Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od childe »

rostaci píše:
childe píše:
rostaci píše:hele proč jste tady furt tak nafrnění...to je děs......ženský jsou jako fakt vztahovačný a uhádaný , ale co se tady děje poslední dobou.......je venku hodně polonahých slečen a vy máte přemíru testosteronu, že? nestíháte upouštět co? chudáčci malí...

asi se tady stanu Vaší osobní lékařkou a před ranní kávou Vám všem povinné naordinuji zdravotní vycákání, ať Vám ten přetlak nezpůsobuje celodenní komplikace :-)
Tak od fešné lékařky bych se rád nechal vyšetřit ;-)



jo? i prostatu? chtěl bys zažít cákanec bez orgasmu a dívat se při tom na fešnou lékařku? :lol: :lol: :lol: :lol: jsem pro každou lumpárnu :-)
Jo jsem pro, takové lumpárny mám rád :-)[/quote]
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:rostaci : hele, nechceš si tu svoji ordinaci otevřít u sebe na blogu a né tady ve vlákně o stařečkovi s holou dupou? :-D

neblázni....já byla akorát váš zdravotnickej dohled :-))))
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od vlaji »

rostaci píše:
childe píše:
rostaci píše:hele proč jste tady furt tak nafrnění...to je děs......ženský jsou jako fakt vztahovačný a uhádaný , ale co se tady děje poslední dobou.......je venku hodně polonahých slečen a vy máte přemíru testosteronu, že? nestíháte upouštět co? chudáčci malí...

asi se tady stanu Vaší osobní lékařkou a před ranní kávou Vám všem povinné naordinuji zdravotní vycákání, ať Vám ten přetlak nezpůsobuje celodenní komplikace :-)
Tak od fešné lékařky bych se rád nechal vyšetřit ;-)

jo? i prostatu? chtěl bys zažít cákanec bez orgasmu a dívat se při tom na fešnou lékařku? :lol: :lol: :lol: :lol: jsem pro každou lumpárnu :-)
Hm, tak tohle by jsem také rád zkusil
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od subkanda »

perfeckfuck píše:
subkanda píše: Mi třeba nepřijde normální v pátek v 18h večer řezat motorovou pilou. Přesto to spousta lidí dělá a nic nezákonného na tom není. Vadí mi to rozhodně více, než nějaký dědula s holou prdelí na svém pozemku.
Co ty víš. Třeba existuje obecní vyhláška, která to zakazuje. Když ne, máš bohužel smůlu. Třeba mě přijde v pohodě sekat trávu v sobotu a kupodivu bych podle vyhlášky v Praze nesměl :-) Prý něco, jako odpolední klid.
Ani obecní vyhláška nemůže zakazovat vše. Sekání trávy bývá většinou zakázáno o víkendu, nebo třeba jeden den v týdnu, v neděli. Je to rozumné a je to důsledek toho, že lidi se nedokážou chovat ohleduplně. Mnohé banální sousedské spory jsou toho důkazem.
Ale ještě jsem neslyšel, že by obecní vyhláška zakazovala chodit nahý po zahradě, kdyby tomu tak bylo, neřeknu ani slovo. Ovšem to už by nám pak mohli diktovat i to, v kolik můžeme startovat auto, nebo kdy se můžeme veselit.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od dark »

Když si uvařím kafe, venku zpívají ptáci a já si chci po celodenní dřině v práci odpočinout, soused vytáhne sekačku a začne sekat. To bych zabíjel. Kdyby vystrčil zadek a šel si sázet rajčata, bylo by mi to úplně jedno.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od dark »

Navíc se to dá samozřejmě otočit. Zákon nezná rozdíl, dědek, nebo mladá holka. Závistivé sousedce by zase mohlo vadit, že mladá se opaluje u bazénu nahá. No je to normální, aby si člověk do svého bazénu na svém pozemku musel brát plavky, protože nějaká stará čůza závidí? Když se jí to nelíbí, že dědek šmíruje, má mu poručit, ať udělá betonový plot.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od dark »

Mohli bychom zajít tak daleko, že mě bude pohoršovat pohled na sousedovo nové auto. Proč bych se měl dívat na něco, co ve mě vzbuzuje pocity závisti a mám z toho deprese? Obtěžuje mě to, protože manželka mi neustále básní, že by chtěla taky takové. Kde na to mám brát? Tak mu soud nařídí, aby parkoval na okraji vesnice, nebo si ho zakrýval plachtou?
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od perfeckfuck »

Bohužel to tak je. Pokud se mladá holka promenáduje po zahradě nahá, může stará čůza tohle napadnout, pokud na to vidí. Je samozřejmě opravdu na uváženou toho soudu, pokud to jde k soudu. I v tomhle případě bude dokazování na té "krávě" co to nahlásila a ona to důkazní břemeno, že je tím pořádně omezována musí unést. To je i důvod, proč, a já tohle nevidím rád, spousta advokátů hned nabádá, aby podal dotyčný trestní oznámení. Protože policie to zadarmo vyšetří a mají pak důkazy pro občansko právní spor. Což je špatně. Ne každý policista si ale vezme judikaturu trestního zákoníku a teď nevím přesně ten paragraf, asi 12 ?, a na základě tohoto paragrafu celý případ odloží a neřeší. Zažil jsem to snad u jednoho jediného, co to takhle dělal a neustále na něj chodili stížnosti.
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od perfeckfuck »

dark píše:Mohli bychom zajít tak daleko, že mě bude pohoršovat pohled na sousedovo nové auto. Proč bych se měl dívat na něco, co ve mě vzbuzuje pocity závisti a mám z toho deprese? Obtěžuje mě to, protože manželka mi neustále básní, že by chtěla taky takové. Kde na to mám brát? Tak mu soud nařídí, aby parkoval na okraji vesnice, nebo si ho zakrýval plachtou?
jak píšu výše. Musíš jasně dokázat, že tě to opravdu moc omezuje. Stejně, jako to musí dokázat ta ženská, že soused jí omezuje tím, že chodí nahej po zahradě.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulisti, pozor, aby vás nezavřeli

Příspěvek od subkanda »

perfeckfuck píše:Bohužel to tak je. Pokud se mladá holka promenáduje po zahradě nahá, může stará čůza tohle napadnout, pokud na to vidí. Je samozřejmě opravdu na uváženou toho soudu, pokud to jde k soudu. I v tomhle případě bude dokazování na té "krávě" co to nahlásila a ona to důkazní břemeno, že je tím pořádně omezována musí unést. To je i důvod, proč, a já tohle nevidím rád, spousta advokátů hned nabádá, aby podal dotyčný trestní oznámení. Protože policie to zadarmo vyšetří a mají pak důkazy pro občansko právní spor. Což je špatně. Ne každý policista si ale vezme judikaturu trestního zákoníku a teď nevím přesně ten paragraf, asi 12 ?, a na základě tohoto paragrafu celý případ odloží a neřeší. Zažil jsem to snad u jednoho jediného, co to takhle dělal a neustále na něj chodili stížnosti.
Tak jasně, ale co mu můžou? Přijdou, nakouknou přes plot, uvidí jeho ánus a dál? Pozvou si ho kvůli tomu k podání vysvětlení?
V tom případě bych to samé udělal té krávě. Chodili bychom na služebnu, případně přestupkové oba a vysvětlovali falešná obvinění sousedů. Vzhledem k tomu, že kráva má asi méně času, než důchodce si troufnu tipnout, koho by to přestalo bavit.
Navíc, jestli mají vedle plotu bazén? Co je složitějšího, než nasázet rybíz a pravidelně kydat hnuj, aby byla úroda?
Ať si dá bazén z druhé strany baráku, vyřeší tím i svůj problém s jeho holým zadkem :lol:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jirkanch5, Tom198 a 83 hostů