Maruška

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od tomasa »

mohu ti rict , ze pribeh nema chybu ......vim , ze to tak asi nedopadne , ale kdyby byla tehotna , bylo by to vzrusujici ......vim , ze ma telisko.....
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 96tom »

Opět parádní
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 123vfa »

No paráááááááááááááááááda……………..díky...……...
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Maruška

Příspěvek od hotpair40 »

A zase si nesklamal ,paradaaaaa
Pokracuj
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Chvíli jsme ještě polehávali, dali sprchu, a nakonec vyrazili za holkami k obecnímu domu. V neděli se také nic zajímavého nedělo. Večer jsme si dali manželský sex, bez nějakého divočení. Maruška a ničím nezačínala a já se do ničeho také nepouštěl. Bylo toho poslední dobou nějak moc, tak jsem v pondělí dořešil resty ze služebky a vzal jsem si na 14 dní volno. Byly prázdniny, holky byly doma tak jsme jezdili po výletech. S Maruškou nic, protože teta… Až jednou večer se ke mně přitulila a beze slov mi ho začala honit. Nic jsem neříkal, nechával jsem ji. Po chvilce mi začala šeptat nějaké prasárny. Nic konkrétního. „Už brzo to zase půjde. Přemýšlej o tom, co bych chtěla zkusit. Nevím, co na to bude říkat Robert, ale chci vás v sobě naráz.“ Kouknul jsem na ni a zajímalo mě jak naráz. Co to znamená. Při náhodném náznaku o análu se v minulosti bránila. Říkal jsem si, jestli to zase nebylo trochu jinak, ale proč to nezkusit. Sice jsem po tom nějak zvlášť netoužil, ale neměl jsem k tomu ani žádné větší výhrady. „Ne, to jsi mě špatně pochopil. Chci vás mít oba naráz v kundičce.“ A provinile se na mě zadívala. „Jako dvě péra najednou? Jako dvě klobásy v jedné bagetě“ reagoval jsem dost překvapeně, abych se ujistil, že její přání chápu. Kývla. No moc jsem si nedokázal představit dvě věci. Tření dvou ocasů o sobě a jak se tam oba najednou vejdou, protože i přes to, že za sebou měla tři porody, tak štěrbinku měla krásně úzkou. Tak jsem pokrčil rameny a říká: „Proč ne.“ Následovala odměna spočívající ve výměně ruky za pusu na mém péru. Dneska použila nějakou novou techniku. Nepřejížděla mi ho jen rty, ale navíc k tomu i sála a pomáhala si rukou. Byl jsem pořádně natlakovaný. Když to minule tak dobře zvládla, tak jsem jí nějak extra neupozorňoval, že můj čas přišel a nastříkal jsem jí to do pusy. Všechno to spolykala. Ještě chvilku mi ležela na břiše a rukou si hrála s povadlým pérem. Pak se odešla si dívat na televizi. Uběhlo zase pár dnů a Maruška za mnou přicupitala s mobilem. „Tak Robert nám na to taky kývnul.“ Chvíli jsme nevěděl, co tím myslí. „No ty dvě klobásy.“ V duchu jsem si zase představil ty dvě péra, jak se o sebe třou, no nebyl to úplně můj šálek čaje, ale pro ni to udělám. Jen mě ještě napadlo. „Že by jedna klobása dostala pláštěnku, aby to nebylo jaksi tak tělo na tělo?“. „No Robert o tom taky přemýšlel, ale tohle ho nepadlo. On navrhoval, že by sis spíš vzal toho připínáka. Říkala jsem mu, že to si tam k němu můžu rovnou vrazit gumáka, že to by nebylo ono, tak nakonec souhlasil. Je to na tobě. Guma mi nevadí. Jen by asi bylo neslušné ji chtít po hostovi.“ Snad poprvé v životě jsem byl rád, že si vezmu gumu. „Jak si to celé představuješ?“ Zeptal jsem se. „Nevím. Tohle je jedna z věcí, o kterých jsem kdysi dávno přemýšlela a teď se to všechno vrátilo. Láká mě ta představa, ale provedení nechám na vás. Určitě vymyslíte něco, s čím budu spokojená. Jen co o tom teď přemýšlím, tak jsem úplně mokrá.“ Otočila se a odešla do koupelny, ze které se za chvíli ozvalo: „Tak kde seš?“ Když jsem přišel do koupelny, seděla na hraně vany, tepláky a kalhotky na zemi a prstem si projížděla broskvičku. Koukla na mě. „Nikdo, to za tebe neudělá.“ Vzhledem k bezproblémové erekci jsem byl okamžitě připraven, žádné zahřívání a rovnou jsem jí ho tam vrazil. Byla úplně mokrá, jak říkala. Chytla mě okolo krku a objala nohama okolo pasu. Byla to rychlovka. Byla v momentě. Pak mě odstrčila. „Ty to hoď prosím do umyvadla, ať to ze mě celé odpoledne neteče.“ Už jsem skoro byl, smutně jsem se na ní podíval. „Do umyvadla. Budu se dívat.“ Stoupl jsem si k umyvadlu a honil si péro a v zrcadle jsem se díval na Marušku. Byl jsem docela nasranej, ale nedal jsem to na sobě znát. S úsměvem jsem si ho honil u umyvadla. Po chvilce si stoupla za mě Z poličky vzala krém a vymáčkla si ho do ruky, kterou pak protáhla pod mojí paží a v honění pokračovala ona. Mělo to úplně jiný efekt než na sucho. Letělo to až na zrcadlo. Pěkně to dotáhla konce. Nezůstala tam ani kapka. Neřekla ani slovo. Jen se na mě usmála, umyla si ruce, natáhla tepláky a šla pryč. Sice jsme to neměli v plánu, ale Maruška chytla na poslední chvíli docela zajímavou dovolenou, tak jsem vzal ještě týden dovolené a vyrazili jsme směr Francie. Dovolená uběhla jako voda. Když pominu, jedno šukání na večerním výletě, kde jsme byli bez holek, tak normální dovolená. Na tom výletě jsem si všimnul ještě jedné věci. Docela nás oba bere, když hrozí, že by nás mohl někdo načat. Po návratu domů a do práce jsem po skoro čtyřech týdnech mimo kancelář neměl náladu na žádné nové experimenty, protože sem tam býval 12 hodin skoro celý týden. Nevím, co přesně dělal Maruška, ale když jsme se náhodou potkali, tak moc dobrou náladou taky neoplývala. Ještě další týden dva byly trochu hektické, ale to už jsem měl čas zahrávat si s myšlenkami a plány, které jsme rozebírali s Maruškou před dovolenou. Pomalu se blížil konec prázdnin tím se zvětšoval i prostor pro naše další setkání ve třech. V ten okamžik jsem se najednou dostal do docela zajímavé situace. Jako by náhodou jsem se potkal v posilovně s Robertem, kterého jsem tam nikdy nepotkal. Věděl jsem od začátku, že to náhoda není. Choval se normálně, jako lidi, které v posilovně normálně potkávám. Na benchpressu mi nabídl buddyho, normálně jsme se bavili. Po tom, co jsme oba získali, trochu pevnou půdu pod nohama, on byl hodně nervózní, tak jsem se ho zeptal přímo. „No, myslím si, že jsme se tady dneska nepotkali náhodou. V klidu.“ No asi takovou přímost nečekal, možná mu bylo i trochu trapně. „No víš mám takový úkol … vlastně máme úkol. No to Maruščino přání. Mluvili jsme spolu a chce ať to není jen nějaká šukačka, ale ať to má nějaký příběh. Ať je tam překvapení. A to bez naší spolupráce nepůjde.“ Pokud to takhle chce, tak jsem mu musel dát za pravdu, že to bude chtít určitou míru společné přípravy. „Máš něco?“ Pokrčil jen rameny, že ne. V momentě mě to napadlo. Bylo to jasné, stačilo se zamyslet na tím co ji bere a co chce…
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Maruška

Příspěvek od hotpair40 »

A zase super ,len pokracij
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 96tom »

Už se těším, jak to bude pokračovat
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 123vfa »

Opět nás napínáš...….paráda………..díky
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Maruška

Příspěvek od poslusnymuz74 »

super pribeh,jen tak dal.diky
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Napadlo mě to hned. Chtěla překvapení, chtěla příběh, vzrušovalo ji, že nás může někdo načapat. Věděl jsem, jak jí splnit, všechno co do jednoho. Robertovi jsem to hned nastínil. Byl sám nadšený, ale hlavně zaskočený. Příběh se měl odehrát na naší mýtince. Do teďka asi vůbec nevěděl, že jsem je tam před čtvrt rokem pozoroval, i když jsem mu to tak barvitě nevysvětloval. „Místo je jasné, ale jak to celé provedeme, aby to bylo opravdu překvapení?“ Ptal se mě. Pokrčil jsem rameny. „Scénář je na tobě. Musíš si jí zasloužit.“ Ještě jsme něco odcvičili a rozešli se. Léto sice už končilo, ale bylo pořád teplo, takže byla velká šance to dotáhnout do konce. Maruška evidentně nic nevěděla, protože by vyzvídala. Je strašně netrpělivá, takže bych to na ní poznal. Uplynulo pár dnů a Marušce bylo vidět, že je nějaká nervózní. Nechával jsem jí, protože jsem věděl o co půjde. Odpoledne po práci jsme něco popili, na zahradě opekly s holka párky, normální den. Večer jsem přišel do ložnice, když už spala. Chytaly mě chutě, tak jsem z ní stáhnul prostěradlo. V létě spává jen v lehké košilce. Jak spala na boku, tak měla jednu nohu pokrčenou před sebe a krásně mi ukazovala kundičku. Nebudil jsem ji. Napadlo mě, že ji zkusím ošukat, aniž bych ji vzbudil. Šáhl jsem do zásuvky pro mazání a pořádně jsem si namazal péro. Klekl jsem si obkročmo nad tu nohu, kterou měla dole, sehnul se nad ni a přiložil jsem špičku na její kundičku. Ani to s ní nehnulo. Asi to bylo tím, že toho vypila víc než obvykle. Tahal jsem jen špičkou u vchodu. Občas jsem musel na chvíli přestat, protože něco zamumlala, ale neprobudila se. Povedlo se mi ji vyšukat, aniž bych ji probudil. Nastříkal jsem jí to všechno dovnitř a říkal jsem si co se bude dít, až na to přijde.
Ráno se nedělo vůbec nic, vzbudili jsme se skoro naráz. Říkala mi, že ví že něco bylo, ale že si to vůbec nepamatuje. Jen jsem se na ni usmál, a řekl jí, že jsme si výborně užili. Jen pokrčila rameny. Jak to ve skutečnosti bylo jsem si nechal pro sebe. „Víš, co máme ještě rozdělaného, viď? Pokročili jsme nějak v přípravách?“ „No, něco vymýšlím, no. Stejně teďka není moc času.“ Snažil jsem se z toho vykroutit, i přes to, že to bylo jinak. O to větší to pak bude překvapení. Celkově jsem to nějak vypouštěl. Bylo hodně práce, dostal jsem nabídku jít dělat na centrálu, vyšší pozice, ale bylo to na přestěhování. Pro všechny. Nebyl jsem ten typ, co by jezdil dom jen na víkend. Tohle byly věci, které se mi teď spíš honily hlavou. Na jedné straně jsem byl pro, ale na druhé jsem nevěděl, jak to všechno říct Marušce. Bylo jasné, že v případě, že to přijmu tohle naše malé dobrodružství konči. Po snídani jsem vyrazil do práce. Hned dopoledne mi volal Robert, což mě dost překvapilo, protože to ještě nikdy neudělal. Říkal, že mu hned ráno Maruška volala a vyzvídala. Nic neřekl, ale budeme s tím muset něco udělat. Zítra půjde do práce, mají jet spolu někam na audit k dodavateli a že to s ní bude k nevydržení. Dal jsem mu za pravdu, protože vím, jaká je, když je netrpělivá. Chvíli jsem přemýšlel. „Tak ji tam zítra vezmi, zařídím si to tak abychom se tam potkali. Nic jí, ale neříkej, aby to pro ni bylo překvapení. Děj mi vědět, tak hoďku předem. Musím se tam nějak dostat a připravit se, aby o tom nevěděla.“ Tak jsme se dohodli. Když jsem přišel domů, tak mě na oko Maruška sjela. Přes den jí asi došlo, že jsem si užil jen já. „Dneska nic nebude. Měla jsem pro tebe něco připraveného, ale máš smůlu, za ten včerejšek. A ni zítra nic nebude, aby sis to příště rozmyslel.“ V duchu jsem se musel hodně smát navíc, když jsem věděl, že bude. Pokrčil jsem rameny a šel na kolo.
Večer jsme se potkali zase až v ložnici. „Jsi prase. To by mě zajímalo, co bys dělal, kdybych se probudila.“ „Asi bych tě normálně šukal dál, co myslíš, že bych dělal.“ Jen zakroutila hlavou, ale bylo na ní vidět, že jí to nijak extra neštve. „Zítra musím na audit k dodavateli, přijedu až večer, holky si ráno vezmou naši.“ Zajímal jsem se o to, s kým jede a že prý s kolegyní ať si nic nemyslím. Rozloučili jsme se a šli spát. Chtěl jsem si ho jít vyhonit, protože jsem věděl, co mě zas zítra čeká, ale odolal jsem. Ráno jsem stával dřív, abych v práci všechno stihl a měl odpoledne čas na vše co bylo naplánované. Ráno jsme ještě přemýšlel o tom, jak to udělat, abych nebyl hned hotový. Vzpomněl jsem si na benzokain. Používal jsem ho na znecitlivění, když jsem šel k zubaři. No holt jsem slaboch. Na internetu jsem si našel, že by to mohlo fungovat. Datum spotřeby byl na hraně, ale co. Pro jistou jsem ho zkusil na nečisto v puse a fungoval, tak jak jsem byl zvyklý. Gumy už jsem měl připravené z domu. Snažil jsem se zabavit nějakou prací, abych na to nemusel pořád myslet. Dopoledne přišla i SMSka od Roberta. „Mělo by to klapnout. Jsme na cestě. Počítej, že to bude trvat tak 4 hodiny.“ Na byl jsem úplně v prdeli. Snažil jsem se čas trávit mezi lidmi v openspace, abych na to nemusel myslet. Najednou cvrnknul telefon. „Vypadá to asi tak za hodinu. Nebudeme spěchat. Je to dobrý, nic netuší.“ Vyrazil jsem na cestu. Chtěl jsem tam být dřív, abych se připravil. Vzal jsem to klem místa, kde jsme obvykle parkovali, bylo tam prázdno. Snad se nemohlo nic pokazit. Sám jsem dal auto jinam, aby se Maruška nic nevěděla. Když jsem pak vyrazil na pěšky k naší mýtince, tak jsem si uvědomil, že za celý den mi nedala žádnou zprávu o tom, že dneska s žádnou kolegyní nikam nejede. Byl jsem už skoro na místě a zase mi cvrnkla SMSka: „20 min. Dám znamení.“. Obešel jsem to, nikde nikdo. Stáhl jsem si kalhoty a natřel si péro pořádnou vrstvou benzokainu, aby to mohlo začít působit. Říkal jsem si čím víc, tak tím líp. Z toho, jak mi z něj ukapávalo mi bylo jasné, že bych toho dneska moc nepředvedl. Kalhoty jsme natáhl zpět a poodešel, aby mě náhodou při příchodu nezahlédla. Netrvalo to ani 10 minut a od cesty jsme zaregistroval nějaký pohyb. Po chvilce už bylo jasné, že se jedná o ty, na které čekám. Maruška šla pár kroků před Robertem, a tak rozjařile poskakovala, otáčela se u toho a rozhazovala rukama. Pořád něco povídala, ale nerozuměl jsem jí. Dneska byla v takovém tmavém kostýmku, asi kvůli tomu auditu. Musel jsem se smát tomu kontrastu. Dost mě zajímalo, co přijde. To byla celá ona. Bylo vidět, že se hodně těší a zároveň jsem doufal, že stále nezná náš plán…
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 203 hostů