Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Zamčeno

Koho budete volit?

Jiří Drahoš
57
53%
Miloš Zeman
51
47%
 
Celkem hlasů: 108

kapka
Příspěvky: 77
Registrován: pát 01. zář 2017 9:56:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od kapka »

dark píše:kapka : to sis jako vymazal příspěvek, aby nebylo vidět, že jsi reagoval? :lol:
No nic, jdu dělat něco užitečného.
Presne tak, driv pisu a az pak myslim. Ale ano, psal jsem tam, ze se nad tim clovek musi povznest a urcite si tim nesmi rozbit vztah a rodinu. Byly to preci jenom volby. Nebyla to valka kde do sebe lide strilej a umira se za jiny nazor. A take clovek s jinym nazorem volby neni preci debilni ;) alespon ja si to nemyslim
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

kapka píše:Nebyla to valka kde do sebe lide strilej a umira se za jiny nazor.
Ale války začínají tím, že se do sebe pustí lidé s opačným názorem, takže to nelze podceňovat.
kapka píše:A take clovek s jinym nazorem volby neni preci debilni ;) alespon ja si to nemyslim
Debilní není člověk, co má jiný názor, ale ten, co jej nedokáže obhájit. A to ruku na srdce, jsi ty, ani spousta dalších voličů "i tyčky od lopaty, když to nebude zeman" nedokázal.
kapka píše:urcite si tim nesmi rozbit vztah a rodinu. Byly to preci jenom volby.
A co když se nad tím nepovznese ten druhý? Na spor musí být vždy minimálně dva. Ty se nad tím povznášíš už tři dny a pořád ti to nějak nejde. Tak si představ, že by tvoje manželka volila Zemana a ty by jsi doma celý den vykládal o tom, jak ho nesnášíš, ale nedokázal bys vysvětlit proč :-) Já být tou manželkou, tak se s tebou rozvedu, protože bych si nenechal dělat ostudu, že mám hloupého chlapa, co umí jenom ustupovat a být jako slušný :-) Přitom neustále musí mít poslední slovo a slušnost je mu cizí.
kapka
Příspěvky: 77
Registrován: pát 01. zář 2017 9:56:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od kapka »

dark píše:
kapka píše:Nebyla to valka kde do sebe lide strilej a umira se za jiny nazor.
Ale války začínají tím, že se do sebe pustí lidé s opačným názorem, takže to nelze podceňovat.
kapka píše:A take clovek s jinym nazorem volby neni preci debilni ;) alespon ja si to nemyslim
Debilní není člověk, co má jiný názor, ale ten, co jej nedokáže obhájit. A to ruku na srdce, jsi ty, ani spousta dalších voličů "i tyčky od lopaty, když to nebude zeman" nedokázal.
kapka píše:urcite si tim nesmi rozbit vztah a rodinu. Byly to preci jenom volby.
A co když se nad tím nepovznese ten druhý? Na spor musí být vždy minimálně dva. Ty se nad tím povznášíš už tři dny a pořád ti to nějak nejde. Tak si představ, že by tvoje manželka volila Zemana a ty by jsi doma celý den vykládal o tom, jak ho nesnášíš, ale nedokázal bys vysvětlit proč :-) Já být tou manželkou, tak se s tebou rozvedu, protože bych si nenechal dělat ostudu, že mám hloupého chlapa, co umí jenom ustupovat a být jako slušný :-) Přitom neustále musí mít poslední slovo a slušnost je mu cizí.
Ale ja vysvetlil proc jsem ho nevolil. A uz toho prosim nechej...
bohuzel neumim nereagovat, tak si me prestan vsimat ;)
Diky
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

kapka píše: Ale ja vysvetlil proc jsem ho nevolil. A uz toho prosim nechej...
bohuzel neumim nereagovat, tak si me prestan vsimat ;)
Diky
DTTO

A nevysvětlil jsi to. Všechny argumenty jsi obratem popřel.
Psal jsi, že jsi slušný a slušnost je u tebe na prvním místě, tak dodrž alespoň své slovo a nereaguj.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

kapka píše:Jsem taky zvyklej mit posledni slovo, ale uz reagovat nebudu. Tak me prosim nadale ber jako kapku co se ti libili prispevky ohledne rostaku a smir se s tim, ze co se politiky tyka,,, jsem teda “pomatenec”
Howg :-D
To jsem přehlédl. Tak si ještě něco napiš, ať si ulevíš a já už tě nebudu dneska trápit ;)
Kanonada
Příspěvky: 52
Registrován: úte 21. čer 2016 14:56:26
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od Kanonada »

Ty si jsi hodně jistý svojí volbou a logikou, co darku? :-D

Co byl hlavní důvod volit jednoho, a hlavní důvod nevolit druhého u tebe?
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

Kanonada píše:Ty si jsi hodně jistý svojí volbou a logikou, co darku? :-D

Co byl hlavní důvod volit jednoho, a hlavní důvod nevolit druhého u tebe?
Nerozhoduju se tak jednoduše, abych měl jeden hlavní důvod. Byla to celá řada důvodů, které jsem tady jistě za těch x stránek už někde napsal, kdo chce, dohledá si. Naproti tomu, neměl bych nic proti důvodům kapky, které uvedl mezi prvními, kdyby je vzápětí po tom, co se tady setkal s rošťákem, všechny nepopřel, viz :
http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... 280#p33127
http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... 280#p33131

Stačí tak?
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od zvědavec »

Nestydím se za to, že jsem příznivcem Miloše Zemana. V sobotu pěstí napadl na recepci jeho volebního štábu novináře. Karel Slezák je člověk mnoha příběhů. Má pozoruhodný záznam v archivech StB, byl v KSČ a Lidových milicích, vlastní hudební agenturu, která organizuje koncerty

https://reportermagazin.cz/a/iqjBJ/komu ... nove-stabu

Takze priznivec MZ prvni napadl novinare a jiny priznivec MZ napadl zenu.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od pepe »

zvědavec píše:Nestydím se za to, že jsem příznivcem Miloše Zemana. V sobotu pěstí napadl na recepci jeho volebního štábu novináře. Karel Slezák je člověk mnoha příběhů. Má pozoruhodný záznam v archivech StB, byl v KSČ a Lidových milicích, vlastní hudební agenturu, která organizuje koncerty

https://reportermagazin.cz/a/iqjBJ/komu ... nove-stabu

Takze priznivec MZ prvni napadl novinare a jiny priznivec MZ napadl zenu.
Že ti není trapně
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od brm »

Zvedavec, kdyby o vsech volicich Drahose co se s nekym porvali mel vyjit clanek tak noviny nepisou o nicem jinem :-D co jsi tim chtel rict? Mel bys to vzdycky napsat, protoze tem tvym vykrikum neni moc rozumet.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů