POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od j-dou »

Jsem rád, že máš starost o mé šukání, ale přenech ji mně ;) Zařazení mezi zdejší Bully beru prakticky jako urážku. Když už někoho masíruji, tak je to ve velké většině jemné ženské tělo :) K těm, co se ke mně chovají slušně, tak k těm se chovám slušně i já. A k tomu zbytku se opět chovám tak, jak on ke mně.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od dark »

j-dou píše:K těm, co se ke mně chovají slušně, tak k těm se chovám slušně i já. A k tomu zbytku se opět chovám tak, jak on ke mně.
O tom se máme možnost přesvědčit když klikneme na tlačítko tvého profilu. Sebestředný namyšlený brouk pytlík ve stylu Subkanda a Domkanda. Nechceš se přejmenovat na Joukanda? :lol:
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od j-dou »

darku, kouřilo se ti hodně z kebule, když si tuhle povedenou taškařici smolil ?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od seedLover »

j-dou píše:darku, kouřilo se ti hodně z kebule, když si tuhle povedenou taškařici smolil ?
Taky by ti prospělo, kdyby ses občas zamyslel, než něco napíšeš :lol:
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od j-dou »

seedLover píše:
Taky by ti prospělo, kdyby ses občas zamyslel, než něco napíšeš :lol:

Od tebe to teda sedí ;)
Effrenus
Příspěvky: 34
Registrován: stř 27. dub 2016 9:22:35
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem dominantni muž

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Effrenus »

nesputanypar píše:S manzelom si chceme natocit pekne video kde som pekne roztahana a poriadne naplnena. Hladame 2 az 3 kamosou moj bude natacat. Neaky mlady stihly drobny zajko ktory ma pred manelom ...... manzel by ma rad videl s zenou alebo mladuckym stihlim zajkom ,zo starym dedom -chcel by ma predviest do ambulancie na lekarsku prehliadku a pozerat sa na nas -Ale ak by mal niekdo neaky dobry napad napiste a mozno sa dohodneme Manzel sa rad pozera


Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme sa. samozrejme pred mojim manzelom.
Ahojte. Som 52 rocny zvrhly satyr z BA. Momentalne hladam par, ktory by som si trosku vychoval na svoje potreby. Rad by som sa s manzelkou maznal, kam by ju manzel jazykom pripravoval. Potom ju rad budem sukat tak, aby manzel videl ako do nej vnikam. Prezervativ nepouzivam. Pozor si nedavam, ak neberie antikoncepciu koncim v ustach alebo zadocku.
Rad manzelku aj uviazem a pod. Rad sposobim prijemnu bolest akehokolvek typu.
nesputanypar
Příspěvky: 83
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: (nik) Kandaulista a krásná přítelkyně

Příspěvek od nesputanypar »

Aj ja som moju poziciaval ale uz davnejsie a NEVIEM CI BY MAL ESTE NIEKDO ZAUJEM SME US STARSI A MAME DETI
ma male prsia a strije. Ale laka nas to len ci bi bol zaujem predstavy mame ruzne.
S manzelom si chceme natocit pekne video kde som pekne roztahana a poriadne naplnena. Hladame 2 az 3 kamosou moj bude natacat. Neaky mlady stihly drobny zajko ktory ma pred manelom ...... manzel by ma rad videl s zenou alebo mladuckym stihlim zajkom ,zo starym dedom -chcel by ma predviest do ambulancie na lekarsku prehliadku a pozerat sa na nas -Ale ak by mal niekdo neaky dobry napad napiste a mozno sa dohodneme Manzel sa rad pozera


Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme sa. samozrejme pred mojim manzelom.
manzel by ma rad videl s zenou alebo mladuckym stihlim zajkom ,zo starym dedom -chcel by ma predviest do ambulancie na lekarsku prehliadku a pozerat sa na nas -Ale ak by mal niekdo neaky dobry napad napiste a mozno sa dohodneme Manzel sa rad pozera
Tak neviem ci sa este podary. Raz som ju predviedol aj skutocnemu lekarovy do ambulancie ktory ju predomnou komplet vysetril a pretiahol len skoda ze nebol gynekolog.
Co myslite podary sa este nieco.
Obrázek
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: (Osel) Kandaulismus a moje parohy

Příspěvek od j-dou »

Osle, zatím tu měli nejlepší názory Mispulin, ronin a Kocicka, ostatní jsou zbytečně submisivní a hlavně stále neberou na vědomí fakt, že ty s tvou přítelkyní, mezi sebou nemáte kanda vztah, protože ona o tvém zaměření nevěděla. Zahýbala tomu před tebou, zahýbá tobě, dělá z tebe pitomce a bude to dělat asi každému muži. Je to ženská, která má místo mozku z kundy kostku a jiná už nebude. Vyměnit za jinou a vychovat podle tvého.

Admin : máš týdenní ban na přemýšlení o svém vyjadřování
nesputanypar
Příspěvky: 83
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: Ukazování paniček ONLINE - (odkazy twiddla, unsee, teamviewer)

Příspěvek od nesputanypar »

Aj ja som moju poziciaval ale uz davnejsie a NEVIEM CI BY MAL ESTE NIEKDO ZAUJEM SME US STARSI A MAME DETI
ma male prsia a strije. Ale laka nas to len ci bi bol zaujem predstavy mame ruzne.
S manzelom si chceme natocit pekne video kde som pekne roztahana a poriadne naplnena. Hladame 2 az 3 kamosou moj bude natacat. Neaky mlady stihly drobny zajko ktory ma pred manelom ...... manzel by ma rad videl s zenou alebo mladuckym stihlim zajkom ,zo starym dedom -chcel by ma predviest do ambulancie na lekarsku prehliadku a pozerat sa na nas -Ale ak by mal niekdo neaky dobry napad napiste a mozno sa dohodneme Manzel sa rad pozera


Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme sa. samozrejme pred mojim manzelom.
manzel by ma rad videl s zenou alebo mladuckym stihlim zajkom ,zo starym dedom -chcel by ma predviest do ambulancie na lekarsku prehliadku a pozerat sa na nas -Ale ak by mal niekdo neaky dobry napad napiste a mozno sa dohodneme Manzel sa rad pozera
Tak neviem ci sa este podary. Raz som ju predviedol aj skutocnemu lekarovy do ambulancie ktory ju predomnou komplet vysetril a pretiahol len skoda ze nebol gynekolog.
Co myslite podary sa este nieco.
Obrázek
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od antimusculus »

Fakt žasnu... :roll:
Odpovědět

Zpět na „Volný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Mason, Publicflashing a 74 hostů