Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Zamčeno

Koho budete volit?

Jiří Drahoš
57
53%
Miloš Zeman
51
47%
 
Celkem hlasů: 108

dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

childe píše:Nebylo by vhodné tuto diskuzi již uzavřít. Volby proběhly známé vítěze i poražené tak proč s tím už neskončit.
Já už bych se k tomu tady vůbec nevracel, kdyby nezačal zvědavec špinit současného i budoucího prezidenta a pak si do něj nekopali takoví blázni jako třeba kapka, co se tady prezentuje jako slušný člověk. Přijde mi to zajímavé, podívat se, jak jsou tihle lidé "slušní" ve skutečnosti. Krásný obrázek slušného pana Drahoše s povýšeným úšklebkem až kamsi za ucho.

Já takové falešné lidi nesnáším a upřímně doufám, že se Miloš Zeman nikdy nesníží k tomu, aby jak si přeje kapka, začal ucelovat a stmelovat vztahy s takovými křiváky. Ať ukážou tu slušnost a začnou oni.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od zvědavec »

Nekrmte trolla Darka!
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od Yxunomei »

Omg. Tohle nikdy neskonci. :) zavrit, smazat a dem koukat babam na kozi a pohlavni organy.
kapka
Příspěvky: 77
Registrován: pát 01. zář 2017 9:56:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od kapka »

Kopu do nej? Napsal jsem ze ho nesnasim a ze jsem zvedavej jak se svim mandatem nalozi. Sam rekl ze se pokusi trochu zmenit, to je to o cem jsem psal, na co cekam a jsem zvedavej. To ze vetsinu lidi ovlivnil postojem k migraci je taky pravda. Me to ale nestacilo.

Nesnaz se kazdemu vnutit svuj nazor. Jako ty nesouhlasis s tim mim, ja nemusim s tvim :-)
Nikomu nemam za zle, ze se rozhodl tak ci onak. Svobodne volby o tom totiz jsou. A ano, musel jsem jit volit. A ty vis proc. Kdyz mas sanci dat hlas protikandidatovi, tak bez. Nevolis, drz hubu :-)
Jsem taky zvyklej mit posledni slovo, ale uz reagovat nebudu. Tak me prosim nadale ber jako kapku co se ti libili prispevky ohledne rostaku a smir se s tim, ze co se politiky tyka,,, jsem teda “pomatenec”
Howg :-D
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

Yxunomei píše:Omg. Tohle nikdy neskonci. :) zavrit, smazat a dem koukat babam na kozi a pohlavni organy.
Ať to odlehčím.... napadla mě totiž fekální myšlenka. Kdyby jsi byl cuckold. Půjčil by jsi manželku voličovi Drahoše? :lol:
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

kapka píše:Nevolis, drz hubu :-)
Škoda že tady není zasněný smajlík :-)
kapka píše:Jsem taky zvyklej mit posledni slovo, ale uz reagovat nebudu. Tak me prosim nadale ber jako kapku co se ti libili prispevky ohledne rostaku a smir se s tim, ze co se politiky tyka,,, jsem teda “pomatenec”
Howg :-D
To už jsi tady jednou psal, tak snad dodržíš slovo ;)
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

A samozřejmě naopak. Představte si, že jste cuckold, ale váš bull volil Zemana, vůči kterému máte třeba zášť. Jak byste se s tím vypořádali? Bylo by pro vás stále vzrušující nechat si šukat manželku někým, kdo volí Zemana?

Četl jsem, že letošní volby rozdělily i rodiny. Tak mě zajímá, jestli se to dotýká i těchto vztahů?
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

dark píše:Četl jsem, že letošní volby rozdělily i rodiny. Tak mě zajímá, jestli se to dotýká i těchto vztahů?
Evidentně jsou lidé, co se nad to nepovznesou :roll:

Představ si, že by tvoje tvoje manželka sympatizovala třeba s Hitlerem. Skutečně si myslíš, že by se nad to každý dokázal povznést? Jsou lidi, co si dokážou rozbít hubu kvůli fotbalu. Odlišné názory lidi rozdělují. Proč by tohle měla být výjimka?
Jasně, je to hloupé, ale takové případy už tady byly.

Kdyby mi můj blízký nedokázal nějak racionálně vysvětlit, proč volí toho, nebo onoho člověka, myslel bych si o něm, že je to idiot. A těžko se mi jedná s někým, o kom si myslím, že je idiot.

V sexu je to něco jiného. Chlapi nemají problém šukat hloupou holku. Ale jako kandaulista nevím, jestli bych dokázal přijmout že moje hotwife má hloupého bulla. Chápeš to?
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

kapka : to sis jako vymazal příspěvek, aby nebylo vidět, že jsi reagoval? :lol:
No nic, jdu dělat něco užitečného.
Kanonada
Příspěvky: 52
Registrován: úte 21. čer 2016 14:56:26
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od Kanonada »

Volič Drahoše/Zemana je pro mě nálepka, která nic neznamená. Důležitý je důvod proč člověk volil svého kandidáta. Pokud to dovede obhájit, pak s ním nemám problém.

Paradoxní na těchto volbách bylo, což mě zaujalo, v kolika případech si voliči svého kandidáta pomyslně upravili a přibarvili. Pozměnili jeho názory, dle svého, ignorovali co říkal. A to jsem pozoroval na obou stranách. Dost lidí si dle mého nedovede sebereflexí tohle uvědomit na své straně, ale u druhé jim to září jak reflektor. To je nejspíš ten důvod tolika sporů a hádek.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů