POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
gladshift
Příspěvky: 6
Registrován: pon 06. lis 2017 23:52:03
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Brno

Re: Hledám Bulla

Příspěvek od gladshift »

romulus000 píše:Hledám bulla pro svou krásnou partnerku (42 let, vypadá sotva na 30, štíhlá postava, blondýna, delší vlasy). Já jsem sub kanda, rád poskytnu ženu k uspokojení, posloužím, nechám se ponižovat, lehké bi není problém. Nejlépe Ústecký či Karlovarský kraj. Podmínkou je sportovní postava bulla, zdraví a solidní jednání.

Ahoj, uspokojím tvou partnerku ve tvé přítomnosti. Ozvi se. Jan
gladshift
Příspěvky: 6
Registrován: pon 06. lis 2017 23:52:03
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Brno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od gladshift »

Jessica34 píše:Jsme pár, ona Hotwife 34 dominantní a on Cuckold 45 mírně bi a dost submisivní. Hledáme Bulla na občasný kandaul sex ve třech, kde ona vede vše co se má dít. Představ je spousty a nápadů také. Ozvi se a domluvíme se na všem co provedeme. Foto pro výběr nutné. Těšíme se na tebe.
Ahoj, uspokojím tě před partnerem. Ozvi se. Jan
gladshift
Příspěvky: 6
Registrován: pon 06. lis 2017 23:52:03
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Brno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od gladshift »

mycacek píše:Jsme pár ze vsetína muž kanda ona se ráda ukazuje,hledáme muže samce.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Ahoj, uspokojím partnerku ve tvé přítomnosti. Ozvi se. Jan
Uživatelský avatar
Pavca
Příspěvky: 77
Registrován: stř 07. zář 2016 16:20:19
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1217

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Pavca »

Panenko, tak to jsme na tom podobně. Já bych jen dodal, že to může být mladý zajda. Určitě ne pod zákonem, ale čím mladší, tím lepší. Ukojím tak nejenom své sexuální pudy, ale i ty mateřské, kteríé ještě zcela nevyprchaly.

Pavca
Dáda64
Příspěvky: 8
Registrován: úte 14. lis 2017 15:34:24
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Dáda64 »

cuckoldik2 píše:Hledám ženu, která žije aktivním sexuálním životem a nevadilo by jí, kdybych jí po občas sexu navštívil a mohl ji jazykem očistit. Potom večeře, pokec? Já 27, sympatak, zábavný, galantní, rozumný, absolutně bez podobných zkušeností a hrozně mne to láká.
Rádi Tě poznáme.
harddick1666
Příspěvky: 60
Registrován: úte 27. pro 2016 20:35:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: je velka slast mrdat zenu pred ocima manzela

Re: Hledám Bulla

Příspěvek od harddick1666 »

romulus000 píše:Hledám bulla pro svou krásnou partnerku (42 let, vypadá sotva na 30, štíhlá postava, blondýna, delší vlasy). Já jsem sub kanda, rád poskytnu ženu k uspokojení, posloužím, nechám se ponižovat, lehké bi není problém. Nejlépe Ústecký či Karlovarský kraj. Podmínkou je sportovní postava bulla, zdraví a solidní jednání.
Ahoj cuckolde, ozvi se. Pomuzu te
Oliver-sex
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. lis 2017 8:39:57
Pár slov o nás: Uvidíme

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od Oliver-sex »

vector91 píše:Ahoj hledam někoho dom. na dlouhodobé odepisování o mě a mojí přítelkyni.
Ahoj popíšeme ?
Zaj1cek
Příspěvky: 3
Registrován: pát 10. lis 2017 1:31:36
Pár slov o nás: Som zajačik

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Zaj1cek »

Panenka píše:Ahoj, hledám rovnocenného partnera pro společný život. Miluji sex a nestačí mi jeden muž. Nechci ale partnera podvádět za zády. Chci aby se mých záletů aktivně zúčastnil, nebo o nich minimálně věděl. Více informací si můžeme říci osobně. Cuckold neni pro mě to prave
Já,... 41 let. Vysoká, prsatá, nohatá zrzka. Narovinu napíšu že nejsem hubená, ale ani žádné roztekle sádlo :-)... Přeji hezký den všem....
Ahoj rád sa s tebou spoznám. Som z Brna.
frenkie1710
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 10. zář 2015 13:17:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od frenkie1710 »

Tristan píše:Ahoj, tady Tristan. Hledám nějakého kandaulistu (ne ultimátního cuckolda), který vede celkem běžný život a vzrušuje ho nevěra, jakékoli formy sexu a fantaskní představy o jeho partnerce s jiným. Buď kdo už ji nechal mrdat nebo kdo si je jistý, že ho to vzrušuje tak, že by mu to opravdu nevadilo.
Hledám taky kohokoliv, kdo se zajímá a bavilo ho by si popsat jakkoliv.
Já přesný opak, možná je to taky úchylka. Každopádně jsem vysazen na panenství, cudnost a vysoký morální profil žen - což je v dnešní době asi stejný kumšt, jako hledat kandaulistickou partnerku, která do toho půjde automaticky z fleku před očima manžela. Ženské jsou dneska rády kurvy, ale zároveň mají rády, když tam venku rodina, přítel a jiní lidé jsou přesvědčení o opaku. Já hledal až jsem našel - panna, stydlivá před cizími, ráda se ukazuje jen mě, z přesvědčení o tom, že by se neměla ukazovat jiným chlapům než mě, chodí sama od sebe jen k paní doktorce a líbí se jí ta myšlenka, že nikdy její kunda nepozná jiného a bude vždy jen jedné lásky, vysoce romantická žena. Přitom to není žádný extrém, ale normální holka. Takže to neznamená, že by byla jako z 19. století - nebo že by snad v akutním stavu odmítla na intimní vyšetření doktora - to zas ne.

Přeji vám všem ať naleznete kurvičku nebo romantickou slečnu podle vašich představ. Těším se na případné rozšíření náhledů a životních zkušeností. Hau.

ahoj rad popisem som kanda a mame nejake skusenosti, ale presne ako pises vedieme normalny zivot
frenkie1710
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 10. zář 2015 13:17:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka virtuální

Příspěvek od frenkie1710 »

Retistran píše:Ahoj. Nebudu upresnovat, proste klidne napis a uvidime. Rad ti treba napisi neco o te svoji nebo vyslechnu Tebe. Jde mi o lidi, kteri prumerne zvladaji gramatiku i stavbu vet a umi si popsat, kdo se navzdy neodmlci po prvni zprave. Lidi, kteri si vymysleji a nebo kteri hledaji vymenu fotek nehledam. Je tu nekdo takovy?
ahoj, rad pokecam
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 hostů