Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od seedLover »

Ph78 píše:Nechal si ho od ní pěkně pokouřit na lehátku na pláži a pak se na něm trošku projela.
To dělali v noci, nebo přes den? Ty ses díval, nebo ti to potom vyprávěla?
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od muf75 »

U nás to ani jeden nevyhledáváme,ale přesto se to už stalo.
Na podzim jsme byli s jejím občasným milencem v Bunkru a k ránu už měla v sobě dost alkoholu.A jak jsme si jí tam brali a ještě se občas zapojil někdo další,tak najednou jí ho do pusy strčil černoch.Chtěl jsem ho poslat pryč,ale ona ho začala kouřit,tak jsem ho nechal.Nakonec jí u toho kouření ještě vyprstil,ale na víc nedošlo.
No a teď čerstvě v pátek ve Fantasy byla opět v jednom kole a na posteli se chtěl přidat.To ho ještě poslala pryč.Ale později jsme pokračovali v gloryhole místnosti,já jí poutal nohy na tom lehátku s dírou a ten černoch tam byl opět a jestli může.Chtěl jsem se jí zeptat,ale než jsme se přes stěnu domluvili,tak on ho už do ní zasunul a začal šukat.Ona v tu chvíli nevěděla.kdo jí mrdá.Já jí u toho hladil na kundě,on jí krásně projížděl,takže měla docela silný orgasmus.Až když přešel k její kamarádce vedle,jsem ženě přiznal kdo jí ojel.Prý to takto bylo docela dobré,ale někde na posteli tváří v tvář by to nedala.
Byl z Toga a byl opravdu černý jak bota.Sice byl na délku asi jako já,ale tloušťka byla dvojnásobná.Když jsem zblízka viděl,jak jí zajíždí do kundy,tak mě to kupodivu děsně vzrušilo.
LucasX
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. zář 2021 22:13:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Miluju hry a eroticke fantazie. Jelen-bull-hedonist. Switch.

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od LucasX »

Líbí se mi na historkach o nechranenem sexu na dovolene, že nikdo neřeší HIV a další pohlavní nemoci. Well played😁👍.
Ain Dabesh
Příspěvky: 146
Registrován: úte 15. lis 2022 17:48:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od Ain Dabesh »

LucasX píše: pon 12. čer 2023 15:13:00 Líbí se mi na historkach o nechranenem sexu na dovolene, že nikdo neřeší HIV a další pohlavní nemoci. Well played😁👍.
Hej! Teď jsem to chtěla napsat.
Potvrzení o bezinfekčnosti platí do prvního zásunu.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od muf75 »

LucasX píše: pon 12. čer 2023 15:13:00 Líbí se mi na historkach o nechranenem sexu na dovolene, že nikdo neřeší HIV a další pohlavní nemoci. Well played😁👍.
Já nepsal o dovolené.Bylo to v Praze a sex byl samozřejmě s kondomem.
LucasX
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. zář 2021 22:13:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Miluju hry a eroticke fantazie. Jelen-bull-hedonist. Switch.

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od LucasX »

To nebylo na Tebe Mufe, promin jestli to tak vyznelo.
wagen
Příspěvky: 49
Registrován: sob 03. říj 2015 22:10:04
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moje žena měla černocha - reálná zkušenost

Příspěvek od wagen »

Moje cernocha nemela ale jak sme sme byli na Mallorce tak tam na ni cernosi na ty jeji vemena cumeli vzdy sem nadhodil ze by to mohlo byt super hlavne me lakalo videt jak ji mrda cernoch vzdy se usmala a rekla at si necham zajit chut dozvedel sem se pak ze jeji dve spoluzacky ze skoly se sni nato tema bavili a rekli ji ze zavahala obzvlast kdyz sem ji to nadhodil ony samy s cernochy sex meli a pry to bylo super ale pry pst ze nemaji takoveho magora jak sem ja za muze :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Old_Lake, Petronilus a 73 hostů