Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Retistran »

dark píše:Pořád lepší než když to drží v ruce jediný člověk. To už není podnikání, podnikání je hospodářská soutěž. On nesoutěží, nemá totiž s kým. Názorně to dokazuje jak stojí kapitalismus za hovno.
Systém je o lidech. Lidi jsou biologická stvoření z přírody s cílem poslat dále geny a přežít. Problém bude vždycky, je totiž v lidech. Toto nadávání na nějaký systém, typu kapitalismus na hovno, komunismus na hovno, je mi protivné. V čem chcete žít? Ideální verze kapitalismu, stejně jako komunismu funguje světle. Jenže nic nebude nikdy fungovat, jelikož do hry vstupuje nevyzpytatelný lidský faktor. Může to být třeba jen jeden neúspěšný malíř nebo celá skupina lidí. Všechno nakonec jede podle sobeckých principů biologické říše a genů.Silní-slabí, altruismus, touha po alfa postavení proti pohodlnosti a submisi....
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Yxunomei »

Presne takovej nazor na politiku mam ja. :) i diktatura muze byt dobra, kdyz to veme do ruky inteligentni diktator a posili svoji zemi. To je vsude stejny, ve vztazich v manzelstvi, ve skolach. Kazdy system je dobry (submise, rovnocenost atd.) jen kdyz to veme do ruky clovek tak se to zvrta. :) hold sme silene agresivni rasa, bavi me sledovat filmy kde jsme napadani mimozemstanama ... Az se dostanem do vesmiru, myslite ze budem vychazet s tim co tam je? To my jsme to zlo vesmiru, my budem ty invazivni hajzlici...
Ale k politice, cesky narod me prijde dost .. Specificky - svehlavy, nepoddajny, vecne v opozici. Nam bych vladnout nechtel. :) asi za to muzou nase geny a nase historie, furt na nas nekdo sedel, bud rakusaci, nebo nemci ci rusaci. A s tema genama je to prej taky slozity, co vim tak nejsme cisty slovani, je v nas dost z keltu.
Ale k veci, co na tom ze babis si hraje malou domu kdyz z toho i zeme neco ma? Nikdo nepochybuje ze si bude hrat i malou domu a v podstate kdo by si nehrabal, byl by blbej. Pokud pritom povede zemi k prosperite tak proc ne? A uz rvani kalouska, ktery nasi ekonomiku svyma skrtama seskrtil a podvazal jak to slo, me rika ze asi jede oodle spravnych not. A ty obvineni ... Ruku na srdce, myslite ze si takovej clovek neohlidal co a jak? Bud se ho snazu shodit, nebo si hrajou na to ze oni jsou ty hodny co to chteji resit, ale stejne to nakonec vyzni do prazdna. Babis neni mala ryba jako Rath nebo Necas. Ty se taky znelibili nekomu v pozadi ... Politici bych rek uz moc moci nemaji, dle me to ridi vic lidi v pozadi, automobilovej prumysl atd...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od dark »

Pokud berete AB jako diktátora, pak ano, diktátor by to byl a asi i bude dobrý. Jenom je třeba si na to zvyknout, přišlo to dost náhle a nikdo to zatím nahlas nevyslovil. Až budou v telce místo premiér říkat diktátor Andrej Babiš, přestanu remcat.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od dark »

Yxunomei píše:Ale k veci, co na tom ze babis si hraje malou domu kdyz z toho i zeme neco ma?
Kdyby šlo jen o to, klidně mu sám pošlu nějaký příspěvek, jestli má málo... Nemám problém s tím, že politici kradou. Nezávidím Babišovi, ani tomu Kalouskovi. Co mi vadí jsou jeho metody. Kdy má na každého složky, ovlivňuje volby, ovlivňuje městská zastupitelství, kupuje si loajalitu lidí. Doporučuju dokumenty o kosteleckých uzeninách. O tom, jaké tam zaměstnává lidi, za kolik, odkud vozí suroviny, jak řeší případné stížnosti a bojkotuje kontroly dozorových orgánů. Dnes se tomu smějeme, protože AB má složky jen na lidi kolem sebe, ale není tak těžké představit si, co bude následovat. Ten člověk nechce peníze. Těch má dost. On prahne po moci.

Upřímně, děkoval bych bohu, kdyby se do vlády vrátili lidé, co si chtějí jenom nakrást.
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Yxunomei »

Tak diktator to asi nebude, na to ma dost vratkej trun. :) tu diktatoru sem myslel v souvislosti s tim, ze v podstate jakykoli rezim je papirove dobry. Jen kdyz to veme do pracky clovek obecny tak je z toho v realu zmatlanina. Stejne jako nabozenstvi, i koran je relativne mirove vyznani a tolerantni. I kdyz podivejte se do historie jak se chovala nasi krestansti predci ve stredoveku. Taky to bylo vyznani ver nebo mas mec v lebce. Vsechno je stejnej obrazec, at uz politika nebo nabozenstvi, nebo vztah. Je to o souziti vice lidi a kdyz nehrajou jak maji tak to funguje spatne.
Kurnik, sem se zas rozepsal o pekny blbosti ktera nikoho nezajima co? Abych to odlehcil, kdo by si zotrocil pani Babisovou? :)
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od dark »

Yxunomei píše:Abych to odlehcil, kdo by si zotrocil pani Babisovou? :)
Zotročil? Ta vypadá spíš na solidní hotwife :lol:
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Yxunomei »

No jo, asi ho trochu drzi za kulky. :) kazdopadne je jasny ze babisoj uz nejde o prachy, proc taky muze si dovolit cokoli, ted uz jen mit moc a delat si co chce. To je druhy stupen hned po penezich no. Jsem jen nezucastnena osoba, pozadi babise nesleduje (bez dvojsmyslu) a mezi radky je videt ze je to dost vydriduch a lidem moc neplati. A z toho me plynou i dalsi poznatky, je dominantni a vi co si muze dovolit, jak si drzet u huby podrizene a jak v tom svete vyniknout. Umim cist hodne mezi radky. Je myslim mocnejsi nez se zda.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od fodel »

dark píše: Co mi vadí jsou jeho metody. Kdy má na každého složky, ovlivňuje volby, ovlivňuje městská zastupitelství, kupuje si loajalitu lidí. Doporučuju dokumenty o kosteleckých uzeninách.
A ty jsi u toho byl ???? Já mám kamaráda majitele autodopravy ,AB si ho najal -vše bylo vpořádku, pak si ho po pár letech pozval a řekl mu že asi do půl roku bude mít vlastní dopravu tak ať se podle toho zařídí .To je podle mně víc než slušný ,standart je že se to dozvíš tak 14dní až měsíc dopředu .
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 7 hostů