Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od subkanda »

Taky by bylo zajímavé vědět, kdo tam bydlel dříve? Beztak si tam děda 30let chodí nahý, pak se přistěhovala nějaká kráva z města, co nemá celé dny nic na práci a tak začne šmírovat souseda, aby s hrůzou zjistila, že na svém pozemku chodí s holým zadkem. No a ejhle, hned máme aféru a o zábavu postaráno :-)
Přivandrovalci dělají vždycky největší problémy, slušnost už se dneska moc nenosí, tak se každý ohání zákony, docela smutné.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

jůů tak to jsem se trošku hořko sladce zasmála, to abych si dávala příště bacha na souseda jak se budu doma na zahradě opalovat nahoře bez ne?Šmankote budeme tady zavírat lidi za jejich přirozenost?nechápu jak někoho může pohoršovat nahé tělo ,kdyby lidi netabuizovali přirozené věci jak by na tom světě bylo dobře, to je stejné jako kojící koutky...proč proboha?to je něco vážně ve společnosti tak odpudivého a pohoršujícího?těmhle věcem nerozumím a já ve svých dětech naopak nahotu podporuji, a to mám páreček a nepřijde mi to nějak úchylný, je to prostě lidská přirozenost ne? Aspoň pak když jdou bobani do bazénku s jinými dětmi a jsou hambatí nekoukaj s otevřenou pusou na pimpulu nebo pipinu ale jsou schopni si normálně hrát a čvachtat se , protože jim to nepřijde něco nenormálního co nikdy neviděli.jako kdyby si dotyčnej pán dopřával na zahradě orgie tak mlčím, kor pokud má za sousedy mladou rodinu s prcky ale kdyby ona žena chodila nahá po zahradě , myslí si že by někdo volal policii na ni?sama mám dvě děti a radši teda ať koukaj na nahatýho ale pohodovýhou souseda co není morous, než navlečenej soused v drahých hadrách co neumí odpovědět ani na pozdrav.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

[quote="perfeckfuck"]Subkanda možná tou krávu myslíš svou ženu. Pak ale nejsi kandaulista ale zoofil.[/qua

a tohle je co? to měl být pokus o vtip, ale no tak kandíci.........trocha úrovně by neuškodila. :roll:

ADMIN :
pro zájemce diskuse o krávě přesunuta do POPELNICE
http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... 640#p23279
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od dark »

rostaci píše:a tohle je co? to měl být pokus o vtip, ale no tak kandíci.........trocha úrovně by neuškodila. :roll:
Vidím dobře, tak krásná žena ? A ještě nás chce vychovávat? 8-) Proplesknete nás po koulích, když nebudeme slušní ? :oops:
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

dark píše:
rostaci píše:a tohle je co? to měl být pokus o vtip, ale no tak kandíci.........trocha úrovně by neuškodila. :roll:
Vidím dobře, tak krásná žena ? A ještě nás chce vychovávat? 8-) Proplesknete nás po koulích, když nebudeme slušní ? :oops:
proplesknu? :oops: budete je mít jak malovaná, ;) jestli se budete takhle chovat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od vlaji »

Rostaci, ty jsi nádherný, provokujici čertík...
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

vlaji píše:Rostaci, ty jsi nádherný, provokujici čertík...
provokujici čertik? kdepak chlapečku, jsem "puvabna dama" takže si i bandu neposlušných mužů dokáži zkrotit.......mám úžasnýho pomocníka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Obrázek

víš jaký krásný pleskající zvuk vydává :-)))) když přistane na koulích :lol: :lol:
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od perfeckfuck »

Jinak:
je velké štěstí, že subkanda zákony nevykládá a vykládá je soud. Opravdu jsem zvědavý, jestli k nějakému soudu dojde, nemyslím teď trestný soud, ale občansko právní, a jaké stanovisko z toho vyleze.

Na druhou stranu si nemyslím, že musí být paní kráva. Prostě jí to nepřijde normální. Ruku na srdce, kdyby byl nudismus tak normální věc, jak se tvrdí a brala to většinová společnost, nedělali by kolem toho takové povyky na koupalištích a plážích a podobně.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od childe »

rostaci píše:
vlaji píše:Rostaci, ty jsi nádherný, provokujici čertík...
provokujici čertik? kdepak chlapečku, jsem "puvabna dama" takže si i bandu neposlušných mužů dokáži zkrotit.......mám úžasnýho pomocníka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Obrázek

víš jaký krásný pleskající zvuk vydává :-)))) když přistane na koulích :lol: :lol:
Krásný pomocník, a ještě hezčí je když pleská o ženský zadeček :-)
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

childe píše:
rostaci píše:
vlaji píše:Rostaci, ty jsi nádherný, provokujici čertík...
provokujici čertik? kdepak chlapečku, jsem "puvabna dama" takže si i bandu neposlušných mužů dokáži zkrotit.......mám úžasnýho pomocníka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Obrázek

víš jaký krásný pleskající zvuk vydává :-)))) když přistane na koulích :lol: :lol:
Krásný pomocník, a ještě hezčí je když pleská o ženský zadeček :-)
tak tohle srdíčko se dotýkalo zatím vždy jen chlapské kůže :-)))) já jsem spíš pro pohlazení než vylagoš :lol: :lol: :lol: co se mé osoby týče :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 78 hostů