Rozvodovost stále roste. Proč?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od Domkanda »

Subkanda:
S tím máš v zásadě pravdu. Ale občas to není jednoduché. Každopádně ve prospěch dětí toho lze s manželkou přežít dost. (vůbec se nebavíme o kandaulismu)
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od subkanda »

Tak tohle téma o kandaulismu vůbec není, když si vezmeš, kolik je kandaulistů v poměru k tomu, kolik lidí se rozvádí.
Já si prostě myslím, že ve většině případů se to dá vydržet do dospělosti dětí, jen lidi jsou dnes sobci. Ale samozřejmě, pokud je někdo násilník, alkoholik, pak je lepší, když se rozvedou
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od rostaci »

hele nečetla jsem tuhle diskuzi celou , jen zadání, respektive dotaz, a více jsem nečetla, komenty si přečtu až po dopsání svého názoru,., protože nechci bejt ovlivněná.
Jen si myslím , že když se podívám na své rodiče a okolí, myslím si , že pokud by ten svůj život měli začít žít společně teď v naší době, myslím si , že většina našich rodičů by taky nezůstala sezdána, jen v době kdy se naši rodiče brali .....což jsou 6é,70,80 léta byla vážně jiná doba a dnes v 60 letech ikdyž si lezou na nervy a navzájem se nasírají jsou už prostě za těch 30, 40 let na sebe tak zvyklí, že by jim snad i to každodenní nasírání chybělo, ale jako u málo kterého i staršího manželského páru vidím harmonii, štěstí, a radost z toho že mají po boku právě manžela nebo manželku.....jen kdysi to byla prostě hanba....rozvést se a bejt třeba na děti sama, kdysi se i na děti z nemanželského svazku dívalo skrze prsty....dnes je to úplně jinak, a popravdě než prožít život vedle člověka o kterém jsem byla přesvědčená že je to ten pravý a roky se ukázalo že už si nemáme co říci a že jsme vlastně odlišní a nešťastní, nemyslím si že je to sobeckost, přiznat si prohru a omyl a jít třeba i cestou rozvodu dál.žijeme jen jednou. a než prožít život po boku špatného člověka radši ho prožiji sama s vidinou toho že můžu kdekoli potkat toho pravého.
To máš těžko , jelikož mám doma dva prcky jsem momentálně v životní fázi kdy mám kolem sebe lidi , kteří si taky prochází rodičovstvím ať ranným nebo takovým tím letitým a často vidím páry, které když fungují dokonale jako rodiče, selhávají v sexuálním životě, nebo volnočasovým, kdy třeba daj prcky na hlídání a místo aby trávili čas spolu jsou radši každej jinde. a ti mezi kterými se skoro nedá ani projít jak to mezi nimi sexuálně stále jiskří absolutně nenajdou shodu v tom jak vychovávat děti.je to prostě komplikované a dnešní doba jen chrlí nová práva dětí, nová přikázání atd. z rodičovství už skoro vymizela radost, na lidi je stále kladen větší nárok ať jako na rodiče, tak po pracovní stránce, po partnerské ani nemluvě....já se vlastně ani moc nedivím že se manželství tak hromadně rozpadaj, v dnešní době je ti manžel a manželka dobrá možná tak k tomu aby měl po tobě kdo převzít dluhy...
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od vlaji »

já jsem se jako mladík po cca 4 letém manželství rozváděl a když se mě někdo zeptal kdy jsem začal cítit,že to nění ono,tak jsem odpověděl:když jsem se přestal z práce tešít domu.....
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od Domkanda »

vlaji:
jo
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od wifenka »

Neverim,ze deti nic nepoznaji , ba naopak.z nich muzou po vzoru rodicu vyrůst chlad. jedinci.....kdyz se doma jen předstírá.....obe situace jsou na pendrek.
Driv bylo never vic,,,ale proste se to preslo.Dnes zahnes a bali Ti.kufry nebo je balis sam...
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Rozvodovost stále roste. Proč?

Příspěvek od rostaci »

tak já třeba budu psát za sebe svou zkušenost a musím říci, že mí rodiče spokojené manželství neměli, ale já jako dítě jsem měla oba milující rodiče a vůbec jsem netušila, že mají spolu nějakej problém, to jsem začala tak nějak vnímat až jsem vyletěla z hnízda a rodiče byli rázem sami, nemuseli v sobě nic držet, protože už nás měli jako za dospělé, už rázem nemuseli vytvářet to teplo domova a harmonii a já vážně do 18 nevěděla , že mají dlouholeté problémy a fungují spolu a to musím podotknout , že spolu fungovali naprosto dokonale, žádné hádky, žádné nadávky, nebo shazování se navzájem, vždy o sobě mluvili s respektem a nikdy ikdyž se museli oba vnitřně hodně trápit se navzájem ani náznakem neshodili, vždy to byli dva lidé kteří drželi při sobě. a dětství do určitého období jsem měla to nejšťastnější na světě. Je fakt , že když už si tedy mohli dopřát tu svobodu a letité popírané neshody které v sobě drželi mohli vyřešit, tak se do toho nedali a jsou spolu do teď, a je fakt , že to co dokázali neventilovat roky, ventilují teď a je to kolikrát síla,ale teď už je to jen a jen jejich boj a volba.teď už spolu nejsou kvůli dětem, teď už jsou spolu ze setrvačnosti a ze zvyku...je otázka zda seberou odvahu a půjdou od sebe ale v šedesáti dost těžko pochybuji, pokud tedy jeden z nich nepotká někoho.....druhého, ale já nevím jak moc je tohle reálné., každopádně bych ani v šedesáti nechtěla žít tak jako teď oni........tak jak to psal vlaji?netěšit se domů........je asi jeden z prvních impulzů, kdy by se člověk měl zamyslet ať je mu kolik chce.radši budu žít sama, ale domů se budu těšit, než se vracet za někým koho nerada vidím. ano je pravda , že kvůli dětem se toho dá vydržet a hlavně domluvit spousty ale je otázka zda to za to vážně stojí a zda jsou ti dva dospělí až na takové úrovni že to vážně dokážou.já žila dětství vlastně v klamu , který jsem nevnímala protože jsem ho neviděla..je otázka zda bych mohla mít šťastnější dětství, kdyby se rodiče rozvedli a roky v sobě něco nedrželi a oba si třeba našli jiného partnera a byli hlavně oni šťastní a spokojení, mě spokojené a šťastné dětství dopřáli.....rozhodli se, to spolu nějak táhnout a já to vážně nevnímala , že mám milující rodiče, kteří mají spolu jako partneři vlastně mrtvej vztah.....teď k nim kolikrát nejedu právě proto , že když slyším jednoho nebo druhého v telefonu, ani se mi za nimi do té atmosféry nechce.A ikdyž maj vnoučata a jsou jako babča a děda supr, jejich letité vleklé problémy teď bohužel dost zasahují i do našich životů, a je pro nás kolikrát přijatelnější se na něco vymluvit proč tam nejet než s nimi strávit třeba jen odpoledne v napjaté atmosféře.moc bych jim ze srdce přála aby to společně vyřešili tak ať jsou oba spokojení i s vidinou toho že pujdou od sebe, protože jsou vážně oba už nesnesitelní ale tak nějak se smiřujeme s tím, že to spolu asi dožijí....
jenže tohle je případ 60 letých lidí , co spolu teď už asi nic řešit nebudou a rozvodovost v této zemi nepodpoří dalším bodem.mě je 35 a žít jako oni? ano pokud bych dokázala svým dětem vytvořit takové dětství jako vytvořili oni mě a neměla bych fungující vztah ale domluvili bychom se že jako rodiče budem fungovat a fungovali bychom, asi bych s tím neměla problém ale rozhodně bych pak v tom svazku nesetrvala až do konce života.pokud by se to stalo neúnosné je lepší jít od sebe.....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Tom198 a 73 hostů