Máte rádi povídky?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
muf75
Příspěvky: 1071
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od muf75 »

Tms0411 píše:
muf75 píše:Některé povídky mě dokáží vzrušit i opakovaně,jak jsou dobře napsané.Ještě raději mám skutečné příběhy.Škoda,že to také neumím nějak dobře sepsat,zážitky by na to byly.
A jaké povídky se ti líbí? Napiš třeba jen v bodech nějaké zážitky.=)
Líbí se mi sex manželky s někým jiným (i více),její neplánované ošukání apod.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od Tms0411 »

muf75 píše:
Tms0411 píše:
muf75 píše:Některé povídky mě dokáží vzrušit i opakovaně,jak jsou dobře napsané.Ještě raději mám skutečné příběhy.Škoda,že to také neumím nějak dobře sepsat,zážitky by na to byly.
A jaké povídky se ti líbí? Napiš třeba jen v bodech nějaké zážitky.=)
Líbí se mi sex manželky s někým jiným (i více),její neplánované ošukání apod.
To mě také. A čím zvrhlejší, tím lepší.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
muf75
Příspěvky: 1071
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od muf75 »

Tms0411 píše:
muf75 píše:
Tms0411 píše:
A jaké povídky se ti líbí? Napiš třeba jen v bodech nějaké zážitky.=)
Líbí se mi sex manželky s někým jiným (i více),její neplánované ošukání apod.
To mě také. A čím zvrhlejší, tím lepší.=)
Kdysi jsem sepsal 3 zážitky na Paroháč.cz,jenže už je nedostupný a znova se s tím sepisovat nechci.Nemám na to moc vlohy.
Picus
Příspěvky: 235
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od Picus »

Moje představa je, že jedeme na dovolenou do nudistického resortu. Najdeme si klidnější místo u pláže v dunach. Rozehřati ze sluníčka se začneme mazlit. Moje žena mě začne kouřit. To už přichází první čumil blíž k nám. Ležím na zádech a ona mě v kleče políka skoro celýho. Přicházejí další. Rozhledne se kolem sebe a pohled jí spočine na pěkně rostlim černochovi. Má krásně žilnaty pero. Ani moc velký ani moc malý, prostě tak akorát. Podívá se na mě a zeptá se, můžu? Krátce odpovím, posluš si. Otočí se o 90°,takže klečí vedle mojeho boku, dívám se jí do tváře. Mávnutím ruky si přivolá černocha blíž. Obejme její drobnou rukou to žilnaty pero. Chvilku si s ním hraje a potom ho strčí do pusy. Pomalu ho zasouva hluboko do krku. Ostatní přišli blíž a obstoupili nás. Všichni si nepokrytě honí. Moje žena ho chytne za zadek obouma rukama a přinutí ho k pohybu. Začne jí přirazet do pusy. Sem tam si ho podrží hluboko v krku. Po 10 minutách se vypne zastrci jí ho do pusy po kořen a začne stříkat. Ona si ho pritlaci co nejhloubjeji a polyká. Zespodu vidím jak se jí hýbe hrdlo. Špička jeho penisu jí tam vytlačuje malou bouli. Při každém polknuti sebou černoch škubne. Podlamuji se mu kolena. Vytáhne jí ho z pusy a ona se zhluboka nadechne. Usměje se na mě a dá mi pořádného francouzská. Cítím jeho semeno na jazyku. Jsem na ni hrdej. Podívá se na ostatní honiče a znovu si klesne. Už k ní automaticky přistoupí, protože ví co bude následovat. Dva začne honit a třetího kouří. Je vidět že toho má moc. Zastaví pohyby hlavy. Starší mírně pupkaty pan začne hnedka přirazet do její pusy. Pár chlapíku se už udělalo. Snaží se procpat co nejblíž k mojí ženě. Někteří ji stříkají na prsa, na rameno, protože se blíž nedostali. Několik stříkancu dopadá i na mě. Vstanu abych udělal více místa. Všichni se tiskneme co nejblíž k její hlavě. Každý kdo se vystříkal uvolní místo dalšímu. Stříkají ji do pusy, na tvář na záda prostě všude. Za půl hodiny na ni křiknu, že už budu otočí se ke mě chytne mě za zadek a zástrči si ho hluboko do krku a polyká. Shroutim se k ní. Je celá ulepena od semene, roztírám jí to po prsou. Vůbec neví kolik per vykouřila a kolik chlapů se vystříkalo. Vstaneme a jdeme ruku v ruce přes celou pláž do moře. Lidi se na nás dívají a já jsem hrdý na svoji ženu, jde vidět že se jí to taky líbilo.
Kvietok22
Příspěvky: 90
Registrován: ned 23. dub 2017 10:17:56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Poprad

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od Kvietok22 »

Áno. Mam ich veľmi ráda. Prečítal som asi všetky čo tu sú a keď ma nejaká veľmi vzrušuje tak o nej poviem manželke a ona si ju tiež prečíta
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od Tms0411 »

Kvietok22 píše:Áno. Mam ich veľmi ráda. Prečítal som asi všetky čo tu sú a keď ma nejaká veľmi vzrušuje tak o nej poviem manželke a ona si ju tiež prečíta
Zdravím. A jaké povídky se vám se ženou líbí? Máte nějakou temnou fantazii, kterou by jste si rádi v povídce přečetli?=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Kvietok22
Příspěvky: 90
Registrován: ned 23. dub 2017 10:17:56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Poprad

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od Kvietok22 »

Tms0411 píše:
Kvietok22 píše:Áno. Mam ich veľmi ráda. Prečítal som asi všetky čo tu sú a keď ma nejaká veľmi vzrušuje tak o nej poviem manželke a ona si ju tiež prečíta
Zdravím. A jaké povídky se vám se ženou líbí? Máte nějakou temnou fantazii, kterou by jste si rádi v povídce přečetli?=)))
Poviedky co sa týkajú nevery. Alebo také keď žena má sex s mužom alebo viacerimi chlapmi a manžel ich pri tom tajné pozoruje. Veľmi sa nám páčila poviedka. Výročie svadby
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od Domkanda »

Ty vole, Pičus, musíš ten samej příspěvek psát do deseti různých vláken??????

K tématu - povídky čtu výjimečně, protože i když začnou normálně, tak vymyšlenost z nich často stříká - většinou jsou vymyšlené moc ...
Realita je zajímavější, i když není tak ostrá
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od hisak »

Mam rad realne pribehy, nie vymyslene.
Lubos
Příspěvky: 46
Registrován: pon 21. kvě 2018 19:07:49
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1532

Re: Máte rádi povídky?

Příspěvek od Lubos »

Povídky je to nejlepší tady. Rád je čtu. Lepší jsou reálné ale i fantazie jsou fajn. Díky za tip že tu jsou.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů