Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Zamčeno

Koho budete volit?

Jiří Drahoš
57
53%
Miloš Zeman
51
47%
 
Celkem hlasů: 108

zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od zvědavec »

Proc nezmenit anketu na Zeman - Drahos? ta stara uz stejne neni platna
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od master »

zvědavec píše:Proc nezmenit anketu na Zeman - Drahos? ta stara uz stejne neni platna
Dobrý nápad. Upravil jsem.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od kAv »

pepe píše:
tomdik píše:
Petra_Roman1976 píše:Pan prezident byl skvělej, jedině on může pokračovat
Vzhledem ke kráse ženy ve vašem páru ale prosím: nenechte si i vy vsugerovat, že šíření lží a polopravd k dosažení "dobré" věci je OK..............
Nechtěl jsem se této debaty vůbec účastnit, ale vůbec nerozumím tomu, jak souvisí něčí krása s tím, koho chce, nebo bude volit? Nebo škaredí lidé volí Zemana a ti krásní by měli volit Drahoše?
Jsem z toho opravdu zmatený, já jsem si vždycky myslel, že prezident by měl být hlavně chytrý, zkušený a odvážný. Vysvětlíš mi to prosím, jak je to s tou krásou a volbami?


Odbočka: Předně si stále myslím, že je to od admina hrozná chyba, dávat sem tenhle politický brajgl. Prezident Zeman bohužel lidi tohoto státu rozděluje – a to se může stát i zde
A k tvému dotazu: prezident Zeman si nedělá moc těžkou hlavu s pravdomluvností. Viz např. https://demagog.cz/vypis-recniku
Naneštěstí toto jeho chování si bere za vzor i spousta jeho příznivců. Většinou někomu dorazí na FB nějaký blábol a dotyčný ho v „dobré víře“ nějakým způsobem postuje dál. Prakticky je vědomě či nevědomě zneužit pro lhaní. Na tomto fóru se takto chová třeba uživatel Dark.
Já lež nesnáším. Když se bavím s člověkem, o kterém se dozvím, že lže, přestanu se s ním bavit. Přestane mě zajímat. V případě Darka je mi to skoro jedno – tento web nic zvláštním neobohatil. Pokud by se ale takto zachoval i Roman s Petrou, bylo by mi to líto. Začali zde dodávat zajímavé fotky, já s manželkou s nimi máme dost společného a vše nasvědčuje tomu, že se i jejich příběh bude zajímavě vyvíjet. Jsem na ně opravdu zvědavý a nerad bych si je znechutil kvůli podobné hlouposti…
Petra_Roman1976
Příspěvky: 197
Registrován: ned 21. led 2018 15:55:58
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1314

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od Petra_Roman1976 »

tomdik píše:
pepe píše:
tomdik píše:
Vzhledem ke kráse ženy ve vašem páru ale prosím: nenechte si i vy vsugerovat, že šíření lží a polopravd k dosažení "dobré" věci je OK..............
Nechtěl jsem se této debaty vůbec účastnit, ale vůbec nerozumím tomu, jak souvisí něčí krása s tím, koho chce, nebo bude volit? Nebo škaredí lidé volí Zemana a ti krásní by měli volit Drahoše?
Jsem z toho opravdu zmatený, já jsem si vždycky myslel, že prezident by měl být hlavně chytrý, zkušený a odvážný. Vysvětlíš mi to prosím, jak je to s tou krásou a volbami?


Odbočka: Předně si stále myslím, že je to od admina hrozná chyba, dávat sem tenhle politický brajgl. Prezident Zeman bohužel lidi tohoto státu rozděluje – a to se může stát i zde
A k tvému dotazu: prezident Zeman si nedělá moc těžkou hlavu s pravdomluvností. Viz např. https://demagog.cz/vypis-recniku
Naneštěstí toto jeho chování si bere za vzor i spousta jeho příznivců. Většinou někomu dorazí na FB nějaký blábol a dotyčný ho v „dobré víře“ nějakým způsobem postuje dál. Prakticky je vědomě či nevědomě zneužit pro lhaní. Na tomto fóru se takto chová třeba uživatel Dark.
Já lež nesnáším. Když se bavím s člověkem, o kterém se dozvím, že lže, přestanu se s ním bavit. Přestane mě zajímat. V případě Darka je mi to skoro jedno – tento web nic zvláštním neobohatil. Pokud by se ale takto zachoval i Roman s Petrou, bylo by mi to líto. Začali zde dodávat zajímavé fotky, já s manželkou s nimi máme dost společného a vše nasvědčuje tomu, že se i jejich příběh bude zajímavě vyvíjet. Jsem na ně opravdu zvědavý a nerad bych si je znechutil kvůli podobné hlouposti…
nono až tak moc:))), snad doufáme, že ne...
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od pepe »

tomdik píše:
pepe píše:
tomdik píše:
Vzhledem ke kráse ženy ve vašem páru ale prosím: nenechte si i vy vsugerovat, že šíření lží a polopravd k dosažení "dobré" věci je OK..............
Nechtěl jsem se této debaty vůbec účastnit, ale vůbec nerozumím tomu, jak souvisí něčí krása s tím, koho chce, nebo bude volit? Nebo škaredí lidé volí Zemana a ti krásní by měli volit Drahoše?
Jsem z toho opravdu zmatený, já jsem si vždycky myslel, že prezident by měl být hlavně chytrý, zkušený a odvážný. Vysvětlíš mi to prosím, jak je to s tou krásou a volbami?


Odbočka: Předně si stále myslím, že je to od admina hrozná chyba, dávat sem tenhle politický brajgl. Prezident Zeman bohužel lidi tohoto státu rozděluje – a to se může stát i zde
A k tvému dotazu: prezident Zeman si nedělá moc těžkou hlavu s pravdomluvností. Viz např. https://demagog.cz/vypis-recniku
Naneštěstí toto jeho chování si bere za vzor i spousta jeho příznivců. Většinou někomu dorazí na FB nějaký blábol a dotyčný ho v „dobré víře“ nějakým způsobem postuje dál. Prakticky je vědomě či nevědomě zneužit pro lhaní. Na tomto fóru se takto chová třeba uživatel Dark.
Já lež nesnáším. Když se bavím s člověkem, o kterém se dozvím, že lže, přestanu se s ním bavit. Přestane mě zajímat. V případě Darka je mi to skoro jedno – tento web nic zvláštním neobohatil. Pokud by se ale takto zachoval i Roman s Petrou, bylo by mi to líto. Začali zde dodávat zajímavé fotky, já s manželkou s nimi máme dost společného a vše nasvědčuje tomu, že se i jejich příběh bude zajímavě vyvíjet. Jsem na ně opravdu zvědavý a nerad bych si je znechutil kvůli podobné hlouposti…
A nezkoušel jsi hledat problém u sebe? Já bych třeba nikdy nekastoval své kamarády podle toho, koho budou volit. Je to jejich právo a předpokládám, že tebe taky nikdo neuráží, že jsi hlupák, když volíš Drahoše. Prezident nikoho nerozděluje, lidé se sami rozdělují tím, že se distancují od druhých a zhnusují si je, jak jsi sám řekl, jen proto, že volí kandidáta, který se ti nelíbí, na základě nějakých subjektivních pocitů a webu, který si dal za úkol chytat lidi za slovíčka.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od kAv »

pepe píše:
tomdik píše:
pepe píše:
Nechtěl jsem se této debaty vůbec účastnit, ale vůbec nerozumím tomu, jak souvisí něčí krása s tím, koho chce, nebo bude volit? Nebo škaredí lidé volí Zemana a ti krásní by měli volit Drahoše?
Jsem z toho opravdu zmatený, já jsem si vždycky myslel, že prezident by měl být hlavně chytrý, zkušený a odvážný. Vysvětlíš mi to prosím, jak je to s tou krásou a volbami?


Odbočka: Předně si stále myslím, že je to od admina hrozná chyba, dávat sem tenhle politický brajgl. Prezident Zeman bohužel lidi tohoto státu rozděluje – a to se může stát i zde
A k tvému dotazu: prezident Zeman si nedělá moc těžkou hlavu s pravdomluvností. Viz např. https://demagog.cz/vypis-recniku
Naneštěstí toto jeho chování si bere za vzor i spousta jeho příznivců. Většinou někomu dorazí na FB nějaký blábol a dotyčný ho v „dobré víře“ nějakým způsobem postuje dál. Prakticky je vědomě či nevědomě zneužit pro lhaní. Na tomto fóru se takto chová třeba uživatel Dark.
Já lež nesnáším. Když se bavím s člověkem, o kterém se dozvím, že lže, přestanu se s ním bavit. Přestane mě zajímat. V případě Darka je mi to skoro jedno – tento web nic zvláštním neobohatil. Pokud by se ale takto zachoval i Roman s Petrou, bylo by mi to líto. Začali zde dodávat zajímavé fotky, já s manželkou s nimi máme dost společného a vše nasvědčuje tomu, že se i jejich příběh bude zajímavě vyvíjet. Jsem na ně opravdu zvědavý a nerad bych si je znechutil kvůli podobné hlouposti…
A nezkoušel jsi hledat problém u sebe? Já bych třeba nikdy nekastoval své kamarády podle toho, koho budou volit. Je to jejich právo a předpokládám, že tebe taky nikdo neuráží, že jsi hlupák, když volíš Drahoše. Prezident nikoho nerozděluje, lidé se sami rozdělují tím, že se distancují od druhých a zhnusují si je, jak jsi sám řekl, jen proto, že volí kandidáta, který se ti nelíbí, na základě nějakých subjektivních pocitů a webu, který si dal za úkol chytat lidi za slovíčka.

Pepe, poskoč si prosím, Jak jsem psal několikrát, je mi jedno kdo koho volí. Není mi ale jedno, jakým způsobem se dnes lidé a politici chovají: pomluvy, lži, nadávky. A to vše beztrestně. Dříve lháře polili dehtem, vyváleli v peří a hodili do řeky! Mimochodem v prvním kole jsem Drahoše nevolil... Jo a těch webů o pravdomluvnosti a věrohodnosti je více. Naštěstí.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od pepe »

tomdik píše: Pepe, poskoč si prosím, Jak jsem psal několikrát, je mi jedno kdo koho volí. Není mi ale jedno, jakým způsobem se dnes lidé a politici chovají: pomluvy, lži, nadávky. A to vše beztrestně. Dříve lháře polili dehtem, vyváleli v peří a hodili do řeky! Mimochodem v prvním kole jsem Drahoše nevolil... Jo a těch webů o pravdomluvnosti a věrohodnosti je více. Naštěstí.
A někdo ti tady snad lže? Nebo automaticky usuzuješ, že když někdo volí Zemana, je to lhář? Jak se pozná takový volič Zemana? Já to třeba nepoznám. Připadá mi, že jsi tím jak posedlý. Když tě politika nezajímá, tak to nečti, ne? Nechápu, proč se tady chodíš rozčilovat. Já se třeba nedívám ani na zprávy, protože mě to rozčiluje :-) Ale volba prezidenta je pro mně zajímavé téma, tak si to rád přečtu.

Osobně ale chápu jak ty, co volí Zemana, tak ty, co volí Drahoše. Nenapadlo by mě se kvůli tomu hdat
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od kAv »

pepe píše:
tomdik píše: Pepe, poskoč si prosím, Jak jsem psal několikrát, je mi jedno kdo koho volí. Není mi ale jedno, jakým způsobem se dnes lidé a politici chovají: pomluvy, lži, nadávky. A to vše beztrestně. Dříve lháře polili dehtem, vyváleli v peří a hodili do řeky! Mimochodem v prvním kole jsem Drahoše nevolil... Jo a těch webů o pravdomluvnosti a věrohodnosti je více. Naštěstí.
A někdo ti tady snad lže? Nebo automaticky usuzuješ, že když někdo volí Zemana, je to lhář? Jak se pozná takový volič Zemana? Já to třeba nepoznám. Připadá mi, že jsi tím jak posedlý. Když tě politika nezajímá, tak to nečti, ne? Nechápu, proč se tady chodíš rozčilovat. Já se třeba nedívám ani na zprávy, protože mě to rozčiluje :-) Ale volba prezidenta je pro mně zajímavé téma, tak si to rád přečtu.

Osobně ale chápu jak ty, co volí Zemana, tak ty, co volí Drahoše. Nenapadlo by mě se kvůli tomu hdat

např. již zmiňovaný Dark pomlouval pana Drahoše, že je to "vítač migrantů". To ale není zrovna korektní tvrzení - jedná se o blábol...
Dále už ti odpovídat nebudu, nebaví mě to!
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od pepe »

tomdik píše: např. již zmiňovaný Dark pomlouval pana Drahoše, že je to "vítač migrantů". To ale není zrovna korektní tvrzení - jedná se o blábol...
Dále už ti odpovídat nebudu, nebaví mě to!
Vždyť přece sám řekl, že jich bez problémů přes 2 tisíce (neznám přesné číslo) zvládneme. Nevím, jestli je to vítač, ale z toho pro mně jasně vyplývá, že s migranty problém nemá. A člověk, který je na migranty vysazený a je to pro něj jako červený hadr pro býka nechce riskovat. MZ se celou dobu jednoznačně staví proti migrantům. Tak co je špatně? Pak lze jeho argument pochopit, ne?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od pepe »

Podívej se, co se šije v německu
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... chulz.html

Skutečně je slušnost to hlavní, na čem dneska záleží? Nepřipomíná ti ta jeho zdvižená ruka cosi? Mně to přímo děsí.

Abys to nemusel číst :
Žádná hranice pro přijímání uprchlíků
Schulz navíc delegátům slíbil, že v jednáních znovu otevře otázku migrace. Pokud SPD uspěje, Německo nebude mít žádnou horní hranici pro příjem uprchlíků. Původně se přitom strany domluvily, že strop pro přijímání uprchlíků by měl být na 180 až 220 tisíc lidí.
Zamčeno

Zpět na „Volný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mason, Publicflashing a 78 hostů