Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Zamčeno

Koho budete volit?

Jiří Drahoš
57
53%
Miloš Zeman
51
47%
 
Celkem hlasů: 108

wuua
Příspěvky: 254
Registrován: pon 04. dub 2016 17:30:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od wuua »

No Emanovi dojdou baterky nebo se neprobere z nejaky virozy a bude klid :-)
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od fodel »

wuua píše:No Emanovi dojdou baterky nebo se neprobere z nejaky virozy a bude klid :-)
Ano je to možný ,a koho pak budete volit??? Už nebude žádný anti Zeman .
Jsem zvědavej jestli by ta partička pak byla tak kamarádská a řekla by že se vzdává kandidatury ve prospěch Drahoše :mrgreen: Tak koho by jste volili ??
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od Retistran »

fodel píše:
wuua píše:No Emanovi dojdou baterky nebo se neprobere z nejaky virozy a bude klid :-)
Ano je to možný ,a koho pak budete volit??? Už nebude žádný anti Zeman .
Jsem zvědavej jestli by ta partička pak byla tak kamarádská a řekla by že se vzdává kandidatury ve prospěch Drahoše :mrgreen: Tak koho by jste volili ??
Osobně doufám, že žádný Drahoš ani nic podobně apolitického a nezkušeného v dalších volbách kandidovat nebude.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

Koho byste si vlastně přáli na pozici budoucího prezidenta?
Jeden třeba úplně nerálný tip a pak někdo, o kom si myslíte, že by se tam měl šanci dostat?

Já bych tam chtěl buď Babiše, nebo Okamuru. Myslím že Babiš má větší šanci na zvolení.
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od zalar »

dark píše:Koho byste si vlastně přáli na pozici budoucího prezidenta?
Jeden třeba úplně nerálný tip a pak někdo, o kom si myslíte, že by se tam měl šanci dostat?

Já bych tam chtěl buď Babiše, nebo Okamuru. Myslím že Babiš má větší šanci na zvolení.
Pro mě byl nejschůdnější kandidát pan Hynek. Bohužel je to mediálně neznámá osoba a ve volbáh neměl šanci. Ostatní kandidáti - žumpa, tak jsem volil jednookého mezi slepými...Zemana.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od kAv »

Nahlédl jsem se a nestačím se divit. Ty musíš být děsný Matla... Nejdřív tu vykřikuješ, jaký Drahoš není vítač migrantů a pak bys klidně za prezidenta ČR zvolil náplavu :lol:
Pokud bych se někdy nemohl rozhodnout, určitě se tě zeptám - a pak zvolím přesný opak.
Pro zajímavost něco o tvém dalším vyvoleném:
Babiš:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1129 ... 556226565/


dark píše:Koho byste si vlastně přáli na pozici budoucího prezidenta?
Jeden třeba úplně nerálný tip a pak někdo, o kom si myslíte, že by se tam měl šanci dostat?

Já bych tam chtěl buď Babiše, nebo Okamuru. Myslím že Babiš má větší šanci na zvolení.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od dark »

Tomdik : ty ještě věříš na pohádky, že? Na hodného pána s brýlemi, co nás má všechny rád a všechno to dělá pro nás, pro lidi. Každý, kdo bude na pozici prezidenta bude pomáhat především sám sobě. Stejně jako babiš nešel do politiky proto, aby konal dobro a odčinil tak své hříchy, ale proto, aby zajistil sebe a své děcka na další generace dopředu a aby si splnil svoji touhu nejvyšší, po moci.

S tím my dva asi nic nenaděláme. Jde o to, jaké má ten člověk zájmy, jak je dokáže hájit a jestli když bude hájit ty svoje zájmy, tak z toho my, obyčejní lidé budeme mít taky užitek, nebo naopak škodu.

Ale když už jsi mě tak hezky zkritizoval, tak co kdybys hodil nějaký svůj tip?
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od kAv »

dark píše:Tomdik : ty ještě věříš na pohádky, že? Na hodného pána s brýlemi, co nás má všechny rád a všechno to dělá pro nás, pro lidi. Každý, kdo bude na pozici prezidenta bude pomáhat především sám sobě. Stejně jako babiš nešel do politiky proto, aby konal dobro a odčinil tak své hříchy, ale proto, aby zajistil sebe a své děcka na další generace dopředu a aby si splnil svoji touhu nejvyšší, po moci.

S tím my dva asi nic nenaděláme. Jde o to, jaké má ten člověk zájmy, jak je dokáže hájit a jestli když bude hájit ty svoje zájmy, tak z toho my, obyčejní lidé budeme mít taky užitek, nebo naopak škodu.

Ale když už jsi mě tak hezky zkritizoval, tak co kdybys hodil nějaký svůj tip?

Není na tyhle otázky trochu brzo, když jste ČR zrovna zajistili tak skvělou budoucnost? Pro většinu voličů Miloše je tento dědula přece plný síly. Údajně jak duševní, tak fyzické. Tak tomu přece věřte a nepohřbívejte ho :lol:
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od jakod »

tomdik píše:Není na tyhle otázky trochu brzo, když jste ČR zrovna zajistili tak skvělou budoucnost? Pro většinu voličů Miloše je tento dědula přece plný síly. Údajně jak duševní, tak fyzické. Tak tomu přece věřte a nepohřbívejte ho :lol:
Když ho budou opatrně poponášet, aby se jim nerozpad, tak jim třeba chvíli vydrží
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Prezident 2018 - koho budete volit? (Nová anketa)

Příspěvek od zvědavec »

V Zemanove volebnim stabu Jan Solta napadl dve zeny,
Takze neni pravda ze novinarska zumpa napadla jinou zumpu.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/obdiv ... 1517337772
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Matejbarc, mgahamlet, psq, Semrush [Bot] a 69 hostů