Co si myslite o KAJINKOVI?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Kirtap píše:Mimochodem, nemáš problém s čtením psaného projevu? Občas krásně obracíš argumentaci druhého, nevím, zda účelově.
Chápeš význam slova obracet? Obracel bych ji, kdybych napsal, že Havel je podle tebe neslušný prezident. Nebo snad slušný prezident (človek) a prima pán se vylučuje? Je to možná nepřesné, ale určitě né obrácené. Začínáš řešit pičoviny, jako obvykle a chytat člověka za slovíčka, ale sám nechápeš význam slov, která používáš.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:
Kirtap píše:Mimochodem, nemáš problém s čtením psaného projevu? Občas krásně obracíš argumentaci druhého, nevím, zda účelově.
Chápeš význam slova obracet? Obracel bych ji, kdybych napsal, že Havel je podle tebe neslušný prezident. Nebo snad slušný prezident (človek) a prima pán se vylučuje? Je to možná nepřesné, ale určitě né obrácené. Začínáš řešit pičoviny, jako obvykle a chytat člověka za slovíčka, ale sám nechápeš význam slov, která používáš.
Samozřejmě se to vylučuje v tom kontextu, který se tady řeší. Obracet argumentaci je zaběhlé slovní spojení, které má význam překrucování argumentů protistrany. Píčoviny jsi tady začal řešit ty, stejně tak napadat lidi kvůli jejich názorům.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Přečti si, kdo tady začal nazývat PREZIDENTA idiotem a kdo tomu hbitě přikyvoval. Sereš si do huby :-) Vlastně za ty tři strany tady už tam máš nasráno docela slušně. Fuj. A to nepočítám jak si do ní sereš svými výroky o hodnocení 6,5/10 apod. Jsi prostě kokot, ale bavíš mě :-)

EDIT : ale už vážně musím běžet, takže jestli máš ještě něco na srdíčku, sepiš si to a probereme to večer.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:Přečti si, kdo tady začal nazývat PREZIDENTA idiotem a kdo tomu hbitě přikyvoval. Sereš si do huby :-) Vlastně za ty tři strany tady už tam máš nasráno docela slušně. Fuj. A to nepočítám jak si do ní sereš svými výroky o hodnocení 6,5/10 apod. Jsi prostě kokot, ale bavíš mě :-)
Takže už skončila tvá obhajoba mizerných názorů a ted přišla na řadu salva urážek? :D
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od kandapraha »

Kirtape, ty si nezakladej dalsi nicky, jen abys podporil sve nazory a ty subkando, mirni svuj slovnik. Argumentovat se da i bez vulgarit. Jinak dostanete BAN na vychladnuti oba.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od pepe »

poslusnymuz74 píše:Prosim toto vlakno vymazat
Asi to bude lepsi, nemyslel jsem si, ze se tady strhne takova hadka, ja jsem si myslel, ze kazdy napise svuj nazor, bez urazek. :shock:
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

pepe píše:
poslusnymuz74 píše:Prosim toto vlakno vymazat
Asi to bude lepsi, nemyslel jsem si, ze se tady strhne takova hadka, ja jsem si myslel, ze kazdy napise svuj nazor, bez urazek. :shock:
Můj názor je ten, že nikdo z nás neví, zda to udělal. Ale, i kdyby to udělal, odkroutil si dost na to, aby tím, že ho Zeman pustil, nějak poplival spravedlnost. Pokud to neudělal, pak tím, že ho pustil, zmírnil dopady té obrovské křivdy, kterou na něm někdo spáchal. Takže i když si myslím, že to bylo od Zemana dobře promyšlené populistické gesto, tak mu tleskám, ať už za to, jaký je to taktik, tak za to, že dost možná pomohl zoufalému člověku prožít aspoň ten zbytek života. Uvidíme, jak s ním naloží.
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subway »

Subkanda:

Víš, v čem je Tvůj problém a problém dalších lidí? Když Zeman udělá nějakou špínu, jako třeba teď s Kájinkem, tak ty reaguješ Havlem. Ten s tím ale už dávno nemá nic společného, přece nejsme na písečku a neříkáme "on si začal!". Pokud začal Havel ( a úplně odložíme stranou to, že pokud chtěl propustit politické vězně a vězně, se kterými neproběhl řádný soud, tak musel omilostnit plošně ), tak Zeman se měl z jeho chyb poučit. Očividně se nic takového nestalo, prospustil Kájinka, udělal z něj celebritu, zajistil si pár desítek tisíc hlasů navíc a zamaskoval své průsery. To přece každý rozumný člověk vidí. A opakuji, že argumentace Havlem je absolutně mimo, ten je dávno po smrti a tohle Zemanovi neporadil. Takže pokud jsi rozumný člověk, tak ho z hodnocení práce Zemana vynech.

Jinak Zeman a jsem idiotem nazval v tomto vlákně já. Za tím si nestojím, Zeman je inteligentní tvor. Ví, co dělá. Jen je to namyšlené egoistické hovado a uchlastaná prodejná děvka lezoucí do zadku diktátorům. A za tím si stojím.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Ja jsem Havlem neargumentoval proto, abych podporil to, co udelal Zeman. Kazdy rozumny clovek vi, ze propustit tisice veznu, nasilniku nebo jednoho pochybne odsouzeneho vezne, ktery si uz navic odsedel to, co vetsina lidi odsouzenych za stejny zlocin, je diametralni rozdil.

Zemanovo rozhodnuti nepotrebuje obhajobu. Ja jsem chtel spis poukazat na to, jaci pokrytci jsou vetsinou ti, co jej kritizuji.

Havla jsem uvedl pro zasmani, abych poukazal na to, ze kdyz ma nekdo spravny ideologicky profil a dobre PR (rozumej vymyty mozek), tak neni problem schvalovat cokoliv. Ale problem Kajinka v ocich mnoha lidi neni o tom, ze Kajinek neco udelal, nebo neudelal. Problem je Zeman. To je rudy hadr pro mnoho pitomecku, kteri nejsou schopni akceptovat, ze Zeman neni o nic horsi, nez Havel, kteremu tleskali. Protoze i Havel byl notorik a fetak, kurak, byl nemocny, lezl do americke prdele a propoustel vezne. V cem je tedy Zeman spatny, kdyz Havel byl tak fajn, ale delal pritom to same a vezne poustel ve velkem, jako by si z tech soudu delal legraci? :)
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od bon4 »

Víte kam jděte? Do prd.le!
Pardon pánové a dámy, ale co má kandaulismus společného s Kajinkem? Co si myslíte o "kimčongunovi"? Co si myslíte o globálním oteplování? Co si myslíte o .......? Asi jste si spletli fórum. Zkuste spíš emimino nebo něco podobného.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti