještě více zpřístupnila svůj rozkrok Slávovým prstům.
Nechala jsem se prstit v přítomnosti pěti zcela neznámých lidí, oni teda o tom nevěděli, co se za pultem děje, ale já to moc dobře věděla a hlavně cítila. Bála jsem se co bude následovat, protože jsem netušila kam až to Sláva chce nechat zajít, zda si vůbec uvědomuje ty rizika, která svým počínáním může způsobit.
Sláva měl naštěstí rozum a moc dobře věděl, kam až si může dovolit zajít a jen co zpozoroval přicházející dámu, tak z mé kundičky prsty vysunul a jen co jeho ruka vyjela z pod sukně, vyndal si kapesník. Otočil se na onu dámu a jako by nic si ty dva prsty, která ještě před chvíli uspokojovaly mojí mušličku si do toho kapesníku utíral.
Sláva následně odešel do kanceláře a mě nechal za pultem bez kalhotek a dosti rozdrážděnou kundičkou. Ale na nějaké opatření nebyl čas, protože jsem se musela začít věnovat zákazníkům. A poté co jsem se zabrala do práce jsem už ani nevnímala, že nemám kalhotky. Lidi chodili a dneska jsem dveře zamykala za posledním zákazníkem až deset minut před půl pátou. Z kasy jsem vyndala hotovost a z pod pultu vytáhla mé kalhotky, ale na sebe jsem si je nevzala, protože byly na omak dosti vlhké a na zemi ležely dosti dlouho.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: David2214, Google [Bot], kerama, ota65, Slave666 a 122 hostů