Co si myslite o KAJINKOVI?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subway »

Subkanda

ok končím, zase srovnáváš. Pokud říkáš, že Havel stál za prd a pořád ho máš tendenci srovnávat se Zemanem, ten asi taky nebude stát za moc. Tak ho nevol a máme klid oba. Měj se
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 574
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

Resite sracky
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

bon4 píše:Víte kam jděte? Do prd.le!
Pardon pánové a dámy, ale co má kandaulismus společného s Kajinkem? Co si myslíte o "kimčongunovi"? Co si myslíte o globálním oteplování? Co si myslíte o .......? Asi jste si spletli fórum. Zkuste spíš emimino nebo něco podobného.
Vidím Kajínek, nezajímá mě to, nečtu to, ne? Nechápu lidi, co mají potřebu posílat někoho do prdele jen proto, že se baví o něčem, čemu nerozumí, nebo co je nezajímá. Mě taky nezajímá kastrace, nebo třeba dominantní kandaulismus a nemám potřebu posílat ty lidi do prdele.

Že by se to hodilo dát do nějaké extra kategorie je pravda, ve foru Kandaulismus to vypadá dost debilně.
Ale ta témata jako Kimčongun nebo oteplování, já jsem pro, klidně si o nich pokecám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bajdvej... nemá být emimino o miminech? A forum o Kim čong unovi jsem zatím neviděl, tak proč do neprobrat tady.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

subway píše:Subkanda

ok končím, zase srovnáváš. Pokud říkáš, že Havel stál za prd a pořád ho máš tendenci srovnávat se Zemanem, ten asi taky nebude stát za moc. Tak ho nevol a máme klid oba. Měj se
Asi tomu nerozumíš, tak to radši neřeš, bude to lepší ;) Mimochodem, pro klid tvé dušičky, Zemana jsem nevolil. A zapátrej, to ty jsi tady vytáhl Zemana, debata byla o Kajínkovi.
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 574
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

subkando už to neřeš, strašě tu u lidech klesáš...
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Pujcovanimanzelky píše:subkando už to neřeš, strašě tu u lidech klesáš...
Ty máš křišťálovou kouli? Nebo jak víš, že klesám u lidí? U kterých? U tebe a toho pitomečka, který si musí zakládat nicky proto, aby mě zhejtoval? No to mo vážně rve žíly :lol:

Mimochodem, já jsem tohle téma nezaložil, jestli jste si ráčili všimnout. Takže pokud je to offtopic, ať to admin smaže. Ale když tady čtu demagogii a někdo, komu ještě teče mlíko po bradě uráží prezidenta, jenom proto, že má vymytý mozek, tak se ozvu, je to potřeba, aby si snad lidi nemysleli, že to tak skutečně je. Měly by zaznít oba názory a každý ať si vybere, ke kterému se přikloní a na základě argumentů komu dá zapravdu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Proč to vlastně čteš, když jsi už na začátku psal, jak tě sere, že se všude řeší kajínek? A proč máš potřebu neustále k tomu něco dodávat, když evidentně nemáš názor a nemáš co říct. Taky nějaká nemoc?
Jestli tě to nebaví, nelez tu a nečti to, snadná pomoc. Jestli si chceš pokecat, nadhoď téma, nebo argument, kterým podpoříš své tvrzení. V opačním případě ty buď zticha ;)
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 574
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

Víš já mám podobný názor jako ty, ale kamaráde sem to fakt nepatří :) a z čeho soudím že klesáš? Z toho, že spoustu lidí odtud znám :D
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 574
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

A vůbec už ti ji někdy někdo sukal?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Pujcovanimanzelky píše:Víš já mám podobný názor jako ty, ale kamaráde sem to fakt nepatří :) a z čeho soudím že klesáš? Z toho, že spoustu lidí odtud znám :D
CO tady nepatří? Možná to téma nepatří do fora Kandaulismus, ale já jsem ho nezaložil, pouze v něm diskutuji, ale k věci - ke Kajínkovi. Nikdo nikoho nenutí na to klikat, když ho to nezajímá, proto nechápu, co řešíš.
Pujcovanimanzelky píše:A vůbec už ti ji někdy někdo sukal?
A jak tohle souvisí s Kajínkem? ;) :D

Myslím, že by se to vlákno mělo od tady těch keců promazat a prosím za všechny, co přispívali k tématu i za zakladatele, pokud nemáte k tématu co říct, raději přispívejte do jiných vláken.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů