Sex jako honorář za focení

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
CuckEss
Příspěvky: 750
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Sex jako honorář za focení

Příspěvek od CuckEss »

Tak mne dnes napadlo jestli by se třeba našel Bull co by nefotil HW a ona mu "zaplatila" sexem a ještě by to pro cuckolda pěkně zdokumentovali.
Co myslíte?
Myšlenka to je zajímavá :-)
rekordy: bez orgasmu 74 dní
j-dou
Příspěvky: 257
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Sex jako honorář za focení

Příspěvek od j-dou »

Teď jsi si zavařil :) , každý je od této chvíle Bull fotograf :lol:
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Sex jako honorář za focení

Příspěvek od wifenka »

Dobry napad :-) :-) :-)
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sex jako honorář za focení

Příspěvek od johny12345 »

Kdo by do toho nešel, ale zase záleží jak vypadá ta manželka. :D
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Sex jako honorář za focení

Příspěvek od Domkanda »

fotografů a "fotografů" je děsný přetlak, dělají to zadarmo

Jinak klidně ženskou vyfotím a může si se mnou za mou práci zašukat :mrgreen:

žena byla několikrát fotit sama, ale nikdo si nic nedovolil, zkazilo by jim to renomé
naopak, když jsme najali fotografa a byl jsem u toho já, občas měli chuť si nenápadně sáhnout 8-)
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
sensualite
Příspěvky: 360
Registrován: pát 15. led 2016 9:00:03
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme par a mame občasneho milenca.
Bydliště: Trnava

Re: Sex jako honorář za focení

Příspěvek od sensualite »

Obrázek

zo zivota.. :-)
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Sex jako honorář za focení

Příspěvek od RemusA4 »

sensualite píše:Obrázek

zo zivota.. :-)
Tohle kdyz se me zepta tak reknu ze chci aby mu vykourila :)
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 574
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Sex jako honorář za focení

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

Kdysi jsem narazil na amaterech na "profi" fotografa..chtěl jsem udělat galerii mě ženy..poslal fotky a vypadalo to celkem obstojně..ale že více že svoji tvorby by ukázal v reálu...když jsme ladili odměnu, strasne mě bralo, že žena by zaplatila tělem..respektive bylo domluveno že by mu ho nahá vyhonila a kouřila a on by si mohl sáhnout..v případě sympatií mužem domluvit více..ale i tak jsem mu řekl, že se bude muset ženě libit, že musí zafungoval chemie atd..jinak žena neudělá nic..odepsal že toho se nebojí, že má úspěchy u žen, je úspěšný se sport postavou atd..tak říkám ok..no a jak vypadala schůzka? Bylo to v nakupaku v Praze přišel člověk, co vypadal jak bezdomovec se slinou u huby, co se měsíc nemyl. Sportovní postava tam mohla být před dvaceti lety. Fotky co ukazal byly snad focene nokii 3210tkou a vytiskle snad na jehličkové tiskárně...jeho způsob vyjadřování byl taky exklusivní. Tak jsme se slusne rozloučili, ještě pár dnů mi chodily SMS o tom jak moji ženu chce atd...takže jo, je to lákavá představa, ale nevím kde takového fotografa potkat. Jak je napsáno výše, profi si nebudou kazit renomé a "profi" z amatérů a jiných inzerátu to je risk.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Sex jako honorář za focení

Příspěvek od vlaji »

Pujcovanimanzelky píše:Kdysi jsem narazil na amaterech na "profi" fotografa..chtěl jsem udělat galerii mě ženy..poslal fotky a vypadalo to celkem obstojně..ale že více že svoji tvorby by ukázal v reálu...když jsme ladili odměnu, strasne mě bralo, že žena by zaplatila tělem..respektive bylo domluveno že by mu ho nahá vyhonila a kouřila a on by si mohl sáhnout..v případě sympatií mužem domluvit více..ale i tak jsem mu řekl, že se bude muset ženě libit, že musí zafungoval chemie atd..jinak žena neudělá nic..odepsal že toho se nebojí, že má úspěchy u žen, je úspěšný se sport postavou atd..tak říkám ok..no a jak vypadala schůzka? Bylo to v nakupaku v Praze přišel člověk, co vypadal jak bezdomovec se slinou u huby, co se měsíc nemyl. Sportovní postava tam mohla být před dvaceti lety. Fotky co ukazal byly snad focene nokii 3210tkou a vytiskle snad na jehličkové tiskárně...jeho způsob vyjadřování byl taky exklusivní. Tak jsme se slusne rozloučili, ještě pár dnů mi chodily SMS o tom jak moji ženu chce atd...takže jo, je to lákavá představa, ale nevím kde takového fotografa potkat. Jak je napsáno výše, profi si nebudou kazit renomé a "profi" z amatérů a jiných inzerátu to je risk.
Pak už jste to nikdy neskouseli? Škoda že to dopadlo takhle
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Sex jako honorář za focení

Příspěvek od Domkanda »

Půjčovánímanželky:
Moje žena je háklivá na kvalitu fotografií, takže vždy jsme vybírali nebo ona vybírala nějakého opravdu alespoň poloprofesionála. Takže někdo s nějakým ateliérem, minimálně aby si někam přivezl třeba vlastní světla, tedy aby nevypadal jako úplný amatér. Určitě musel (v poslední dost dlouhé době) ukázat nějaké své práce, tedy mít vystavené své práce buď na amatérech, ideálně na vlastních www. Samozřejmě fotky buď, kde nešlo poznat, kdo to je (a) nebo se zdůrazněním, že má od fotografované osoby souhlas.

Cena za podobné fotky je buď velmi nízká v případě fotek tvrdě na přání a s dodatečnou úpravou typu glamour, akty, boudoir
Případně je cena úplně zadarmo, resp. max za cenu dopravy fotografa na místo v případě aktů, erotiky a péčka bez vysokých nároků na photoshop. Fotografů, kteří by chtěli fotit byť jen akty je milion a musí si modelky platit. Takže je běžný barter, že fotograf neplatí "modelku", která není opravdovou modelkou, ale amatérkou a ona naopak neplatí za nahaté (a ostřejší) fotky, které si chce nechat udělat.
Podobní fotografové si potom asi málokdy něco dovolí, protože vše je založené na důvěře - třeba i nezveřejnění fotek, valná většina těch holek chce fotky pro sebe nebo pro partnera a s fotografem nic mít nechce. Kdyby si fotograf něco začal, ženská na něj napíše někde svou zkušenost a chlapík další amatérské modelky nesežene.
Moje žena se podobně byla fotit sama - beze mně - několikrát, vždy jsem se ptal, co fotograf a nikdo si nikdy nic nezačal. max hodně mírný flirt typu pochválení postavy. Můžete namítnout, že mi to nemusela říct, ale to bylo v době, kdy b mi to určitě řekla, protože by nás to vzrušovalo a provokovalo oba dva. Na druhou stranu jsme se nikdy spolu nedomluvili předem, aby nějak ona po fotografovi vyjela.

Takže fotografové byli vždy "slušní lidé" a ne poloviční bezďák jako u Půjčovánímanželky.
Jen jednou jsme šli fotit společné péčko a bylo to u někoho na chatě a ten nevypadal úplně ideálně. Měl snahu si trochu sáhnout, já ho nechal být, v očekávání co na to manželka, připravený zasáhnout, kdyby se jí to nelíbilo. Ex post řekla, že se jí nelíbil, tak to brala jako u doktora.

Závěr: dnes jsou běžné služby fotografa zadarmo, pokud nechcete, aby ještě hodiny seděl u photoshopu. Platí se za zážitkové fotky na přání, na kterých není moc vidět - boudoir, glamour, což jsou fotky pro cílovou skupinu, která za to chce zaplatit a chce u části fotek dodatečné úpravy.
Samozřejmě se platí u nějakého extrémně známého fotografa. Tomu ale zase lezou do postele i mladé holky samy od sebe
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti