Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Emperor »

pepe píše:
Emperor píše:Já podnikám také a jediné, co mi EET vytáhlo z kapsy, bylo 5000 Kč za pokladnu.
Tak sis odpověděl sám.
Jsou firmy, kde nemají jednu pokladnu, nebo mají informační systém, jehož úpravu nejde řešit za 5 litrů, ale stojí to desítky i stovky tisíc. A proč?! Protože je stát neschopný?
Jenže ty náklady jsou pořád úměrné obratu podniku.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od pepe »

Tak moment, řeč byla o tom, jestli EET zasahuje do peněženek podnikatelů. Ty jsi to nechápal, já jsem ti to vysvětlil, že ANO.
Jestli úměrně, nebo neúměrně, to už je zase trochu jiné téma a je to věc názoru.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od mates1 »

Je zbytečné se o tom dohadovat, zasáhla výdajem na pořízení a zprovoznění. Duležitější je, že kdo podniká nepoctivě( u mě to není podnikatel, ale zloděj), tak si stejně najde kličku a bude krást pořád dál, třeba méně, ale bude.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od pepe »

Přesně tak, EET skoro nic neřeší. Dá se podvádět i s EET. Jsou to jenom výdaje navíc, zbytečné problémy, šikana těch slušných (šílené pokuty při opomenutí povinnosti) a ve finále jenom proto, aby zavřeli hubu závistivcům a voličům kobliháře, který sám okrádá nás všechny skrze dotace.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od mates1 »

To je těžké. Jak jsem psal o Babišovi, není čistý, ale je to v politice asi nejmenší zlo z těch co tam jsou. Každý z nich je lump. Byl tam muj dobrý kamarád, šel tam s vizí a vydržel tam asi rok a bylo mu doporučeno, aby odešel. Mezi nima se nedá vydržet, pokud jim nekýveš na co chtějí. Na Babiše jsou krátcí, protože má moc pěněz, obrovský vliv a hlavně výborné informace. Dotace je bordel jen u nás. Sám jsem žádal několikrát a bohužel. Nebo ti napíší tolik věcí, co chtěji, že se na to raději vykašleš. Ale kdo má známý, tak na dotacích celkem slušně legálně vydělá.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Emperor »

pepe píše:Tak moment, řeč byla o tom, jestli EET zasahuje do peněženek podnikatelů. Ty jsi to nechápal, já jsem ti to vysvětlil, že ANO.
Jestli úměrně, nebo neúměrně, to už je zase trochu jiné téma a je to věc názoru.
Opět opakuji, při svém obratu neberu 5000 Kč jako zásah do peněženky, za který bych musel někoho nenávidět a zrovna tak by to bylo v případě, že bych měl firmu, do které budu muset nakoupit vybavení pro EET za 100 000 Kč, protože už to bude tak velká firma, že to pro ní bude stejné jako pro mě teď 5000. Navíc se ve sdělovacích prostředcích neustále omílalo, že největší problém s tím budou mít drobní živnostníci. Skutečnost je taková, že to zlikvidovalo pouze drobné podvodníky a v tom problém nevidím.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Emperor »

pepe píše:Přesně tak, EET skoro nic neřeší. Dá se podvádět i s EET. Jsou to jenom výdaje navíc, zbytečné problémy, šikana těch slušných (šílené pokuty při opomenutí povinnosti) a ve finále jenom proto, aby zavřeli hubu závistivcům a voličům kobliháře, který sám okrádá nás všechny skrze dotace.
Nejsem Babišův volič, ale okrádá skrz dotace? Samozřejmě, pokud tam nějaké pochybení bylo, ať je potrestáno, ale spíš mě zaráží, že nikdo takto nejde po Klausovi (kuponová privatizace - stovky miliard), Vondrovi (Promopro - 800 000 000), Kalouska (padáky, prodeje kasáren, prodej a modernizace tanků, prodej Migů, atd. - opět miliardy korun) a další ch, kde šlo o miliardové sumy, ale je priorita tady řešit Ratha se 7 000 000 nebo Babiše s 50 000 000. To jsou oproti tomu bordelu, co tady vládne, drobné. Pojďte se vsadit, že to Čapí hnízdo vyprchá do ztracena a k soudu to ani nedojde, protože podle mě účelem té kauzy bylo ovlivnit volby, což moc nevyšlo, takže už to není důležité.
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od jakod »

AB premier a MZ president - to bude ráj...
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Emperor »

jakod píše:AB premier a MZ president - to bude ráj...
Demokracie není ráj, to je kompromis.
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od jakod »

kompromis - u nás mi připadá, že je toto slovo odvozeno od slova kompromitovat
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot] a 80 hostů