Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Picus »

Kam se ji vystrikal?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od seedLover »

Picus píše:Hrozně mě vzrušoval ten kontrast. Jak ten černej penis zajizdel do manželciny bílé pusynky. Jinak jsme byli tak stejně velcí. Ještě mě vzrušovalo že se s tím moc nemazlyl. Ja jsem na ni mnohem jemnější, on si šel za svým. Prostě ji sukal do pusy sice gantlmansky, ale důrazně.
To muselo byt uzasne, taky bych nevydrzel a honil si ho. Ta jeho odvaha, jak si vzal tvoji zenu, pred tebou. To se mi moc libi a vzrusuje me to
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Picus »

Tohle není moje zena, ale situace je paráda
https://www.redtube.com/759894
Smajlik999
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01. pro 2017 20:31:44
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Moc si užíva pozornosti mužú, milence hledá
Bydliště: Morava

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Smajlik999 »

Moje mela taky cernocha kdyz byla na skole, chodila k nemu na doucovani asi pul roku. Jak rika byla to pro ni takova mlecna cokolada.
manžel_222
Příspěvky: 263
Registrován: úte 30. kvě 2017 7:01:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme manželský pár. Sme spolu 21 rokov, sme šťastní, milujeme sa mame jednu dcérku. Moja pani manželka je dominantná Pani na úrovni. Ja ako manžel robím všetko prenu aby jej nič nechýbalo. Sexuálne som jej nikdy nestačil. Manželka má svojho Bulla

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od manžel_222 »

My máme takú skúsenosť. Cca 10 rokov do zadu mala manželka 2 černochov skoro 2 roky. Každý víkend boli snou.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od vlaji »

Picus píše:Moje manželka vykouříla černocha na dovolené. Byli jsme na nuda pláži a hodně ji přitahoval. Přišel k nám, chvíli jsme si povídali. Klekl si k naší dece a trel mu do prostoru. Manželka mi řekla že by si na něj chtěla sáhnout. Tak jsem jí to dovolil. Zeptala se ho a on nadšeně přikývl. Chvíli si s ním hrála a mně už stál taky. Řekl jsem jí ať ho vykouří. Chvilku vahala, ale pak se zvedla a olizla mu ho. Posunul se blíž a nechal se kouřit. Manželka si klekla on ji hladil po vlasech a jemně přiřazel. Potom ji chytil hlavu a začal ji přiřazet do pusy silněji. V podstatě jen klecela a on ji šukal do pusy. Držela ho za zadek a on si nebral servítky a přiřazel. Ja jsem si ho nepokrytě honil. Byli jsme skovani za dunou, ale i tak nas našlo asi 5 čumilu. Manželka tam klečela černoch ji šukal do pusy a pět maniku okolo si honilo ocasy. Potom černoch přiřazil silněji podržel ji hlavu zajel ji snad až do krku a začal stříkat. Pevně ji držel dokud nedostříkal. Musela vsechno polykat. Potom sevření povolil a moje drobná žena se zprudka nadechla. Zvedl jsem se a strčil ji ho prudce do pusy. Zajel jsem kam až to šlo a stříkl taky. Polykala podruhé. První co řekla bylo: to teda byla jizda. Nechala na sebe ještě vystřídat ostatní, rozetřela si jejich sperma po těle a šli jsme na hotel. Nic víc vzrušujícího jsme v životě nezažili.
Nevím proč ale tomuhle nevěřím ani když mám v sobě 5 piv. A to už by jsem se teď uvěřil i bozce Němcové
Uživatelský avatar
cernosi
Příspěvky: 190
Registrován: stř 09. lis 2016 18:49:25
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: libi se mi cernosi s bilyma holkama. vzrusuje mne nadrazenost cernochu a jejich povysene chovani.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=799

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od cernosi »

manžel_222 píše:My máme takú skúsenosť. Cca 10 rokov do zadu mala manželka 2 černochov skoro 2 roky. Každý víkend boli snou.
to se mi moc libi prozrdis mi podrobnosti? miluji cernochy s bilymi zenami. vzrusuje me ze by nam je vsechny oplodnili
jsem normalni chlap ale mam zvracene fantasie o cernosich a bilych holkach a mam tady o tom svoje tema.
Ph78
Příspěvky: 4
Registrován: stř 06. pro 2017 19:39:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Ph78 »

Moje drahá se seznámila s černochem na egyptské diskotéce. Kdo by jí nesplnil přání když ho chtěla ochutnat?
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od dr25 »

Moje se taky těší až nějakého najdeme a ona ho zkusi :)

A co vše s ním nakonec zažila?
Ph78
Příspěvky: 4
Registrován: stř 06. pro 2017 19:39:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Ph78 »

Nechal si ho od ní pěkně pokouřit na lehátku na pláži a pak se na něm trošku projela.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Tom198 a 74 hostů