Syn milencem nevlastní matky - je to trestný incest?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od 160kg160kg »

j-dou píše:Nevlastní syn a nevlastní matka není incest a mlaďas je zřejmě plnoletý, tak ji s tátou můžou šoustat jak chtějí.
Nemáš pravdu.
Viz. Např.
http://rodina.vitejdoma.cz/rodina/inces ... pribuznymi
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: žena a syn

Příspěvek od dark »

160kg160kg píše:No já být adminem tak to tady celé smažu. Incest je trestný. A pán co tu pořád postuje fotky ženušky tvrdí že je to skutečnost a ne fantazie.
Já být adminem, tak smažu tebe. Sorry kámo, ale řešíš tady jenom pičoviny a už je to dost otravné :roll: Fakt sem nechodím číst takové debilní kecy, jaké tady píšeš, nevím jak ostatní, ale docela mě to obtěžuje a nemá to v tématu o sexu co dělat. založ si někde v pokecu téma moje debilní kecy a tam si diskutuj s těmi, co o tom diskutovat chtějí a nás tady nechej řešit šukání nevlastního syna se svojí nevlastní matkou.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: žena a syn

Příspěvek od j-dou »

Všichni jistě známe rčení: " Takovou maminku mít, tak si dělám sourozence sám ". No a tady mladýmu, by to mohlo vyjít :lol:
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od 160kg160kg »

dark píše:
160kg160kg píše:No já být adminem tak to tady celé smažu. Incest je trestný. A pán co tu pořád postuje fotky ženušky tvrdí že je to skutečnost a ne fantazie.
Já být adminem, tak smažu tebe. Sorry kámo, ale řešíš tady jenom pičoviny a už je to dost otravné :roll: Fakt sem nechodím číst takové debilní kecy, jaké tady píšeš, nevím jak ostatní, ale docela mě to obtěžuje a nemá to v tématu o sexu co dělat. založ si někde v pokecu téma moje debilní kecy a tam si diskutuj s těmi, co o tom diskutovat chtějí a nás tady nechej řešit šukání nevlastního syna se svojí nevlastní matkou.
Takže ty souhlasíš s tímto trestným činem? Podle me je na tomto fóru v podmínkách napsáno že diskutující budou dodržovat zákony ČR. Když tu někdo bude psát že je pedofil tak ty s ním budeš taky souhlasit jenom proto že si chceš počíst o nezákonném sexu?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: žena a syn

Příspěvek od pepe »

Trestný čin by to byl, kdyby to byla jeho matka. Ale je zcela evidentní, že je to jeho macecha, nemá to tedy s incestem nic společného, co na tom nechápeš?
sampo82
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. črc 2017 22:21:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: rád ukazuji svou ženu ostatním

Re: žena a syn

Příspěvek od sampo82 »

No nic tohle téma je mrtvé. Děkuji pár pablbům za zničení vlákna. Právníci a moralisté na jednom místě. Jen se zeptám co vlastně tady děláte? Podle vašeho psaní jste uvědomělí tátové od rodin co nikdy manželce nezahli a taky se na jinou nepodívali. Nechcete to tady rovnou zavřít... nebo přejmenovat právní poradna :D Pomalu ale jistě to tu suprově ničíte. já se tady obhajovat nebudu stejně to nemá smysl... kazišuci jsou prostě všude.
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od 160kg160kg »

pepe píše:Trestný čin by to byl, kdyby to byla jeho matka. Ale je zcela evidentní, že je to jeho macecha, nemá to tedy s incestem nic společného, co na tom nechápeš?
Přečti si tohle tady je to jasně vysvětleno
http://rodina.vitejdoma.cz/rodina/inces ... pribuznymi
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od 160kg160kg »

sampo82 píše:No nic tohle téma je mrtvé. Děkuji pár pablbům za zničení vlákna. Právníci a moralisté na jednom místě. Jen se zeptám co vlastně tady děláte? Podle vašeho psaní jste uvědomělí tátové od rodin co nikdy manželce nezahli a taky se na jinou nepodívali. Nechcete to tady rovnou zavřít... nebo přejmenovat právní poradna :D Pomalu ale jistě to tu suprově ničíte. já se tady obhajovat nebudu stejně to nemá smysl... kazišuci jsou prostě všude.
Jaká právní poradna? Tady se někdo dopouští trestné činnosti a najdou se takoví co to obhajují.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Syn milencem nevlastní matky - je to trestný incest?

Příspěvek od master »

Takže, téma jsem rozdělil, 160kg160gk tady má své vlastní téma, kde může probírat, co je a není incest.
Pokud jsi přesvědčený, že se tady probírá trestný čin, prosím zastav se na služebně PČR a oznam to.
Do tématu sampo82 už ale prosím svá obvinění nepiš, dokud to policie neprošetří, bude si tam nadále popisovat sex svého syna se svou nevlastní matkou, protože jsem také toho názoru, že na tom nic trestného není.
Administrátor webu kandaulismus.cz
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Syn milencem nevlastní matky - je to trestný incest?

Příspěvek od 160kg160kg »

master píše:Takže, téma jsem rozdělil, 160kg160gk tady má své vlastní téma, kde může probírat, co je a není incest.
Pokud jsi přesvědčený, že se tady probírá trestný čin, prosím zastav se na služebně PČR a oznam to.
Do tématu sampo82 už ale prosím svá obvinění nepiš, dokud to policie neprošetří, bude si tam nadále popisovat sex svého syna se svou nevlastní matkou, protože jsem také toho názoru, že na tom nic trestného není.
V pořádku v pondělí se stavím na státní zastupitelství a podám trestní oznámení. Uvidíme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Motek a 71 hostů