Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Emperor »

childe píše:Tak podle toho co strany slibují a pak dělají i po vyhraných volbách (ODS) tak u nás žádná pravicová strana není jen si na ně hrají, ale skutky jsou dost levicové.
Přesně moje řeč.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Emperor »

j-dou píše:Volby byly svobodné a demokratické a také tak, je nutné, je přijmout. Pokud příznivci některých stran - hlavně těch, které neuspěly- okamžitě napadají a osočují voliče vítězných stran, pak jasně ukazují, jak to s demokracií myslí upřímně. Obzvláště, když si přes obličej natáhnou šátek a jdou "demokraticky " vykřikovat jiné straně pod okna.
Rovněž naprosto souhlasím. Přesně ve smyslu Tvého příspěvku jsem se nestačil divit, když po volbách vyběhly články typu ,,Češi jsou nespokojení s výsledky voleb". Každý, kdo se zabýval výsledky voleb podle krajů ale ví, odkud vítr fouká a kdo zase kvičí.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od master »

Myslíte si, že Babiš podporuje tajně piráty, jak kdesi zaznělo? Že ta jejich vzájemná nevraživost je jen dobře naplánovaná strategie jak ty pochybnosti rozptýlit?
Administrátor webu kandaulismus.cz
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Retistran »

master píše:Myslíte si, že Babiš podporuje tajně piráty, jak kdesi zaznělo? Že ta jejich vzájemná nevraživost je jen dobře naplánovaná strategie jak ty pochybnosti rozptýlit?
MYslím že někdo jen příliš fetuje konspirační teorie a už mu to leze na mozek.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Emperor »

Rarach píše:Tak zrovna za mě kampaň ODS byla hrozná. A zejména u nich vidím zisk díky 2 faktorům:
- EET je zásah do peněženek podnikatelům a ten se nevyplácí. Proto vysokopříjmový (a i zaměstnanci) většinou nevolí ČSSD.
- Chybějící další silná pravicová strana. Kalousek zabil TOP09 a pokud ho nevymění, další volby už budou mimo. Věřím, že voliči TOP09 přešli zpět k ODS, tak jako dříve od ní odešli.
Jak prosimtě EET zasáhla do peněženek podnikatelů?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od pepe »

Emperor píše:Jak prosimtě EET zasáhla do peněženek podnikatelů?
Ten dotaz myslíš vážně?
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od mates1 »

Řeknu Vám muj vlastní názor. Největší zlo bylo a je ČSSD a ODS. Jsou uplně stejný, jen na oči se před lidmi dohadují a hrají divadlo. Po roce 89 co šlo rozkrást, tak rozkradli, měli mezi sebou samé kšefty, aby prošel nějaký vhodný zákon, tak přešel určitý počet členu od jedné strany k druhé a bylo rozhodnuto, samozřejmě za tučnou odměnu. Běžný uplatek, nebo odměna, jak se dnes říká, byl od milionu víš. Vím to opravdu naprosto přesně, neptejte se odkud. Ted vyhrál Babiš, samozřejmě je to lump, který se dostal k majetku v devadesátých letech za pomoci právě ODS a ČSSD, normální člověk nemuže v životě docílit v podnikání to co on, nebo spíš oni, těch pár vyvolených. Problém je, že Babiš právě vidí do karet a ví ty lumpárny co dřív dělali jisté strany, proto se ho snaží všemožně z politiky dostat, aby na ně něco nevytáhnul, protože informací má dost. Mě osobně Babiš nevadí, nevadí mi EET, i když podnikám, vadí zase lumpum. Samozřejmě, že jsou s EET problémy a budou, jako se vším. Myslím si, že když někdo vyhraje volby, má čtyři roky vládnout aniž by mu do toho někdo kecal. Po uběhnutém období sami občané uvidí, jak vládnul, bud ho vypráskají, nebo zvolí znovu. Žádná koalice nemuže fungovat a po uběhlém volebním období svádí vinu jeden na druhého, že oni chtěli, ale druhý ne. Samá komedie. Tak to je vše. Hezký den
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Emperor »

pepe píše:
Emperor píše:Jak prosimtě EET zasáhla do peněženek podnikatelů?
Ten dotaz myslíš vážně?
Naprosto. Jednoduše napiš, čím EET zasáhla do peněženek podnikatelů.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od Emperor »

mates1 píše:Řeknu Vám muj vlastní názor. Největší zlo bylo a je ČSSD a ODS. Jsou uplně stejný, jen na oči se před lidmi dohadují a hrají divadlo. Po roce 89 co šlo rozkrást, tak rozkradli, měli mezi sebou samé kšefty, aby prošel nějaký vhodný zákon, tak přešel určitý počet členu od jedné strany k druhé a bylo rozhodnuto, samozřejmě za tučnou odměnu. Běžný uplatek, nebo odměna, jak se dnes říká, byl od milionu víš. Vím to opravdu naprosto přesně, neptejte se odkud. Ted vyhrál Babiš, samozřejmě je to lump, který se dostal k majetku v devadesátých letech za pomoci právě ODS a ČSSD, normální člověk nemuže v životě docílit v podnikání to co on, nebo spíš oni, těch pár vyvolených. Problém je, že Babiš právě vidí do karet a ví ty lumpárny co dřív dělali jisté strany, proto se ho snaží všemožně z politiky dostat, aby na ně něco nevytáhnul, protože informací má dost. Mě osobně Babiš nevadí, nevadí mi EET, i když podnikám, vadí zase lumpum. Samozřejmě, že jsou s EET problémy a budou, jako se vším. Myslím si, že když někdo vyhraje volby, má čtyři roky vládnout aniž by mu do toho někdo kecal. Po uběhnutém období sami občané uvidí, jak vládnul, bud ho vypráskají, nebo zvolí znovu. Žádná koalice nemuže fungovat a po uběhlém volebním období svádí vinu jeden na druhého, že oni chtěli, ale druhý ne. Samá komedie. Tak to je vše. Hezký den
Přesně můj názor, EET vadí jen těm, co nedanili příjmy. Tím pádem ale EET nevadí podnikatelům, ale vadí podvodníkům a to byl účel hry. Táta má hospodu, vše vždy danil a s EET nemá žádný problém. Já podnikám také a jediné, co mi EET vytáhlo z kapsy, bylo 5000 Kč za pokladnu. Podle mě to není nic, za co bych měl někoho nenávidět, navíc v kontextu s tím, že to znepříjemní život podvodníkům.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Volby 2017 - jak jste spokojeni s výsledky?

Příspěvek od pepe »

Emperor píše:Já podnikám také a jediné, co mi EET vytáhlo z kapsy, bylo 5000 Kč za pokladnu.
Tak sis odpověděl sám.
Jsou firmy, kde nemají jednu pokladnu, nebo mají informační systém, jehož úpravu nejde řešit za 5 litrů, ale stojí to desítky i stovky tisíc. A proč?! Protože je stát neschopný?
To se týká těch poctivých.
Ale ta původní zpráva byla psána obecně. Takže tu máme ještě i ty nepoctivé, kterým EET zasahuje do peněženek defakto neustále. Tak nechápu, co na tom nechápeš? Prostě EET je zásah do peněženek podnikatelů. Poctivých i nepoctivých a tak se to logicky projeví ve volbách.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT a 25 hostů