Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od master »

Téma které sem nezapadá, proto jej dávám do volného pokecu. Všiml jsem si, že na všech forech se řeší volby. Proto pokud i zde se má někdo potřebu vyjádřit k volebním výsledkům, rád si přečtu Vaše názory v tomto vlákně.

Prosím o jediné, buďte slušní, diskutujte k věci a neurážejte se navzájem, každý má právo na svůj názor a pokud s ním nesouhlasíte, stručně a věcně vyjádřete proč.
Administrátor webu kandaulismus.cz
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od dark »

Neni pravda ze to uplne sem nepatri. Pred casem se tady hodne resila imigrace a cernosi a letosni volby a uspech spd je tak trochu odpovedi na tu situaci ktera se tady nejak vyviji a o ktere se posledni dobou pred volbami v mediich uplne mlcelo.
Bongosaurus
Příspěvky: 4
Registrován: stř 18. říj 2017 8:01:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Bongosaurus »

Podle mě bída, ale mohlo být hůř.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od master »

Bída v čem? Co ti vadí? Možná bych mohl udělat anketu, jaké jsou preference stran tady na fóru. Bylo by takové hlasování pro někoho zajímavé?
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Rarach »

Ať kdo hlasoval jak chtěl, těžko někdo (snad krom spd) může být spokojený.
Volič ANO kvůli tomu, že Babiš bude těžko skládat vládu a když, buď bude bez Babiše a nebo se stranami, které jim nebudou moc pochuti. Navíc Babiš potřebuje spojence i do senátu.
Volič ODS, protože EET bude další 4 roky a tzv demokratické strany nemají 101.
Piráti s ANO do vlády těžko, leda bez Babiše.
Atd.
Osobně to vidím na předčasné volby do max 2 let, možná i dříve.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od master »

No, SPD, je překvapení, ale mnohem větší překvapení je ODS. Strana, která byla v podstatě úplně odepsaná je druhá. Můj názor je ten, že na volbách vidíme, jak funguje marketing. A přímá úměra, čím víc peněz za reklamu, tím více hlasů.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Rarach »

Tak zrovna za mě kampaň ODS byla hrozná. A zejména u nich vidím zisk díky 2 faktorům:
- EET je zásah do peněženek podnikatelům a ten se nevyplácí. Proto vysokopříjmový (a i zaměstnanci) většinou nevolí ČSSD.
- Chybějící další silná pravicová strana. Kalousek zabil TOP09 a pokud ho nevymění, další volby už budou mimo. Věřím, že voliči TOP09 přešli zpět k ODS, tak jako dříve od ní odešli.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od childe »

Tak podle toho co strany slibují a pak dělají i po vyhraných volbách (ODS) tak u nás žádná pravicová strana není jen si na ně hrají, ale skutky jsou dost levicové.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Retistran »

Podle me nelze tvrdit, ze strana fungujici dlouhodobe a oznacovana za tradicni muze byt tak lehce povazovana za odepsanou. Jsme v zemi s konzervativnim a opatrnym pristupem. Spousta lidi navic nezkouma kampane, treba i nebyli dve obdobi volit, ale i kdyz byli. Pak se jim nelibi vzestup Okamury nebo Babise ve stretu zajmu, tak to hodi treba ODS. Duveryhodna tvar Fialy, profesora zabodovala. Analytici i filosofove mluvi o tom, ze nastala doba postfaktická, jsme prehlceni infem(role internetu) a uz tolik nehledame. Pritom na internetu je obrovsky, obrovsky problem s duveryhodnosti a kvalitou, ale kdo dnes ovlada kriticke mysleni? Ani mnoho vzdelanych ne. Takze partajni lidri hrali v techto volbach klicovou roli, kdo mel osobnost se prosadil vice. Fiala nepochybne dobre vypada, ma vyrazny hlas, predstavuje politickou kulturu na urovni, ma jiste charisma profesora a vazeneho muze - i to letos hralo vetsi roli nez kdy drive a prihodilo vice hlasu.

A co se tyka te levice, ze je to i ODS, jak bylo nahore. Tak jako jsou USA posunuty doprava, my jsme celkove posunuti doleva. Mytus prvni republiky jako kapitalisticke velmoci je silny, ale byla to soustava levicovych vlad a myslenek, tyto proudy silne dominovali az do 1935. Pak jeste 40 let manipulativniho komunismu. To je dost na to, aby to ovlivnilo mysleni cele spolecnosti v obecne rovine.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od pepe »

Jsem spokojen
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů