alkohol a jine stimulanty jako afridisiakum

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

alkohol a jine stimulanty jako afridisiakum

Příspěvek od Retistran »

Ahoj. Nejprve jsem objevil svuj kandaulismus asi po 2-3 letech vztahu. Hodne jsem kalil a kalim dodnes. Nemel jsem to tak vzdy, ale od urcite doby se stal alkohol nebo hromada stimulantu (kdyz vypiji hromadu kavy apod) extremnim afrodiziakem. U alkoholu to nefunguje primo pri piti. Ale az se probudim, at mam kocovinu nebo bolehlav sebevetsi, kdyz uz je to faze, kdy intoxikace ustupuje, zacinam byt extremne vzruseny. Neda se to popsat, ale je to jako nejsilnejsi afrodisiakum. Vzruseni z kandaulismu je nejvetsi. Pri tech predstavach o sve lasce doslova musim jit vyhonit. At jsem u kamose na byte, at je sebenevhodnejsi situace. Vzrusuje me to v tu chvili uplne jinou dimenzí. i kdyz me boli hlava a je to velmi neprijemne, jsem tak vzruseny ze musim honit. Klidne i 1, 1:30 hod. V kuse, jak jsem jeste intoxikovan a neschopen orgasmu. Pocity u toho mam mimo jine takove, ze veskere pochybnosti a i miligram zarlivosti zmizi a mam jen chut ji nechat bezmezne vysukat. Treba po vypiti mnoha kavy, kdy se prilis zase intoxikuji, je to podobne. Jen asi ne tak intenzivni, ale to je o tom, ze alkoholu se pije vic a ve vetsim mnozstvi za celou noc, ne jen kdyz mate kolizi deadlinů v praci.

Tak me zajima, ma to nekdo stejne, ze alkohol a kofein pusobi jako nejsilnejsi afrodiziaka, kdy byt i jen predstava kandaulismu znamena jinou dimenzi pozitku a nirvanu? Nebo tento ucinek techto drog na muj mozek je ojedinely?
stir90
Příspěvky: 22
Registrován: stř 26. črc 2017 19:23:42
Pár slov o nás: zena na vztah???

Re: alkohol a jine stimulanty jako afridisiakum

Příspěvek od stir90 »

ja to mam podobne
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: da_da, Gomez a 66 hostů