POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od dark »

Domkanda píše:Childe:
Pravdivě - nechápu, jaké důvody tě v 6:57 vedou do rubriky "Fantazie o znásilnění manželky" :roll:
Snad leda že by jsi přiletěl z Los Angeles nebo z Japonska - nějaký časový posun?
Jaky význam ma takovy komentar? Budeme se u pana domkandy prosit kdy muzeme psat nebo co???!!!!????!!!! Ty se musis hodne nudit.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Domkanda - je to kokot nebo ho ze sebe jen dela?

Příspěvek od dark »

Opravdu tady ten clovek musi byt? Vzdycky se sem tesim a rad ctu co je noveho. No vsechny diskuse konci nicken domkanda a nejakym jeho uplne debilnim komentarem. Uprimne se mi sem pak uz ani nechce. Jsem sam, kdo si mysli, ze takovi lide do nasi komunity nepatri ze jenom otravuji a napadaji jine lidi?

Jestli jsem jediny komu to vadi tak sory a stahnu se protoze mi to fakt vadi kdyz nejaky takovy zjev otravuje lidi a nikdo to neresi.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Domkanda »

Dark:
A jaký význam má tvůj komentář?
Mám se snad já tebe ptát, co smím napsat?
Co kdyby jsi nekonfrontačně napsal "Já na sex myslím furt a taky to tady čtu před snídaní"?
Příště dej víc otazníků a vykřičníků. Ježíš, ty jsi dement ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od childe »

Domkanda píše:Dark:
A jaký význam má tvůj komentář?
Mám se snad já tebe ptát, co smím napsat?
Co kdyby jsi nekonfrontačně napsal "Já na sex myslím furt a taky to tady čtu před snídaní"?
Příště dej víc otazníků a vykřičníků. Ježíš, ty jsi dement ...
Čtu si ráno před snídaní nové příspěvky co sem jiní dávají v době mezi večeří a snídaní.
Určitě byl můj příspěvek hodnotnější než ty tvé komentáře toho co kdo napsal, opravdu se nemusíš vyjadřovat skoro ke všemu co sem kdo napíše a jestli i tak musíš tak mé příspěvky ignoruj budu ti za to vděčný.

Pro hlupáka, každý hloupý takže o tom kdo je "dement" se asi nemá smysl dál bavit.
marmax
Příspěvky: 75
Registrován: stř 27. led 2016 11:45:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od marmax »

Gapo píše:Zdravíme,
Jsme pár on34/ona 28,hledáme Bulla, nejlépe z Prahy/Sever čech
y
Pekny den
jsem 45 lety VS z Teplic a rad budz vas Bull
marmax
Příspěvky: 75
Registrován: stř 27. led 2016 11:45:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od marmax »

kolouc píše:Ahoj, jsme pár oba sub 35let, ona 175/60 prsa č.3 hledáme Bulla, zkušenosti máme
Zdravim
rad budu vas Bull ja 45 let z Teplic
Panenka
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 20. črc 2017 15:04:46
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: Nestačí mi jeden muž ale nechci budoucího partnera podvádět za zády.....
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Panenka »

ja-pha-47 píše:Hledám štíhlou, atraktivní přítelkyni, která pracuje buď jako společnice, nebo striptérka, nebo prostě jen má ráda sex, provokuje cizí muže, miluje život v luxusu, volnost v sexu a hledá svého stálého přítele a sponzora. Jsem zajištěný, rozvedený podnikatel, 47 let, připravený plnit si své i tvé sny. Ideální by byl pro mě i vztah hotwife cuckold....... Ty samozřejmě s maximální sexuální svobodou, společné bydlení v mém luxusním bytě je možné, ale i nemám problém s placením nájmu tvého bytu, nebo ti nějaký pronajmout. Žil jsem s bývalou manželkou v takovém vztahu více jak 10 let , takže vím, co hledám, jaké mám povinnosti. V případě tvého zájmu napíšu více ve zprávě.
Obrázek
.

Ahoj, máš krásný inzerát. Pokud bys měl chuť, podivej se na amatéry na profil panapanenka.
Vim že nejsem štíhlá, umím číst...:-)). Ale třeba bys věděl o nějakém kandovi, kteremu bych se mohla líbit já..... Děkuji a přeji hezký večer...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od dark »

Panenka píše:
ja-pha-47 píše:Hledám štíhlou, atraktivní přítelkyni, která pracuje buď jako společnice, nebo striptérka, nebo prostě jen má ráda sex, provokuje cizí muže, miluje život v luxusu, volnost v sexu a hledá svého stálého přítele a sponzora. Jsem zajištěný, rozvedený podnikatel, 47 let, připravený plnit si své i tvé sny. Ideální by byl pro mě i vztah hotwife cuckold....... Ty samozřejmě s maximální sexuální svobodou, společné bydlení v mém luxusním bytě je možné, ale i nemám problém s placením nájmu tvého bytu, nebo ti nějaký pronajmout. Žil jsem s bývalou manželkou v takovém vztahu více jak 10 let , takže vím, co hledám, jaké mám povinnosti. V případě tvého zájmu napíšu více ve zprávě.
Obrázek
.

Ahoj, máš krásný inzerát. Pokud bys měl chuť, podivej se na amatéry na profil panapanenka.
Vim že nejsem štíhlá, umím číst...:-)). Ale třeba bys věděl o nějakém kandovi, kteremu bych se mohla líbit já..... Děkuji a přeji hezký večer...

V seznamce se nemá diskutovat. Posílají se zprávy do soukromých vzkazů. Ale stejně to poruším, admin to pak snad vymaže. Jak se to stane, že žena hledá muže? Kde je háček? A nechceš si tady udělat svůj deníček a dát si tam fotky, klidně i civilní? Jsme tady uzavřená komunita a třeba rychleji najdeš, když se rozepíšeš o sobě a svých zkušenostech.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: (Halan) Submisivní paroháč

Příspěvek od Domkanda »

Halan píše:Tak jsem tady zase po delší době. Kundu mojí ženy jsem neviděl už od září. Pořád si ho honím sám a představuju si jak to dělá s milencem.
To je teda výkřik :roll:
A co dělá ona?
Nechceš si najít jinou kundu?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
gladshift
Příspěvky: 6
Registrován: pon 06. lis 2017 23:52:03
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Brno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od gladshift »

jetotak69 píše:ahoj já cuckold a přítelkyně mladá baculka. Hledám bulla který by ze mě pomohl udělat cuckolda. přítelkyně lehce dominantní a se zájmem o trojku. Takže nejdřív ve 3 a postupně do ní zkusit hlodat. Třeba si to začne užívat. Plzensko

Ahoj, uspokojím tvou přítelkyni ve tvé přítomnosti. Ozvi se. Jan
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 88 hostů