POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: Štikovi

Příspěvek od Dominantze »

rostak píše:
Emperor píše:Kdo jsou Štikovi?
Rodinka co si rozhodně nezaslouží mít tady svoje vlákno :-)
Takových tu je vic, že?
Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od Dominantze »

rostak píše:
nesputanypar píše:prosim vas ake oznacenie mam nosit ale abi pochopili ze som k mani ale len pred mojim muzom rad ma pozica a pozera sa bez mojho ni
Když už nutně musíš něco nosit (nemyslím si, že by to někdo pochopil) tak bych volil tohle
Obrázek

Ale opačně. Tohle je symbol dvě ženy, jeden muž. Tak dva muži, jedna žena. To, co popisuješ, je totiž úplně běžná trojka. Já osobně to vnímám jako kdybys chtěla nosit symbol toho, že to ráda děláš zezadu ;)

Taky se často používá, pokud jsi submisivní, tak obojek, nebo obojek s nápisem slut.
Nebo se to dá pořešit nějakým tričkem

Obrázek Obrázek



Obrázek


Já obojky na subkách miluju.Hlavně ty s tím kroužkem. Je to krása. Bohužel doma mi není moc přáno, doma můžu nosit maximálně já :lol: Ale ženám to sluší, moc.
Tak to je sila!! To je příspěvek jak vino. Subiček to na subkach miluje... Označeni že to ráda dělaš zezadu ... To jsem se posmál to je uroveň...
Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od Dominantze »

rostak píše:
Dominantze píše: Tak to je sila!! To je příspěvek jak vino. Subiček to na subkach miluje... Označeni že to ráda dělaš zezadu ... To jsem se posmál to je uroveň...
Nestalkuj mně chudáku. Já vím, že mě nemáš rád, protože jsem tě tady ztrapnil. Dominantního, vypatlaného debila z ostravy, co každé ženské říká kurvo, protože je frustrovaný, že nikdy žádnou neměl :lol: Ale tím, jak za mnou pořád lezeš a reaguješ na každý můj příspěvek se jenom více a více ukazuje, že nemáš nic jiného na práci. Nesvěřil bych ti ani upocenou židli na vrátnici, natož ženskou.

Mimochodem, už jsem ti psal do zpráv, že jestli si chceš něco vyříkat, piš mi soukromně, nikoho tady naše hádky nezajímají, Takže příspěvek nahlašuji.
Ja myslím že každý vidi tvou uroveň jak příspěvku tak se projevuješ nadávkami. Lidé jako ty neví o čem mluví ale zasíraji fora žvásty a nekompetentními hovadinami. To byl jeden z nich o označení. Absolutně ubohý příspěvak vlastně jako všechny tvoje!
Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od Dominantze »

rostak píše:Tady je taky dobrý přívěsek, je jich tam více druhů, můžeš si vybrat :-)

Obrázek Obrázek
Opravdu si mysliš že holka chce nosit na krku nápis, který si přečte každá závistivá sousedka a každý v práci, nebo se ptala na symbol který zná jen skupina zasvěcených? Co mysliš? Jo vlastně nemyslíš! Bdsm takový symbol má. Pokud o něm víš tak ho sem napiš ale nepiš ty nesmysly ...
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od master »

Dominantze : A DOST!
Rostak svoje tipy pridal, jestli mas k tematu co rict, napis to, jinak mlc. Hadanky a urazky si nechej na jinam.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od Dominantze »

master píše:Dominantze : A DOST!
Rostak svoje tipy pridal, jestli mas k tematu co rict, napis to, jinak mlc. Hadanky a urazky si nechej na jinam.
Prpmiň nezadal nic jen zasral forum bezcennými nesmysly a pak zde nejde nic najít protože se tu realizují takové blbosti. Psal jsem jasně proč to tu píše???!!! Jenže to je problém všech for. Rádoby chytráci píšou stupidity a když hledáš třeba jak vyřešit problém s autem nenajdeš to v záplavě nesmyslů!!!
Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od Dominantze »

Dominantze píše:
rostak píše:Tady je taky dobrý přívěsek, je jich tam více druhů, můžeš si vybrat :-)

Obrázek Obrázek
Opravdu si mysliš že holka chce nosit na krku nápis, který si přečte každá závistivá sousedka a každý v práci, nebo se ptala na symbol který zná jen skupina zasvěcených? Co mysliš? Jo vlastně nemyslíš! Bdsm takový symbol má. Pokud o něm víš tak ho sem napiš ale nepiš ty nesmysly ...
Su.talking je nevhodné chování, projevující se zejména opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (dopisy atp.), dlouhodobým sledováním aktivit určité osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných, přátel atp.

jen abys věděl co je stalking!!! Upozorňuju že se tam píše fyzickým ne tvých příspěvků na foru!!!! Mohl bych vzít jeden příspěvek za druhým Rostaka a stupidita vedle druhé hlavně že se bude do mně navážet a nadávat prostě ubožák!
nik
Příspěvky: 133
Registrován: úte 12. srp 2014 14:42:23

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od nik »

6e se na to nevykašlete :shock:
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Macicka4444 »

nesputanypar píše:Sme par a mame radi skoro vsetko hladame zenu par alebo muza bud pod 20r alebo nad 60r. Pripadne skupinku muzov ktori ma ......pred mojim muzim.Mi sme Senica a okolie.

Milý pár Senica a okolie. Ja vobec nevyhovujem vášmu zadaniu, lebo som chlap 50 a sám a teda som mimo interval a ani nie som skupinka muzov.
Ale som velkym fanusikom pozorovanej nevery, aj ako muz, ktorý ju pozoruje a aj ako muz, ktorý je pozorovany. Velmi rád nechám manzela pre mna vyzliect svoju zenu a pripravit ju láskaním a jazykom a a rád ju budem pred ním milovat tak, aby dobre mohol vidiet ako vnikam do jej útrob svojim penisom, ako sa s nou bozkávam, ako jej hryziem bradavky,ako sa ona odbavuje so mnou a ja s ňou.

A môžeme spolu zájsť skutočne veľmi, veľmi ďaleko.
nesputanypar
Příspěvky: 83
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od nesputanypar »

odkial si a opis sa cely
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], funnysexbunny a 79 hostů