Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Zamčeno

Koho budete volit?

Jiří Drahoš
57
53%
Miloš Zeman
51
47%
 
Celkem hlasů: 108

dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

Moje víra mě hlavně nutí poukázat na každého co kvůli své víry za každou cenu si kopnout do Zemana překroutí cokoliv, jenom aby to vyznělo proti Zemanovi. Co máš s Lahvem je mi celkem jedno a nazývat tě nijak nebudu. Idiota ze sebe tou svou slepou nenávistí zvládneš udělat sám :-)
Rarach píše:
dark píše:ty děti co ho volily....
Ty tam někde čteš, že ho volily JENOM děti?
Mimochodem : http://toptym.cz/2018/01/22/mladi-podpo ... o-drahose/
Aha, tak ono jde o slovo každý. Co je na tom demagogického, bludného, dezinformačního atd co jsi psal?

Chápu, že tě tvá víra vnitřně nutí bránit "zachránce Česka" za každou cenu (mám to stejně s lidmi, na kterých mi záleží) a tak ti odpouštím... :D

Mimochodem, ještě jsi mě zapomněl nazvat havloidním zme*kem :lol:
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od Yxunomei »

No ... Ruku na srdce, byla to volba mezi politikem a ... Cim vlastne? Leklou rybou s agresivni administrativou? Jak co by Drahos dokazal, pomohl by nejak nasemu obchodu? Pomohl by nejak nasemu postaveni v EU? Uprimne vlizt do zadku kazdymu na potkani neni politika. Jako volit drahose jen proto, ze to neni zeman je dost ubohe, obcas me prislo ze by lidi volili i vcelku maju. Hlavne aby to nebyl zeman. Predevsim me iritovali ty politici a umelci, kteri se chovali demokraticteji nez demokrati ... Predevsim u umelcu je to usmevne, viz treba kdysi pradavno Bartosla a jeho "dny neklidu" .... Kdyz ho pak druhej den rano vytahli z postele co "dny neklidu" tak je poslal do hajzlu ze chce mit klid ... Asi nedostal proplaceno?
Zemana sem nikdy moc nemusel, citim se jako demokrat, ale tyhle absurdity me proste nutej jit proti .... A tak to je vsude, v cechach i v evrope. Si to ty politicky idioti neuvedomujou, ze kdyz si s lidma budou vytirat anus, ze se spolecnost takhle zfasizuje? A misto aby neco delali tak vemou jeste silneji do ruky.... S takovou tu bude druhej hitler cobydup. Spis je otazka kde se objevi, nez jestli vubec ...
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od Rarach »

Darku, vidět kolem sebe jen zlý lidi, co kopou do Zemana i když o něm neřekli vůbec nic, zvládne psychicky málokdo. Máš můj obdiv.

Každý si může udělat názor sám, kdo do koho kope, kdo komu nadává atd.

Už se těším, až začne olympiáda, třeba se lidi začnou víc bavit spolu o jiných věcech a hlavním bleskosvodem bude výkon našich hokejistů a spojovacím prvkem zlato Sáblíkové.

dark píše:Moje víra mě hlavně nutí poukázat na každého co kvůli své víry za každou cenu si kopnout do Zemana překroutí cokoliv, jenom aby to vyznělo proti Zemanovi. Co máš s Lahvem je mi celkem jedno a nazývat tě nijak nebudu. Idiota ze sebe tou svou slepou nenávistí zvládneš udělat sám :-)
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od fodel »

Je krásné jak intelektuálové z kavárny a žumpa tak nesmírně pomlouvala Zemana že slavný západní tisk je naprosto bez sebe jak se mohlo stát že vyhrál.Komentáře s neznalostí věci že by jeden zvracel ,skoro bych se bál aby jsme nebyli humanitárne bombardováni aby nás zachránili od všeho zlého :D
Nikdy bych neřek že Ruskej novinář má větší přehled a erudici než skupinka západních novinářů ,a že podle mě naprosto přesně v pár větách zhodnotil proč.
.
.
List Rossijskaja gazeta, patřící ruské vládě, přinesl rozsáhlý komentář svého pražského dopisovatele Vladimira Sněgireva. V článku Magie proti chemii tvrdí, že Miloš Zeman lépe vystihuje českou povahu a obavy českých občanů ze ztráty identity.

"Čeští občané rozumí svým dějinám, a proto nesmírně citlivě reagují na jakékoli pokusy omezit jejich národní svéráz, kulturu a nezávislost. Miloš Zeman, který kategoricky odmítá rady z Bruselu nebo Washingtonu, cynický pragmatik, milovník místního piva a slivovice, zastánce zrušení protiruských sankcí, představuje, jak řekl jeden místní expert, kvintesenci českého národního charakteru. V tom je tajemství jeho magie," tvrdí Vladimir Sněgirev.
Naposledy upravil(a) fodel dne pon 29. led 2018 12:38:44, celkem upraveno 1 x.
kapka
Příspěvky: 77
Registrován: pát 01. zář 2017 9:56:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od kapka »

Proti politice zZemana ja nic nemam a ve spouste otazek s nim souhlasim. Ale on neni clovek ktereho si predstavuju jako zastupce nasi zeme v zahranici. Akceptuju volbu, nehodlam nikomu kdo ho volil psat ze je jednoduchej, nebzdelanej a podobne. I moji rodice ho volili, i muj nejlepsi pritel a urcite se s nima nehodlam dohadovat.
Pral nych si, aby toto volebni obdobi bylo lepsi nez to minule. Muj nazor je, ze by se mel Zeman povznest nad kritikou, ktera kdyz jsi v takove funkci proste prichazi. I od simpatizantu. Doporucil bych mu, ze ne vzdy je potreba reagovat, tim bude jen prilevat kritikum olej do ohne. Vadi mi, jak je narod rozdelen a on by mohl malou zmenou sveho ega tomu hodne pomoci. Povznest se a snazit se, aby ho pul republiky prestala nenavidet. Ja bych se o to snazil, nechtel bych vladnout rozpolcene zemi. Drzim mu palce a vam tady preju at zastavite utoky proti sobe. Kostky jsou vrzeny a ceka nas slozite obdobi. Tlak ze sveta a pokusy o zmenu. V obou taborech bude potreba potreba trpelivosti a porozumeni.
fox9000
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 22. pro 2016 20:43:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od fox9000 »

Kapko palec nahoru..!
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

Tak si rozeberme první větu
kapka píše:Proti politice zZemana ja nic nemam...........
A teď tvůj příspěvek zde :
http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... 102#p32102
cituji :
kapka píše:Vzhled neberu, je starej a vypitej, tak se to na nem podepsalo.
Kdyz pominu ze dela ostudu, vymysli si a vyuziva strachu lidi, tak proc zeman nikdy je koalicni smlouva.
Neodpustitelne! Co se po ni stalo bylo dovrseni 90 let.
Proste uz Klaus na hrade bylo spatne a ted Zeman? Lid je neponaucitelny.
A co se Drahose tyka,,, pro me pouze mensi zlo.
Má smysl číst ty lži dále?
Buď toho kapko bereš málo, nebo hodně, skočil bych za doktorem, aby ti když tak upravil dávkování. A hned se ti podíval na to kapání, třeba se to dá taky léčit :-)
Už jednou jsem ti psal, že politice nerozumíš, tak se k ní prosím raději nevyjadřuj. Tvůj blog s rostaci jsem četl moc rád, ale v tomto tématu se jenom ztrapňuješ. A smířlivými řečmi nakonec ty lži a zášť vůči Zemanovi nevyleštíš. Nebuď aspoň želé jako Drahoš a stůj si za tím, co jsi napsal.
kapka
Příspěvky: 77
Registrován: pát 01. zář 2017 9:56:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od kapka »

Darku, neutoc na kazdeho kdo nevolil jako ty. Tim pouze potvrzujes vseobecne vnimani volicu M. Zemana.
To co jsem psal pred tydny, za tim si stojim. Zemana jsem nechtel a to z duvodu politicke minulosti. A opravdu s nejakyma jeho nazorama souhlasim. Migracni politika, tak v te se s nim ztotoznuju. To ze se tady snazim o nejaky smir, takovej ja proste jsem. Nesnasim konflikty, a hlavne uz je po volbach. Nechytej lidi za slovicko, nema to cenu.
Drahos muj favorit nebyl, to jsi se mohl taky docist, ale moje povinnost byla jit volit a protoze mam vuci milosovi osobni zast, nemohl dostat muj hlas. Na tuto stranku hadky o politice nepatrej, ja se nehadam, snazil jsem se pouze zapojit do ,,konstruktivni debaty”, ktera ale zmizla. A jestli je spatne ze pogratuluju vitezi? Naopak, je to znameni brat veci s nadhledem a soucast slusneho jednani. Klidne se do me navazej, udelej zas nejakej vetnej rozbor, ale nepomuzes si. Mozna se ti ulevi, ale na mem postoji to nic nezmeni. Nebud jako vetsina. Uz jsem psal, ze nesouhlasim s tim, ze by volici Zemana byli mene inteligentni a chudsi lide. Mam je v rodine i v okoli. A pomud nesneses kritiku, tvoje chyba. Ja si nemusim stat vzdy za svim nazorem, pokud vidim, ze to neni dobre a nevyviji se to dobre, sklopim usi a couvnu. Co si ale dale myslim je pouze moje vec.
Nic to ale nemeni na tom, ze micek je ted na zemanove strane a on by mel zacit ucelovat, nebo stmelovat a opravdu trosku ignorovat kritiku. Bylo by to gesto, na ktere nejen ja cekam. Necham se prekvapit.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

Uvědomuješ si, že když klikneš sem http://kandaulismus.cz/search.php?autho ... 0&sr=posts
tak vidíš, co jsi tady v tom tématu napsal?
Nepřipadá ti ujeté zavrhnout Zemana jako populistu a psát cosi o migraci, jak šíří paniku, abys vzápětí napsal,, cituji :
kapka píše: A opravdu s nejakyma jeho nazorama souhlasim. Migracni politika, tak v te se s nim ztotoznuju.
Kapko, já tě opravdu nechci urážet, ani na tebe útočit, ale zajdi si s tím k doktorovi. Takhle se totiž projevuje demence. Mě to prostě jenom popuzuje a uráží mě to, když ze mě někdo dělá debila a pak k tomu přimíchá slova jako slušnost. To už bych mu normálně jednu střelil :lol: A to jsem jinak slušný a mírný člověk.

Ještě dodám:
kapka píše:Drahos muj favorit nebyl, to jsi se mohl taky docist, ale moje povinnost byla jit volit a
Nelži, volby nejsou povinné. Jestli jsi volil Drahoše, pak ze zášti vůči Zemanovi, jak sám píšeš. Tak o čem to zase motáš a lžeš?
Naposledy upravil(a) dark dne pon 29. led 2018 15:37:55, celkem upraveno 2 x.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od childe »

Nebylo by vhodné tuto diskuzi již uzavřít. Volby proběhly známé vítěze i poražené tak proč s tím už neskončit.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů