Může kandaulista mít normální rodinu?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od jakod »

Nehledám. Dává si záležet , abych je našel snadno:-). Vklouznout do vystříkané je odměna za to, že ji dopřávám milence.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od KarelK1968 »

nezadany píše:Pořád nad tím přemýšlím. Jsem kandaulista a vím že nebudu šťastný dokud nenajdu holku co semnou bude vyjebávat a bude mi nevěrná. Ale dá se takhle žít a mít třeba děti a rodinu? Prožít spokojený život? Znáte někoho kdo má za manželku děvku a jinak jim to klape?
Nam to klape už přes 30let
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od KarelK1968 »

nezadany píše: pát 16. úno 2018 22:23:40 Pořád nad tím přemýšlím. Jsem kandaulista a vím že nebudu šťastný dokud nenajdu holku co semnou bude vyjebávat a bude mi nevěrná. Ale dá se takhle žít a mít třeba děti a rodinu? Prožít spokojený život? Znáte někoho kdo má za manželku děvku a jinak jim to klape?
Jistě že ano. A stačí si říct že všem okolo je do toho houby.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1435
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od lotos »

KarelK1968 píše: úte 12. čer 2018 20:52:15
nezadany píše:Pořád nad tím přemýšlím. Jsem kandaulista a vím že nebudu šťastný dokud nenajdu holku co semnou bude vyjebávat a bude mi nevěrná. Ale dá se takhle žít a mít třeba děti a rodinu? Prožít spokojený život? Znáte někoho kdo má za manželku děvku a jinak jim to klape?
Nam to klape už přes 30let
u nás to stejné, když si na to už člověk zvykne, nedovedu si představit, aby to bylo jiné.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od KarelK1968 »

Jo a když s tím žena potom přestane tak končí vše i doma.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od martin »

KarelK1968 píše: ned 21. čer 2020 14:59:35 Jo a když s tím žena potom přestane tak končí vše i doma.
Ty máš takovou zkušenost? Já osobně se bojím chvíle, kdy ta moje dostane od milence kopačky. Asi by ji to dost vzalo a svezlo by se to i na naše soužití.
Jinak parohy jsou mě nasazovány téměř od počátku vztahu a spokojenost na obou stranách. Jsme spolu 25 let.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od martin »

nezadany píše: pát 16. úno 2018 22:23:40 Pořád nad tím přemýšlím. Jsem kandaulista a vím že nebudu šťastný dokud nenajdu holku co semnou bude vyjebávat a bude mi nevěrná. Ale dá se takhle žít a mít třeba děti a rodinu? Prožít spokojený život? Znáte někoho kdo má za manželku děvku a jinak jim to klape?
Nenazýval bych děvkou ženu, která má povoleného milence. Ale poznal jsem několik párů, kdy ona byla fakt děvka, které dala skoro každému. minimálně tři takové páry jsou spolu stále. Tedy jako normální rodina.
Rocksolid
Příspěvky: 7
Registrován: sob 16. bře 2019 23:56:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Vysoký sportovec hledá hotwife, když už klasické ženy nestačí)

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od Rocksolid »

Tak říká že není sub ne?! Debilní dotaz
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od KarelK1968 »

martin píše: pon 22. čer 2020 15:28:25
KarelK1968 píše: ned 21. čer 2020 14:59:35 Jo a když s tím žena potom přestane tak končí vše i doma.
Ty máš takovou zkušenost? Já osobně se bojím chvíle, kdy ta moje dostane od milence kopačky. Asi by ji to dost vzalo a svezlo by se to i na naše soužití.
Jinak parohy jsou mě nasazovány téměř od počátku vztahu a spokojenost na obou stranách. Jsme spolu 25 let.
Bohužel mám tu zkušenost. A je to dost antisexualni. Nikdy bych si nedokázal představit to že by se mohli dostat partneři do problémů kvůli tomu že manželka nemá milence.
exkandaulista
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Může kandaulista mít normální rodinu?

Příspěvek od exkandaulista »

Souhlasím. S milencem je to zlé, bez milence ještě horší :-) Pokud si myslíte, že to není pro vás a chcete se toho zbavit, je to běh na dlouhou trať. Je to jako s odvykáním kouření. Musíš se vyhýbat místům, která ti to připomínají, situacím, lidem. Ten čas, který dříve náležel schůzkám s milenci musíš zaplnit něčím jiným. To potěšení, které v tom žena nacházela a které jí přinášel její milenec, musíš teď obstarat ty. Nejde prostě říci dost a myslet si, že se mávnutím kouzelného proutku vrátí Váš život do starých kolejí, že bude stejný, jako před tím, než jste měli milence.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 9 hostů