Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Valda
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22. kvě 2015 22:49:30

Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Valda »

Dověděl jsem se po létech vztahu, že žena měla v mládí několik černochů, byl to šok ..,,
Valda
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22. kvě 2015 22:49:30

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Valda »

Máte někdo podobnou zkušenost ?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od seedLover »

Valda píše:Dověděl jsem se po létech vztahu, že žena měla v mládí několik černochů, byl to šok ..,,
Šok? A jaké pocity přetrvávají? Vzrušující nebo ...?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od seedLover »

Více to rozveď, jak k tomu došlo, něco o tvé manželce, atd. Ať si to mohu představit
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od seedLover »

Může se snad někdo zlobit?
Obrázek
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Picus »

Moje manželka vykouříla černocha na dovolené. Byli jsme na nuda pláži a hodně ji přitahoval. Přišel k nám, chvíli jsme si povídali. Klekl si k naší dece a trel mu do prostoru. Manželka mi řekla že by si na něj chtěla sáhnout. Tak jsem jí to dovolil. Zeptala se ho a on nadšeně přikývl. Chvíli si s ním hrála a mně už stál taky. Řekl jsem jí ať ho vykouří. Chvilku vahala, ale pak se zvedla a olizla mu ho. Posunul se blíž a nechal se kouřit. Manželka si klekla on ji hladil po vlasech a jemně přiřazel. Potom ji chytil hlavu a začal ji přiřazet do pusy silněji. V podstatě jen klecela a on ji šukal do pusy. Držela ho za zadek a on si nebral servítky a přiřazel. Ja jsem si ho nepokrytě honil. Byli jsme skovani za dunou, ale i tak nas našlo asi 5 čumilu. Manželka tam klečela černoch ji šukal do pusy a pět maniku okolo si honilo ocasy. Potom černoch přiřazil silněji podržel ji hlavu zajel ji snad až do krku a začal stříkat. Pevně ji držel dokud nedostříkal. Musela vsechno polykat. Potom sevření povolil a moje drobná žena se zprudka nadechla. Zvedl jsem se a strčil ji ho prudce do pusy. Zajel jsem kam až to šlo a stříkl taky. Polykala podruhé. První co řekla bylo: to teda byla jizda. Nechala na sebe ještě vystřídat ostatní, rozetřela si jejich sperma po těle a šli jsme na hotel. Nic víc vzrušujícího jsme v životě nezažili.
romanec
Příspěvky: 49
Registrován: sob 11. čer 2016 6:54:56
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od romanec »

Manželka vykouřila černocha na svatební cestě na Mauriciu. Byl to číšník, který nás obsluhoval na soukromém grilování na ostrově. Na ostrově byli ještě 2 kuchaři, kteří nás skoro vyhmátli když nám přišli říci, že za chvilku budem z ostrova odjíždět. Byl ještě chvilku čas, tak manželku černoch ještě chvilku lízal. Pak už nebyl protor k pokračování :( I tak to bylo hodně vzrušující :)
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Picus »

Byl jsi u toho?
romanec
Příspěvky: 49
Registrován: sob 11. čer 2016 6:54:56
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od romanec »

ano, koukal jsem na to :) ale aby nedošlo k mejlce, tady nešlo o vysokého svalnatého černocha s velkým ptákem. Maurští muži mají kolem 1,6 metru :) a ptáky mají menší jak evropané. Vzrušující ale na tom byla ta exotika :)
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Picus »

Hrozně mě vzrušoval ten kontrast. Jak ten černej penis zajizdel do manželciny bílé pusynky. Jinak jsme byli tak stejně velcí. Ještě mě vzrušovalo že se s tím moc nemazlyl. Ja jsem na ni mnohem jemnější, on si šel za svým. Prostě ji sukal do pusy sice gantlmansky, ale důrazně.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: funnysexbunny a 74 hostů