Partner/ka nemá chuť na sex

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
tomas262
Příspěvky: 38
Registrován: úte 03. led 2017 2:06:38
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: pár
Bydliště: !!!

Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od tomas262 »

narazil jsem na zajímavou větu v článku o frigiditě cituju:
V mnoha případech je žena frigidní pouze během intimností se svým stálým partnerem, při styku s jiným mužem obtíže nepociťuje. Příčina je ve špatně fungujícím vztahu, žena může být na svého manžela rozzlobená a projektovat své negativní emoce do sféry jejich intimního života
Zdroj: https://ona.idnes.cz/lek-na-frigiditu-r ... ualita_bad
docela mi přijde, že je to zajímavé téma pro tohle fórum :)
má někdo zkušenosti s nechutí toho druhého, která se nakonec vyřešila za pomocí někoho jiného třeba milence nebo větší otevřenost a "vyříkání si" některých fantazií?
gremko
Příspěvky: 58
Registrován: stř 29. lis 2017 18:12:14
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od gremko »

Samozrejme je to tak... Hlavne po dlhom case, uz je ten sex len ocakavanie ze nieco bude lepsie, ale nema byt co, ked su za 15 rokov vyskusane vsetky bezne domace praktiky... Nasleduju uvahy, ze mozno tretia osoba by pomohla a uspesna realizacia ozaj potvrdi, ze to pomohlo... Tak to bolo aj u nas.
Jednoducho sme si dohodli legalnu neveru a vratili sme sa v sexualnom smere 15 rokov dozadu. Vsetko je zrazu vzrusujuce a viac po sebe tuzime a sex si uzivame naplno...
Golie
Příspěvky: 539
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Golie »

V něčem to pravda je. Nemusí to nutně být tím, že je žena naštvaná. Pouze ztrácí zaujetí pro partnerský sex. Potřeby domácnosti má zajištěné a zbytek nepotřebuje. Pak když se objeví nový muž, se v ní chutě mohou objevit a profitovat z nich může i partner. Nemusí při tom nutné dojít k sexuálnímu kontaktu ( tedy mezi novým objevem a ženou)
Uživatelský avatar
Ellehotwife
Příspěvky: 12
Registrován: ned 29. říj 2017 16:14:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem žena kandaulisty. Kdo chce vědět o mně (nás) víc, může se mrknout zde

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Ellehotwife »

K tomu původnímu článku si dovolím dvě poznámky :

- Žena, která nemá zájem o sex se stálým partnerem ale s jiným ano není frigidní

- Příčinou pravděpodobně nebude "nefungující" vztah, ale prostě obyčejný stereotypy, který se dříve nebo později většinou objeví v každém vztahu a netýká se to jen ženské chuti na sex.

Jinak z vlastní zkušenosti přiznávám, že ačkoliv sex s manželem je super, tak je občas doba, kdy to vázne a rodinné starosti převážejí nad tím, udělat si čas na sebe. A vzhledem k tomu, na jakém fóru se nacházíme, tak u nas to dost často vypadá tak, že se střídají období nezájmu o sex ( z mé strany, manžel by to dělal furt) a období,kdy si píšu s chlapama, domlouvam si schůzky a doma po sobě lezeme, jak kdybychom se zrovna poznali :-)
efir
Příspěvky: 20
Registrován: sob 23. črc 2016 12:19:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: mám rád, když manželku šuká chlap přede mnou

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od efir »

Stereotyp je ve vztahu zabíjející...Pokud muž (manžel) není vynalézavý v sexu, k ničemu to pak nevede...
Pak když žena pozná blíže muže, který jí imponuje , pak takový mimomanželský povolený sex je "lék" na nechutě! Jak ženu (i před manželem) protáhne cizí péro (třeba i větší a tluščí) vede to v manželství k obnovení chutě na sex....Je to poznatek u většiny manželských krizí...
Uživatelský avatar
Ellehotwife
Příspěvky: 12
Registrován: ned 29. říj 2017 16:14:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem žena kandaulisty. Kdo chce vědět o mně (nás) víc, může se mrknout zde

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Ellehotwife »

Já bych řekla,že vynalézaví by měli být oba, ne jen manžel...

V našem případě to ale asi opět moc neplatí. Manžel je vynalézaví na můj vkus až až. Narozdíl ode mě mnohem radši zkouší nové věci a pomůcky. Pokud mam ale období "přesycení" sexuálními podněty, tak prostě nemám a nebudu mít chuť na sex ani kdyby se přetrhl :-)
Dominika
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 25. kvě 2017 15:03:06
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: Jsem dominantní

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Dominika »

Taky nemám chuť na sex když je chlap ňouma.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od martin »

I já můžu z vlastni zkušenosti potvrdit.
Moralisté by mě kamenovali, ale nevěra (rozumná a zvládnutá) je kořením partnerského vztahu a nejúčinnější lék na stereotyp. A nemusí to ani být nevěra tolerovaná.
S mojí ženuškou jsme měli zpočátku vztahu úžasný sex. Byli jsme mladí a ještě jsme si nezevšedněli. Velmi brzy jsme si vyjasnili názory a krásně to zapadalo. Ona potřebovala občasný úlet, ale mě by něco takového nejraději zakázala. A její úlety, o kterých mě poté informovala, nás oba fakt nabíjely.
Pak přišlo těhotenství a mateřská a s tím naprostý nezájem o sex. Vše se ale obrátilo krátce po nástupu do práce. Vysvětloval jsem si to změnou prostředí. Ale vliv na to měl především její kolega, se kterým asi rok pravidelně šukala. V pracovní době! Řekla mě to až potom, co se s ním rozešla. Shodli jsme se, že milenec je perfektní katalyzátor sexu.
To ale později tak nějak zapomněla.
Druhá mateřská byla podobná té první. Když jsem ale nadhodil téma milenec, byl jsem za úchyla. Své předchozí avantýry mě zapřela, prý si všechno vymyslela. Po čase jsme byli na rozvod.
Když jsem ale přijel jednou po třítýdenní nepřítomnosti domů, byla najednou milá, sexuchtivá, ale nervózní. Docvaklo mě to a časem ji dotlačil k přiznání. Chtěla to prý "zatím" tajit.
Teď máme již několik let stálého rodinného přítele. Má s ním úžasný sex a já jí to přeji. Mě dopřeje, co potřebuji a ve vztahu HW-cuckold jsme se našli.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 313
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od DrGarden »

Zaujímavý príbeh, žena musela prekonať svoje zbytočné komplexy z nevery a až potom to vo vašom partnerstve začalo fungovať.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od KarelK1968 »

Dominika píše:Taky nemám chuť na sex když je chlap ňouma.
Jj to platí i pro ženský, některé by sex chtěli ale lehnou si na záda a čekají co bude.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů