POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
4loads
Příspěvky: 2
Registrován: pát 30. pro 2016 22:55:52
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od 4loads »

Hecker99 píše:
4loads píše:Hľadáme parťáka do hetero trojky. Partnerka je rozkošná bacuľka s krásnymi prsiami, večne nadržaná :) Na veku ani výzore/veľkosti nezáleží, ide nám hlavne a výdrž.
Ahoj odkud jste?
Praha.
PZ6683
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. črc 2016 20:08:44
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsme pohodový pár 56 a 38 atr. Hotwife
Bydliště: vysočina, HB

Re: *NAŠE* AUDIO - nahrávky SOULOŽENÍ a ROZHOVORY

Příspěvek od PZ6683 »

Emperor píše:
PZ6683 píše:poslední audio pak už mám pár nekwalitních wideí toto je jen s bullem akce cca 10-38 min https://uloz.to/!Vhb2nP1zFmFb/zh2-amr heslo kandaul bohužel to ted skončilo nasel si pindu a ta mu projela messenger a přišla na to -mladá píča a nebyla s ní řeč no cwičí s hochem pekně no ale spolehliwej bul kterýmu by člowek dowolil stříkat do hotwifw se hledá fakt blbě a jednorázowky nechcem tak snad se časem zadaří no
Proč píšeš polsky?
nejde mi jednoduché w ty poláku
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Domkanda »

james74 píše:Přivezeš mi dnes manželku do Plzně? Oblečeš ji podle toho, jak budu chtít! Ošukám, vrátím...já 42, Plzeň---hledám cuckold pár
To napíšeš ve 21:05 ....
Mohu se zeptat, jaké máš IQ :?:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Domkanda »

Sebos píše:Našel by se tu chlap z Ústecka(blízké okolí UL) který by svedl mojí přítelkyni?Rád bych se podíval na to jak by si s ní někdo pohrál.Já dodám základní info a ostatní už bude na tobě.Když píšu SVEDL tak to asi nebude znamenat,že přijdeš k hotovému.Ty ve věku 28-36let,udržovaný,inteligentní. Ona:28 let,174cm,hnědé vlasy,hnědé oči, brýle, prsatá,pěkný zadek,postava krev a mléko. O pisálky nemám zájem!!!Více informací si můžeme napsat.
Kolik zaplatíš?

Odpověď by měla být spíš SZ, ale chci tady ukázat, jak by inzerát vypadat neměl.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Sell your gf

Příspěvek od Domkanda »

mtgox píše:Som pohľadný, vyšportovaný, 32-ročný podnikateľ a mám chuť si požičať za štedrú finančnú odmenu tvoju manželku/priateľku na jednorazové stretnutie. Hľadám sympošku do 35 rokov, s peknou postavou, diskrétnosť a 100 zdrav. stav. Ak za to stojíš, región nie je dôležitý (celá SR/ČR). Nie som odkázaný si kupovať sex za peniaze, mam ho pravidelne, iba ma láka predstava pretiahnuť niekomu manželku/priateľku :lol:
Ten inzerát má šťávu - ta poslední věta ho staví na špičkovou úroveň :idea:
Skoro bych odpověděl, ale už jsme "chvíli" mimo časové rozmezí 8-)
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od kAv »

Zase nevraživý Domkanda...
V čem přesně je tento inzerát špatný? Dokonce si inzerant i uvědomil, že je vhodné zadat lokalitu - většinu toto ani nenapadne...
Nepřipadá mi, že by se jednalo o komerční inzerát.

Domkanda píše:
Sebos píše:Našel by se tu chlap z Ústecka(blízké okolí UL) který by svedl mojí přítelkyni?Rád bych se podíval na to jak by si s ní někdo pohrál.Já dodám základní info a ostatní už bude na tobě.Když píšu SVEDL tak to asi nebude znamenat,že přijdeš k hotovému.Ty ve věku 28-36let,udržovaný,inteligentní. Ona:28 let,174cm,hnědé vlasy,hnědé oči, brýle, prsatá,pěkný zadek,postava krev a mléko. O pisálky nemám zájem!!!Více informací si můžeme napsat.
Kolik zaplatíš?

Odpověď by měla být spíš SZ, ale chci tady ukázat, jak by inzerát vypadat neměl.
Panenka
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 20. črc 2017 15:04:46
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: Nestačí mi jeden muž ale nechci budoucího partnera podvádět za zády.....
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Panenka »

Škoda
Sebos
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04. čer 2017 17:26:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Sebos »

Domkanda píše:
Sebos píše:Našel by se tu chlap z Ústecka(blízké okolí UL) který by svedl mojí přítelkyni?Rád bych se podíval na to jak by si s ní někdo pohrál.Já dodám základní info a ostatní už bude na tobě.Když píšu SVEDL tak to asi nebude znamenat,že přijdeš k hotovému.Ty ve věku 28-36let,udržovaný,inteligentní. Ona:28 let,174cm,hnědé vlasy,hnědé oči, brýle, prsatá,pěkný zadek,postava krev a mléko. O pisálky nemám zájem!!!Více informací si můžeme napsat.
Kolik zaplatíš?

Odpověď by měla být spíš SZ, ale chci tady ukázat, jak by inzerát vypadat neměl.
Můžeš se laskavě zdržet komentářů k mému inzerátu? Tvoje slitny o špatně napsaném inzerátu nikoho nezajímají.
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od BullOlomouc »

klobouk3 píše:Dobrý den, jsem snící kandaulista se zájmem o dlouhodobý a postupný proces. Zkušenosti nemám, zájem, sny a odhodlání ano. Chci začít nejdříve virtuálně, výselech o mé manželce, veškeré deatily, potom osobní setkání i s fotkama a další průběh už mám v hlavě. Hledám dominantní přístup, já sub. prosím do zpráv. Jen vážně, dlouhodobě... Děkuji Váš Dan
Ahoj, tak můžeš začít. Popiš mi jak vypadá, co má ráda, co bys chtěl ty...
klobouk3
Příspěvky: 11
Registrován: pát 09. zář 2016 17:33:32

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od klobouk3 »

V soukromé zprávě máte odpověď.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 hostů