POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Domkanda »

fodel píše:
vyzev píše: Zatím to náš vztah nijak negativně nepoznamenalo naopak máme lepší sexuální život o 1000% předtím to byl spíš stereotyp
Co budeš dělat za 20let když to byl po 3 letech stereotyp ??
Na to jsem se zeptal taky a můj příspěvek byl zcenzurován :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od fodel »

Domkanda píše:
fodel píše:
vyzev píše: Zatím to náš vztah nijak negativně nepoznamenalo naopak máme lepší sexuální život o 1000% předtím to byl spíš stereotyp
Co budeš dělat za 20let když to byl po 3 letech stereotyp ??
Na to jsem se zeptal taky a můj příspěvek byl zcenzurován :roll:
Asi jsi se u toho víc rozepsal :lol:
snajpr
Příspěvky: 52
Registrován: ned 07. říj 2018 1:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od snajpr »

vyzev píše:Mně je 24, přítelkyni 20, jsme spolu 3 roky, začali jsme s tím asi před měsícem, mezitím už měla několik kluků, chceme ale spíš někoho, kdo by byl i něco jako kamarád a mohla se s ním třeba setkávat víckrát, to se nám zatím nepovedlo sehnat, s nikým se nesešla víc než 2x, uvidíme jak to bude dál probíhat, ale taky samozřejmně je někdo u koho se bojím, aby se do něj nezamilovala, ale to nemůžu dopředu vědět :)
Zatím to náš vztah nijak negativně nepoznamenalo naopak máme lepší sexuální život o 1000% předtím to byl spíš stereotyp
Opravdu to je kandaulismus nebo jen běžný vztah nevyzrálých pubošů ?
snajpr
Příspěvky: 52
Registrován: ned 07. říj 2018 1:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od snajpr »

rostak píše:
snajpr píše:
vyzev píše:Mně je 24, přítelkyni 20, jsme spolu 3 roky, začali jsme s tím asi před měsícem, mezitím už měla několik kluků, chceme ale spíš někoho, kdo by byl i něco jako kamarád a mohla se s ním třeba setkávat víckrát, to se nám zatím nepovedlo sehnat, s nikým se nesešla víc než 2x, uvidíme jak to bude dál probíhat, ale taky samozřejmně je někdo u koho se bojím, aby se do něj nezamilovala, ale to nemůžu dopředu vědět :)
Zatím to náš vztah nijak negativně nepoznamenalo naopak máme lepší sexuální život o 1000% předtím to byl spíš stereotyp
Opravdu to je kandaulismus nebo jen běžný vztah nevyzrálých pubošů ?
A co je podle tebe kandaulismus? Honosná zábava pro intelektuály?
Puboši běžně půjčují svoje holky jinému? Prober se a přemýšlej, než něco plácneš. Zvlášť, když to napíšeš takhle útočným tónem.

Plácání a útočný tón tady jako vždy používáš ty.
snajpr
Příspěvky: 52
Registrován: ned 07. říj 2018 1:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od snajpr »

rostak píše:
snajpr píše:Plácání a útočný tón tady jako vždy používáš ty.
Ehm? Píše někdo, kdo je tady 3 měsíce a za ty 3 měsíce napsal 32 příspěvků, z toho 31 uštěpačných poznámek?
:roll:
A kluka který se tady otevře začne hned napadat? Jdi do prdele.
Je to tady jak v márnici. Samý oplzlý dědek se slovníkem štamgasta třetí cenové. A když se tady objeví ženská, nebo mladý pár, sesypou se na něj uštěpačné hovada a začnou klovat. Hnus.

Koukám, že tygr své pruhy nemění. :lol:
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Osel »

Zase hádky :-( proč se hádáte kdo je a není kandaulista když je to téma o krachu vztahu vám zkrachoval vztah? tak proč se hádáte tady?
snajpr
Příspěvky: 52
Registrován: ned 07. říj 2018 1:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od snajpr »

Vzhledem k tomu, že jsem dostal za použití slovního spojení " vztah nevyzrálých pubošů " od admina " varování na fóru " asi něco, jako na na vojně " důtka před nastoupenou jednotkou " ?

Potřeboval bych trochu objasnit některé pojmy v kandaulismu. Co kandaulismus je, to tak nějak vím, ale zajímá mě, jestli je to nějak dělené dle věku. Například : od 18-25 let +- kanda junior(pokud by se sešli v rodině dva, tak ten starší by asi byl senior-aspoň předpokládám. Od 15-18 let to asi bude kanda dorostenec, od 10 - 15 let kanda starší žák, do 10 let asi kanda mladší žák. Do které kategorie by byl zařazen čerstvě spáchaný potomek mužského pohlaví, je celkem jednoduché domyslet.

Ještě bych se chtěl zeptat, zda by bylo možné vytvořit pro kandí omladinu nějaké samostatné vlákno, kam by mohli psát jako např. do Bravíčka ?

V kategorii " kandí caparti " by možná admin mohl zvážit, zda nevyměnit v avataru obrázek " červeného rohatého ", za obrázek " taťky Šmouly ", aby si prckové nemysleli, že z nich budou např. čerti.

Pokud jsem to celé nějak pomotal, tak se omlouvám a mohl by to případně někdo rozumný, uvést na pravou míru ?
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Retistran »

Jakekoli deleni a skatulkovani je naprosto mimo. Podle me se ani neda definovat tahle uchylka, kazdy to vnima dost jinak a ma jine preference. Soucasne z vlastniho zivota vim, ze petadvacetilety clovek muze byt mentalne mnohem dal nez ctyricetilety (a naopak)
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od master »

snajpr píše:Vzhledem k tomu, že jsem dostal za použití slovního spojení " vztah nevyzrálých pubošů " od admina " varování na fóru " asi něco, jako na na vojně " důtka před nastoupenou jednotkou " ?

Potřeboval bych trochu objasnit některé pojmy v kandaulismu. Co kandaulismus je, to tak nějak vím, ale zajímá mě, jestli je to nějak dělené dle věku. Například : od 18-25 let +- kanda junior(pokud by se sešli v rodině dva, tak ten starší by asi byl senior-aspoň předpokládám. Od 15-18 let to asi bude kanda dorostenec, od 10 - 15 let kanda starší žák, do 10 let asi kanda mladší žák. Do které kategorie by byl zařazen čerstvě spáchaný potomek mužského pohlaví, je celkem jednoduché domyslet.

Ještě bych se chtěl zeptat, zda by bylo možné vytvořit pro kandí omladinu nějaké samostatné vlákno, kam by mohli psát jako např. do Bravíčka ?

V kategorii " kandí caparti " by možná admin mohl zvážit, zda nevyměnit v avataru obrázek " červeného rohatého ", za obrázek " taťky Šmouly ", aby si prckové nemysleli, že z nich budou např. čerti.

Pokud jsem to celé nějak pomotal, tak se omlouvám a mohl by to případně někdo rozumný, uvést na pravou míru ?
Bude bohatě stačit, když se budeš řídit mým doporučením a pokud nemáš co bys sdělil, aniž bys u toho musel někoho urazit, tak jednoduše nepřispívej a pouze si čti. Jinak po důtce bude následovat ban.

Pokud máš problém pochopit co je urážka, doporučuji nereagovat na žádné příspěvky zde a pokud potřebuješ něco psát, veď monolog sám se sebou. Sebe nazývej jak budeš chtít, to je mi jedno.
Administrátor webu kandaulismus.cz
VINCAK77
Příspěvky: 84
Registrován: pon 07. bře 2016 14:30:16
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Osel) Kandaulismus a moje parohy

Příspěvek od VINCAK77 »

Ty vole jestli to neni fejk, tak uz umri... Diky
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů