Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od vlaji »

nik píše:Moc neuklízí, vaří jen z donucení, neustále si píše s nějakými chlapy a je šíleně drzá. K tomu utrácí za hlouposti a nepracuje. Když ji něco vytýkám urazí se. Dokonce už mi i při hádce jednu vrazila. Není poslušná. Jsou chlapi, co to tak doma mají, že jejich žena drží hubu a krok. A já bych chtěl od nich poradit jak to udělat.
Jsem ten hodný trouba a chtěl bych být drsňák. Prostě nějaké tipy jak tu ženskou převychovat.
První by jsem navrhoval ať máš rodinnou kasu na starosti ty. Když se nestará o domácnost, tak nebude mít přístup k penězům. Nebo ať jde pracovat, když chce peníze. Máte děti?
Effrenus
Příspěvky: 34
Registrován: stř 27. dub 2016 9:22:35
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem dominantni muž

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od Effrenus »

A vôbec nezaškodí sem tam odopnúť remeňa vyprášiť ju po holej...
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od Domkanda »

nik píše:Moc neuklízí, vaří jen z donucení, neustále si píše s nějakými chlapy a je šíleně drzá. K tomu utrácí za hlouposti a nepracuje. Když ji něco vytýkám urazí se. Dokonce už mi i při hádce jednu vrazila. Není poslušná. Jsou chlapi, co to tak doma mají, že jejich žena drží hubu a krok. A já bych chtěl od nich poradit jak to udělat.
Jsem ten hodný trouba a chtěl bych být drsňák. Prostě nějaké tipy jak tu ženskou převychovat.
Ono je otázka, jestli převychovat jde. Dá to fušku a musíš být připraven se s ní rozejít.
Přiopij se (aby si myslela, že jsi opilý) a děsně se s ní pohádej, řekni jí něco hnusného, pokud myslíš, že to zvládne, i tu facku přidej. Seber jí prachy a nastav svá pravidla.
Nebo ten začátek naopak bez pití zcela v klidu. Ale stanov jasná pravidla a trvej na jejich dodržování. Naprosto striktně. A seber jí ty prachy.
Pokud to nebude šlapat, rozejdi se, dokud není pozdě (děti, dlouhý věk)
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od wifenka »

Nechce se mne verit, ze se tak zmenila nahle...urco takova byla od zacatku jen jsi sundal ruzove bryle.
Mluvit, mluvit, mluvit......
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od wifenka »

Pochybuji, ze bych mela neomezeny pristup k.penezum, kdybych nepracovala.
co z tveho pohledu je nakup.hlouposti???Vsichni tady si mysli, ze jejich utraci za hlouposti....holt to tak mate nastavene :-) :-)
nik
Příspěvky: 133
Registrován: úte 12. srp 2014 14:42:23

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od nik »

Jasně potvora to byla vždycky a peníze neuměla moc počítat ale byl jsem zamilovaný, zhýčkal jsem si ji, kupoval dárečky, co si řekla to měla a tak. A teď, když máme dítě, tak už to začíná lézt do peněz a hodilo by se, kdyby se uměla uskromnit. Bít ji nechci, to ne. Povídáme si, ale vždycky se moc urazí a odejde v půlce rozhovoru, když je nějaká výtka. Navíc, jsem cuckold, ona má milence, se kterým je v kontaktu, sice bydlí daleko, takže k němu nemůže utíkat třeba po hádce ale i tak, je to nevýhoda, protože když nebudu poslušný já, najde si jiného, je docela krásná
nik
Příspěvky: 133
Registrován: úte 12. srp 2014 14:42:23

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od nik »

To by bylo docela zajímavé, kdybyste tak řekli, jaké máte třeba náklady za měsíc a kolik vaše polovičky utratí za jídlo, za sebe a pak za nesmysly. A jak to máte třeba s jídlem, jestli nakupujete v akci nebo podle toho jak máte chuť? Když jsme byli sami, tak jsme nakupovali jak se nám chtělo, ale když máme dítě, tak je to jiné, to jsou pleny, nutrilon, drogerie kolem toho a na vyskakování už tolik nezbývá
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od dark »

:-) To mi něco připomíná... taky se s mojí láskou často hádáme o peníze, já jsem ten šetrnější, protože máme dvě děti a ona je doma, takže si pro peníze chodí na poštu a připadá mi, že nezná jejich hodnotu. Já je vydělávám, sice nedělám tvrdou fyzicky náročnou práci, ale za každou tisícovkou stojí úsilí. A pak když vidím, jak za to kupuje něco, co by se dalo koupit za polovinu, nebo třeba koupí věc za 300Kč a dá 200Kč za poštovné, tak je mi to líto, protože se dala přikoupit nějaká věc co potřebujeme a ona se nezeptala a tak zase zaplatí poštovné znova.

Myslím že kandaulismus s tím nesouvisí, moje byla taková už předtím, než jsme začali s kandaulismem. Je to prostě v člověku, někdo si peněz váží a nakupuje uváženě, někdo to moc neumí. Já si myslím, že je to spíš výchovou, jaký má příklad doma. A pak taky jestli třeba neměla někoho, kdo ji zahrnoval penězi a tak si zvykla, že není třeba moc počítat. Ženy mají peníze rády :-)
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od j-dou »

Pokud jsem dobře četl, tak je to tvá přítelkyně. Moc nevaří, moc neuklízí, je drzá, dělá si co chce, dostal jsi po hubě. Nejjednodušší řešení bývá to správné. Sbal ji kufry a vyžeň ji. To, že jsi kanda nebo cuckold, neznamená, že musíš být za kreténa.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Poslušná manželka? Jak toho dosáhnout

Příspěvek od dark »

Píše, že mají dítě, to nebývá tak lehké někomu sbalit kufry.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 95 hostů