Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Zamčeno

Koho budete volit?

Jiří Drahoš
57
53%
Miloš Zeman
51
47%
 
Celkem hlasů: 108

dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od dark »

kapka píše:Proc volis zemana?
Protože jasně formuluje a říká co si myslí, sere na všechny falešné konvence a má koule. Tím utvrzuje lidi v tom, že to, co si myslí o politice, EU a imigrantech není tak, jak to prezentují různí ze zahraničí placení štváči, ale že se s jejich názorem ztotožňuje i jejich hlava státu. V tom je dle mého názoru jeho největší přínos. Protože souhlasím s tím, že prezident má jen mizivé pravomoce a možnost ovlivnit dění.

Proto by tam dle mého názoru měl sedět člověk, který tu trochu času co mu média dají využije k tomu, aby sdělil nějaké poselství a motivoval lidi a né se jenom v drahém obleku úlisně usmíval, mlaskal a opakoval možná, nevím, měli bychom.

No a tohle ti vysvětlím někdy jindy, až na to bude více času :
kapka píše:Jj, oni totiz jic desetitisice cekaj za hranicema az vyhraje drahos a pak se hned rozebehnou na socialni urady pro 10 tisic mesicne a nebo ty rozumejsi pobezej do fabrik aby meli o bura vic. Tak jo. To mi staci.
Zatím si nastuduj třeba nepodmíněný příjem a nebo chystané změny v sociální politice EU. Budeš se divit, jak brzy jich tady můžeme mít i stovky tisíc. Pokud to teda dokážeš pochopit a dát si jedna a jedna dohromady, zatím mi připadáš jako solidní hlupák, kterému co neřeknou kamarádi, nebo v TV, tak jako by nebylo.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od dark »

Jo a potřetí posílám odkaz, ke kterému se žádný z voličů Drahoše dosud nevyjádřil. Jsem si vždycky myslel, že slušní lidi nelžou? Nebo že by to s tou jeho slušností nebylo tak horké? A to si vezměte, že otevřeně lže už před volbami a vůbec mu to není hloupé, když ho přistihnou, lhát znovu.
[/quote]
kapka
Příspěvky: 77
Registrován: pát 01. zář 2017 9:56:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od kapka »

dark píše:Jo a potřetí posílám odkaz, ke kterému se žádný z voličů Drahoše dosud nevyjádřil. Jsem si vždycky myslel, že slušní lidi nelžou? Nebo že by to s tou jeho slušností nebylo tak horké? A to si vezměte, že otevřeně lže už před volbami a vůbec mu to není hloupé, když ho přistihnou, lhát znovu.
[/quote]

Poustet si to nebudu, ale i slusni lide lzou. Jsi uz velkej kluk, musis to vedet. Timto koncim k tematu prezident 2018. Nikoho se nesnazim presvedcovat o tom ze moje volba je ta dobra, tak se nesnaz presvedcovat me ze je to ta spatna. Dik.
A nebude on ten milos taky vlastne kandulista? Nebo alespon nejak castecnej? Pochybuju ze jeho zena se smirila s nesukanim a kdyz vidim milose, pochybuju ze muze. Co myslite? Mimo tema
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od Yxunomei »

No asi nemuze. :) a pani prezidentova taky nevypada uplne nejhur. :) byly i horsi.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od seedLover »

Yxunomei píše: byly i horsi.
:lol: :lol: :lol:
Ale no tak. Zase byla chytrá :-)
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od Yxunomei »

Ale jinak souhlasim s darkem. Eu neni dobra volba. Ta akorat vymysli jak podrzet za pytel evropany, jinak je to jak malomocny dite. Neni schopno se zastat ukrajiny (ackoli neni v eu, i tak ukazala jak je silna po zabrani krymu), neni schopna zajistit klid ve spanelsku, kde si zvesela mlatej vlastni lidi a hrozi to tam dalsi obcanskou valkou. Co dela eu? To je prej jejich vec, ale cenu mlika nam nadiktujou. To je ale jen slabomyslnej pohled shora, problem je daleko hlubsi a horsi. Proto je dobre byt silny a ne ohebny.
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od Yxunomei »

To myslis veskrnku nebo klausovku? :) tou chytrou. Jedna moc chytra a druha... Hodici se ke svemu muzi. A obe nesympaticky. :) o tech vesnickejch kralovnach pred nima ani nemluvim.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od Rarach »

dark píše:Jo a potřetí posílám odkaz, ke kterému se žádný z voličů Drahoše dosud nevyjádřil. Jsem si vždycky myslel, že slušní lidi nelžou? Nebo že by to s tou jeho slušností nebylo tak horké? A to si vezměte, že otevřeně lže už před volbami a vůbec mu to není hloupé, když ho přistihnou, lhát znovu.
[/quote]

Myslíš to ohledně okopírovaného statusu a vysvětlení od Drahoše?
Co je dle tvého na tom lež?
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od dark »

Rarach píše: Myslíš to ohledně okopírovaného statusu a vysvětlení od Drahoše?
Co je dle tvého na tom lež?
Celé je to lež.
Kdyby řekl, ok, celé PR mi dělá tým, který za mě vytváří veřejné mínění a najali jsme debila, co neumí vymyslet dvě věty, tak je musí kopírovat, už se to nestane, tak by se očistil.
Tím, že z lidí dělá naprosté pitomce a tvrdí, že se to stalo SAMO vlivem TECHNICKÉ CHYBY, to je vrchol :-)

To taky příště může tvrdit, až sem pozve třeba ty imigranty, nebo cizí vojska, že se to stalo taky samo, prostě jeho počítač napsal zvací dopis.

Je to součást jeho projevu. Neříkat pokud možno nic, aby nikoho proti sobě nepopudil. A když se náhodou něco pose*e, tak si něco vymyslet. Pravdu, ani svůj názor veřejně nevyřkne. Lhář není slušný člověk, dlaždič, který za každou větou řekne ku*va, ale nelže je přece slušnější než lhář v saku,. Nebo už vám lidi úplně jebe?
companion
Příspěvky: 76
Registrován: ned 01. kvě 2016 18:55:47
Role muže: je BULL
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezident 2018 - koho budete volit?

Příspěvek od companion »

Na prezidentov České republiky panu Miloši Zemanovi se mi líbí, jak je pravdomluvný.
Zamčeno

Zpět na „Volný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mason, Publicflashing a 73 hostů