Kolik nás je?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Kolik nás je?

Příspěvek od Retistran »

Dost by mě zajímalo, kolik nás je. Kandaulistů. Vím, že to není jednoznačný pojem, někoho vzrušuje totální ponížení, klícka a abstinence, jiného urážení manželky dominantem, další z nás prostě jen šukání našich žen s jinými muži a to, že jsou pro ně stále naše ženy přitažlivé. Jedno je tam ale společné, vzrušuje nás, že naše ženy šukají s jiným. Kolik je asi takových, co si to plně neuvědomují? Kde je to latentní nebo nedošlo vůbec ke zjištění, že taková úchylka existuje. Viděl jsem kolem sebe nejednu velmi lehce vytolerovanou nevěru, nebo radost a chlubení tím, že o atraktivní partnerku chlapi otírají své pohledy (letní koupák, velmi sexuální prostředí -"ať se podívají mě to nevadí, je krásná, je, aspoň vidí to, co nemají") Znám kluka, který slyšel šukat svou holku přes zeď, když se hodně pohádali a měli pauzu ve vztahu, než se ona odstěhuje ze sdíleného bytu, normálně s ní chodí na vážno a se svým kamarádem se bavit nepřestal, vyříkali si to rovnou po sexu, prý mu to nevadí. Ano, možná je jistá možnost, že mu to nevadí. Přesto nespal, poslouchal... Ale neví a nezná pojem kandaulismus. Asi ani skutečně neví co to je. Tak si říkám, kolik je nás třeba i s těmi, co jsou skutečně kandaulisté, ale latentní, bez vědomí existence takové úchylky. Pak se stane například nevěra, možná jsou překvapeni že jim to nevadí, možná jsou zmateni, že je to dokonce vzruší. Jsou rádi, že to snadno překlenou, potlačí to v sobě nebo se nad tím nepozastaví a jede se dál....

Třeba je to přece jenom trošku běžnější a vychází to z přirozeného dění, než si myslíme. Pamatuji si jeden dokument, kde opice - Dželady, mají ve zvyku bojovat o samice. Mladý samec si našel samici, ovšem několik starších samců jej vyhnalo a on pak seděl opodál a sledoval, jak mu jeden po druhém jeho samici kopulují. Říkal jsem si tehdy.. jak to asi mohlo vypadat v pravěku u lidí? Třeba to aspon u části kandaulistů souvisí s přirozeným vývojem a potřebou nějak se vyrovnat s tímto aspektem skupinového soužití. Ano, někteří jsou spíše na ponižování, tuhou abstinenci, řízení intimního života jiným a různé jiné hračky. Kupříkladu mě ale prostě vzrušuje jen to šukání, převzetí ženy jiným a určité submisivní postavení, ale ne otročení, uvazování, nařizování kdy si mám honit, to mi nic neříká.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Kolik nás je?

Příspěvek od pepe »

Zajímavé téma, těším se na zkušenosti
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Kolik nás je?

Příspěvek od samtron17 »

Myslím si, že to mám podobně jako ty, Retistrane. nějaké extrémní ponižování mě vůbec neláká, jsem spíš dominantní. A z toho plyne dominantní kandaulismus. Mám rád subinky, které vzrušuje, když je zneužívám a nechám je ošukat jiným. Představa, že bych to neměl pod kontrolou by mě zabila, pak začnu žárlit jako bejk. I když v rámci hry být podmaněn její zvrhlostí a rafinovaností, kdy si mě omotá a já se dostanu do submisivnější role by se mi taky líbila. Ale jen ta daná hra, nikdy bych nemohl být v totální roli cuckolda a být úplně odstrčený. Z velké části tam hraje myslím i roli chlapské ego. Alespoň v mém případě. "Podívej se, jakou mám krásnou samičku, vzrušuje tě, chceš si s ní pohrát?" A ten příjemný pocit, že je to moje dívka, která ty chlapy tak rozhicuje. U mě je to partnerská hra, vzrušení a společný zážitek, kdy já si užívám tu dominantní roli a její oddanost realizovat mé chlípné nápady a ona svou submisivitu a to, že si s ní hraju a "zneužívám ji. Podle mě je to minimálně v podvědomí chlapů zakořeněno hodně, ale společenské konvence to potlačují.
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Kolik nás je?

Příspěvek od Retistran »

samtron17 píše:Myslím si, že to mám podobně jako ty, Retistrane. nějaké extrémní ponižování mě vůbec neláká, jsem spíš dominantní. A z toho plyne dominantní kandaulismus. Mám rád subinky, které vzrušuje, když je zneužívám a nechám je ošukat jiným. Představa, že bych to neměl pod kontrolou by mě zabila, pak začnu žárlit jako bejk. I když v rámci hry být podmaněn její zvrhlostí a rafinovaností, kdy si mě omotá a já se dostanu do submisivnější role by se mi taky líbila. Ale jen ta daná hra, nikdy bych nemohl být v totální roli cuckolda a být úplně odstrčený. Z velké části tam hraje myslím i roli chlapské ego. Alespoň v mém případě. "Podívej se, jakou mám krásnou samičku, vzrušuje tě, chceš si s ní pohrát?" A ten příjemný pocit, že je to moje dívka, která ty chlapy tak rozhicuje. U mě je to partnerská hra, vzrušení a společný zážitek, kdy já si užívám tu dominantní roli a její oddanost realizovat mé chlípné nápady a ona svou submisivitu a to, že si s ní hraju a "zneužívám ji. Podle mě je to minimálně v podvědomí chlapů zakořeněno hodně, ale společenské konvence to potlačují.
Musím se přiznat, že vyšukat něčí partnerku mě taky láká. Kandaulismus ve vztahu k vlastní partnerce je asi nejsilnější. Popravdě mě ale mnohem více vzrušuje představa nevěrné zadané holky se mnou, než že něco budu mít s nezadanou holkou. ( předpokládejme stejnou úroveň krásy i inteligence). Vždy mě vzrušovali krásné dlouhodobě zadané přítelkyně kolem mě, ty stejně krásné a nezadané o kousek méně. Určitě to s kandaulismem také souvisí, jen je to v přeneseném smyslu - vzrušuje mě, jak někomu jinému przním holku.
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Kolik nás je?

Příspěvek od samtron17 »

To bych řekl, že je jednoduše jen to, že zakázané ovoce chutná nejvíce. Víc bych v tom asi nehledal.
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Kolik nás je?

Příspěvek od Retistran »

samtron17 píše:To bych řekl, že je jednoduše jen to, že zakázané ovoce chutná nejvíce. Víc bych v tom asi nehledal.
Tak to určitě. Přesto je to i o tom, že se do té situace člověk umí osobně víc vcítit :-) Pár proutníků znám, ale nedokáží to plně docenit, tak jako já :D
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kolik nás je?

Příspěvek od dark »

Retistran píše:
samtron17 píše:To bych řekl, že je jednoduše jen to, že zakázané ovoce chutná nejvíce. Víc bych v tom asi nehledal.
Tak to určitě. Přesto je to i o tom, že se do té situace člověk umí osobně víc vcítit :-) Pár proutníků znám, ale nedokáží to plně docenit, tak jako já :D
Jako že kdyby ti podlehla, byla by to nevěrná potvora a to se ti líbí více než zásadové "nudné" holky?
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolik nás je?

Příspěvek od zalar »

Kolik Vás je? To bude asi těžko spočítat.
V první řadě by bylo asi potřeba přesně stanovit hranice kandaulismu a potom možná. Já se třeba za kandaulistu nepovažuju, spíše z opačné strany, ale zase na druhou stranu mi není úplně cizí myšlenka nechat svoji drahou polovičku ošukat za předpokladu, že jí při tom budu ovládat a ona bude muset plnit mé příkazy...tak já nevím co to je a za co se to dá považovat :D. Předpokládám, že spousta lidí, kteří se považují za "normální" budou mít třeba odlišné, ale také různé představy.
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Kolik nás je?

Příspěvek od Osel »

Taky jsem o tom ze mam nejakou uchylku nikdy nevedel. Az kdyz jsem jednou na netu hledal neco tak jsem zahlednul kandaulizmus a zaujalo me to cizy slovo. Tak jsem hledal a dostal jsem se na ruzne povidky a tak a zacalo me to moc vzrusovat a zjistil jsem ze je to to co se mi libi ze se ke moje pritelkyne chova hnusne a ja ji za to miluju misto abych ji vyhnal
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Kolik nás je?

Příspěvek od samtron17 »

Osel píše:Taky jsem o tom ze mam nejakou uchylku nikdy nevedel. Az kdyz jsem jednou na netu hledal neco tak jsem zahlednul kandaulizmus a zaujalo me to cizy slovo. Tak jsem hledal a dostal jsem se na ruzne povidky a tak a zacalo me to moc vzrusovat a zjistil jsem ze je to to co se mi libi ze se ke moje pritelkyne chova hnusne a ja ji za to miluju misto abych ji vyhnal
Jak hnusně. Jako že Ti zahyba?
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Gomez, Mason a 73 hostů