Miluju svojí manželku - 2

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ph78
Příspěvky: 4
Registrován: stř 06. pro 2017 19:39:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Miluju svojí manželku - 2

Příspěvek od Ph78 »

M: „a tobě to vážně nevadilo?“

Já: „vůbec ne, moc rád bych, aby sis to užila i ty.“

M: „mám na to velikou chuť, ale je to na tobě.“

Já: „udělej to, ale použijte gumu.“

Mirka zmizela zpátky za svým kolouškem a já byl zvědavý, jestli vážně ztratila všechny zábrany. Kamarád už odpadl a tím pádem jsem měl čas sledovat, co se děje kolem. Manželka si s kluky dala dalšího panáka a už se sotva držela na nohách. Bylo vidět, že toho chtějí využít a teď už jí hladily nejenom už známé ruce, ale přidaly se ještě jedny. To jsem si říkal, že už asi vážně moc nevnímá realitu, protože druhý kluk byl dost obézní a nevypadal nic moc. Když jí sáhnul na prso a ona se tomu jen přiopile smála, bylo jasné, že to prostě chce. Za chvíli se do obou zavěsila a šli někam ven. Samozřejmě jsem u toho nemohl chybět a vyrazil za nimi. Šli někam k blízkému parčíku. Kluci jí při chůzi pěkně hladili zadeček a ona už byla evidentně celá netrpělivá. V parku si našli volnou lavičku, ten tlustý se usadil a manželka mu sedla rovnou na klín. Tím už mu nic nebránilo v tom, aby zpracovával její krásné dvojky. Za chvíli jí vyhrnul tričko a začal jemně sát její bradavky. To ona miluje a vždycky jí to krásně vzruší. Druhý koloušek si stoupnul vedle lavičky a nacvičeným pohybem rozepnul dneska už podruhé kalhoty a nabídl manželce svůj ocas k pokouření. Stál jsem schovaný za skupinou keřů a měl nádhernou podívanou na celou akci. Klučina ho měl docela velkého, rozhodně větší než já. I přesto, že už měl za sebou jeden výstřik, stál mu a nevypadalo to, že další akci nezvládne. Tlustý měl z blízka výhled na krásnou kuřbu a nadrženou manželku, zajel jí tedy rukou šikovně pod sukni, odtáhl miniaturní kalhotky a začal jí prstit její vyholenou kundičku. To už byla dost hlasitá a jak kouření, tak i prstění si užívala. Jenže znáte koloušky. I přes předchozí vyvrcholení to její oblíbenec moc dlouho zase nevydržel a napumpoval jí svojí další dávku semene do pusinky. Bylo vidět, jak strašně je zklamaná. Ale Mirka je ženou činu a dnes večer se chtěla taky udělat. Hned sáhla na poklopec druhého borce a začalo ho rozepínat. To, co na ní již skoro stopořené vypadlo, bylo doslova monstrum. Seděla na něm, honila mu ho a nechala si při tom cucat bradavky a prstit jeskyňku. „máš kondom?“ zeptala se kloučka. Ten jen sáhl do kapsy a už si ho začal na svůj obrovský kolík nasazovat. Sotva s tím byl hotový, Mirka se trošku nadzvedla a dosedla přímo na ten obrovský ocas. Musela být neuvěřitelně nadržená, protože do ní zajel až po koule hned na první pokus. Začala se na něm zvedat a bylo vidět, že i on si to užívá. Narážel si jí na svůj ohon a dělalo mu to moc dobře. Po asi pěti minutách si lehla na lavičku a roztáhla nohy, co jen to šlo. Klučina přiklekl a svůj ocas do ní zase začal vrážet. Manželka už nevnímala svět a jen kňučela při neuvěřitelně silném orgasmu. Přesně v tom okamžiku se jí tlusťoch zeptal „můžu si tu gumu sundat? Chtěl bych tě ještě jednou udělat naostro“. Mirce bylo v tu chvíli všechno jedno a sama mu jí stáhla. Klučina neváhal a znovu ho do ní zarazil. Jen mu stihla špitnout „nesmíš ale do mne, neberu prášky“. Ale bylo vidět, že si blíží dalšímu orgasmu. To i tlusťoch už začal svoje přírazy zrychlovat. Manželka se v tu chvíli už podruhé udělala. Musela ho kundičkou pěkně masírovat, protože ve stejnou chvíli ho z Mirky vytáhl a začal semenit přímo na její lasturku. Rukou si ho honil a mačkal ze sebe poslední zbytky neuvěřitelného množství spermatu. Manželka jen spokojeně oddechovala, vzala mu ocas do ruky a žaludem si roztírala semeno po hladké kundičce. Když to klouček viděl, využil příležitosti a trošku zatlačil svůj žalud do její krásně rozmrdané lasturky. Ani si toho včas pořádně nevšimla a když si uvědomila, že ochabující ocas i se zbytky semene je zase v ní, bylo to už v podstatě jedno. Chvilku se žaludem v kundičce dráždila a když ochabl úplně, dala si ho ještě do pusy a pořádně ho očistila …..
kohout50
Příspěvky: 2611
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Miluju svojí manželku - 2

Příspěvek od kohout50 »

Nádherná povídka.Bude pokračování?
pavev
Příspěvky: 15
Registrován: sob 20. srp 2016 21:32:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Miluju svojí manželku - 2

Příspěvek od pavev »

Super, povedlo se ti to
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Miluju svojí manželku - 2

Příspěvek od frtfrt »

To chce určitě pokračování.
helzde
Příspěvky: 84
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: Miluju svojí manželku - 2

Příspěvek od helzde »

Škoda že nebylo pokracko
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Andy6969, dady, dupers, m2000, romanec a 32 hostů