JAK Kandaulisti šukají manželky

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
marianl
Příspěvky: 129
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

JAK Kandaulisti šukají manželky

Příspěvek od marianl »

Zdravím všechny.
Založil jsem toto téma kvůli tomu, abychom se podělili trochu o zážitky z naší Vaší ložnice. Pokud máte nějaké tak je sem vložte, rady a tipy jak ošukat nejlépe své ratolesti sem s nimi.
marianl
Příspěvky: 129
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: JAK ŠUKÁME MANŽELKY

Příspěvek od marianl »

Dlouho nic nebylo, tak jsem si říkal co večer s ní provedu, byl jsem hodně nadržený a vesměs vše probíha v misionářské poloze. Tak jsem šel na věc. Pomalou jsme začali s předehrou a a pak jsem dostal nápad ji postavit na čtyři. Prohla se v zádech, byla trochu překvapená, vrazil jsem jí ho aš po kořen úplně do ní. Čekal jsem co bude dělat. Nic jen držela. Já taky. Ani hlásek stén. Pak jsem si všimnul, že má hlavu zabořenou v polštáři. Slyšel jsem jak potichu vzlyká hekal a najednou jsem cítil jak se její junda škube stahuje a ona začala hekat podlamovali se jí kolena. Tak jsem ji vzal pod břichem a zajel jsem mezi její zarostlé stehna. Byl tam malý pramínek mokré vlhké stopy. To mě tak rajclo. že jak jsem v ní nehybně a aš po kořen byl zaražen na ty stahy kundy - no prostě jsem to nevydržel a začal to do ní stříkat. Jeli koš jsem dlouho sexuálně abstinoval tak asi po třetím škubnutí výstřiku jsem slyšel , jak to kape na prostěradlo. Nevím jak dlouho a kolikrát jsem to do ní pumpoval. Ale oba jsem se složili na postel a vzdychali jsme . Paráda . A bez práce. Přikládám obrázek, tak nějak vypadá moje manželka. Není to její kunda ale tak nějak vypadá. A vystříkaná ?? Nádhera.

Obrázek
marianl
Příspěvky: 129
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: JAK ŠUKÁME MANŽELKY

Příspěvek od marianl »

nevím
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: JAK ŠUKÁME MANŽELKY

Příspěvek od Pixar »

Ježíši kriste to je blábol :shock: :shock: :shock:
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: JAK ŠUKÁME MANŽELKY

Příspěvek od Domkanda »

Pixar píše:Ježíši kriste to je blábol :shock: :shock: :shock:
Mě nadchlo "Jeli koš" :mrgreen:
sperma kapající na prostěradlo jsem taky nikdy neslyšel, ale blábolů je tu víc a i mnohem větších
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
manzel741
Příspěvky: 268
Registrován: pon 26. led 2015 20:17:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Vzrušuje ma svoju manželku ukazovať iným mužom.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1667

Re: JAK ŠUKÁME MANŽELKY

Příspěvek od manzel741 »

Ahoj.
Ja sa rád podelim ako picham manželku .
petr10000
Příspěvky: 462
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: JAK ŠUKÁME MANŽELKY

Příspěvek od petr10000 »

rád si to přečtu
kohout50
Příspěvky: 2611
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: JAK ŠUKÁME MANŽELKY

Příspěvek od kohout50 »

manzel741 píše:Ahoj.
Ja sa rád podelim ako picham manželku .
Sem s tím,rád si to přečtu
Uživatelský avatar
manzel741
Příspěvky: 268
Registrován: pon 26. led 2015 20:17:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Vzrušuje ma svoju manželku ukazovať iným mužom.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1667

Re: JAK ŠUKÁME MANŽELKY

Příspěvek od manzel741 »

Moja ma najradšej misionara.
Predohru nemusi.
Takže keď ju chcem pichať roztiahnem jej uzasne macate(sexy macate) stehna vrazim svoj kokot do jej nadherne upravenej(nie vyholenej) kundy.
Začnem ju pichať.
Pritom si dam svoje prsty pod jej hlavu do jej vlasov(na dlhe tmave vlasy) a jemne ju za ne taham.
najradšej ma keď som hlboko v nej prirazeny a vahou vlastneho tela jej drazdim jej piču a klitoris.
Takto striedam rychlost prirazania.
Ja jej talcim hlavu bokom aby sa na mna nepozerala vtedy si predstavujem ze je kurva ktoru picha niekto iny.
Tak to sa ju snazim urobit.
najviac sa urobi pri hlbokom prieniku do jej kundy a drazdenim klitorisu vahou mojho tela.
Potom sa jej spytam ako jej bolo a ci sa urobila.
Ak ma dost tak v poslednej dobre z nej kokot vitiahnem a vihonim si ho nad svojou manzelkou ako nad kurvou a ostriekam jej brusko a piču.
Este by som bol rad aby ma donutila zlizat moje semeno z jej tela ale po vystreku to nejako opadne ale chcem z manzelky lizat svoje semeno.
letuskan
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 19. črc 2018 9:12:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Nejvíce nás vzrušuje, když se má žena miluje s cizím. A také to tak děláme:-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1544

Re: JAK ŠUKÁME MANŽELKY

Příspěvek od letuskan »

já jsem to nikdy necítil tak, že jde dohromady s mými kandualistickými sklony, abych dělal kance, co manželku ohne přes pračku kdykoliv mě ukáže prsa. Na tuhle "práci" máme milence. Podotýkám, že manželka je submisivní a ráda se ode mě učí, a vzrušení našla taky v tom, co píšu dál. Libujeme si se ženou ve vztahu jako bratr a sestra, mazlíme se, je hezké, že se mi nepostaví a ona se nevzruší, když se k sobě přitiskneme, a když už to musí být, děláme to na misionáře, pod peřinou, ve tmě, hlavy daleko od sebe, krátce, a přitom se bavíme o jejích milencích - při takových řečech vždycky vyteču, a to rychle, jinak se nevzruším. Líbí se nám, že se nám sex spolu nelíbí. Líbí se mi, že žena je díky tomu neukojená a chce sex s milencem ještě víc, to se nám oběma líbí. A od milence dostane žena to "klasické" vyšukání, které ve svém mladém věku potřebuje, a které je technicky dokonalé, a s živočišným vzrušením, které nemůže zakrýt, protože jde pro ni o neznámého samce. A protože milence nemáme tak často, její nadrženost je ještě větší
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů