Co si myslite o KAJINKOVI?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subway »

subkanda píše:Vy, kdo tady pisete o Zemanovi jako idiotovi, muzu se vas zeptat, jaky mate nazor na Havla?
Omylem? Jak muze Zeman vedet ze omylem? Jak to vubec muzes vedet Ty? Jak by ses citil Ty, kdyby Ti nekdo zabil zenu, byl odsouzen a pak by ho nekdo pustil, jen protoze muze? Navic by to byl alkoholik bez spetky slusneho chovani? A pridam, jeste pred rokem by rikal, ze o tom ani neuvazuje? Jenze ted se mubto hodi. Odvede od sebe pozornost, navic podle diskuzi na netu si mohl jednoduse zjistit, ze spousta lidi s tim vrahem sympatizuje. Tak proc si zase u nekoho nesplhnout, ze?

Otazku na Havla nechapu. Nicmene, kdyz byl Havel prezident, byl jsme jeste moc mlady, abych si udelal obrazek. Z videii a psaneho textu mi vsak sympaticky rozhone je. Byl oblibeny vsude po svete. A to, ze na nej plivou po jeho smrti nejvetsi zastanci Zemana, kdyz toho cloveka na hrade brani, me jen utvrzuje v tom, ze to byl nas zdaleka nejlepsi prezident, jakeho jsme meli.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subway píše:
subkanda píše:Vy, kdo tady pisete o Zemanovi jako idiotovi, muzu se vas zeptat, jaky mate nazor na Havla?
Omylem? Jak muze Zeman vedet ze omylem? Jak to vubec muzes vedet Ty? Jak by ses citil Ty, kdyby Ti nekdo zabil zenu, byl odsouzen a pak by ho nekdo pustil, jen protoze muze? Navic by to byl alkoholik bez spetky slusneho chovani? A pridam, jeste pred rokem by rikal, ze o tom ani neuvazuje? Jenze ted se mubto hodi. Odvede od sebe pozornost, navic podle diskuzi na netu si mohl jednoduse zjistit, ze spousta lidi s tim vrahem sympatizuje. Tak proc si zase u nekoho nesplhnout, ze?

Otazku na Havla nechapu. Nicmene, kdyz byl Havel prezident, byl jsme jeste moc mlady, abych si udelal obrazek. Z videii a psaneho textu mi vsak sympaticky rozhone je. Byl oblibeny vsude po svete. A to, ze na nej plivou po jeho smrti nejvetsi zastanci Zemana, kdyz toho cloveka na hrade brani, me jen utvrzuje v tom, ze to byl nas zdaleka nejlepsi prezident, jakeho jsme meli.

I Havel měl své chyby, ale je pravda, že souhlasím s tím, že z našich novodobých prezidentů to byl nejslušnější prezident.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

píše:I Havel měl své chyby, ale je pravda, že souhlasím s tím, že z našich novodobých prezidentů to byl nejslušnější prezident.
Perfektní, to jsem si totiž přesně myslel. A víš, že Havel, miláček národa pustil mezi lidi SKUTEČNÉ vrahy a zločince?
Na konci roku 1989 pobývalo ve věznicích na území České republiky 22.365 osob, včetně zhruba 3000 obviněných. Podle statistiky Institutu pro kriminologii a sociální prevenci bylo v lednu 1990 na základě amnestie propuštěno 12.600 odsouzených a 1200 obviněných. Během roku 1990 k nim přibyli ještě vězni, kteří se dostali na svobodu díky zkrácení trestu.

Zdroj: http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/10994 ... a-kritiky/
Takže HAVEL, který pustil DVANÁCT TISÍC věznů je nejlepší prezident, protože ho měli v zahraničí rádi, ale ZEMAN, který pustil JEDNOHO vězně, který byl odsouzený na základě nějakého pochybného procesu je idiot?

Nemám co bych dodal, hlupák si vždycky nějaké heslo, které bude opakovat najde :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

subway píše:Navic by to byl alkoholik bez spetky slusneho chovani? A pridam, jeste pred rokem by rikal, ze o tom ani neuvazuje? Jenze ted se mubto hodi. Odvede od sebe pozornost, navic podle diskuzi na netu si mohl jednoduse zjistit, ze spousta lidi s tim vrahem sympatizuje. Tak proc si zase u nekoho nesplhnout, ze?
Bravo, takže pozavíráme půlku národa za to, že nadměrně pijou, ne? Proč by neměli sedět doživotně... Když nejsou vychovaní a chlastaj ;)
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od kandapraha »

Probirat ve foru kandaulismus politiku mi prijde krajne nevhodne, ale ta debata je docela zajimava.
Mozna by nebylo spatne, udelat na to specialni kategorii, at to tady muze zustat, ale je to bokem. Ja nemuzu zakladat fora, takze konecne slovo by mel stejne admin. Napisu mu. Chteli byste tady forum na pokec o vsem moznem?
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:
píše:I Havel měl své chyby, ale je pravda, že souhlasím s tím, že z našich novodobých prezidentů to byl nejslušnější prezident.
Perfektní, to jsem si totiž přesně myslel. A víš, že Havel, miláček národa pustil mezi lidi SKUTEČNÉ vrahy a zločince?
Na konci roku 1989 pobývalo ve věznicích na území České republiky 22.365 osob, včetně zhruba 3000 obviněných. Podle statistiky Institutu pro kriminologii a sociální prevenci bylo v lednu 1990 na základě amnestie propuštěno 12.600 odsouzených a 1200 obviněných. Během roku 1990 k nim přibyli ještě vězni, kteří se dostali na svobodu díky zkrácení trestu.

Zdroj: http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/10994 ... a-kritiky/
Takže HAVEL, který pustil DVANÁCT TISÍC věznů je nejlepší prezident, protože ho měli v zahraničí rádi, ale ZEMAN, který pustil JEDNOHO vězně, který byl odsouzený na základě nějakého pochybného procesu je idiot?

Nemám co bych dodal, hlupák si vždycky nějaké heslo, které bude opakovat najde :-)
[/quote][/quote]


Líbí se mi, jak neunášíš jiný názor. Je mi smutno, jak se tady každým dalším komentářem ztrapňuješ. Ono je rozdíl pustit kriminálníka v roce 1990 a v roce 2017. Havel dal po převratu šanci všem v novém státě, to je velkorysé gesto, kdy mezi kriminálníky byli i političtí vězni. Druhá věc je pustit po 28 letech demokracie několikanásobného vraha, a to že to neudělal si nech od cesty. ;)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Kirtap píše:Líbí se mi, jak neunášíš jiný názor. Je mi smutno, jak se tady každým dalším komentářem ztrapňuješ. Ono je rozdíl pustit kriminálníka v roce 1990 a v roce 2017. Havel dal po převratu šanci všem v novém státě, to je velkorysé gesto
O tom kdo se ztrapňuje ať rozhodne čtenář. Já dneska nemám sílu hádat se s hlupákem, ale jindy se k tomu vrátím a třeba si popíšeme, dnes nemám náladu hrách na zeď házet, chci dělat něco užitečného... Připomeň se mi, že potřebuješ vysvětlil, že pustit na svobodu 12 000 vězňů není dobrý nápad. A že každá milost prezidenta je velkorysé gesto. Nejen to Havlovo, ale stejně tak i Zemanovo. Takže pokud nazýváš Zemana idiotem, pak byl Havel tuplovaný idiot. A až tě v našem demokratickém státě někdo odsoudí na základě nepřímých důkazů a výpovědi nějakého cikána, který se potřeboval dostat z kriminálu, přeju ti, aby jsi tam zůstal do smrti a mohl přemýšlet nad tím, co jsi napsal.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Mimochodem, když jsme u té spravedlnosti.
http://znojemsky.denik.cz/zlociny-a-sou ... 70322.html

Jak je možné, že tomu člověku, 7x trestanému, který nožem UBODAL ženskou 23 let stačí, ale pro Kajínka je to málo?
Šmedek má několik záznamů v rejstříku, včetně znásilnění a ublížení na zdraví. Oběťmi byly zpravidla ženy.
Ale nějaký kokot se bude ohánět tím, že Kajínek je alkoholik :lol: Vždycky, když slyším nějaké děcko mluvit o demokracii, tak bych mu nafackoval.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:
Kirtap píše:Líbí se mi, jak neunášíš jiný názor. Je mi smutno, jak se tady každým dalším komentářem ztrapňuješ. Ono je rozdíl pustit kriminálníka v roce 1990 a v roce 2017. Havel dal po převratu šanci všem v novém státě, to je velkorysé gesto
O tom kdo se ztrapňuje ať rozhodne čtenář. Já dneska nemám sílu hádat se s hlupákem, ale jindy se k tomu vrátím a třeba si popíšeme, dnes nemám náladu hrách na zeď házet, chci dělat něco užitečného... Připomeň se mi, že potřebuješ vysvětlil, že pustit na svobodu 12 000 vězňů není dobrý nápad. A že každá milost prezidenta je velkorysé gesto. Nejen to Havlovo, ale stejně tak i Zemanovo. Takže pokud nazýváš Zemana idiotem, pak byl Havel tuplovaný idiot.
Jasně, čtenář si to určitě rozhodne. Určitě vidí, kdo má tady místo argumentů potřebu urážet. :) Argument "každá milost prezidenta je velkorysé gesto" je zcestný, u Kájinka to tak neplatí, jelikož znalecké posudky z oboru psychologie rozhodly, že resocializace u něj nepřipadá v úvahu a ani dlouhodobý trest u něj nenapraví jeho osobnost. ;) Já jsem Zemana idiotem nenazval, v mých očích je nemocný a neslušný člověk. Jinak znovu meleš to stejné, takže ti napíšu znovu to stejné. Je rozdíl pustit vězně odsouzené komunistickým soudnictvím a vězně odsouzeného soudnictvím ctící demokratické hodnoty.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Osvěžím ti paměť, jelikož jsi mistr demagogie. Naopak TY jsi nepředložil jediný argument, pouze svoje subjektivní pocity :-) Děláš tady ze sebe chytráka, přitom zapomínáš, co jsi napsal před půl hodinou.
Kirtap píše:
subway píše:Jestli to udelal nebo ne vi jen hrstka lidi. Kdo z nas tohle muze vedet? Ale byl odsouzen a propustit na doszivoti odsouzeneho vraha muze jen idiot. A tim Zeman je. Ta jeho popularita je taky hloupost postavena na hlavu. Opet jen idiot z nej muze delat celebritu. A to ze tady o nem nekdo zalozil vlakno taky o tvurci neco vypovida.
Souhlasím se vším, díky, že tu někdo takový je.
Kirtap píše:Je rozdíl pustit vězně odsouzené komunistickým soudnictvím a vězně odsouzeného soudnictvím ctící demokratické hodnoty.
Jaký je prosím pěkně rozdíl v tom, jestli propustíš vraha tehdy a dnes? Vysvětlíš mi to stejně, jako bys to vysvětloval třeba pozustalým?
No, víte, on Vám sice ubodal manželku, ale odsoudili ho komunisti, takže je nevinný? Znám případ člověka, jehož otec ubodal strýce. jako malé dítě stál vedle a díval se na to, jak do něj píchá nůž. Násilnické hovado, které mlátilo ženu i jeho, tehdy malé dítě. Zavřeli ho. Za dva roky ho Havel pustil a milý tatínek mlátil ženu a dítě dál.

Co mi k tomu povíš, ať se zasměju?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Tom198 a 81 hostů