Rozvodovost stále roste. Proč?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od seedLover »

patrikjan píše:
seedLover píše:Protože lidi jsou na jednu stranu hodně odvázaní ale přitom hodně majetničtí. Jsou to žárlivci. A holky mají dnes volnější mravy a chtějí si užívat a místo aby si našly cuckolda, tak se musí po letech rozvádět s majetnickým násilníkem a žárlivcem. Přitom monogamie jde proti přírodě a je normální, že žena má více mužů
A naopak to taky platí? ;)
Jak to myslíš? Že muž má hodně žen? Ano, ten alfasamec asi ano.
patrikjan
Příspěvky: 42
Registrován: stř 31. kvě 2017 18:48:26
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od patrikjan »

Ne, zda i muž by měl mít více žen.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od Domkanda »

patrikjan píše:Ne, zda i muž by měl mít více žen.
určitě
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Hedoné
Příspěvky: 16
Registrován: stř 23. lis 2016 10:41:05
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od Hedoné »

Já si zase myslím, že tvrdit o holkách, že dnes mají volnější mravy a chtějí si užívat je trošku zjednodušující pohled. Jednoduše z vlastní zkušenosti i úvahy. Možná je dnes společnosti méně tabuizována, možná je skutečně větší procento holek co si užívají (nebo se o tom jen více mluví a je to stejné jako kdysi, možná to holky dělají méně nevěrou mladému manželovi, a více pěstují single život se sexem).

Každopádně znám hromady mladých holek, kterým se taková představa hnusí. Běžně mladé holky jsou i dnes vztahové a pokud mají za sebou více partnerů, pak proto, že si přestali rozumět s přítelem, ne proto že by chtěli šukat. A nezávazný sex je neláká, přijde jim to někdy až hnusné nebo že by ztratili k sobě úctu. Pak jsou i lidé, pro které je sex prostě benefit vztahu, jinak sex k životu tolik nepotřebují a ani v tom vztahu ho nepraktikují po počátečním sbližování velmi často, ale třeba 1-2x týdně.

Tím chci prostě říct, že svět je mnohobarevný a rozměrný. A že každý si najde skupinu, sortu lidí, kteří smýšlí podobně. Jsou jak holky promiskuitní, tak je spousta holek prahnoucích po věrnosti a citech s benefitem sexu, který není ústředním motivem jejich života. Zatemnění cuckoldingem stranou. Ačkoli na této stránce je to přirozené. Na tyhle stránky nechodí lidé, kteří nejsou nějakým způsobem úchylní nebo posedlí sexem, tak jako třeba i já. Takže pohled na realitu tam venku tu bude značně zkreslen úchylkami a libidem. Ale ne každý fetuje sex jako drogu.
srdcervac
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 22. pro 2016 14:01:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od srdcervac »

Jo, souhlas. Spis bych rekl, ze monogamie je pro nekoho neprirozena, pro nekoho ano. Mame mozecek na rozdil od zviratek a v nem si stavime svuj vlastni svet a hledame sve spriznene. Pokud je nekdo spokojeny ve vernem vztahu a je citove zalozen, tezko rict ze je pro nej monogamie neprirozena, kdyz ji sam chce ctit a vernost je mu sympaticka.
ja jsem treba pokrytecky zmrd, ktery by si doma drzel vernou cudnou zenu a sam sukal jinde. A nic s tim nenadelam. Proto jsou mi cestne, verne monogamni pary, kterych je mensina, tolik sympaticke.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od subkanda »

Hedoné a srdcervac : Takze půl stránky o tom, co by se dalo shrnout : Někdo šuká hodně, někdo méně.

To ale asi nesouvisí s rozvodovostí, ne? Volnější mravy nemusí znamenat jenom to, že holka nemá ráda sex, nebo chce být věrná. Volnější mravy souvisí se vším. Začíná to už v rodině, že se vytrácí jakási pokora a úcta. Dneska je většině lidí u prdele, co si o jejich jednání kdo myslí. Lidé myslí jen na sebe a svůj osobní prospěch. To má podle mě na statistiku rozvodovosti mnohem větší vliv než to, jestli někdo šuká jednou nebo 5x týdně
Hedoné
Příspěvky: 16
Registrován: stř 23. lis 2016 10:41:05
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od Hedoné »

Máš pravdu, je to trochu offtopic, zvrhlo se to ale už u SeedLover a patrikjan, mluvili už o úplně jiných věcech než rozvodovost.
Co se týká rozvodů, tak tomu asi moc nerozumím, proč to tak je. Ale sám jsem rezignoval na to, dojít pochopení v dnešní společnosti mých vrstevníku - +-25 let. Pro ně otevřeně hovořit o fyzickém chtíči po jiném těle a uvažovat nad tím to zkusit = zvrácená prasárna. Ale pak se člověk dozví, že jeden druhého podvedl a časem se na to přišlo, tak se rozešli. Ale my upřímní, otevření a křivdy na druhém nepáchající, jsme za prasata. Přijde mi že nevěra je běžná věc, dost obyčejná a častá. Ale nejde o ten sex. Jde o to lhaní, že před nejbližší osobou - partenerem se lže a předstírá. Je možné že takový pokles vnímání cti a důstojnosti vede taky k tomu, že lidi se k sobě nechovají čestně, možná nejen v sexu. A pak to tak dopadá.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od subkanda »

Hedoné píše:v dnešní společnosti mých vrstevníku - +-25 let. Pro ně otevřeně hovořit o fyzickém chtíči po jiném těle a uvažovat nad tím to zkusit = zvrácená prasárna.
To chodíš do nějaké klášterní školy, ne? Nebo žiješ v jiném světě, než já :lol:
Jestli se chceš setkat s lidmi z "jiného světa" a potřebuješ rozšířit obzory, pořiď si facebook, poznáš holky, před kterými si budeš připadat zvrácený ty.
Barbora
Příspěvky: 2
Registrován: pát 30. čer 2017 0:29:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: Jsem Barbora, postrach všech swingers klubů, píšící Průvodce světem swingers

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od Barbora »

Vztah by měl trvat totiž jen tak dlouho, pokud trvá láska. To je ideální situace
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od eev »

Vztah trvá, dokud trvá láska a především úcta k tomu druhému, dokud je člověk schopný a ochotný občas udělat kompromis, snaží se domluvit s tím druhým a neřeší každou malichernost hádkou a nakonec rozchodem. Nepleťme si ale lásku se zamilovaností :-)

Mám pocit, že hodně lidí se dnes rozvádí právě kvůli tomu, že neumí nebo nechtějí ustoupit od svého názoru a přijmout argumenty partnera a problém vyřeší rozvodem. Problémy v sexu a nevěra jsou často už jenom důsledek jiných neshod.
Nesleduji žádné statistiky, ale myslím si, že se rozvádí spíš lidé do +-55 let. Ti starší už výjimečně. Ti už se spolu konečně naučili žít :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Gomez, Mason a 75 hostů