Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od childe »

Ta hranice je dost tenká a pleskání o ženský zadeček nemusí nutně znamenat vylagoš ;-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od subkanda »

Ta ženská se jako kráva chová, co si budeme nalhávat. Takže na tom přirovnání trvám. To, že sis to vzal osobně je tvůj problém a když čtu tvé názory, tak to i chápu.
Mimochodem, holá prdel na veřejnosti určitě není záležitost pro soud, i horší incidenty se řeší na přestupkovém. To jen lidé jako je ta kráva a tobě podobní, co se tváří, že neserou, z toho dělají aféru.
perfeckfuck píše:Jinak:
je velké štěstí, že subkanda zákony nevykládá a vykládá je soud. Opravdu jsem zvědavý, jestli k nějakému soudu dojde, nemyslím teď trestný soud, ale občansko právní, a jaké stanovisko z toho vyleze.

Na druhou stranu si nemyslím, že musí být paní kráva. Prostě jí to nepřijde normální. Ruku na srdce, kdyby byl nudismus tak normální věc, jak se tvrdí a brala to většinová společnost, nedělali by kolem toho takové povyky na koupalištích a plážích a podobně.
Mi třeba nepřijde normální v pátek v 18h večer řezat motorovou pilou. Přesto to spousta lidí dělá a nic nezákonného na tom není. Vadí mi to rozhodně více, než nějaký dědula s holou prdelí na svém pozemku.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

childe píše:Ta hranice je dost tenká a pleskání o ženský zadeček nemusí nutně znamenat vylagoš ;-)
já vím , ale já radši to pleskání přes koule :-)
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od perfeckfuck »

subkanda píše: Mi třeba nepřijde normální v pátek v 18h večer řezat motorovou pilou. Přesto to spousta lidí dělá a nic nezákonného na tom není. Vadí mi to rozhodně více, než nějaký dědula s holou prdelí na svém pozemku.
Co ty víš. Třeba existuje obecní vyhláška, která to zakazuje. Když ne, máš bohužel smůlu. Třeba mě přijde v pohodě sekat trávu v sobotu a kupodivu bych podle vyhlášky v Praze nesměl :-) Prý něco, jako odpolední klid.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

hele proč jste tady furt tak nafrnění...to je děs......ženský jsou jako fakt vztahovačný a uhádaný , ale co se tady děje poslední dobou.......je venku hodně polonahých slečen a vy máte přemíru testosteronu, že? nestíháte upouštět co? chudáčci malí...

asi se tady stanu Vaší osobní lékařkou a před ranní kávou Vám všem povinné naordinuji zdravotní vycákání, ať Vám ten přetlak nezpůsobuje celodenní komplikace :-)
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od Domkanda »

rostaci píše:
asi se tady stanu Vaší osobní lékařkou a před ranní kávou Vám všem povinné naordinuji zdravotní vycákání, ať Vám ten přetlak nezpůsobuje celodenní komplikace :-)
Osobní lékařka?
V tom případě raději rehabilitační pracovnice, která to zařídí :lol:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

Domkanda píše:
rostaci píše:
asi se tady stanu Vaší osobní lékařkou a před ranní kávou Vám všem povinné naordinuji zdravotní vycákání, ať Vám ten přetlak nezpůsobuje celodenní komplikace :-)
Osobní lékařka?
V tom případě raději rehabilitační pracovnice, která to zařídí :lol:
broučku, to bych musela hodně ráno startovat koště , abych Vás všechny obletěla :lol:
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od childe »

rostaci píše:hele proč jste tady furt tak nafrnění...to je děs......ženský jsou jako fakt vztahovačný a uhádaný , ale co se tady děje poslední dobou.......je venku hodně polonahých slečen a vy máte přemíru testosteronu, že? nestíháte upouštět co? chudáčci malí...

asi se tady stanu Vaší osobní lékařkou a před ranní kávou Vám všem povinné naordinuji zdravotní vycákání, ať Vám ten přetlak nezpůsobuje celodenní komplikace :-)
Tak od fešné lékařky bych se rád nechal vyšetřit ;-)
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

childe píše:
rostaci píše:hele proč jste tady furt tak nafrnění...to je děs......ženský jsou jako fakt vztahovačný a uhádaný , ale co se tady děje poslední dobou.......je venku hodně polonahých slečen a vy máte přemíru testosteronu, že? nestíháte upouštět co? chudáčci malí...

asi se tady stanu Vaší osobní lékařkou a před ranní kávou Vám všem povinné naordinuji zdravotní vycákání, ať Vám ten přetlak nezpůsobuje celodenní komplikace :-)
Tak od fešné lékařky bych se rád nechal vyšetřit ;-)

jo? i prostatu? chtěl bys zažít cákanec bez orgasmu a dívat se při tom na fešnou lékařku? :lol: :lol: :lol: :lol: jsem pro každou lumpárnu :-)
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od perfeckfuck »

subkanda: Omlouvám se ti, že jsem špatně pochopil, co jsi napsal ;-) Stačí takhle? :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Capri, Zubejda a 27 hostů